doom vs ΒΑΡΒΑΡΑ

  • Δημιουργός θέματος .κλικς.
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser27572

η ανικανοτητα της ΛΟΚΑ να κερδησει ανενεργεις φυλες δεν φενετε γιατι υπαρχουν δηπλα της καποιες φυλες που εκτως του οτι ειναι επισης αναπυρες χτυπιουντε και μεταξυ τους με επαθλο ποιος θα μηνει για να στρατολογηθει απο τους λοκα και να φαγωθει επισης εσωτερικα, τελικα στην ελλαδα εδο και πολλους κοσμους σταματησαν να παιζονται φυλετικες. Η λοκα εχει κανονησει τα παντα με doom-dnd-DC και δεν ξερω αμα εχει κανει συμφωνια και με no escape ισος μονο αυτοι να εμηναν ακομα και οι αλλοι μαλλωνουν μεταξυ τους ποιος θα μηνει να κανει ενωση με λοκα, τραγικο, αστειο? πως να το ονομασω αυτο που βλεπω σε αυτον τον κοσμο, βασικα συνηθηζμαινο θα το πω γιατι πλεον το βλεπω ολο και ποιο συχνα στον .gr
 

DeletedUser

η ανικανοτητα της ΛΟΚΑ να κερδησει ανενεργεις φυλες δεν φενετε γιατι υπαρχουν δηπλα της καποιες φυλες που εκτως του οτι ειναι επισης αναπυρες χτυπιουντε και μεταξυ τους με επαθλο ποιος θα μηνει για να στρατολογηθει απο τους λοκα και να φαγωθει επισης εσωτερικα, τελικα στην ελλαδα εδο και πολλους κοσμους σταματησαν να παιζονται φυλετικες. Η λοκα εχει κανονησει τα παντα με doom-dnd-DC και δεν ξερω αμα εχει κανει συμφωνια και με no escape ισος μονο αυτοι να εμηναν ακομα και οι αλλοι μαλλωνουν μεταξυ τους ποιος θα μηνει να κανει ενωση με λοκα, τραγικο, αστειο? πως να το ονομασω αυτο που βλεπω σε αυτον τον κοσμο, βασικα συνηθηζμαινο θα το πω γιατι πλεον το βλεπω ολο και ποιο συχνα στον .gr



στις 2 πυξιδες η 3η δωρο γιατι εχουμε και γιορτες
 

DeletedUser27572

δεν εφαγα πυξηδα αν και δεν ασχολουμε και πολυ απλα θελω να δω ποσο θα σας παρει να διαλυσετε μια φυλη που ετσι για πλακα μπηκα εμηνα μονος μου και εκει και παλη η λοκα τιποτα εδο και κατι μηνες ονειρευεστε να με πατε πυξηδα σας εχω κραξει παντου εχετε κανει δηπλοματια με ολλους, παικτες σας λενε πως ειστε το ισραηλ τον φυλετικων μαχων και ειναι περηφανοι που δεν εχετε κανει κανεναν πολεμο στα ισια με καμια φυλη απο την αρχη του κοσμου μονο σε ΣΕ χτυπησατε και φυλες που στρατολογησατε την ηγεσια τους δηλαδη ανυπερασπηστα μελη που η ηγεσια τους διαλυσε την φυλη και τα πηρατε ετσι και μηλατε σε εμενα για πυξηδες που και ο τελευταιος πρωταρης που παιζει εναν μηνα φυλετικες και βλεπει τις αναφωρες σας στην φυλη μου στο θεμα αμυνες σας κοροιδευει μπραβο παληκαρια μου πρεπει ναστε πολυ περηφανοι!! κληνει τον κοσμο τετια φυλη και ο ασχετος ειμαι εγω μαληστα οτι πειτε οσοι κλησετε τον κοσμο στην φυλη λοκα θα ειστε ο περηγελος των ελληνικων φυλετικων μαχων, για μια στεροφημεια παιζουμε ποιος ο λογος να κερδιζεις ετσι και να μενεις στην ιστορια σαν τον μεγαλυτερο ρουφιανο που εχει κλσει κοσμο?
 

DeletedUser

δεν εφαγα πυξηδα αν και δεν ασχολουμε και πολυ απλα θελω να δω ποσο θα σας παρει να διαλυσετε μια φυλη που ετσι για πλακα μπηκα εμηνα μονος μου και εκει και παλη η λοκα τιποτα εδο και κατι μηνες ονειρευεστε να με πατε πυξηδα σας εχω κραξει παντου εχετε κανει δηπλοματια με ολλους, παικτες σας λενε πως ειστε το ισραηλ τον φυλετικων μαχων και ειναι περηφανοι που δεν εχετε κανει κανεναν πολεμο στα ισια με καμια φυλη απο την αρχη του κοσμου μονο σε ΣΕ χτυπησατε και φυλες που στρατολογησατε την ηγεσια τους δηλαδη ανυπερασπηστα μελη που η ηγεσια τους διαλυσε την φυλη και τα πηρατε ετσι και μηλατε σε εμενα για πυξηδες που και ο τελευταιος πρωταρης που παιζει εναν μηνα φυλετικες και βλεπει τις αναφωρες σας στην φυλη μου στο θεμα αμυνες σας κοροιδευει μπραβο παληκαρια μου πρεπει ναστε πολυ περηφανοι!! κληνει τον κοσμο τετια φυλη και ο ασχετος ειμαι εγω μαληστα οτι πειτε οσοι κλησετε τον κοσμο στην φυλη λοκα θα ειστε ο περηγελος των ελληνικων φυλετικων μαχων, για μια στεροφημεια παιζουμε ποιος ο λογος να κερδιζεις ετσι και να μενεις στην ιστορια σαν τον μεγαλυτερο ρουφιανο που εχει κλσει κοσμο?

O περιγελος εισαι σιγουρα,αν ρωτας εμενα δεν εχω ασχοληθει καθολου με τη παρτη σου,οι φυλες που πηγες σε αυτο το σερβερ,εξαφανιζολ ολες μαγκα!Τωρα περιμενουμε να τα χτισεις και θα κανουμε επισκεψη για μια τελευταια φορα.Και τοτε δεν θα εχει μεινει αλλη φυλη στην ηπειρο για να κλαφτεις για κανα φαναρι noob
 

DeletedUser

gkratsiani περα απο την πλακα..πασαρε το αυτο που πινεις(L)
 

DeletedUser34112

δεν εφαγα πυξηδα αν και δεν ασχολουμε και πολυ απλα θελω να δω ποσο θα σας παρει να διαλυσετε μια φυλη που ετσι για πλακα μπηκα εμηνα μονος μου και εκει και παλη η λοκα τιποτα εδο και κατι μηνες ονειρευεστε να με πατε πυξηδα σας εχω κραξει παντου εχετε κανει δηπλοματια με ολλους, παικτες σας λενε πως ειστε το ισραηλ τον φυλετικων μαχων και ειναι περηφανοι που δεν εχετε κανει κανεναν πολεμο στα ισια με καμια φυλη απο την αρχη του κοσμου μονο σε ΣΕ χτυπησατε και φυλες που στρατολογησατε την ηγεσια τους δηλαδη ανυπερασπηστα μελη που η ηγεσια τους διαλυσε την φυλη και τα πηρατε ετσι και μηλατε σε εμενα για πυξηδες που και ο τελευταιος πρωταρης που παιζει εναν μηνα φυλετικες και βλεπει τις αναφωρες σας στην φυλη μου στο θεμα αμυνες σας κοροιδευει μπραβο παληκαρια μου πρεπει ναστε πολυ περηφανοι!! κληνει τον κοσμο τετια φυλη και ο ασχετος ειμαι εγω μαληστα οτι πειτε οσοι κλησετε τον κοσμο στην φυλη λοκα θα ειστε ο περηγελος των ελληνικων φυλετικων μαχων, για μια στεροφημεια παιζουμε ποιος ο λογος να κερδιζεις ετσι και να μενεις στην ιστορια σαν τον μεγαλυτερο ρουφιανο που εχει κλσει κοσμο?

Μπραβο τις ειπες τις ******ες σου γυρνα πισω στο λαγουμι σου τωρα..Αληθεια ρε αδερφε ολα αυτες τις αρλουμπες απο που τις σκεφτηκες?Εχεις παλαβωσει απο τις σφαλιαρες μαλλον γιατι δεν μπορεις να κλισεις κοσμο με καμια παναγια και μπαινεις και κραζεις ακομα τους Λοκα ?Συνεχισε να περνεις τα βαρβαρακια σου και θα ερθει η σειρα σου αγορινα μου,εχουν αλλοι σειρα πριν απο εσενα..Καλα Χριστουγεννα και Καλα Μυαλα φιλε γιατι αλλιως δεν σε βλεπω καλα
 

DeletedUser34063

ωραια σας ψαρωνει ομως! ενα γραφει 10 απαντατε! ρε μην ασχολειστε με το κατακαθι μεινετε στον αφρο! καλες γιορτες σε ολους!

γκρατσιανι ωραια η ιστορια σου! κανε πμ σε αβριλιο να φτιαξετε φυλη θα ειστε φοβερο διδυμο!

τελευταια φορα που το λεω. η DC εχει απο τη πρωτη εως την τελευταια μερα κοκκινα και τα χτυπαει-την χτυπανε καθε 5 μερες. φτυστε την καταμελα ελιωσε!

για την λοκα δεν θα μιλησω γιατι θα με πειτε γλυφτη. τα λεμε σε 3 ωρες μπουμπουκια
 

DeletedUser16890

Η Loca με dnd-DC εχουν συμμαχια το ξερουμε αλλα με Doom τι εχουν κανονίσει?

την συμμαχια με dnd την κανονησες εσυ ??? γιατι εγω που ειμαι στην dc δεν θυμαμε να εχω μηλισει με τα παιδια
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser16453

Gkratsiani τι πινεις φιλε μ?? Και στην αρχη στο δημοσιο φορουμ μας εκραζες αλλα στο προσωπικο μας εγλυφες και παρακολουσες να σε στρατολογησουμε! Τζαμπα προσπαθεις να κερδισεις τς εντυπωσεις. Σε οποια φυλη πας διαλυεται! Η προσπαθειες σου για τς υπερσυμμαχιες εναντιον μας αποτυχανε... Οσο για εσενα θελουμε να σε φαμε τελευταιο ;)
 

DeletedUser

την συμμαχια με dnd την κανονησες εσυ ??? γιατι εγω που ειμαι στην dc δεν θυμαμε να εχω μηλισει με τα παιδια

Δηλαδη εσυ εχεις συμμαχια μονο με Loca ενω η Loca εχει συμμαχια και με dnd και με dc και σε περιπτωση που χτυπηθεις με dnd θα ζητησεις βοηθεια απο τους συμμαχους σου Loca αλλα αφου η Loca εχουν συμμαχια και με τους δυο τοτε ποια απο της δυο φυλετικες θα βοηθησει ?Για πες μας .
 

DeletedUser16890

γιατί δεν καταλαβαίνεις δεν μας νοιάζει το τι θα γίνει με dnd η λόκα αν θέλουν μας το λένε και χτυπιόμαστε
αυτή την στιγμή η dc έχει πόλεμο και μονο αυτόν κοιτάει.

άλλωστε το να χτυπηθώ με λόκα είναι ένα από τα σενάρια εφόσον συνυπάρχουμε στις ίδιες ηπείρους
αλλα μετά από τον πόλεμο μας

για την ώρα έχουμε κοινό στόχο
 

DeletedUser

γιατί δεν καταλαβαίνεις δεν μας νοιάζει το τι θα γίνει με dnd η λόκα αν θέλουν μας το λένε και χτυπιόμαστε
αυτή την στιγμή η dc έχει πόλεμο και μονο αυτόν κοιτάει.

άλλωστε το να χτυπηθώ με λόκα είναι ένα από τα σενάρια εφόσον συνυπάρχουμε στις ίδιες ηπείρους
αλλα μετά από τον πόλεμο μας

για την ώρα έχουμε κοινό στόχο

μην φας σιμο, εχουμε γλαρο... γλου γλου γλου
 

DeletedUser9710

Για όλα φταίει ο Σίμος που έχει κάνει το krokala γατάκι... Ούτε χωριό χωρίς άδεια δεν τον αφήνει να πάρει... τς τς τς τς τς Ντροπή και αίσχος!!!!
 

DeletedUser16890

Για όλα φταίει ο Σίμος που έχει κάνει το krokala γατάκι... Ούτε χωριό χωρίς άδεια δεν τον αφήνει να πάρει... τς τς τς τς τς Ντροπή και αίσχος!!!!

χάρη ομολογώ ότι έχει στρώσει χαρακτήρα αυτός .. έχει ανεβεί level στα ματια μου τώρα που ακούει σε αυτά που του λέω , φυσικά πείρε καιρό αλλα με αναγνώρισε :)

κλιξ μην αγχώνεσαι δεν τρώω γλάρο μπορείς να τον κρατήσεις για σένα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser34063

πωπω μου πεσαν τα μαλλια! τι παρωδια ποστ ειναι αυτα... ειπατε πολλα. αλλαζω μερια. παω με γκρατσιανι και αβριλιο να σας διαλυσω

:noob: :noob: :noob:
 

DeletedUser

ΛΑ ΛΑ ΛΑ ΛΑ ΛΑ ΛΑ
Και δεν ειστε πουθενα.
ΛΟΚΑ και τα μυαλα πουρε
 
Κορυφή