Το τρενο του βορρα

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser28903
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser34063

Δε σου αρεσει η αποψη μου? Εδω θα μαστε να δουμε..




Νικο οπως ειπα ποιο πανω εδω θα μαστε και θα δουμε. Αγκαλιτσες εχουν γινει πολλες φορες σε πολλους κοσμους στην τελευταια φαση. Το ξερεις και το ξερω. Στη συγκεκριμενη περιπτωση θα ναι αδικο για τα παιδια της DC. Και αυτο το ξερεις. Το μοναδικο μετωπο της λοκα τωρα ειναι καμια 20ρια χωρια Ντουμ ετσι?? Αν γινει κατι διαφορετικο απο αυτα που υποψιαζομαι κοταω νομιζεις να βγω να πω ναι μπουρδες ελεγα?



δεν ειναι 20 ειναι 50. και οταν παρουν τα 50 μετα ακομα 50. και ακομα 50 μετα. εως τα 500. εχει ψωμακι για ολους! αν και η νεα ηγεσια της ντουμ ειναι υπολογισιμη πλεον! :help
 

DeletedUser

Γενικοτερα η δνδ σαν φυλη εχει παρελθον στις αγκαλιτσες.Αλλα θελω να πιστευω ως απλο μελος της λοκα οτι δεν θα γινει και στον 36.

Απο την αλλη βεβαια,αν πιασει καλοκαιρι ο πολεμος,προσωπικα δεν θα κρινω αν αποφασιστει η αγκαλια.Θελει κακαλα να παιξεις τελικο καλοκαιριατικα.
 

DeletedUser34063

Γενικοτερα η δνδ σαν φυλη εχει παρελθον στις αγκαλιτσες.Αλλα θελω να πιστευω ως απλο μελος της λοκα οτι δεν θα γινει και στον 36.

Απο την αλλη βεβαια,αν πιασει καλοκαιρι ο πολεμος,προσωπικα δεν θα κρινω αν αποφασιστει η αγκαλια.Θελει κακαλα να παιξεις τελικο καλοκαιριατικα.



Και εμεις που παιζουμε 8 χρονια δυσκολα θα πουλησουμε τα μπανακια μας...
 

DeletedUser31166

δεν ειναι 20 ειναι 50. και οταν παρουν τα 50 μετα ακομα 50. και ακομα 50 μετα. εως τα 500. εχει ψωμακι για ολους! αν και η νεα ηγεσια της ντουμ ειναι υπολογισιμη πλεον! :help

Ε αφου ειναι 50 παω πασο! Μην μπλεκεις την dc με την loca man. Υποθεσεις κανω σα θεατης πλεον που εχει βαρεθει να βλεπει να κλεινουν κοσμοι με αγγαλιες. Καλες μαχες να χετε.
 

DeletedUser34063

Ε αφου ειναι 50 παω πασο! Μην μπλεκεις την dc με την loca man. Υποθεσεις κανω σα θεατης πλεον που εχει βαρεθει να βλεπει να κλεινουν κοσμοι με αγγαλιες. Καλες μαχες να χετε.

παντως χωρις να ξερω την λοκα λογω της αποχης μου καποια χρονια, δεν την βλεπω να κανει αγκαλιτσες... απο την αρχη του κοσμου ξυλο παιζει... τωρα τα γνωρισα τα παιδια παικτικως και βλεπω μεγαλη διαθεση για τσεκουρι!
 

DeletedUser31166

παντως χωρις να ξερω την λοκα λογω της αποχης μου καποια χρονια, δεν την βλεπω να κανει αγκαλιτσες... απο την αρχη του κοσμου ξυλο παιζει... τωρα τα γνωρισα τα παιδια παικτικως και βλεπω μεγαλη διαθεση για τσεκουρι!

Τα ξερω τα περισσοτερα παιδια. Μια χαρα διαθεση εχουν. Που θα τη στρεψουν μετα την ντουμ θελω να δω.
 

DeletedUser34063

Τα ξερω τα περισσοτερα παιδια. Μια χαρα διαθεση εχουν. Που θα τη στρεψουν μετα την ντουμ θελω να δω.

μπορει να δεις λοκα εναντιον dc! μια απλη συνενοηση στο σκαιπ ειναι! το θελουμε και εμεις και αυτοι! η λοκα εναντιον dnd! γιατι οχι? ακομα και οι φιλοι παιζουν ξυλο! και ειναι και πολυ πιο διασκεδαστικο! χαρειτε το παιχνιδι σας οσοι παιζετε και βλεπουμε! ολα ανοιχτα ειναι!
 

DeletedUser33711

Γενικοτερα η δνδ σαν φυλη εχει παρελθον στις αγκαλιτσες.Αλλα θελω να πιστευω ως απλο μελος της λοκα οτι δεν θα γινει και στον 36.

Απο την αλλη βεβαια,αν πιασει καλοκαιρι ο πολεμος,προσωπικα δεν θα κρινω αν αποφασιστει η αγκαλια.Θελει κακαλα να παιξεις τελικο καλοκαιριατικα.


Ελα πες την αληθεια δε θελεις να χάσεις δυο συνεχόμενα καλοκαίρια παει πολυ
 

DeletedUser

Δεν νομιζω οτι εχασα καποιο καλοκαιρι :p
Και Ιο πηγα,και Μυτιληνη πηγα,και Ανδρο πηγα και εκανα και τα μπανακια μου!

Γι αυτο αλλωστε με κραζανε κιολας,χαχαχαχα!
 

DeletedUser33711

Δεν νομιζω οτι εχασα καποιο καλοκαιρι :p
Και Ιο πηγα,και Μυτιληνη πηγα,και Ανδρο πηγα και εκανα και τα μπανακια μου!

Γι αυτο αλλωστε με κραζανε κιολας,χαχαχαχα!

Μη τα λες ετσι απότομα αυτα (L) και εμενα με είχατε στο πς 15-16 Αυγούστου δε ντρέπεστε

Και για να σχολιάσω και επι του θέματος... Ελπιζω το τρένο του βορά να μην αποδειχθεί Μέτρο Θεσσαλονίκης. Πολλα υποσχόμενο και επεφημουμενο αλλα ακομα ερχεται :cop:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Πιστευω ειναι σαν τον αφρο στον φραπε.
Στην αρχη πυχτος και ωραιος,στο τελος διαλυεται μεσα στον καφε ;)
 

DeletedUser

καλα αν ο κοσμος φτασει ιουνιο, προς αρχες ιουλη... χαρισμα σας αλανια :D
 

DeletedUser24522

Πολύ μπλα μπλα μπλα και λίγο παιχνίδι.

Καλά είχα να μπω δυο χρόνια στο external και να κάτσω να διαβάσω αυτά που λέγονται . (που τελικά έκανα λάθος γιατί έχουν πλάκα) .

Αφήστε τις αερολογίες και τις μαντεψιές με τις τράπουλες ταρό και μπείτε στο παιχνίδι να φτιάξετε κανα πλάνο και να στείλετε κανένα τσεκούρι γιατί έχουν σκουριάσει και θα χρειαστούνε γυάλισμα.!
Στα λόγια εδώ πέρα και στο σκύπε όλοι καλοί είμαστε.. στις πράξεις εχω δεί όλοι να λυγίζεται σαν χαρτόκουτα απο τα playmobil του Jumbo !


Καλές γιορτές σε όλους καλά χριστούγεννα σε εσάς και στις οικογένειές σας!
 

DeletedUser

Πολύ μπλα μπλα μπλα και λίγο παιχνίδι.

Καλά είχα να μπω δυο χρόνια στο external και να κάτσω να διαβάσω αυτά που λέγονται . (που τελικά έκανα λάθος γιατί έχουν πλάκα) .

Αφήστε τις αερολογίες και τις μαντεψιές με τις τράπουλες ταρό και μπείτε στο παιχνίδι να φτιάξετε κανα πλάνο και να στείλετε κανένα τσεκούρι γιατί έχουν σκουριάσει και θα χρειαστούνε γυάλισμα.!
Στα λόγια εδώ πέρα και στο σκύπε όλοι καλοί είμαστε.. στις πράξεις εχω δεί όλοι να λυγίζεται σαν χαρτόκουτα απο τα playmobil του Jumbo !


Καλές γιορτές σε όλους καλά χριστούγεννα σε εσάς και στις οικογένειές σας!

Τα λες πολυ ωραια αλλα ελπιζω σε αυτα που λες να βαζεις και την δικη σου φυλη μεσα, αλλιως :grrr:
 

DeletedUser34063

Η DC που πολεμαει την 44 ολη μονη της γιατι στρατολογησε 5 παικτες απο DN προσφατα;
LOCA-DnD ειναι απ την αρχη του κοσμου μαζι, τουλαχιστον τωρα το παραδεχεστε, καποτε μας βγαζατε τρελους.

Και μια προσωπικη προβλεψη: Αν ο νοτος επικρατησει του βορρα τα πρωτα θυματα θα ειναι της DC τα οποια αν υπαρξει πολεμος LOCA-DnD ειτε θα φαγωθουν απ τη μια ειτε απ την αλλη πλευρα...



τελικα ειχες δικιο... μεσα επεσες... διαλυθηκε η DC... την εφαγε η λοκα... δεν σε ακουσα τοτε τωρα ειναι αργα. επαψα να εχω και επιρροες. πλεον κουμαντο κανει ο αυταρχικος κυθνος. με βγαλανε και σε λιστα για εσωτερικο για παραδειγματισμο. ολα στημενα ηταν εξαρχης... δυστυχως...
 

DeletedUser31689

Sweetest love γνωστός για τις έγκυρες πρόβλεψεις-προφητείες του :D
 
Κορυφή