φυλες κ38

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser26255
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser3040

βασιλη/XOYZOYRHS37 θεε παρε εσυ την παε :cop::axe:

:clap::clap::clap::rolf:


[aig]10 Πόντοι για Spamming
Παρακαλούμε απαντήστε ή σχολιάστε απαντήσεις άλλων αναφερόμενοι στο θέμα του συγκεκριμένου thread. Αν δεν δώσετε μια λογική και τεκμηριωμένη απάντηση, καλύτερα να μην απαντήσετε καθόλου. Επίσης ισχύει και για μονολεκτικές απαντήσεις όπως για παράδειγμα "lol" ή "rofl".
by aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser28807

γκρατσιαναρε δωστα ολα, εμαθα ησουν τοπ10 στους σπιντ με την εθνικη
 

DeletedUser34263

ΣΜΟΥΡΦ
Το κερασάκι στην τούρτα θέλουνε λέει να κατακτήσουν την K44 με διπλωματικές τρικλοποδιές και με παίκτες αμφιβόλου "πεκτικης":axe: αξιας ιδού το παράδειγμα .
https://gr38.fyletikesmaxes.gr/public_report/36dcef758fe3997854e9c4df37275c2e
έτσι σκέφτονται :hmmm: να κατακτήσουν την ήπειρο ????
και τα σxολια δικά σας
στο τέλος πέφτει το γέλιο:clap:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33259

ενας ****ακιας. μια ερωτηση μονο

το "#K30 SOL #K33 SOL" απο κατω το χεις βαλει για να το περηφανευεσαι; να λες στους δικους σου "εγω μαγκες επαιζα sol?".

αν μπορεις απαντησε μου λιγο να δω κατι
 

DeletedUser27572

χαχαχα εζησα κατι μοναδικο αποψε που πραγματικα δεν μπορουσα να το φανταστω καν, η φυλη μου (μελησες) πρην λιγες μερες μπηκε σε πολεμο με την ΟΒ και θα εκανε πλανο ομως επιδη δεν ειχε χρονο η διοικηση το αφησε πανο μου, απο 2 μερες πρην ειχαν ολλοι στοχους και χρονους ετιμους απο μενα και το βραδι που τα ξημεροματα θα γινταν το πλανο ξαφνηκα σε μερηκες ακαδημιες μας ενω ημασταν σε πολεμο με ΟΒ τους βαλαν σιελ με αποτελεσμα τα παιδια να μην ξερουν τωρα να στηλουμε να μην στηλουμε, μετα απο τα πλανα μεσα σε ΣΕ και το να σπανε δηπλοματιες πρην απο 2 ωρες και να γινετε πλανο μετα ζησαμε και το αντηθετο σε αυτον τον απηστευτο σερβερ να κανουν απο εχθρο συμμαχικη φυλη 2 ωρες πρην της κανουν πλανο ενα μοναδικο φενομαινο που δεν περημαινα ποτε να ζησω αυτα ειναι ομως τα ωραια του .gr
θελω τωρα να γραψω και ενα ανεκδοτο να ευθυμησουμε λιγο:


1os Φεβ 20,2016 02:15
ειμαστε συμμαχοι ... γιατι επιθεση ?

2os Φεβ 20,2016 02:18
κοκκινοι ειμαστε.

1os Φεβ 20,2016 02:20
στην ΟΒ ,συμαχοι εμενα μου βγαζει γαλαζιο σε βλεπω ,ξανατσεκαρε το μια

2os Φεβ 20,2016 02:20
και μενα κόκκινο.

1os Φεβ 20,2016 02:21
κατι αλλο παιζει το τοτε , οκ ρε φιλε .

2os Φεβ 20,2016 02:24
φιλε , κανε μια ερωτηση ,γιατι σ μας εγινε θεμα να μπειτε μπλε στο χαρτι , εγω απλως στο λεω τι εγινε

2os:
δεν χανεις κατι

1os
αν αλλάξει κάτι και σε βλεπω γαλαζιο θα σε ενημερωσω. προς το παρον εισαι κόκκινος.

φανταστητε να βαλεξε ξυπνητηρι να στηλετε nuke και να δειτε ξαφνηκα στον χαρτη τον στοχο γαλαζιο... λογικο να μην στηλουν οι μισοι nukes...


επομαινο ανεκδοτο τα συνχαρητηρια για το πλανο:

μπραβο ρε συ μονος το πηρες αντε να φτιαξω και εγω πυρηνα με αμυτικα να ανεβουμε εγω εσυ και ο :p

gkratsiai σήμερα στις 07:07
χαχαχαχαχα εγω δεν γινετε να μην παρω :D

2ος σήμερα στις 07:06
είσαι πολύ αλάνι μεγάλε μπράβο σου με αυτήν την χαλια συνεννόηση πυρές χωριο πολλά respect
 

DeletedUser

Γκρατσιανι διδαξε σκιλλ στον gr!
Ολοι αναμενουμε με μπλοκακια και στυλο για σημειωσεις...δωσε μας λιγο απο το σκιλλ σου!
 

DeletedUser27572

θα κανω εμφητευσημο τσιπ "σκεψου σαν τον gkratsiani" θα λεγετε και θα σας το μοιρασω ολλους τζαμπα να μπορεσω να παιξω και εγω εναν κοσμο ετσι οπως τον θελω αλλα θα σας βαλω λιγο ποιο αθλιο σταρτ απ μην χασω και το μοναδικο πλεονεκτμα που εχω μου το ρημαξε που μου το ρημαξε το ανταλακτηριο πρεμ... :hmmm:
 

DeletedUser31486

Με λιγα λογια βαρεσες ομαδα βιας ενω ειχες συμμαχια....
 

DeletedUser27572

μα δεν ειχα συμμαχεια βρε αφελη ειμασταν σε πολεμο μεχρη που εφηγα ειμασταν ακομα σε πολεμο, η φυλη που ημουν εγω τουλαχηστον και σας βαλαν σιελ νομιζω σε καποιες ακαδημιες, εστηλα μυνημα στην διοικηση 1 ωρα πρην το πλανο και με με ειπε το πλανο θα γινει κανονικα αν και ιδη καπιοι με κανονικες nukes δεν τις ειχαν βαλει... μετα καπιοι δεν βαλαν και αρηστους, μετα ρωτησα ποιος κανονησε μαζι σας συμμαχεια ενο εχουμε πολεμο χωρης να ενημερωσει κανεναν αλλον και δεν απαντησε κανεις περμενα καμια 15 αρια ωρες μπας και πουν εστω και μετα το πλανο τι εγινε και δεν απαντησε κανεις... και ακομα νομιζω δεν εχει απαντησει, μετα φταιω εγω? κανονικα ξερω οτι φυλη που εχεις πολεμο μαζι τις οχι απλα πλανο και χωρης αδεια κατακτισης πηγαινεις... οπως και ναχει ημασταν σε πολεμο δεν ειναι οτι σας ειχαμε κοκκινους και δεν το ξερατε... για να ξερεις καθε ακαδημια ειχε δικια της ηγεσια και εσυ μηλησες με καποια απο αυτες η οποια δεν προλαβε να ενημερωσει τις αλλες και μαλληστα αυτος που μηλησες αν ειναι αυτος που καταλαα δεν ειχε ιδεα για το πλανο οι ακαδημιες τους ειναι πρακτικα αυτονομες ηγετικα και ουσιαστικα λιγο μπαχαλο :'(
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

ΤΕΛΙΚΑ ΜΕΓΑΛΟΣ ΠΑΙΚΤΗΣ Ο ΓΡΑΤΣΙΑΝΙ

http://gr.twstats.com/gr38/index.php?page=player&mode=conquers&id=545696


Ποσο ασχετος ποια αυτος ο ΜΕΓΑΛΟΣ παικτης του gr? Πανε παιξε κανα νετ να κανεις καριερα τρελε
ασε τους gr ειναι μικρη για εσενα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33759

τρελα πραγματα απο βαρβαρο σε βαρβαρο παει τι ειναι αυτα βαρβαρομαχιες?
 

DeletedUser31486

Τι να λεμε τωρα ρε γκρατσιανη μια απο τις πιο απλες ηπειρους την κανατε οικο ανοχης οχι εσυ μονος αλλα ολοι μαζι....
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Με 4αδα τα νομπλαρεις τουλαχιστον η 1-1. 2-2 τα στελνεις;
 

DeletedUser32686

gkratsiani εκανες τον .gr ts1?? τα βαρβαρα τα φαρμαρεις εδω δεν τα νομπλαρεις
 

DeletedUser24126

Τι να λεμε τωρα ρε γκρατσιανη μια απο τις πιο απλες ηπειρους την κανατε οικο ανοχης οχι εσυ μονος αλλα ολοι μαζι....

Χωρις να εχω μπει καθολου κ38, μονο και μονο απο αυτα που βλεπω να γραφεις...Παλι restart επεσε?? Μαζεψες ολους τους restartaκηδες παλι στην ΟΒ?? Ελπιζω nikjohn να πηρατε,μην τον αφησατε εκτος και στεναχωρηθει το παιδι... Κανατε απο τυχη ενα κοσμο(κ35) και γινατε παιχταραδες ξαφνικα...Φανταζομαι θα σας φταιει παλι η "διπλωματια" σας(που για να δεις πλανο σε αυτη τη φυλη κανεις 10 ταματα και στις 365 εκκλησιες της μυκονου) :grrr: :grrr:
 

DeletedUser

ΘΕΛΟΥΜΕ ΓΡΑΤΣΙΑΝΙ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙ, Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΥΠΕΡΠΑΙΚΤΗΣ ΤΟΥ .gr δεν γινεται να απουσιαζει απο το εξωτερικο φορουμ
 

DeletedUser27572

τι να γραψω, με ποιους να ασχοληθω?
αμα δεν μπορειτε να με φτασετε και με κραζετε ειναι δικο σας θεμα ολλοι το παιζετε παικτες κανοντας λογαριαζμους με εσωτερικα noble και με πλανα που σας τα καναν αλλοι ατομο που δεν εχει κανει ποτε ενα πλανο πετυχμενο δεν εχει δικαιομα να μου κανει κρητικη, τι προβλημα εχετε με τα βαρβαρα? αμα ψαχτητε λιγο και με την στατηστικη του παιχνηδιου θα καταλαβετε πως σας σημφερει να παρετε και κανενα βαρβαρο αλλα τι λεω ναι εσεις ξερετε να παιζετε μονο co play δεν μπορειτε να κρατησετε εναν λογαριαζμο μονοι σας σε υψηλο επιπεδο και μαληστα ασκειτε κρητικοι σε οσους ακολουθουν αλλον τροπο παιχνηδιου διαφορετικο απο τον δικο σας, γιαυτο σαν κοινωνια παμε πρως το χειροτερο γιατι εχουμε ανθρωπους σαν και εσας κολημαινους, σαν τους ακαδημαικους ειστε, κολημαινοι σε μια ευθεια και οποιος κινητε στα πλαγεια ειναι λαθως γιατι εσεις διβαζατε χρονια για να αποκτησετε αποψη για την επιστημη σας εχετε γινει μαστερ πλεον, τετια ατομα ομως δεν οδηγησαν ποτε στην εξελιξη μιας επιστημης ουσιαστικα δεν προσφεραν τιποτα παραμονο να διεονιζοντε τα ενγκεφαλικα κοληματα και να δημιουργουν φοιτητες που στην σινεχεια εχουν τα ιδια κολματα με τους ιδιους ο εγωιζμος και το εγω σας δημιουργουν ολλο αυτο το κομπλεξ θα σας συμβουλευα λοιπων πρην κανετε το πρωτο σας πλανο και ασκησετε κρητικη για μενα μετα να κοιταξετε πρωτα το ψηχολογικο ελατομα μεσα σας που σας οδηγει να φοβαστε και για αυτο να κρητικαρετε και να μειονετε καθε τι το διαφορετικο, αμα γινουμε ολλοι ιδιοι και ολλοι εχουν τις ιδιες επιλογες για noblarizma τοτε το παιχνηδι θα γινει τοσο προβλεψιμο που μονο κολημαινα ατομα σαν εσας θα το παιζουν ακομα (ειστε πολυ κοντα σε αυτο οφειλω να ομολογησω και θα το πετυχετε ιδη ειμαστε λιγοι οσοι μηναμε στο συγκεκρημαινο παιχνηδι) επομαινος ειμαι περιφανος που εκπροσοπο την διαφορετικοτιτα και προκαλω τους κωληαινους να διατυπωσουν κρητικες μησους απεναντι στην διαφορετικοτιτα μου και χερομαι που παρεχω σε αυτο το παιχνηδι την διαφορετικοτητα που του ληπει! εξαλου και μονοι σας βλεπω πως αναζητατε την διαφορετικοτητα μου γιαυτο και με καλειτε να γραψω και αυτο με τιμα γιαυτο τον λογο και επελεξα τελικα να ασχοληθω και να απαντησω... και αυτο ειναι το ιδεολογικο μου δορο για να ξεφηγετε απο την μετριοτητα με αγαπη: http://prntscr.com/a80upl
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

τι να γραψω, με ποιους να ασχοληθω?
αμα δεν μπορειτε να με φτασετε και με κραζετε ειναι δικο σας θεμα ολλοι το παιζετε παικτες κανοντας λογαριαζμους με εσωτερικα noble και με πλανα που σας τα καναν αλλοι ατομο που δεν εχει κανει ποτε ενα πλανο πετυχμενο δεν εχει δικαιομα να μου κανει κρητικη, τι προβλημα εχετε με τα βαρβαρα? αμα ψαχτητε λιγο και με την στατηστικη του παιχνηδιου θα καταλαβετε πως σας σημφερει να παρετε και κανενα βαρβαρο αλλα τι λεω ναι εσεις ξερετε να παιζετε μονο co play δεν μπορειτε να κρατησετε εναν λογαριαζμο μονοι σας σε υψηλο επιπεδο και μαληστα ασκειτε κρητικοι σε οσους ακολουθουν αλλον τροπο παιχνηδιου διαφορετικο απο τον δικο σας, γιαυτο σαν κοινωνια παμε πρως το χειροτερο γιατι εχουμε ανθρωπους σαν και εσας κολημαινους, σαν τους ακαδημαικους ειστε, κολημαινοι σε μια ευθεια και οποιος κινητε στα πλαγεια ειναι λαθως γιατι εσεις διβαζατε χρονια για να αποκτησετε αποψη για την επιστημη σας εχετε γινει μαστερ πλεον, τετια ατομα ομως δεν οδηγησαν ποτε στην εξελιξη μιας επιστημης ουσιαστικα δεν προσφεραν τιποτα παραμονο να διεονιζοντε τα ενγκεφαλικα κοληματα και να δημιουργουν φοιτητες που στην σινεχεια εχουν τα ιδια κολματα με τους ιδιους ο εγωιζμος και το εγω σας δημιουργουν ολλο αυτο το κομπλεξ θα σας συμβουλευα λοιπων πρην κανετε το πρωτο σας πλανο και ασκησετε κρητικη για μενα μετα να κοιταξετε πρωτα το ψηχολογικο ελατομα μεσα σας που σας οδηγει να φοβαστε και για αυτο να κρητικαρετε και να μειονετε καθε τι το διαφορετικο, αμα γινουμε ολλοι ιδιοι και ολλοι εχουν τις ιδιες επιλογες για noblarizma τοτε το παιχνηδι θα γινει τοσο προβλεψιμο που μονο κολημαινα ατομα σαν εσας θα το παιζουν ακομα (ειστε πολυ κοντα σε αυτο οφειλω να ομολογησω και θα το πετυχετε ιδη ειμαστε λιγοι οσοι μηναμε στο συγκεκρημαινο παιχνηδι) επομαινος ειμαι περιφανος που εκπροσοπο την διαφορετικοτιτα και προκαλω τους κωληαινους να διατυπωσουν κρητικες μησους απεναντι στην διαφορετικοτιτα μου και χερομαι που παρεχω σε αυτο το παιχνηδι την διαφορετικοτητα που του ληπει! εξαλου και μονοι σας βλεπω πως αναζητατε την διαφορετικοτητα μου γιαυτο και με καλειτε να γραψω και αυτο με τιμα γιαυτο τον λογο και επελεξα τελικα να ασχοληθω και να απαντησω... και αυτο ειναι το ιδεολογικο μου δορο για να ξεφηγετε απο την μετριοτητα με αγαπη: http://prntscr.com/a80upl

ΕΙΣΑΙ - ΕΝΑΣ - ΝΟΥΜΠΑΣ!!

ΑΛΛΑΞΕ - ΠΑΙΧΝΙΔΙ!!

Αυτο πρεπει να το καταλαβεις επιτελους, παντου μπαινεις κανεις ενα σταρτ υπ, παιρνεις 10-15 βαρβαρα τα μεγαλωνεις και μετα τρως πυξιδα
και μετα λες οτι σου κατεβαινει στο κεφαλι και προσπαθεις να το σωσεις
 
Κορυφή