TITANS VS DND

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser26906
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser16877

Απο τον κόσμο 6 και μετά με ελάχιστες εξαιρέσεις πρώτα κλείνεις ήπειρο και μετά γίνονταν οι σοβαροί πόλεμοι .
Είχαν μεγαλώσει οι παίχτες είχαν φτιαχτεί και μετά κοπανιόταν ήπειρος vs ήπειρος .
Το ίδιο κάνουν όλοι και στον 36 , προσπαθούν να κλείσουν την ήπειρο τους . Εμείς το κάνουμε και είμαστε πρώτοι στις απώλειες , οι υπόλοιποι έπονται , με ποια λογική εμείς είμαστε αυτοί που τα βρίσκουν όλα έτοιμα και όλοι οι άλλοι είστε οι μπαρουτοκαπνισμένοι δεν μπορώ να καταλάβω ....
 

DeletedUser

Στις αμυντικες απωλειες εισαστε ενδεκατη ενω η dc δευτερη αρα καποιος εχει δει σπαθακια και καποιος κουρεύει το γκαζον στα αμυντκα χωρια άσχετων παικτών .Να σημειωσω οτι περνάτε τον krokala περιπου ενα εκκατομυριο .Krokala μπορεις και καλυτερα ,μας απογοητευεις.
 

DeletedUser16877

Οι αμυντικες απώλειες ειναι θεμα των αντιπάλων και οχι δικο μας .
Σε οτι μας αφορά , επιθετικές απώλειες ειμαστε στο 1 . Μαλον κουρέψαμε πολυ πολυ γκαζόν .
 

DeletedUser34063

Στις αμυντικες απωλειες εισαστε ενδεκατη ενω η dc δευτερη αρα καποιος εχει δει σπαθακια και καποιος κουρεύει το γκαζον στα αμυντκα χωρια άσχετων παικτών .Να σημειωσω οτι περνάτε τον krokala περιπου ενα εκκατομυριο .Krokala μπορεις και καλυτερα ,μας απογοητευεις.


οταν περασω μπροστα θα βγαλω και συλλεκτικα μπλουζακια για το φαν κλαμπ!!!
 

DeletedUser34142

απο ποτε το να δεχεσαι αμυνες απο την φυλη και να διμιουργεις αμυντικες απωλιες σε καθιστα παικτη?...?οσο μαλλον οταν σε χτυπανε οι ντοομ....ρε πατε καλα ρε?τι καπνιζετε εδω μεσα?ο αλλος ο ανυπαρκτος απο πανω λεει για αμυντικες απωλιες,ποια φυλη ειναι πρωτη στις αμυντικες απωλιες κυριε μανικ?οι ριπ,σε ποια ηπειρο ηταν η ριπ?στην 55...ποσο καιρο ειναι οι ριπ πρωτη σε αμυντικες?εδω και αρκετο καιρο,τι σημαινει αυτο?απλα πραγματα,ριπ αναλογια στρατου 1-50 αμυντικα,πως να εχουμε αμυντικες απωλιες οταν ο ενας παικτης τους με 20 χωρια εχει 2 επιθετικα?οι να ειχαμε απωλιες απο τιτανες?που μας πηραν 2 χωρια το ειδαν καπως,χασανε 90 και μετα δεν ανεβαζουμε στατιστικα...μανικ,το ονοματακι σου ακομα να το πεις,αλλα το να κραζεις και να μειωνεις αλλες φυλες καλος εισαι!αλλα ξερεις που σε εχουμε γραμμενο ε? ;) (L)
 

DeletedUser

εγω ακομα δεν καταλαβα γτ η νες εδωσε σ.ε στην dnd ενω ειχε το πανω χερι..(καθως ειχε ηδη κλεισει την ηπειρο της και ηταν καλα στημενη)
για ακομα μια φορα πολυ καλο διπλωματικο παιχνιδι απο την dnd

Η νες θα χε τους λογους της για να κανει κατι τετοιο...
Στρατηγικοι ή προσωπικοι
Δν γινεται να μαθευτουν ολα, αλλα να σται σιγουροι πως ειχε τους λογους της

Εκ του γραφειου τυπου
 

DeletedUser

Dirty things πραγματικα εχεις την απαίτηση να κλεισεις κοσμο?
Ανθρωπε μου η διαφορα του κροκαλα απο την ριπ ειναι οτι ο κροκαλας δεν χανει χωρια και νομπλαρει κι ολας .Οταν βλεπεις τις αμυντικες απωλειες καποιου βλεπεις και αν χανει και χωρια .Οταν σας λεω σκουπιδοφυλη ειναι και επειδη εχετε τετοιο επιπεδο. Οτι ζηταει αμυνες πιστευω οτι το κανει επιτηδες για να γραφει απωλειες και οχι επειδη παιζει φυλετικες μαχες και οχι ατομικες
Γιατι λες ετσι για την Ντουμ? Αφου και αυτη εχει κλείσει κοσμο, οπως και εσεις .:p
.
 

DeletedUser31166

Dirty things πραγματικα εχεις την απαίτηση να κλεισεις κοσμο?
Ανθρωπε μου η διαφορα του κροκαλα απο την ριπ ειναι οτι ο κροκαλας δεν χανει χωρια και νομπλαρει κι ολας .Οταν βλεπεις τις αμυντικες απωλειες καποιου βλεπεις και αν χανει και χωρια .Οταν σας λεω σκουπιδοφυλη ειναι και επειδη εχετε τετοιο επιπεδο. Οτι ζηταει αμυνες πιστευω οτι το κανει επιτηδες για να γραφει απωλειες και οχι επειδη παιζει φυλετικες μαχες και οχι ατομικες
Γιατι λες ετσι για την Ντουμ? Αφου και αυτη εχει κλείσει κοσμο, οπως και εσεις .:p

Καλα τα λες αλλα βρε ασε τον προλογο και πες μας ποιος εισαι στο παιχνιδι.
 

DeletedUser

Τι να μας πειτε και εσεις οι ασχετοι

LOCA και τα μυαλα μας γιναν ΠΙΤΑ
 

DeletedUser17325

δλδ εσυ εννοεις πολεμο 3 ηπειροι εναντιον μια φυλης?ρε σκουπιδι,γτ δεν μας λες ονομα στο γκαμε?τι μιλας ρε ανυπαρκτε?τουλαχιστον κλεισε το στομα σου


[aig]Προειδοποίηση για
παράβαση κανόνων 2 και 2α

By aigokairos[/aig]

Φαγώθηκες και εσύ να μάθεις ποιος είναι ο μανιακός ψυχοπαθής..

Σε περίπτωση που δεν γνωρίζεις, σύμφωνα με το savoir vivre πρώτα συστήνεσαι και μετά ρωτάς το όνομα του άλλου..
Ποιος είστε λοιπόν κύριε ; Σε βλέπω μονο στον κ36, Αυτό φυσικά σήμαίνει πως είτε:
Α) παίζεις για 1η φορά. Οπότε.. Η γλώσσα σου προτρέχει της εμπειρίας σου... (φυσικα ομως δεν ειναι αυτη η περιπτωση)
Β) μπηκες σε νεο κοσμο με νεο ονομα γιατι.. από καποιον/κατι κρύβεσαι.. :hmmm:

Δεν σε κατηγορώ. Απλα είναι αστειο να "την λες" στον άλλο που δεν αποκαλυπτει ποιος είναι, οταν κανεις το ίδιο ακριβως..
 

DeletedUser34063

αφηστε τον κροκαλα τον ματιασατε και δεν μπορει να κοιμηθει και κατι ακομα...

τα μυαλα του γιναν ΠΙΤΑ ΛΟΚΑ και βαραει ΛΟΚΑ ΠΙΤΑ
 

DeletedUser2088

[aig]Καλημέρα και χρόνια πολλά.

Το θέμα είναι ''TITANS VS DND'', πριν αρχίσω να μοιράζω 10αρες, ας μου εξηγήσει κάποιος τι σχέση έχει η ΛΟΚΑ και τα μυαλά σας.
Απλά για να μην αδικήσω κάποιον.

Η άλλη λύση είναι να επανέλθετε και να να παραμείνετε στο θέμα.[/aig]
 

DeletedUser34071

[aig]Καλημέρα και χρόνια πολλά.

Το θέμα είναι ''TITANS VS DND'', πριν αρχίσω να μοιράζω 10αρες, ας μου εξηγήσει κάποιος τι σχέση έχει η ΛΟΚΑ και τα μυαλά σας.
Απλά για να μην αδικήσω κάποιον.

Η άλλη λύση είναι να επανέλθετε και να να παραμείνετε στο θέμα.[/aig]

Σαν όριμος εκπρόσωπος τύπου της LOCA θα μιλήσω με τα παιδεία να μην ξανα σπαμάρουνε.
 

DeletedUser34142

Φαγώθηκες και εσύ να μάθεις ποιος είναι ο μανιακός ψυχοπαθής..

Σε περίπτωση που δεν γνωρίζεις, σύμφωνα με το savoir vivre πρώτα συστήνεσαι και μετά ρωτάς το όνομα του άλλου..
Ποιος είστε λοιπόν κύριε ; Σε βλέπω μονο στον κ36, Αυτό φυσικά σήμαίνει πως είτε:
Α) παίζεις για 1η φορά. Οπότε.. Η γλώσσα σου προτρέχει της εμπειρίας σου... (φυσικα ομως δεν ειναι αυτη η περιπτωση)
Β) μπηκες σε νεο κοσμο με νεο ονομα γιατι.. από καποιον/κατι κρύβεσαι.. :hmmm:

Δεν σε κατηγορώ. Απλα είναι αστειο να "την λες" στον άλλο που δεν αποκαλυπτει ποιος είναι, οταν κανεις το ίδιο ακριβως..
εγω φιλε μου δεν κρυβομαι απο κανεναν,αμα εβλεπες το ακκ πριν κανα μηνα θα εβελεπες ποιος ειμαι,τωρα απλα επειδη ηθελα το dirty things να το δω ποιο σοβαρα σαν ακκ αποφασισα να κρατησω αυτο,αν θες περισσοτερες λεπτομεριες στειλε μου πριβε να στις λυσω
 

DeletedUser26906

[aig]Καλημέρα και χρόνια πολλά.

Το θέμα είναι ''TITANS VS DND'', πριν αρχίσω να μοιράζω 10αρες, ας μου εξηγήσει κάποιος τι σχέση έχει η ΛΟΚΑ και τα μυαλά σας.
Απλά για να μην αδικήσω κάποιον.

Η άλλη λύση είναι να επανέλθετε και να να παραμείνετε στο θέμα.[/aig]


καλη χρονια και χρονια πολλα!!!
για να σε βγαλω απο την δυσκολη θεση,μιας και ο <<πολεμος>>τελειωσε ,θα σας παρακαλουσα να το κλειδωσετε :)

(α, και καπου εδω κοντα θα ειναι και τα γενεθλια σου,αν εισαι πραγματι αιγοκαιρος.χρονια πολλα λοιπον να τα εκατοστησεις:bd:)
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή