TITANS VS DND

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser26906
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser31166

kaboum και στον κ32 στην ιδια ηπειρο ηταν αλλα δεν τους χτυπησαν αρα οτι λες δεν ισχυει στην περιπτωση τους.Εγω αυτο που δεν μπορω και κατακρινω ειναι η υποκρισια σε ολες της τις μορφες Αντικειμενικα ας μιλησουμε ,ειναι η μονη φυλη που τα καλυτερα της μελη φτιαχνουν αλλη φυλη και περιμενουν να ωριμασουν οι συνθηκες για να την χτυπησουν .Νομιζω εγινε και σε αλλο κοσμο αυτο .Dirty things με κατατρομαξες

Δεν εχω ιδεα τι εγινε στον 32. Δε ξερω αν εχουν στησει ολο τον κοσμο. Δε ξερω αν παιζουν ηθικα και τηρουν συμφωνιες η οχι σ' αυτο τον κοσμο. Βλεπω οτι θελουν να εχουν μια καθαρη ηπειρο πριν κινηθουν προς τα εξω. Και πολυ καλα κανουν. Την κατρακυλα που την ειδες? Κατρακυλα εχουμε οταν καποιος στην αρχη ειναι καλος και μετα χειροτερευει. Εγω, συγνωμη κι ολας για την αποψη μου, νομιζω οτι τωρα θα αρχισει ο πραγματικος πολεμος στα ανατολικα. Και εκει βλεπω 2 φυλες με καθαρες τις ηπειρους τους. Και το ηθικο κομματι να πιασεις δηλαδη τι θα καταλαβεις? Μιλαμε για ιμπεριαλιστικο παιχνιδι. Η ηθικη δε παιζει πουθενα. Ολα ειναι χωρος και συντεταγμενες. Θες να μιλησεις για ηθικη? Καψε το ελληνικο κρατος που πιασε πλοιο της ρωσιας γεματο σφαιρες που πηγαινε συρια για το ΙΣΙΣ και το πιασανε τα δικα μας τα λαμογια και το στειλανε στους κουρδους. Ετσι. Μην τυχον και δε δειξουμε τη δυναμη μας στο αιγαιο. Βλεπεις πολυ ποιο ενδιαφερον θεμα να ασχοληθεις? Αντε καληνυχτα.


[aig]Προιδοποιηση για
4. Προκλητικό Περιεχόμενο
Οτιδήποτε είναι ακραίο, οτιδήποτε εκφράζει πολιτικές πεποιθήσεις, οτιδήποτε είναι πορνογραφικό, οτιδήποτε έχει περιεχόμενο απαγορευμένο από τον νόμο, οτιδήποτε είναι απαράδεκτο-αηδιαστικό-προκλητικό απαγορεύεται στο forum είτε γίνει απευθείας με post είτε αναφερθεί με link. Ρατσιστικά ή εθνικιστικά σχόλια είναι επίσης απαγορευμένα ακόμα και σαν αστεϊσμοι.


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Είτε το θες ειτε οχι οι φυλετικες εχουν μια συνεχεια αρα ο καθενας κουβαλαει την καμπουρα του στον νεο κοσμο που μπαινει. Σου εξηγησα τι ειναι κατρακυλα να χτυπας πρωην φιλους σου (στην αρχη καλος μετα χειροτερευει οπως εγραψες) και συμπληρωνω να χτυπας ανυπαρκτες φυλες ,να σε χτυπανε πρωην μελη σου . Ισως εχουμε διαφορετικη αντιληψη των πραγματων ,ασε μας ομως να εχουμε και εμεις την αποψη μας.Αλλωστε καθρεπτης της κοινωνιας ειναι το παιχνιδι και εδω καθρεφτιζεται ο κουτοπονηρος που προσπαθει με δολια μεσα να επιβιωνει, βλεπε κανιβαλισμα της φυλης καρπουζακι ,βλεπε χτυπημα των πρωην "φιλων" κτλ κτλ.Και εσυ μπορουσες να ασχοληθεις με την επικαιρότητα και οχι με το φόρουμ των φυλετικών αλλα προτιμάς την παρέα μας.
 

DeletedUser31166

Είτε το θες ειτε οχι οι φυλετικες εχουν μια συνεχεια αρα ο καθενας κουβαλαει την καμπουρα του στον νεο κοσμο που μπαινει. Σου εξηγησα τι ειναι κατρακυλα να χτυπας πρωην φιλους σου (στην αρχη καλος μετα χειροτερευει οπως εγραψες) και συμπληρωνω να χτυπας ανυπαρκτες φυλες ,να σε χτυπανε πρωην μελη σου . Ισως εχουμε διαφορετικη αντιληψη των πραγματων ,ασε μας ομως να εχουμε και εμεις την αποψη μας.Αλλωστε καθρεπτης της κοινωνιας ειναι το παιχνιδι και εδω καθρεφτιζεται ο κουτοπονηρος που προσπαθει με δολια μεσα να επιβιωνει, βλεπε κανιβαλισμα της φυλης καρπουζακι ,βλεπε χτυπημα των πρωην "φιλων" κτλ κτλ.Και εσυ μπορουσες να ασχοληθεις με την επικαιρότητα και οχι με το φόρουμ των φυλετικών αλλα προτιμάς την παρέα μας.

Ολο οι ιδιοι και οι ιδιοι παιζουν φυλετικες. Καποια στιγμη θα χτυπησεις φιλους σου, ειναι αδυνατον να μην τυχει. Οπως εχει ο κ36 εχω συμπαιξει με ατομα απο καθε φυλη. Αν επαιζα καποιους θα επρεπε να χτυπησω. Οποτε δε νομιζω οτι βγαζει καπου αυτο που λες. Το βλεπετε σα παιχνιδι ή το βλεπετε σα κομματι της ζωης σας? Αν ισχυει το πρωτο τα παιχνιδια τα παιζουμε με φιλους και αναπτυσεται συναγωνισμος και δημιουργικος ανταγωνισμος. Αν ισχυει το 2ο ναι μπορεις να πεις οτι φιλους δε βαραμε, φτιαχνουμε κλικες, πρωην συμαπιχτες αποφευγουμε να βαραμε κλπ κλπ. Αλλα σ αυτη την περιπτωση καταλαβαινεις το λυπηρο του πραγματος. Το ποσο σοβαρα παιρνει καθενας αυτο και το οποιοδηποτε παιχνιδι δειχνει ποσο κομματι της ζωης του το εχει κανει και ποσο αντλει ευχαριστηση ή δυσαρεσκεια απο τις επιτυχιες ή αντιστοιχα αποτυχιες εδω μεσα. Που θελω να καταληξω? Δε μπορει να κρινεις κανεναν για το πως παιζει ενα παιχνιδι. Εσυ μπορει να το χεις κανει τροπο ζωης και ο αλλος να παιζειμια ωρα τη μερα και να μη γουσταρει και τον κοσμω των φυλετικων. Ελπιζω να το εξηγησα καλα. Δεν ισχυουν για ολους τα ιδια γτ απλα ο καθενας δινει αλλη βαση στο παιχνιδι/τροπο ζωης. Κουραστικος εγινα. Μην ανησυχεις για την επικαιροτητα. Προλαβαινω να την πρακολουθω στενοτατα και αυτη και το φορουμ. :p
 

DeletedUser

Δεν την μπορω αυτη την καραμελα οτι ειναι παιχνιδι και δεν ειναι κομματι της ζωης ποιος υποστηριξε το αντιθετο?Οχι εγω .Αλλα σε πληροφορω οτι τα παιχνιδια εχουν κωδικα δεοντολογιας και αγραφτους κανονες .Λοιπον δεν θα ασχοληθω αλλο με την σκουπιδοφυλη δεν νομιζω να εχει να δωσει κατι παικτικα στο παιχνιδι γιατι ποτε δεν την εχουμε δει να πολεμαει ,ολο σε σκανδαλα εμπλέκεται .Νομιζω πηρε την απαξιωση που της αξιζε στον κ32 που ηταν για γελια και στον προηγουμενο που επαιζε .Εδω δεν περιμενω καμια εκπληξη στο ιδιο μοτιβο παιζει,δεν βλεπω να εχει και κανενα παικτη πανω του μετριου ,ισως εναν ...για να μην ειμαι τοσο αυστηρος.
 

DeletedUser26906

ναι,μας χτυπισαν πρωτοι,θες να μαθω και περισσοτερες πληροφοριες να σου πω ποιος χτυπησε κιολας?και επαναλαμβανω ενω ειμασταν σε συμβαση!και ναι δεν απαντησε ουτε ο αρχηγος τους σε μηνυμα που του ειχε στειλει ο αρχηγος μας για την συνεχεια της υπειρου,λες να ξερεις εσυ τι γινεται καλυτερα απο μενα στην δνδ?
και για να κλεισω,μην μας ζαλιζεις αλλο...φτανει,καταλαβαμε μισεις δνδ και οι δνδ φταινε για ολα κλπ κλπ...πες μας το ναμε στο γκαμε και ελα να δουμε αν εχεις τοση μεγαλη γλωσσα και στο παιχνιδι!

καπου το εχασες φιλε μου.
πριν γραψεις εδω,να ξερεις ολη την αληθεια,γιατι υπαρχουν μνμ που μπορει να σε εκθεσουν.
ξημερωματα της περασμενης κυριακης μας δωθηκε ενα τελεσυγραφο.μεχρι το απογευμα απαντησαμε και στην ουσια δεχθηκαμε σχεδον ολους τους ορους,αλλα χαλασε το θεμα σε μια και μονο λεπτομερια.γυρω στις 3 τα ξημερωματα της περασμενης δευτερας,μπηκαν οι πρωτες φεικ απο dnd.μεχρι τοτε δεν ειχαμε κανει καμια κινηση.
οσοι ειμασταν μεσα αρχισαμε ανιχνευσεις να δουμε αν μπορουμε να σπασουμε τα κοντινα επιθετικα,ωστε να μην εχουν κοντινα νομπλαρισματα.φυσικα οντας προετοιμασμενοι ,σχεδον ολα τα διπλανα απο μας χωρια ηταν στακαρισμενα!!!!
ενα -δυο που δεν ηταν,τα χτυπησαμε και τα πηραμε.
συγνωμη που δεν περιμεναμε να σκασουν οι πρωτες δικες σας επιθεσεις,για να πουμε ποιος εστειλε πρωτος...
ειχατε 900+ χωρια και ειχαμε σκαρτα 200.επρεπε ενα αμυντικο μας να αντεξει 5 νιουκ και να κοψει αριστους στο 35λεπτο.
αυτα ειναι τα δεδομενα και για αυτο θεωρω οτι δεν θα επρεπε να βγουν στατς αφου ηταν φως φαναρι τι θα γινει.
οσο για την προπαγανδα που λεει ο kadoum ειμαι ο τελευταιος εδω μεσα,που θα εκανα κατι τετοιο.

σε αυτο ομως:
Ολο οι ιδιοι και οι ιδιοι παιζουν φυλετικες. Καποια στιγμη θα χτυπησεις φιλους σου, ειναι αδυνατον να μην τυχει. Οπως εχει ο κ36 εχω συμπαιξει με ατομα απο καθε φυλη. Αν επαιζα καποιους θα επρεπε να χτυπησω. Οποτε δε νομιζω οτι βγαζει καπου αυτο που λες. Το βλεπετε σα παιχνιδι ή το βλεπετε σα κομματι της ζωης σας? Αν ισχυει το πρωτο τα παιχνιδια τα παιζουμε με φιλους και αναπτυσεται συναγωνισμος και δημιουργικος ανταγωνισμος. Αν ισχυει το 2ο ναι μπορεις να πεις οτι φιλους δε βαραμε, φτιαχνουμε κλικες, πρωην συμαπιχτες αποφευγουμε να βαραμε κλπ κλπ. Αλλα σ αυτη την περιπτωση καταλαβαινεις το λυπηρο του πραγματος. Το ποσο σοβαρα παιρνει καθενας αυτο και το οποιοδηποτε παιχνιδι δειχνει ποσο κομματι της ζωης του το εχει κανει και ποσο αντλει ευχαριστηση ή δυσαρεσκεια απο τις επιτυχιες ή αντιστοιχα αποτυχιες εδω μεσα. Που θελω να καταληξω? Δε μπορει να κρινεις κανεναν για το πως παιζει ενα παιχνιδι. Εσυ μπορει να το χεις κανει τροπο ζωης και ο αλλος να παιζειμια ωρα τη μερα και να μη γουσταρει και τον κοσμω των φυλετικων. Ελπιζω να το εξηγησα καλα. Δεν ισχυουν για ολους τα ιδια γτ απλα ο καθενας δινει αλλη βαση στο παιχνιδι/τροπο ζωης. Κουραστικος εγινα. Μην ανησυχεις για την επικαιροτητα. Προλαβαινω να την πρακολουθω στενοτατα και αυτη και το φορουμ. :p

θα συμφωνησω.εχουμε μεινει πολυ λιγοι που παιζουμε οποτε ειναι λογικο να χρειαστει να χτυπηθουμε ολοι με ολους αναλογα τον κοσμο.
αλλα και παλι ,ο καθενας το βλεπει διαφορετικα.το λογικο ειναι να το βλεπουμε σαν παιχνιδι,οπως οταν παιζουμε με τον κολλητο μας FIFA-PRO και του βαζουμε γκολ και πανιγυριζουμε σαν να εχουμε νικησει το χειροτερο εθχρο μας.
 

DeletedUser34142

Δεν την μπορω αυτη την καραμελα οτι ειναι παιχνιδι και δεν ειναι κομματι της ζωης ποιος υποστηριξε το αντιθετο?Οχι εγω .Αλλα σε πληροφορω οτι τα παιχνιδια εχουν κωδικα δεοντολογιας και αγραφτους κανονες .Λοιπον δεν θα ασχοληθω αλλο με την σκουπιδοφυλη δεν νομιζω να εχει να δωσει κατι παικτικα στο παιχνιδι γιατι ποτε δεν την εχουμε δει να πολεμαει ,ολο σε σκανδαλα εμπλέκεται .Νομιζω πηρε την απαξιωση που της αξιζε στον κ32 που ηταν για γελια και στον προηγουμενο που επαιζε .Εδω δεν περιμενω καμια εκπληξη στο ιδιο μοτιβο παιζει,δεν βλεπω να εχει και κανενα παικτη πανω του μετριου ,ισως εναν ...για να μην ειμαι τοσο αυστηρος.
σκουπιδοφυλη λεει ο ανυπαρκτος...τουλαχιστον αστειο...ακομαα να μας πεις το ονομα σου στο παιχνιδι ομως?τι φοβασαι βρε?...σε ποναει που οι δνδ εχει κλεισει 2 κοσμους ε?ποιο σκανδαλο εχουμε κανει κ36,για θυμησε μου???

παμε και στον κυριο ματροζο τωρα,καποου εδω χανεις και εσυ φιλε,εγω δεν μιλαω για λιγες ωρες πριν κλπ κλπ βαρεσατε μπαρακουντα μια συο βδομαδες πριν,που υποτιθεται ηταν ολα καλα,τοτε τι εγινε?καταλαθος?η το οτι μας θεωρουσατε υπευθυνους που δεν μπορειται να αναπτυχθειτε?ε ες φιλε...ελα τωρα μας κοροιδευεις?η συμπεριφορα σας ηταν πολυ περιεργει...

ναι συμφωνησατε με το να γινει ο δικος σας αρχηγος δουκας...πως το θελεις?και σου ειπαμε οχι,αυτο δεν θα γινει και απο τοτε δεν ξανα απαντησατε
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser26906

χτυπησαμε χωριο απο καρπουζακι,το αφησαμε με χαμηλο ηθικο και το πηρε ο μπαρα.ο παιχτης μας συνεχισε να το χτυπαει και οποιος πει οτι δεν επρεπε να το παρει ,ξεκινησε το παιχνιδι εχτες...
το να ειχαμε ενα δουκα στην ακαδημια και μαλιστα καποιον που τον εχετε στην φυλη σας στον 32,δεν ειναι και τοσο τραγικο ουτε παραλογο.

σας ειπα απο τη αρχη οτι η dnd επραξε αυτο που ηταν λογικο :να κλεισει την ηπειρο της.
γιατι το ψειριζεις τωρα?
ουτε σας εκρινα ουτε τιποτα.
αμα σκας για τα τρενα τα δικα σου που σου εκοψα,πηγαινε παρε τωρα τα δυο χωρια που εχω.
συνενοησου με τον ταραχη.γιατι δικαιωματικα αυτος πρεπει να τα παρει,αφου με αυτον επαιξα τοσες μερες <<ξυλο>>
 

DeletedUser

σκουπιδοφυλη λεει ο ανυπαρκτος...τουλαχιστον αστειο...ακομαα να μας πεις το ονομα σου στο παιχνιδι ομως?τι φοβασαι βρε?...σε ποναει που οι δνδ εχει κλεισει 2 κοσμους ε?ποιο σκανδαλο εχουμε κανει κ36,για θυμησε μου???
Ποιος μεγαλος παικτης εισαι που θυμασαι τα μισα? Εγω θυμαμαι τις δυο διαγραφες που εχει κανει σε κοσμους,οταν βρεθηκαν σε πραγματικο πολεμο και οχι τιτανο-καρπουζο-κανιβαλισματα . Αν θεωρεις κλεισιμο τον κ32 που παρεμπιπτόντως ο Κυριος Ματροζος σας βοηθησε να χτυπησετε την συμμαχικη σας φυλη , τι να πω παραπανω? Εκτος οτι μονο τετοιο κοσμο μπορουσε να κλεισει και με αυτο τον τροπο με αγκαλιτσες .Το κακο ειναι οτι ετσι προσπαθει να κλεισει και τωρα ,θα δουμε στο τελος ομως αν η σουπερ φυλη φοβατε τον πολεμο ή θα κανει τα παντα για να μην πολεμησει παλι:p
 

DeletedUser34142

δλδ εσυ εννοεις πολεμο 3 ηπειροι εναντιον μια φυλης?ρε σκουπιδι,γτ δεν μας λες ονομα στο γκαμε?τι μιλας ρε ανυπαρκτε?τουλαχιστον κλεισε το στομα σου


[aig]Προειδοποίηση για
παράβαση κανόνων 2 και 2α

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser31166

δλδ εσυ εννοεις πολεμο 3 ηπειροι εναντιον μια φυλης?ρε σκουπιδι,γτ δεν μας λες ονομα στο γκαμε?τι μιλας ρε ανυπαρκτε?τουλαχιστον κλεισε το στομα σου

Στον 21 ειχανε το πανω χερι και τα κανανε μανταρα η αληθεια ειναι. μετα ηρθαν οι διαγραφες. Στον 24 επαιξε ρουφιανοκατασταση αλλα μπορουμε να πουμε οτι ηταν ο ποιο σοβαρος κοσμος της. Στον 29 μπηκατε πολυ δυνατα και την ψωνισατε κυριολεκτικα μεχρι που κουρασατε τους παντες και στραφηκαν εναντιον σας. Η voodoo τοτε ειχε προσφερει συμμαχια στη dnd για να την πεσουν στον νοτο αλλα τα μυαλα σας ειχαν παρει αερα. Μετα ξαναηρθαν διαγραφες. Τοτε ο τεο μου χε πει θα ναι ο τελευταιος σας κοσμος και θα παιζετε μονο στο tribal wars 2. Δεν εχω ιδεα τι εγινε εκει. Μετα μπηκατε 32 και ηταν ολα για το κλεισιμο. Δε χρειαζετε να εξαπτεσαι λοιπον. Ψυχραιμια.

Οπως και να εχει ομως εδω ειναι 36. Το να εισαι προκατειλημενος μανικ μπορει να σε εκθεσει στο τελος. Οταν πας να δεις ταινια πληρωνεις για να δεις κατι καλο ετσι? Δε σκεφτεσαι εξ αρχης τσαμπα πληρωσα μουφα θα ναι. Keep your expectations high. Μετα θα ευχαριστηθεις περισσοτερο το κραξιμο.
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Στον 21 ειχανε το πανω χερι και τα κανανε μανταρα η αληθεια ειναι. μετα ηρθαν οι διαγραφες.
.

Οποιος δεν θυμαται οτι ο 21 ηταν υποθεση CxC απο την πρωτη μερα η δεν θυμαται καλα, η δεν ξερει τι του γινεται η ειναι βαζελος...
 

DeletedUser31166

Ηταν υποθεση cxc προφανως. Αλλα να μη μπουμε σε λεπτομερειες. Εσεις σα νες θα συνεχισετε να καθεστε πλεοντας με τα νερα της dnd? Ακομα να τελειωσει η σ.ε?
 

DeletedUser

εγω ακομα δεν καταλαβα γτ η νες εδωσε σ.ε στην dnd ενω ειχε το πανω χερι..(καθως ειχε ηδη κλεισει την ηπειρο της και ηταν καλα στημενη)
για ακομα μια φορα πολυ καλο διπλωματικο παιχνιδι απο την dnd
 

EristikosOPC

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
140
Μην τα ξυπνάς τα παιδιά...

Και στους ΜΑΟ τα λέγανε στον 32 αλλά δεν ένιωθαν με τπτ!!!!
 

DeletedUser16877

Τι σχέση έχει ο 32 που DND & TITANS είχαμε ένα μεγάλο μέρος των ΜΑΟΜΑΟ ανάμεσα μας με τον 36 που εξ αρχής οι φυλές βγήκαν μπλεγμένες και μοιραία η μεγαλύτερη περιόριζε την μικρότερη ?

Τι σχέση μπορεί να έχει η διπλωματία σε έναν άλλο κόσμο (32) με αυτόν όταν απο τους εμπλεκόμενους μόνο ο αρχηγός της DND είναι ο ίδιος ? ΣΤον 32 την διπλωματία των Τιτάνων είχε ο CONAN και όλη η φάση άλλαξε όταν ο ΣΑΛΟΝΙΚΑ απο τους ΜΑΟΜΑΟ έλειψε έναν ολόκληρο μήνα και οι δικοί του τα έκαναν σαλάτα .

Τέλος άλλη η ενεργητικότητα και το υλικό των Τιτανων στον 32 και άλλη εδώ .

Ο Δημήτρης ( ΜΑΤΡΟΖΟΣ) μαζί με 4-5 ακόμα έπαιζαν μόνοι τους στον 36 . Προσωπική τους επιλογή να μην θέλουν να αφήσουν 10-15 ανύπαρκτα άτομα που τους χαντάκωσαν και να μπουν σε μια μεγαλύτερη φυλή .

Τέλος ας μας εξηγήσει κάποιος πως η πρώτη φυλή σε επιθετικές απώλειες δεν πολεμάει αλλά πολεμούν όλες οι άλλες με λυγότερες απώλειες .
 

DeletedUser

εγω ακομα δεν καταλαβα γτ η νες εδωσε σ.ε στην dnd ενω ειχε το πανω χερι..(καθως ειχε ηδη κλεισει την ηπειρο της και ηταν καλα στημενη)
για ακομα μια φορα πολυ καλο διπλωματικο παιχνιδι απο την dnd

Εσυ εισαι νουμπας γι αυτο δεν το καταλαβες!!
 

DeletedUser16890

Τι σχέση έχει ο 32 που DND & TITANS είχαμε ένα μεγάλο μέρος των ΜΑΟΜΑΟ ανάμεσα μας με τον 36 που εξ αρχής οι φυλές βγήκαν μπλεγμένες και μοιραία η μεγαλύτερη περιόριζε την μικρότερη ?

Τι σχέση μπορεί να έχει η διπλωματία σε έναν άλλο κόσμο (32) με αυτόν όταν απο τους εμπλεκόμενους μόνο ο αρχηγός της DND είναι ο ίδιος ? ΣΤον 32 την διπλωματία των Τιτάνων είχε ο CONAN και όλη η φάση άλλαξε όταν ο ΣΑΛΟΝΙΚΑ απο τους ΜΑΟΜΑΟ έλειψε έναν ολόκληρο μήνα και οι δικοί του τα έκαναν σαλάτα .

Τέλος άλλη η ενεργητικότητα και το υλικό των Τιτανων στον 32 και άλλη εδώ .

Ο Δημήτρης ( ΜΑΤΡΟΖΟΣ) μαζί με 4-5 ακόμα έπαιζαν μόνοι τους στον 36 . Προσωπική τους επιλογή να μην θέλουν να αφήσουν 10-15 ανύπαρκτα άτομα που τους χαντάκωσαν και να μπουν σε μια μεγαλύτερη φυλή .

Τέλος ας μας εξηγήσει κάποιος πως η πρώτη φυλή σε επιθετικές απώλειες δεν πολεμάει αλλά πολεμούν όλες οι άλλες με λυγότερες απώλειες .

γιατί ποίες φυλές από τις 3 μεγάλες έχει κάνει πόλεμο ??? άμα μου βρείς μια θα σου πω και μπράβο

άσχετος με το ότι δεν έχουν πολεμήσει κλείσαν την ήπειρο τους πολύ όμορφα και οι 3
τα υπόλοιπα είναι περιττά
 

DeletedUser34142

γιατί ποίες φυλές από τις 3 μεγάλες έχει κάνει πόλεμο ??? άμα μου βρείς μια θα σου πω και μπράβο

άσχετος με το ότι δεν έχουν πολεμήσει κλείσαν την ήπειρο τους πολύ όμορφα και οι 3
τα υπόλοιπα είναι περιττά

γτ εσυ εχεις κανει πολεμο νομιζεις?εσυ ειχες αντιπαλο την ντουμ για μια βδομαδα και το εχεις δει θεος,ποια?την ντουμ ρε φιλε...τουλαχιστον μην μιλας και γινεσαι ρεζιλι
 

DeletedUser16890

όχι ρε δεν έχουμε κάνει χαλαρά είμαστε τόσο καιρό
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή