φως στο τούνελ

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser16890
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser16890

είχε ακουστεί ότι στον k36 , φυλές επιτίθοντο σε συμβάσεις ειρήνης η συμμαχίες με ύπουλα μέσα η γελοίες δικαιολογίες .

παρόλα αυτά υπάρχει μια φυλή που αντιστεκόταν σε αυτά τα αίσχη και τηρούσαν τον λόγο τους . ναι και ωμος υπάρχει η doom .παίζουν για πλακα και δεν κάνουν ύπουλα χτυπήματα ( αλήθεια η μύθος?) σήμερα θα τα εξιχνιάσουμε όλα

σύμφωνα με μαρτυρίες

η φυλή doom επιτίθετο σήμερα σε συμμαχους χωρίς καμια δικαιολογία η προειδοποίηση . τους έχουν επηρεάσει η γιορτές ? η τα μπέσα που μονο αυτοί έχουν τους ανάγκασαν να το κάνουν ?
ακούγεται μάλιστα ότι οι σύμμαχοι τους σπάσανε την συμφωνία που είχαν (δεν πρέπει να φάτε ξύλο μονο να ρίξετε )
πως θα δικαιολογήσουν οι τύπος και υπογραμμός αυτήν τους την ενέργεια

αναμένουμε καθηλωμένοι τις εξελίξεις στο 4 μέτωπο της doom (dc, λόκα , βαρβαρα , west side)

( οι μάσκες έπεσαν ) :clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:
 

DeletedUser34063

σιμο απλα εκτελουν το τεραστιο πλανο του φυγα αρχηγου τους! την παρακαταθηκη του τιτανομεγιστου GLAD1 GLAD1 που ειχε σκοπο να κανιβαλισει ολες τις υπερσυμμαχικες φυλες,ολα τα βαρβαρα και ολο το ΡΙΜ και μετα να μας κανει τα 3-2!

η ηγεσια της ΝΤΟΥΜ κανει μονο για βαρβαρα. τελος. γι αυτο και ειναι αφαντοι εδω περα. τι να βγουν να απαντησουν? τιποτα...

και εκθετουν τον φιλο μου τον αβριλιο που παλευει να μετριασει το κραξιμο

ειστε η ντροπη του σερβερ. λυμαπαι που καταντησατε ετσι.

στελλα δωσε εντολη για τα βαρβαρα μεσα μας.εχει πολλα εκει! μπεεεεεεε

ρε δεν βρεχει σας φτυνουν!!
 

DeletedUser16890

stefos124 [~WS~] -Avrilios- [DOOM] 2015-12-28 18:15:01

τελικά και ο αυρήλιος υπέκυψε στην πίεση
 

DeletedUser

Η WS πρωτα εφαγε ολο το ξυλο εξαιτιας των ντουμ και την θεση που κρατησαν στον πολεμο και σαν να μην εφτανε ολο αυτο τωρα τους τρωει η ιδια η ντουμ.ΝΤΡΟΠΗ!!!Και ολο αυτο εχοντας την ΛΟΚΑ και την DC στην πορτα με τα τσεκουρια ακονισμενα.Και καποτε κατηγορουσατε τους λοκα που εσπασε μια σ.ε 5 μερες πριν την ημερομηνια ληξης εσεις οι καλιακουδιτσες ενω η αλλη φυλη εκανε συμμαχιες να μας φαει.Ολοι οι υπολοιποι τρωτε αδελφικες φυλες και πανω.Μαλλον σας δασκαλεψαν καλα τα εντιμα παιδια απο τους καφεδες.Σοβαρα τα μελη σας που συνεργαζονταν με τους συμμαχους σας τους WS και μιλαγανε σκαιπ κλπ κλπ πως το πηραν οταν τους ειπατε να τους βαρεσετε??
 

DeletedUser29426

Α ρε ντετεκτιβ σιμο...

επρεπε μαλλον να τους αφησουμε να νομπλαρετε καμια 50αρια χωρια παλι αφου βαρατε λιμα...

ακομα στην φαπα σε εχω.

Πλευρά 1:
Φυλές: DOOM, D00M
Πλευρά 2:
Φυλές: ~DC~

Timeframe: Για πάντα

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 33
Πλευρά 2: 19
Διαφορά: 14

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 221,055
Πλευρά 2: 126,682
Διαφορά: 94,373

chart





Bloodseeker επρεπε να τους αφησουμε να μπειτε κιαλλο μεσα στην 44 οσοι ηταν να παιξουν μπηκαν με εμας
Καλη συνχεια .

- - - Eνημερώθηκε - - -

Μονοι μας και ολοι σας
 

DeletedUser16890

Α ρε ντετεκτιβ σιμο...

επρεπε μαλλον να τους αφησουμε να νομπλαρετε καμια 50αρια χωρια παλι αφου βαρατε λιμα...

ακομα στην φαπα σε εχω.

Πλευρά 1:
Φυλές: DOOM, D00M
Πλευρά 2:
Φυλές: ~DC~

Timeframe: Για πάντα

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 33
Πλευρά 2: 19
Διαφορά: 14

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 221,055
Πλευρά 2: 126,682
Διαφορά: 94,373

chart





Bloodseeker επρεπε να τους αφησουμε να μπειτε κιαλλο μεσα στην 44 οσοι ηταν να παιξουν μπηκαν με εμας
Καλη συνχεια .

- - - Eνημερώθηκε - - -

Μονοι μας και ολοι σας

Πλευρά 1:
Παίκτες: kythnos.
Πλευρά 2:
Φυλές: D00M, DOOM, ~WS~, DN., DΝ

Timeframe: 13/11/2015 00:00:00προς28/12/2015 19:40:36

Συνολικές κατακτήσεις:

Πλευρά 1: 24
Πλευρά 2: 977
Διαφορά: 953

chart


Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 14
Πλευρά 2: 2
Διαφορά: 12

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων:

Πλευρά 1: 167,474
Πλευρά 2: 3,590,120
Διαφορά: 3,422,646

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 106,965
Πλευρά 2: 20,001
Διαφορά: 86,964

chart


μου φαίνεται ότι εγώ σας έχω στην φάπα για να μη βάλω και την υπόλοιπη φυλή να δεις διαφορα.. η διαφορα μας είναι όσα χωρια σας έχω πάρει μονος μου
 

DeletedUser29426

Βαλε βαλε ολες τις φυλες της 44 ντετεκτιβ φωναξε και τον διασημο τον φιλο σου και κλειστε θεση για το δαφνι...

Σας εβγαλα και παρατσουκλια.
 

DeletedUser16890

έλα ρε μην αλλάζεις θέμα γιατί τρώτε τους συμμαχους σας???
 

DeletedUser29426

Γιατι ποιο πολυ κακο μας καναν παρα καλο

απλο.
 

DeletedUser31166

Γιατι ποιο πολυ κακο μας καναν παρα καλο

απλο.

Εργαλειακη υλιστικη απαντηση. Αν δεν ειναι χρησιμοι τα λεγαμε. Το ιδιο σκοπευετε να κανετε και σε συμπαικτες μεσα στην ιδια τη ντουμ? Αυτο λεει η λογικη σου. Αφου δε μπορουμε να τα βγαλουμε περα με σιμο και κροκαλα ας φαμε τους νουμπαδες που τρωνε τοσο καιρο. Ωραια αντιμετωπιση ρε. Απο αυτα που βλεπω μονο ενα μπορω να πω. Σκυψτε κι ερχεται... Και μολις ερθει θα βγειτε να λετε οτι εμεις ειμασταν κυκλωμενοι κα μας βαραγε η 3η και 4η φυλη του κοσμου και αντεξαμε Ν μερες κανοντας ωραιο παιχνιδι και απολαμβανοντας την παρεα και τους νεους φιλους. Το χουμε ξαναδει το εργακι.
 

DeletedUser16890

Πλευρά 1:
Φυλές: ~DC~, LOCA, LΟCΑ
Πλευρά 2:
Φυλές: DOOM, D00M

Timeframe: Τελευταίες 24 ώρες

Συνολικές κατακτήσεις:

Πλευρά 1: 100
Πλευρά 2: 18
Διαφορά: 82

chart


Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 33
Πλευρά 2: 6
Διαφορά: 27

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων:

Πλευρά 1: 693,441
Πλευρά 2: 88,358
Διαφορά: 605,083

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 265,431
Πλευρά 2: 37,370
Διαφορά: 228,061

chart



όταν ασχολείσαι με βαρβαρα και με τους συμμαχους σου την πατάς ..

27 χωριουδάκια σήμερα να είσαστε καλά παιδιά


αβριλιε ??? τώρα που χάσατε και εσείς 30 χωρια μέσα σας θα τρώτε ο ένας τον άλλον??

καλή χρονια
 

DeletedUser

Φιλε αβριλο.Αρχικα να πω οτι ειναι ντροπη να τρως τους συμμαχους σου και μαλιστα αυτους που πολεμας μαζι και εσυ επελεξες να τους βαλεις στον πολεμο με το μερος σου αλλα και παλι θα μου πεις παιχνιδι ειναι οποτε απλα συνεχιζουμε.Το να περαστει κοκκινη η ws ενω πολεμας με την τριτη και την τετρτη φυλη ειναι μεγαλο λαθος παικτικα παντα.Ανοργανωτοι και ανενεργοι σιγουρα δεν θα σου πω οχι και σιγουρα καποια στιγμη επρεπε να φαγωθουν ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΡΟΠΟ.Το σωστο θα ηταν να εμπενε μεσα καποιος απο ντοομ να οργανωσει την ολη κατασταση,τραμπες για αμυνες στα χωρια που κινδυνευουν και να πετας ενα ενα να τρως.Το μονο που καταφερες ειναι να σπασεις επιθετικα πανω τους χωρις λογο και εμεις να παρουμε ακομα πιο ευκολα τα χωρια που τους εχουν απομεινει.Μεχρι τωρα μετρας ενα αποτυχιμενο πλανο σε λοκα και αλλα πολλα αποτυχιμενα σε DC ενω εμεις οπως βλεπεις εχουμε πατησει γερα στην υπειρο με μολις 2 πλανο.Αφηστε τα βαρβαρα και τα ευκολα χωρια των συμμαχων σας και πολεμηστε μας.Οσο για το μονοι μας και ολοι σας οπω ειπες αβριλο να σου θυμησω οτι ησασταν ολες οι φυλες εναντιον της dc πριν 1 μηνα οποτε δεν εχετε δικαιωμα να μιλατε.
ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΑΠΟ ΝΤΟΟΜ ΑΝ ΚΑΙ ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΟΜΑΙ
 

DeletedUser29426

Φίλε blood Αυρήλιος καταρχάς . (Δεν παρεξηγώ όλως ο κόσμος λάθος το κάνεις :D) . Κοίτα πως έχει το πράγμα εμείς με ws από αρχή του κόσμου λέγαμε μαζί ως το τέλος . Αλλά όταν ο αρχηγός τους χάνει 9/11 χωριά στο πλάνο των DC και είναι εξαφανισμένος πόσο καιρό . Είναι σαν να κρεμάει τους συμμάχους που εως τότε δεν τον είχαν κρεμάσει πότε . όπως και για DN οι οποίοι την κοπάνησαν μπήκαν σε DC . Επίσης τα άτομα από ws που ήθελαν να παιξουν μπήκαν σε doom. Εγώ προσωπικά πιστεύω ότι αν δεν είχαν φαγωθεί οι ws θα είχαμε χάσει 50+ χωριά . Τώρα για το πλάνο τι να πω ; ότι ήταν αποτυχημένο ρε Σίμο ; Είπαμε χαβαλές να γίνεται αλλά μερικές φορές πρέπει να παραδεχόμαστε πράγματα. Ήταν ένα καλό πλάνο και αυτό έδειξε και το αποτέλεσμα . +27 αν δεν κάνω λάθος που δεν ειναι και ασχημο .

Εγω ρε φιλε τα εβαλα κατω πριν το πλανο και βλεπω οτι πηρατε 14 χωρια και λεω μια χαρα . Αλλα ειχα ξεχάσει μια LOCA :D ...

ΚΑΛΗ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.
 

DeletedUser16890

Φίλε blood Αυρήλιος καταρχάς . (Δεν παρεξηγώ όλως ο κόσμος λάθος το κάνεις :D) . Κοίτα πως έχει το πράγμα εμείς με ws από αρχή του κόσμου λέγαμε μαζί ως το τέλος . Αλλά όταν ο αρχηγός τους χάνει 9/11 χωριά στο πλάνο των DC και είναι εξαφανισμένος πόσο καιρό . Είναι σαν να κρεμάει τους συμμάχους που εως τότε δεν τον είχαν κρεμάσει πότε . όπως και για DN οι οποίοι την κοπάνησαν μπήκαν σε DC . Επίσης τα άτομα από ws που ήθελαν να παιξουν μπήκαν σε doom. Εγώ προσωπικά πιστεύω ότι αν δεν είχαν φαγωθεί οι ws θα είχαμε χάσει 50+ χωριά . Τώρα για το πλάνο τι να πω ; ότι ήταν αποτυχημένο ρε Σίμο ; Είπαμε χαβαλές να γίνεται αλλά μερικές φορές πρέπει να παραδεχόμαστε πράγματα. Ήταν ένα καλό πλάνο και αυτό έδειξε και το αποτέλεσμα . +27 αν δεν κάνω λάθος που δεν ειναι και ασχημο .

Εγω ρε φιλε τα εβαλα κατω πριν το πλανο και βλεπω οτι πηρατε 14 χωρια και λεω μια χαρα . Αλλα ειχα ξεχάσει μια LOCA :D ...

ΚΑΛΗ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.

αυριλιε θεέ πάρε την dc

φιλε μου επιτέλους μίλησες αντικειμενικά και όχι σε έχω στην φάπα όπως προ ημερών ποτε δεν μας είχατε..
ήταν το πρώτο μας πλάνο σε doom και έρχεται και συνεχεια. πλέον συνορεύουμε .δεν υπάρχουν άλλες φυλές στα πόδια μας τις ξεφορτωθήκαμε. φιλε μου σαν πρώτο πλάνο καλο ήταν.. αναδιοργανωθείτε μη πάτε σε απερίσκεπτες κινήσεις δείτε τι μπορείτε να σώσετε ορίστε μια γραμμή να παίξουμε ξύλο .γιατί αν δεν το κάνετε θα πέσετε γρηγορα και δεν θα το ευχαριστηθείτε αγορίνα .. αφήστε τους εγωισμούς και δείτε πως θα ηρεμήσετε το κλίμα πλέον βοηθάει και η ειρήνη να ξεχαστεί το μυαλό σας 2 μέρες
μη ψάχνετε για ευθύνες θα δημιουργήσετε περαιτέρω εντάσεις .. στην θέση που είσαι ήμουν έναν μηνα να μας βαράνε οι πάντες εμείς ανταποκριθήκαμε επάξια εσείς?

η λόκα είναι μονο 18 μέρες στο πόλεμο λογικό να την ξεχάσεις εδώ την ξεχνάμε εμείς μερικές φορες :p
καλή χρονια και σε εσένα αγορίνα και όλους τους συμπαίχτες σου
 

DeletedUser16890

αλλάξτε ρε το όνομα λόκα
μονο πονοκεφάλους και πουρέ έχετε
 

EristikosOPC

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
140
Θα φροντίσουμε να μη μας ξαναξεχάσετε ποτέ!!!

Καλή χρονιά σε όλους με υγεία και πολλές χαρές μαχίμια!!!!!
 
Κορυφή