doom vs ΒΑΡΒΑΡΑ

  • Δημιουργός θέματος .κλικς.
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser27572

Gkratsiani τι πινεις φιλε μ?? Και στην αρχη στο δημοσιο φορουμ μας εκραζες αλλα στο προσωπικο μας εγλυφες και παρακολουσες να σε στρατολογησουμε! Τζαμπα προσπαθεις να κερδισεις τς εντυπωσεις. Σε οποια φυλη πας διαλυεται! Η προσπαθειες σου για τς υπερσυμμαχιες εναντιον μας αποτυχανε... Οσο για εσενα θελουμε να σε φαμε τελευταιο ;)

ποια προσπαθεια για υπερσυμμαχεια ρε παμε καλα πειτε τωρα external ζητησα συμμαχεια απο κανεναν? μονο ρωτουσα πιοι χτυπαν λοκα και η απαντηση ηταν εχουμε συμμαχεια με λοκα απο ολλους οταν λεω ολλους ολλους ομως εκτως και αν ενωειτε υπερσυμμαχεια τις ακαδημιες μας τοτε ενταξη συμμαχεια με dnd η doom η δεν ξερω και εγω ποιος αλλος θα μπορουσε να σας χτυπησει δεν πρωταθηκε ποτε φυλετικες ειναι αυτο που παιζετε εχετε συμμαχεια με ολλους και οι μονες φυλες που χτυπησατε ηταν οι ++++ ενο ειχατε ΣΕ μαζι τους που τους κανατε πλανο στρατολογησατε ολλες τις αλλες μηκρες φυλες και τις φαγατε εσωτερικα και μετα φαγατε τους ΡΙΠ στην υπειρο σας που τους χτηπουσαν και απο την αλλη υπειρο και ειχατε και τα 10 πλασια χωρια μονο ετσι παιζετε με τις φυλες που θα μπορουσατε να παιξετε φυλετικες κανετε συμμαχειες με ολλες, αντε συνεχηστε τα εσωτερικα noblarizmata καλα το πατε σιγα μην σας παρακαλεσα κιολας για αν με noblarete εσωτερηκα πεσμου φιλε μου απο τις μηκρες φυλες που στρατολογησατε ποσοι λογαριαζμοι τους εχουν μηνει ακομα? απο την s-f δεν εμηνε κανενας ολλους τους φαγατε απο την no surrender που ελεγε πως ηταν ακαδημια σας και μωλης μπηκα ου το ειπαν και με διοξαν επισης δεν εμηνε κανενας ολλους αυτους δεν ειχατε τα παντελονια να τους χτυπησετε στα ισια και τους πηρατε ετσι ντροπη των φυλετικων μαχων ειστε και την λετε σε μενα που σας παιζω μονος μου, ο κοσμος βλεπει ποσο ρεζηλι εχετε γινει μην ανχονεστε εγω λεω και με ΝΟ ΕSCAPE να κανετε συμμαχεια ειναι η μονη φυλη που σας εμηνε γιατι δεν την συμφερει να σας κανει πλανο ειναι απενατη υπειρος αλλα ποτε δεν ξερετε καντετο λεω εγω να ειστε σιγουροι!
 
Κορυφή