TITANS VS DND

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser26906
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser26906

γεια σας και χρονια πολλα σε ολους!!
καλη χρονια να εχουμε και σιγουρα να ειναι καλυτερη απο αυτη που μας περασε.

οι dnd θελοντας να κλεισουν την ηπειρο, μας ξεκινησαν επιθεσεις τα ξημερωματα,θελοντας να μας κανουν να περασουμε ξενοιαστα την πρωτοχρονια.

οσο αντεξουμε ,αν και οι προβλεψεις ειναι δυσοιωνες για μας χαχαχααχα.
εχουμε συνηθησει να τρωμε ξυλο και ελπιζουμε να αντεξουμε για να εχει λιγο ενδιαφερον.
 

DeletedUser33970

Μια πολυ σοβαρη και μαλλον ευλογη απορια.

Απο ποτε ο λυκος τρωει τα παιδια του?
 

DeletedUser26906

τι να γινει?αλλος κοσμος,αλλες συνηθειες...
καναμε τις επιλογες μας σαν ψυχω στον 32 και βαλαμε τα θεμελια για να κλεισουν γρηγορα τον κοσμο εκει.πιθανοτατα να τον εκλειναν ετσι κι αλλιως,αλλα σιγουρα τους διευκολιναμε πολυ.


οσο για την ειρωνια του radix,μιας και δεν τον ξερω τον κυριο,υποθετω πως ειναι απο αυτους που θελουν τζερτζελε και ιστοριες εδω στο φορουμ .δεν θα ακολουθησω αφου ειμαι απο αυτους που βλεπουν ολο το θεμα σαν παιχνιδι και τιποτα παραπανω.
ψηφιακα χωρια ειναι και λογικο να τα παρουν αφου η δυναμικοτητα των φυλων ειναι αντιστροφος αναλογη.
 

DeletedUser2749

τι εγινε στον 32...στον 22 στον 12 ουτε με ενδιαφερη...οπως ειπες..παιχνιδακι ειναι...ενας πολεμος ακομα..τιποτα λιγοτερο..τιποτα περισσοτερο..εγω δεν ειμαι ουτε λυκος..ουτε εχω καποιον παιδι μου...απλα συγκινήθηκα απο το πρωτο ποστ...μερες που ειναι κιολλας...
 

DeletedUser

Ως "θεμελια" ορίζεις το γεγονός ότι τους βοήθησες να χτυπήσουν τους συμμάχους τους πισώπλατα και να κλείσουν με αγκαλίτσες?
 

EristikosOPC

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
140
:rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf:
 

DeletedUser26906

δεν θα ασχοληθω με τον 32.αναμεσα σε δυο ισοδυναμες φυλες,εμεις καναμε την διαφορα.αυτη ειναι η αποψη μου και τελος.
εδω ειναι 36.
 

DeletedUser

Επρεπε να το περιμενεις, αφου ειναι τα πυξιδιασμενα σκουπιδια των φυλετικων.
 

DeletedUser26906

Κανα στατιστικο του πολεμου εχουμε; :D

αφου σου αρεσει να τα βλεπεις ,βαλτα εσυ.
κανενας σοβαρος παιχτης δεν θα εβαζε στατιστικα σε τετοιου ειδους <<πολεμο>>.

και φιλοι συμπολεμιστες απο ολες τις πλευρες:

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ!!!!
 

DeletedUser34142

καλημερα και απο μενα λοιπον!ας ξεκαθαρισουμε καποια πραγματα με τον κυριο προβατο απο πανω,καταρχας εσεις μας βαρεσατε πρωτη ενω ειχαμε ειδη συμβαση,αν δεν θυμασαι σου θυμιζω εγω ποιον:μπαρακουντα...φρεσκαρα την μνημη σου?δευτερον ο αρχηγος μας σας εστειλε μηνυμα πριν σας βαρεσουμε,δεν του απαντησατε ποτε και εκτοσ αυτουμας πειρατε και 2 χωρια,ωχ!τι εγινε?ουτε αυτα τα ειπες :hmmm: χμμμ αρχιζω να πιστευω πως κατι παει λαθος...να μην βαλουμε στατιστικα?ε βεβαια και εγω ανε με ενα πλανο εχανα 70 χωρια μην βαζετε στατιστικα θα ελεγα!
Πλευρά 1:
Φυλές: DnD
Πλευρά 2:
Φυλές: TITANS

Timeframe: Για πάντα


Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 111
Πλευρά 2: 8
Διαφορά: 103

chart



Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 666,262
Πλευρά 2: 52,583
Διαφορά: 613,679

chart

:clap:
 

DeletedUser

Ευτυχώς που το ξεκαθάρισες ,τώρα είμαστε 1000% σίγουροι ότι η κατρακύλα της dnd συνεχίζεται.
 

DeletedUser

Ευτυχώς που το ξεκαθάρισες ,τώρα είμαστε 1000% σίγουροι ότι η κατρακύλα της dnd συνεχίζεται.

Ξεκολα ρε, θα μπορουσαν να βαλουν και στατιστικα με ριπ ή με καρπουζακι, αλλα δν το καναν :p


Παντως περα απο τη πλακα, δν εχει φανει καμια κατρακυλα μεχρι στιγμης
Μια πολυ καλη φυλη, που παιζει καλα, οργανωμενα και ομαδικα φαινεται
 

DeletedUser

Θεωρω κατρακυλα να χτυπας καρπουζακι και στην συνεχεια να χτυπας τιτανες και να λες οτι οι τιτανες σε χτυπησαν πρωτοι.
 

DeletedUser31166

Θεωρω κατρακυλα να χτυπας καρπουζακι και στην συνεχεια να χτυπας τιτανες και να λες οτι οι τιτανες σε χτυπησαν πρωτοι.

