Το τρενο του βορρα

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser28903
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser28903

Βλεπω να λετε για τον πολεμο της 44

βλεπω να λετε για τους κανιβαλους τους dnd

βλεπω να λετε προφανως για το πρωτακουστο, να χουν μπει 2 πριμειντ φυλες σε διαφορετικες ηπειρους, αλλα με διαφορετικο ονομα, και να αρνουνται οτι εχουν αδελφικες σχεσεις

Για το οτι οι καφεδες πανε τρενο δεν λετε ομως
Ειμαστε φυλη με random στρατολογηση, ατομα που δεν γνωριζονται μεταξυ τους απο αλλους κοσμους με 3-5 εξαιρεσεις
Και ομως κοιταμε στα ματια ολες τις φυλες και κλικες

Καποιοι εχουν κανει συμφωνιες και συμβασεις με ολοκληρο το χαρτη για να μας φανε, αλλα δεν τους τα παν καλα...

Η νες κυριοι, θα χασει χωρια οταν τα μελη της ξενερωσουν, μεχρι τοτε... βρειτε και αλλες συμμαχιες , λιγοι ειστε , σας εχουν διαφυγει οι ντουμ :D :noob:


Σημερα η φυλη ζητω, που μεχρι προχθες προτου ξεκινησουν τα σπαθακια μας αριθμουσε 1.200.000 ποντους, με αακδημια των 300.000-400.000 , μονο διαγραφη δεν πατησε

Οι λυκοι που κραζατε καποιοι , και λεγατε "ντξ ευκολη ηπειρος"

αντεξανε 2 πλανα, στο 3 διαλυθηκαν
αυτοι με μισο :/


Και αφηστε το νοτο να βαρανε 2 ολοκληρες ηπειρη 1 φυλη για 15-20 μερες


The north is strong and ready
because .. winter is coming :axe:
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Δεν ξερεις εσυ.
Ξερουν οι της LOCA και της DC, που στρατολογησε 5 λογαριασμους απο DN, ετσι για το DC-K44
 

DeletedUser

Προτου ο πετινος λαλησει 3, οι ντριμ τσέισερσ θα αντιληφθουν τι πραγματικα τους συμφερει και θα παψουν να κανουν τα χαμαλικια των λοκα

προσωπικη προβλεψη
 

DeletedUser16890

χμμμ η ουσία του ποστ??? να μας πείτε για την ζητω η για τα χαμαλίκια μας?
 

DeletedUser

κοιτα για το τρενο του βορρα ηταν

τωρα ο αλλος το πηγε, (ισως κ οχι τοσο στοχευμενα) σε αλλο θεμα
 

DeletedUser16890

μια συμβουλή στα παιδιά τον nes έχετε έναν πόλεμο στην πόρτα σας να ασχοληθείτε μη ασχολείστε με τα τριγύρω γιατί θα καίτε πριν παίξετε το ίδιο κάνουμε και εμείς βλέπουμε τον πόλεμο μας και έπειτα ότι και όπως τα φέρει η μετέπειτα συνεχεια μας θα τα αντιμετωπίσουμε όλα αν ασχολούμασταν τι κάνει η θα κάνει η nes και η κάθε nes τώρα θα είχαμε κάψει εγκέφαλο να επικεντρώνεστε σε ένα πράγμα σας φεύγει το άγχος .

βγαίνει ο συμπαίχτης σας να γιορτάσει την νίκη σας και ασχολείστε με dc χαρείτε ρε τρελιαριδες το παιχνίδι μη τρώγεστε
 

DeletedUser

μια συμβουλή στα παιδιά τον nes έχετε έναν πόλεμο στην πόρτα σας να ασχοληθείτε μη ασχολείστε με τα τριγύρω γιατί θα καίτε πριν παίξετε το ίδιο κάνουμε και εμείς βλέπουμε τον πόλεμο μας και έπειτα ότι και όπως τα φέρει η μετέπειτα συνεχεια μας θα τα αντιμετωπίσουμε όλα αν ασχολούμασταν τι κάνει η θα κάνει η nes και η κάθε nes τώρα θα είχαμε κάψει εγκέφαλο να επικεντρώνεστε σε ένα πράγμα σας φεύγει το άγχος .

βγαίνει ο συμπαίχτης σας να γιορτάσει την νίκη σας και ασχολείστε με dc χαρείτε ρε τρελιαριδες το παιχνίδι μη τρώγεστε

εχεις μεγαλο σουξε για χαμαλης παντως
 

DeletedUser16890

τι να κάνω ρε αξέχαστε είμαι καλός στην δουλειά μου μάλλον
 

DeletedUser

Προτου ο πετινος λαλησει 3, οι ντριμ τσέισερσ θα αντιληφθουν τι πραγματικα τους συμφερει και θα παψουν να κανουν τα χαμαλικια των λοκα

προσωπικη προβλεψη

Καλα βγαινεις και εσυ και μιλας; Δεν ντρεπεσε καθολου;

Εχω μαθει μεσα απο την φυλη σου οτι ψαχνουν ευκαιρια να σε φανε
Ειναι αληθεια; Οτι στο 1ο πλανο που θα φας θα γινεις ΑΕΡΟΠΛΑΝΟ και αν
Βλεπεις οτι η φυλη σου χανει θα ψαχνεις προσκλησης να κρυφτεις γιατι ετσι εμαθες
 

DeletedUser33970

Πρωτου ο Πετινος λαλησει 3, ο φοιτητες θα προσπαθει να μπει DnD.

Οσο για τα περι χαμαληδων, εγω βλεπω τα τσιφλικια των NES στην 44 να δινουν πατηματα, αλλα προβλεπεται οτι σε 5 πλανα θα αρχισουν οι δικαιολογιες τυπου: Δεν ημασταν μια φυλη, δεν ειχαμε premade ατομα, ητανε ανισος πολεμος, εχετε ****ακια και εμεις δεν εχουμε και αλλα τετοια αστεια που ακουγονται συνηθως. Σε λιγοτερο απο 5-10 πλανα η πανω ηπειρος θα εχει περισσοτερο χωρια Loca απο Στρατολογημενους ασχετους. Ειμαι πολυ περιεργος να δω ολα τα πατηματα της ΝΕΣ στην 44 πως θα χρησιμοποιηθουν οταν θα βαρεσει η DnD απο 55.

Υ.Γ. Η πρωτη μεγιστη και αστειοτατη δικαιολογια ειναι οτι η DnD και η LOCA ειναι premades και ειναι μαζι ? Αυτο θα το κρινει ο χρονος, οχι εσεις. (Στον δημιουργο του ποστ αναφερομαι).

Υ.Γ 2 All blue soon
 

DeletedUser31166

Καλα οτι η dc κανει τα χαμαλικια της λοκα και κατ' επεκταση και της dnd δεν εχει νοημα να το αμφησβητει κανεις. Αυτο ομως δε σημαινει οτι δεν ευχαριστιουνται το παιχνιδι. Θα ειχε πολυ ενδιαφερον να ξεραμε αν ηταν βαλτοι απο πριν για να παρουν εδαφος του βορα και να ξενερωσει η νες. Με αυτα που εχουμε δει ολα ειναι πιθανα.

Στο θεμα τωρα της ζητω
ανεφερες για αυτο το πλανο φιλε μου
Ζητω
γιατι ακριβως χαιρεσαι ξαναπες μας?
Δε νομιζω οτι αρνηθηκε κανεις οτι η λοκα και η δνδ εχουν αδελφικες σχεσεις. Ματι βγαζει και μονο αν δεις οτι η μια δε μπαινει στην ηπειρο της αλλης.
Ο βορρας ειναι δυνατος λες? ο Βορας τρωγεται μονος του ενω θα πρεπε ηδη να βαρατε νοτο και dc. μιλαω για την 44. Αναμενουμε με αγωνια τα επομενα πλανα!
 

DeletedUser

Ειναι αληθεια; Οτι στο 1ο πλανο που θα φας θα γινεις ΑΕΡΟΠΛΑΝΟ

μια ματια σου μονο φτανει, αεροπλανο να με κανει (L)

Εχω μαθει μεσα απο την φυλη σου οτι ψαχνουν ευκαιρια να σε φανε

ισχυει, ειμαι αντιπαθεστατος ... μονο ο cp μου με ανεχεται

Υ.Γ. Η πρωτη μεγιστη και αστειοτατη δικαιολογια ειναι οτι η DnD και η LOCA ειναι premades και ειναι μαζι


.... δεν ειναι? :p εγω συμφωνω με τον καμπουμ

Καλα οτι η dc κανει τα χαμαλικια της λοκα και κατ' επεκταση και της dnd δεν εχει νοημα να το αμφησβητει κανεις.
.
.
.

Δε νομιζω οτι αρνηθηκε κανεις οτι η λοκα και η δνδ εχουν αδελφικες σχεσεις. Ματι βγαζει και μονο αν δεις οτι η μια δε μπαινει στην ηπειρο της αλλης.

Ο βορρας ειναι δυνατος λες? ο Βορας τρωγεται μονος του ενω θα πρεπε ηδη να βαρατε νοτο και dc. μιλαω για την 44. Αναμενουμε με αγωνια τα επομενα πλανα!

αντικειμενικα ο βορρας ειναι πολυ πιο αδυναμος, και το μεγαλο αουτσαιντερ του κοσμου, απλα ειπαμε να κανουμε αυτο το ποστ, γτ δν ειναι τοσο ασχετος οσο ολοι νομιζουν ,
και γιατι εχει αλλη χαρη να πολεμας για τον βορρα..
τζον σνοου
καστλ μπλακ
χαουζ σταρκ
Υπολογισιμες δυναμεις με λιγα λογια
 

DeletedUser16890

Καλα οτι η dc κανει τα χαμαλικια της λοκα και κατ' επεκταση και της dnd δεν εχει νοημα να το αμφησβητει κανεις. Αυτο ομως δε σημαινει οτι δεν ευχαριστιουνται το παιχνιδι. Θα ειχε πολυ ενδιαφερον να ξεραμε αν ηταν βαλτοι απο πριν για να παρουν εδαφος του βορα και να ξενερωσει η νες. Με αυτα που εχουμε δει ολα ειναι πιθανα.

Στο θεμα τωρα της ζητω
ανεφερες για αυτο το πλανο φιλε μου
Ζητω
γιατι ακριβως χαιρεσαι ξαναπες μας?
Δε νομιζω οτι αρνηθηκε κανεις οτι η λοκα και η δνδ εχουν αδελφικες σχεσεις. Ματι βγαζει και μονο αν δεις οτι η μια δε μπαινει στην ηπειρο της αλλης.
Ο βορρας ειναι δυνατος λες? ο Βορας τρωγεται μονος του ενω θα πρεπε ηδη να βαρατε νοτο και dc. μιλαω για την 44. Αναμενουμε με αγωνια τα επομενα πλανα!

πονάνε τα ματια μου με αυτά που γράφονται

για αρχή για την ιστορία

η λόκα και η dc ήταν κατι σαν εχθροί καθως δενν ειχαμε μεγαλο μετωπο και πριν από τον πόλεμο με την doom και σία πήγαμε σε προσωρινή ειρήνη
στην πορεία τα βρήκαμε και συμμαχήσαμε, μετά από έναν μηνα από την ώρα που ξεκίνησε ο πόλεμος με doom .. δεν κάνουμε τα χαμαλίκια της λόκα αλά ούτε η λόκα .

ακούω από την nes να χτυπήσουμε λόκα
από ξέμπαρκους να μας χτυπήσει η λόκα
από δντ να μας χτυπήσει η nes
από doom να μας χτυπήσουν οι πάντες
από λόκα να φάμε τον κροκάλα γιατί ο αξέχαστος δεν τον γουστάρει

τι γίνεται ρε παιδιά τόσο πολύ δεν μας γουστάρετε???

η σας αρέσει τόσο πολύ να βγάζετε ιστορίες και κακοφτιαχμενα σενάρια δημοσια ??

θα πολεμήσετε μεταξύ σας η θα γίνεται όλοι Φραντς Κάφκα
 

DeletedUser

πονάνε τα ματια μου με αυτά που γράφονται

για αρχή για την ιστορία

η λόκα και η dc ήταν κατι σαν εχθροί καθως δενν ειχαμε μεγαλο μετωπο και πριν από τον πόλεμο με την doom και σία πήγαμε σε προσωρινή ειρήνη
στην πορεία τα βρήκαμε και συμμαχήσαμε, μετά από έναν μηνα από την ώρα που ξεκίνησε ο πόλεμος με doom .. δεν κάνουμε τα χαμαλίκια της λόκα αλά ούτε η λόκα .

ακούω από την nes να χτυπήσουμε λόκα
από ξέμπαρκους να μας χτυπήσει η λόκα
από δντ να μας χτυπήσει η nes
από doom να μας χτυπήσουν οι πάντες
από λόκα να φάμε τον κροκάλα γιατί ο αξέχαστος δεν τον γουστάρει

τι γίνεται ρε παιδιά τόσο πολύ δεν μας γουστάρετε???

η σας αρέσει τόσο πολύ να βγάζετε ιστορίες και κακοφτιαχμενα σενάρια δημοσια ??

θα πολεμήσετε μεταξύ σας η θα γίνεται όλοι Φραντς Κάφκα


ουτε εγω γουσταρω τον kythnos. ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ
 

DeletedUser

για κόπιασε νίκο...

θα ονομάσω την φυλή χαμάληδες με ετικέτα σκλάβοι θα με τρελάνουν αυτοί

ελα τωρα, χαλιεσε για τους nes ρε'συ?

που τρεχουν ολες της φυλες απο πισω για να πανε μαζι τους μπας και γλυτωσουν?


μολις εμαθαν οτι θα χτυπησουν απο dnd τρεξανε να μιλησουν με εμας(λοκα)
φαγανε ακυρο και τωρα μας κατηγορουνε, μετα ηρθαν σε εσας(dc) φαγανε ακυρο
σας κατηγορουν.

+οτι θελανε να στρατολογησουν και καλα τους rip για να κοψουν την αναπτυξη της dnd

πηγε μαζι τους οι doom για να προσπαθησει να σωσει το κολαρακι τους
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser16890

από μας δεν φάγανε άκυρο απλά είπαμε δεν αναμιγνύεται κανένας στον πόλεμο του αλλου εφόσον δεν θα μπούν περαιτέρω στην k44 σε doom west dn θα τηρηθεί η k44 πλέον αρχίζει να γραφει dc
 

DeletedUser

από μας δεν φάγανε άκυρο απλά είπαμε δεν αναμιγνύεται κανένας στον πόλεμο του αλλου εφόσον δεν θα μπούν περαιτέρω στην k44 σε doom west dn θα τηρηθεί η k44 πλέον αρχίζει να γραφει dc

καλα εσυ που ζεις? εχεις αφησει τους ΝΕΣcafe να παρουν τους νεκρους μεσα στην ηπειρο την οποια εχεις πολεμο και θες να αναπτυχθεις
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Η DC που πολεμαει την 44 ολη μονη της γιατι στρατολογησε 5 παικτες απο DN προσφατα;
LOCA-DnD ειναι απ την αρχη του κοσμου μαζι, τουλαχιστον τωρα το παραδεχεστε, καποτε μας βγαζατε τρελους.

Και μια προσωπικη προβλεψη: Αν ο νοτος επικρατησει του βορρα τα πρωτα θυματα θα ειναι της DC τα οποια αν υπαρξει πολεμος LOCA-DnD ειτε θα φαγωθουν απ τη μια ειτε απ την αλλη πλευρα...
 
Κορυφή