TITANS VS DND

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser26906
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser34063

Στις αμυντικες απωλειες εισαστε ενδεκατη ενω η dc δευτερη αρα καποιος εχει δει σπαθακια και καποιος κουρεύει το γκαζον στα αμυντκα χωρια άσχετων παικτών .Να σημειωσω οτι περνάτε τον krokala περιπου ενα εκκατομυριο .Krokala μπορεις και καλυτερα ,μας απογοητευεις.

ελαβα πολυ σοβαρα το ποστ σου και ειπα να διορθωσω τα κακως κειμενα!

3x Επιθετικός παίκτης της ημέρας
Νίκησε τις περισσότερες μονάδες σε αυτόν τον κόσμο ως επιτιθέμενος, μέχρι τις 00:00!
Καλύτερο αποτέλεσμα: στις 02.01.2016 (36.049 μονάδες)
72.801 / 72.801
72.801 / 72.801
Είστε στην κορυφή! Ο προηγούμενος παίκτης έχει 22.196. Διατηρείστε την πρωτιά έως τα μεσάνυχτα για να κερδίσετε αυτό το επίτευγμα.


επισης σου αφιερωνω το χρυσο γιατι εισαι ιδρυτικο μελος του φαν κλαμπ μου!

Θέση Όνομα Φυλή Απώλειες αντιπάλων
1 krokalas ~DC~ 4,94 εκ.
 

DeletedUser34142

την αλλη φορα ανεβασε και αναφορες απο φαρμ,ετσι να γουσταρουμε περισσοτερο
 

DeletedUser

εγω φιλε μου δεν κρυβομαι απο κανεναν,αμα εβλεπες το ακκ πριν κανα μηνα θα εβελεπες ποιος ειμαι,τωρα απλα επειδη ηθελα το dirty things να το δω ποιο σοβαρα σαν ακκ αποφασισα να κρατησω αυτο,αν θες περισσοτερες λεπτομεριες στειλε μου πριβε να στις λυσω

Tι εννοεις να κρατησεις αυτο? Ειχες δυο ακαουντ δηλαδη
Συγνωμη κυριε αιγοκερο για το σπαμ αλλα εχουμε ομολογια στο εξωτερικο φορουμ για παραβαση κανονισμων

Οι Τιτανες γιατι ηθελαν δικο τους δουκα?

Υγ Ως προεδρος και ιδρυτικο μελος του φαν κλαμπ κροκαλα θα ηθελα να ευχαριστησω τους αντιπαλους .
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser34142

Tι εννοεις να κρατησεις αυτο? Ειχες δυο ακαουντ δηλαδη
Συγνωμη κυριε αιγοκερο για το σπαμ αλλα εχουμε ομολογια στο εξωτερικο φορουμ για παραβαση κανονισμων

Οι Τιτανες γιατι ηθελαν δικο τους δουκα?

Υγ Ως προεδρος και ιδρυτικο μελος του φαν κλαμπ κροκαλα θα ηθελα να ευχαριστησω τους αντιπαλους .

χαχα τι ζωοο θεε μου! εννοω οτι στο dirty things στο game μεσα στο σποιλερ ελεγα το παλιο μου ακκ ενω τωρα λεω το dirty things,αμα εχεις iq αμοιβαδας αυτα τα πραγματα λες!δεν σε παρεξηγω...εγω ομως αποκαλυπτω τουλαχιστον το ναμε μου στον 36,εσυ?ακομα?χαχαχα ε ρε γλεντια που θα εχεις φαει και δεν μιλας,ε ρε χαρες που θα εχουμε κανει μαζι σου και δεν το αποκαλυπτεις!! (L)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser2088

καλη χρονια και χρονια πολλα!!!
για να σε βγαλω απο την δυσκολη θεση,μιας και ο <<πολεμος>>τελειωσε ,θα σας παρακαλουσα να το κλειδωσετε :)

(α, και καπου εδω κοντα θα ειναι και τα γενεθλια σου,αν εισαι πραγματι αιγοκαιρος.χρονια πολλα λοιπον να τα εκατοστησεις:bd:)



[aig]Με αίτημα του δημιουργού το θέμα κλειδώνει,
[SPOIL]ευχαριστώ για την ευχή σας.[/SPOIL][/aig]
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή