Καλες Γιορτες!

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser34063
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser34063

Μας ρωτησατε σε πμ ποτε βαραμε.Σας απαντησαμε! Με ειλικρινεια και συνεπεια! Ημασταν εγγλεζοι στο ραντεβου μας! 23:59:00 ηρθαμε! 2 βδομαδες μηδεν εισερχομενες. 2 βδομαδες κλαμα. εμεις 2 μηνες τσιμουδια και επαγγελματικη διαχειριση μετωπου. κατηγορηθηκαμε για κακη αμυντικη συμπεριφορα απο τον κυριο αβριλιο επειδη δεν αφησαμε το μετωπο για να κρατησουμε χαμενα χωρια. ηρθε η ωρα της αληθειας.

που ειναι η αμυντικη σας συμπεριφορα κυριοι και κυριες(αφαντη η κυρια τι να βγει να πει οτι δινει εντολη για 200 βαρβαρα για να μην χασει την ηπειρο?) ??

καλη χρονια να εχετε τα λεμε σε 5 μερες!


GAME OVER :noob:

- - - Eνημερώθηκε - - -

Καλως ηρθατε παιδια της ΛΟΚΑ στην 44! η πορτα ειναι πλεον ανοιχτη και τα σκυλια δεμενα! η παρελαση αρχισε κυριοι. θα εκτεθειτε ανεπανορθωτα σας το υποσχομαι. στελλαααα μπανανα
 

DeletedUser29616

Καλη χρονια σε ολα τα παιδια. Εγω αναρωτιεμαι δυο πραγματα. Η ειρηνη μπαινει για να κολλατε αμυνες σαν εγγλεζοι (εκφραση δικη σου) ανενοχλητοι ή για να κανουμε διακοπες σαν ανθρωποι. Τετοιοι ειστε, καλα κανατε και εκμεταλλευτηκατε αυτη την κακιστη ρυθμιση για κοσμο που δεν επιτρεπονται αμυνες εκτος φυλης! Δευτερον, μονοι σας νομιζετε οτι θα κανατε τιποτα? Στις πλατες αλλων καλα βγαινετε και μιλατε, μεγαλοι στρατηλατες ολοι σας! Μου αρεσει που σε προηγουμενα ποστ λετε οι ιδιοι "Εμεις στην DC παιζουμε με το χαρτη κοκκινο". Ελπιζω να εννοεις μονο τη DOOM οταν λες "ολο το χαρτη κοκκινο". Εκτος αν εχει βαψει στο χαρτη ολους τους συμμαχους και τις Σ.Ε κοκκινες για να χαιρεσαι! :clap:
 

DeletedUser16890

σας έχουμε πάρει την μιση ήπειρο μονoι μας αγορίνα.

βγάλε δυσα ξέσπασε να τα ξεφορτωθείς από μέσα σου

άρχισε η κλάψα και οι δικαιολογίες περί locas

:':)':)':)':)doh::noob:
 

DeletedUser

Καλη χρονια σε ολα τα παιδια. Εγω αναρωτιεμαι δυο πραγματα. Η ειρηνη μπαινει για να κολλατε αμυνες σαν εγγλεζοι (εκφραση δικη σου) ανενοχλητοι ή για να κανουμε διακοπες σαν ανθρωποι. Τετοιοι ειστε, καλα κανατε και εκμεταλλευτηκατε αυτη την κακιστη ρυθμιση για κοσμο που δεν επιτρεπονται αμυνες εκτος φυλης! Δευτερον, μονοι σας νομιζετε οτι θα κανατε τιποτα? Στις πλατες αλλων καλα βγαινετε και μιλατε, μεγαλοι στρατηλατες ολοι σας! Μου αρεσει που σε προηγουμενα ποστ λετε οι ιδιοι "Εμεις στην DC παιζουμε με το χαρτη κοκκινο". Ελπιζω να εννοεις μονο τη DOOM οταν λες "ολο το χαρτη κοκκινο". Εκτος αν εχει βαψει στο χαρτη ολους τους συμμαχους και τις Σ.Ε κοκκινες για να χαιρεσαι! :clap:


ΩΠ ΝΑΤΟΣ και λεγαμε δεν θα βγει καποιος να μιλησει βαρεθηκαμε να ακουμε μονο αβριλιο και αβριλιο..

Τι εγινε ρε φιλαρακι τα εχεις δει σκουρα και ειπες να βγεις να κλαψεις και εσυ?

Εχετε καταλαβει λογικα οτι ο κλοιος στενευει για εσας και τα εχετε βρει σκουρα, ΠΑΡΤΕ ΒΑΡΒΑΡΑΑΑΑ ΓΙΑΤΙ ΧΑΝΟΜΑΣΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser29616

Χαχαχα ειστε αστειοι (αυτο νομιζετε τουλαχιστον). Μπραβο σας αν το "μονοι σας" σημαινει οτι ειπα στο παραπανω ποστ μου. Το κλαμα που το ειδατε ακριβως? Φανταζεσαι πραγματα φιλε κλικς? Μηπως και συ πιστευεις οτι μας πηρατε οσα μας πηρατε μονοι σας? Τελος παντων, το ποστ εγινε για να γινει εποικοδομητικη συζητηση πανω στο θεμα, αλλα με το δεικτη νοημοσυνης του μεσου Ελληνα παιχτη φυλετικων ειναι αδυνατο να γινει (χαρακτηριστικο παραδειγμα και οι δυο παραπανω που ριχνετε το μεσο ορο). Καλες μαχες με τη DOOM και ολους τους αλλους εχθρους σας (πχ με τη D00M) και καλες γιορτες.
Ωστοσο, τα ποστ θα τα αφησω τουλαχιστον για 24 ωρες και επειτα θα τα διαγραψω, ετσι ωστε να καταλαβουν τουλαχιστον οσοι καταφερουν, τι εγκλημα ηταν η περιοδος ειρηνης σε τετοιο κοσμο. Peace.
 

DeletedUser16890

Χαχαχα ειστε αστειοι (αυτο νομιζετε τουλαχιστον). Μπραβο σας αν το "μονοι σας" σημαινει οτι ειπα στο παραπανω ποστ μου. Το κλαμα που το ειδατε ακριβως? Φανταζεσαι πραγματα φιλε κλικς? Μηπως και συ πιστευεις οτι μας πηρατε οσα μας πηρατε μονοι σας? Τελος παντων, το ποστ εγινε για να γινει εποικοδομητικη συζητηση πανω στο θεμα, αλλα με το δεικτη νοημοσυνης του μεσου Ελληνα παιχτη φυλετικων ειναι αδυνατο να γινει (χαρακτηριστικο παραδειγμα και οι δυο παραπανω που ριχνετε το μεσο ορο). Καλες μαχες με τη DOOM και ολους τους αλλους εχθρους σας (πχ με τη D00M) και καλες γιορτες.
Ωστοσο, τα ποστ θα τα αφησω τουλαχιστον για 24 ωρες και επειτα θα τα διαγραψω, ετσι ωστε να καταλαβουν τουλαχιστον οσοι καταφερουν, τι εγκλημα ηταν η περιοδος ειρηνης σε τετοιο κοσμο. Peace.

πριν από 6 βδομάδες

http://prntscr.com/9abshd

και το μετά από 6 βδομάδες πολεμου
https://forum.fyletikesmaxes.gr/showthread.php?28774-%CE%91%CF%85%CF%84%CE%BF%CE%BC%CE%B1%CF%84%CE%BF%CF%80%CE%BF%CE%B9%CE%B7%CE%BC%CE%AD%CE%BD%CE%BF%CE%B9-%CE%A7%CE%AC%CF%81%CF%84%CE%B5%CF%82-%CE%BA36
 

DeletedUser

Χαχαχα ειστε αστειοι (αυτο νομιζετε τουλαχιστον). Μπραβο σας αν το "μονοι σας" σημαινει οτι ειπα στο παραπανω ποστ μου. Το κλαμα που το ειδατε ακριβως? Φανταζεσαι πραγματα φιλε κλικς? Μηπως και συ πιστευεις οτι μας πηρατε οσα μας πηρατε μονοι σας? Τελος παντων, το ποστ εγινε για να γινει εποικοδομητικη συζητηση πανω στο θεμα, αλλα με το δεικτη νοημοσυνης του μεσου Ελληνα παιχτη φυλετικων ειναι αδυνατο να γινει (χαρακτηριστικο παραδειγμα και οι δυο παραπανω που ριχνετε το μεσο ορο). Καλες μαχες με τη DOOM και ολους τους αλλους εχθρους σας (πχ με τη D00M) και καλες γιορτες.
Ωστοσο, τα ποστ θα τα αφησω τουλαχιστον για 24 ωρες και επειτα θα τα διαγραψω, ετσι ωστε να καταλαβουν τουλαχιστον οσοι καταφερουν, τι εγκλημα ηταν η περιοδος ειρηνης σε τετοιο κοσμο. Peace.



Δεν εχεις αδικο για την ρυθμιση της ειρηνης,αλλα ισχυει για ολους,με την ιδια λογικη λοιπον και εσεις μπορουσατε να σκασετε πλανο 10 δευτερα πριν πεσει η ειρηνη αρα δεν ειναι δικαιολογια αυτο.Παρ ολα αυτα οταν τρως τρενα απο τις 25 ωρες και χανεται το χωριο,αυτο δεν λεγεται ειρηνη,λεγεται inactivity
 

DeletedUser31929

αξεχαστε ειχαμε πλανο πριν την ειρηνη ρε?
 

DeletedUser27572

ακομα ενας πολεμος με μεγαλη διαφωρα αναμεσα στις φυλες που χτυπιουντε απο την μια μια doom που παιζει μονη της και αναγκαζετε να παρει βαρβαρα για να μηνει και απο την αλλη ενα συνολο φυλων που παιζει φυλετικες αγγαλιες και κανει κανενα πλανο ετσι για να εχει να λεει και μετα ξανα επικεντρωνετε σε εσωτερικα noblarizmata και μαλληστα το σκευτοντε να στρατολογησουν και τους doom, ποιο αθλιο κοσμο δεν εχω παιξει ποτε και εχω την εντηπωση απο το κακο στο χειροτερο θα πηγαινουμε οσο θα μαινουν μονο φυλες που παιζουν ετσι και μαλληστα θα κληνουν κοσμους εχει γινει τοσο προβλεψιμο το παιχνηδι που ολλοι χανουν το ενδιαφερον τους ακομα και αυτοι που το καταστρεφουν για να κερδησουν.
 

DeletedUser31166

ακομα ενας πολεμος με μεγαλη διαφωρα αναμεσα στις φυλες που χτυπιουντε απο την μια μια doom που παιζει μονη της και αναγκαζετε να παρει βαρβαρα για να μηνει και απο την αλλη ενα συνολο φυλων που παιζει φυλετικες αγγαλιες και κανει κανενα πλανο ετσι για να εχει να λεει και μετα ξανα επικεντρωνετε σε εσωτερικα noblarizmata και μαλληστα το σκευτοντε να στρατολογησουν και τους doom, ποιο αθλιο κοσμο δεν εχω παιξει ποτε και εχω την εντηπωση απο το κακο στο χειροτερο θα πηγαινουμε οσο θα μαινουν μονο φυλες που παιζουν ετσι και μαλληστα θα κληνουν κοσμους εχει γινει τοσο προβλεψιμο το παιχνηδι που ολλοι χανουν το ενδιαφερον τους ακομα και αυτοι που το καταστρεφουν για να κερδησουν.

ωραια ειπες τη μπουρδα σου καλη πρωτοχρονια και στον υπονομο σου παλι.
 

DeletedUser

ακομα ενας πολεμος με μεγαλη διαφωρα αναμεσα στις φυλες που χτυπιουντε απο την μια μια doom που παιζει μονη της και αναγκαζετε να παρει βαρβαρα για να μηνει και απο την αλλη ενα συνολο φυλων που παιζει φυλετικες αγγαλιες και κανει κανενα πλανο ετσι για να εχει να λεει και μετα ξανα επικεντρωνετε σε εσωτερικα noblarizmata και μαλληστα το σκευτοντε να στρατολογησουν και τους doom, ποιο αθλιο κοσμο δεν εχω παιξει ποτε και εχω την εντηπωση απο το κακο στο χειροτερο θα πηγαινουμε οσο θα μαινουν μονο φυλες που παιζουν ετσι και μαλληστα θα κληνουν κοσμους εχει γινει τοσο προβλεψιμο το παιχνηδι που ολλοι χανουν το ενδιαφερον τους ακομα και αυτοι που το καταστρεφουν για να κερδησουν.

Κερνα λιγο τωρα που ειναι χριστουγεννα μαν μου.Μην εισαι καβατζοφουστας
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Πλακα πλακα ο gkratsiani εχει δικιο 2 φυλες εναντιον των ασχετων Doom δεν ειναι και σπουδαιο κατορθωμα.Το κακο ειναι οτι αν δεν ξεμπερδεψει η Loca γρηγορα με τους Doom θα χασει τον κοσμο.Πως ξεμπερδευεις με μια φυλη που ενα χωριο χανει και 10 βαρβαρα παιρνει? Μεγαλος μπελας.
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Πλακα πλακα ο gkratsiani εχει δικιο 2 φυλες εναντιον των ασχετων Doom δεν ειναι και σπουδαιο κατορθωμα.Το κακο ειναι οτι αν δεν ξεμπερδεψει η Loca γρηγορα με τους Doom θα χασει τον κοσμο.Πως ξεμπερδευεις με μια φυλη που ενα χωριο χανει και 10 βαρβαρα παιρνει? Μεγαλος μπελας.

Ενω αν ξεμπερδεψει γρηγορα θα κλεισει τον κοσμο. Πατε καλα ρε; Τα εννοειτε αυτα;
 

DeletedUser

Πλακα πλακα ο gkratsiani εχει δικιο 2 φυλες εναντιον των ασχετων Doom δεν ειναι και σπουδαιο κατορθωμα.Το κακο ειναι οτι αν δεν ξεμπερδεψει η Loca γρηγορα με τους Doom θα χασει τον κοσμο.Πως ξεμπερδευεις με μια φυλη που ενα χωριο χανει και 10 βαρβαρα παιρνει? Μεγαλος μπελας.

Απο τη μια ναι δικιο εχει σε αυτο.Αλλα Πριν 20 μερες να σου θυμησω ηταν 3 φυλες εναντιον της DC και εμεις θελαμε να μπουμε στην 44.Με ποιους επρεπε να παμε.Ο λογος που τωρα ειμαστε στο 2vs1 ειναι καθαρα η DC που τους θερισε.Οσο για αυτο που λες για τα βαρβαρα αριστοι υπαρχουν.Καλυτερα που μας τα χτιζουν και λιγο
 
Κορυφή