Αλλοι παλι μπορουν να θεωρουν κατρακυλα την αποτυχημενη γλοιωδη προπαγανδα.Γι αυτο ειναι το εξωτερικο. Να λεει ο καθενας το μακρυ του και το κοντο του.
 

DeletedUser

Και αλλοι να μην εχουν την ικανοτητα να ξεχωρησουν την πραγματικοτητα απο την προπαγανδα.Δηλαδη εσυ πιστευεις οτι οι Τιτανες τους χτυπησαν πρωτοι? Η νουμερο 10 φυλη χτυπησε την νουμερο 1 φυλη και δεν απαντησε και σε μνμ τους και μετα βγηκαν να πουλησουν και την υποχρεωση του κ32? Υποτιμα την νοημοσυνη μας το ολο σκεπτικο και δεν το επιτρεπω σε εμενα ,εσυ αν θες να το πιστεψεις,πιστεψε το.
 

DeletedUser31166

Και αλλοι να μην εχουν την ικανοτητα να ξεχωρησουν την πραγματικοτητα απο την προπαγανδα.Δηλαδη εσυ πιστευεις οτι οι Τιτανες τους χτυπησαν πρωτοι? Η νουμερο 10 φυλη χτυπησε την νουμερο 1 φυλη και δεν απαντησε και σε μνμ τους και μετα βγηκαν να πουλησουν και την υποχρεωση του κ32? Υποτιμα την νοημοσυνη μας το ολο σκεπτικο και δεν το επιτρεπω σε εμενα ,εσυ αν θες να το πιστεψεις,πιστεψε το.

Δεν εχει καμια σημασια τι εγινε.Ουτε τι πιστευουμε. Κερδισαν και τελος. Ηταν φυλη μεσα στην ηπειρο τους και την θελουν καθαρη για να κινηθουν αναλογα. Οταν δεν εχεις καθαρο πυρηνα και ανοιγεσαι ξερουμε πολυ καλα τι γυρισματα μπορει να συμβουν απο το πουθενα. Ηταν πολυ σωστη η κινηση τους οπως κι αν εχουν οι λεπτομερεις γυρω γυρω. Μπορεις να τους πεις οτι θες. Για κατρακυλα δε μπορεις να πεις. Πιθανον παιζεις στον κοσμο και δε σε συμφερει να εχουν καθαρη ηπειρο η dnd. Εγω που δεν παιζω ας πουμε μπορω να ειμαι ποιο αντικειμενικος. Μπορει και να μην παιζεις και να μεχεις φιλους αλλου και να μη γουσταρεις dnd. Αντικειμενικα παντως δε μιλας.
 

DeletedUser34142

Ευτυχώς που το ξεκαθάρισες ,τώρα είμαστε 1000% σίγουροι ότι η κατρακύλα της dnd συνεχίζεται.

καλησπερα και σε εσενα δεποινης?κυριε? ανυπαρκτο πλασμα καλυτερα!δεν εχεις καν ονομα,παιζει να εχεις φαει πυξιδα ειδη και να μιλας,ΑΛΛΑ θα σου κανω την χαρη και θα απαντησω στης ασυναρτησιες που γραφεις!
Ας ξεκινησουμε λοιπον:
λες κατρακυλα,χμμμ κατρακηλα που ειμαστε πρωτη φυλη?κατρακυλα που ειμαστε πρωτη σε απωλιες?κατρακυλα που ειμαστε μια φυλη που κλεινει την ηπειρο χωρις ακαδημιες χωρις τπτ και παραπονιεσαι για το καρπουζακι?ποια κατρακυλα ακριβως? :hmmm:

Και αλλοι να μην εχουν την ικανοτητα να ξεχωρησουν την πραγματικοτητα απο την προπαγανδα.Δηλαδη εσυ πιστευεις οτι οι Τιτανες τους χτυπησαν πρωτοι? Η νουμερο 10 φυλη χτυπησε την νουμερο 1 φυλη και δεν απαντησε και σε μνμ τους και μετα βγηκαν να πουλησουν και την υποχρεωση του κ32? Υποτιμα την νοημοσυνη μας το ολο σκεπτικο και δεν το επιτρεπω σε εμενα ,εσυ αν θες να το πιστεψεις,πιστεψε το.
ναι,μας χτυπισαν πρωτοι,θες να μαθω και περισσοτερες πληροφοριες να σου πω ποιος χτυπησε κιολας?και επαναλαμβανω ενω ειμασταν σε συμβαση!και ναι δεν απαντησε ουτε ο αρχηγος τους σε μηνυμα που του ειχε στειλει ο αρχηγος μας για την συνεχεια της υπειρου,λες να ξερεις εσυ τι γινεται καλυτερα απο μενα στην δνδ?
και για να κλεισω,μην μας ζαλιζεις αλλο...φτανει,καταλαβαμε μισεις δνδ και οι δνδ φταινε για ολα κλπ κλπ...πες μας το ναμε στο γκαμε και ελα να δουμε αν εχεις τοση μεγαλη γλωσσα και στο παιχνιδι!
 

DeletedUser

kaboum και στον κ32 στην ιδια ηπειρο ηταν αλλα δεν τους χτυπησαν αρα οτι λες δεν ισχυει στην περιπτωση τους.Εγω αυτο που δεν μπορω και κατακρινω ειναι η υποκρισια σε ολες της τις μορφες Αντικειμενικα ας μιλησουμε ,ειναι η μονη φυλη που τα καλυτερα της μελη φτιαχνουν αλλη φυλη και περιμενουν να ωριμασουν οι συνθηκες για να την χτυπησουν .Νομιζω εγινε και σε αλλο κοσμο αυτο .Dirty things με κατατρομαξες
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή