φυλες κ37

DeletedUser

καλα επειδη εχετε μαλωσει με το σχολειο ....

δε χρειαζεται αλλου ειδους αποδειξη για το τι πρεμιουμ εχετε βαλει , απο την αναλογια στο ανταλακτηριο στη κ55 και την αντιστοιχη στη κ54 που ειστε εσεις.

Θα γελασω πολυ με τον γραφικο που ειπε για εμενα οτι βαζω πρεμιουμ καθως οποτε θελει ο οποιοσδηποτε μπορει να δει οτι ισως ειναι και 2 χρονια που δεν εχω βαλει καρτα . Ευτυχως η απαντηση στον καθε γραφικο δινεται απο τα στατς. Τα οποια στατς δειχνουν οτι ο λογαριασμος μου παντα ειναι υψηλοτερα σε καταταξη απωλιων απ οτι καταταξη βαση ποντων. Οποτε ο γραφικος που ειπε για εμενα και τα μπλε, για αλλη μια φορα δεν ξερει τι λεει.

Ναι ειστε γατια .... και μαλιστα η αποθεωση του ζωολογικου κυπου, γτ σ ενα κοσμο χωρις καμια φυλη premade , στρατολογησατε οποιον ειχατε το σκαιπ του , μη τυχον και γινει κανα λαθος και χασει κοσμο η cxc . Στρατολογησατε μεχρι και τον κουβατσο , τι αλλο να πει κανεις ?

Ολα τα γατια ενωμενα , και παριστανετε τους παιχτες επειδη ειστε στο μαντρι.

Μεσα σε ολους πεταχτηκε και ο νικομα , ακα ιταλος, ακα ψυχοπαιδι του μαντ , ακα το ακκουντ που ηταν το ενα απο τα 2 που επαιζε ο μαντ στον κ22 ......

Οποτε κυριε νικομα, μην αφηνετε αστειες αιχμες για εμενα . Ο ροφιους ειναι επιτηρηση και τα αλλα που λες δεν υπαρχουν καν .... Αλλωστε οι φιλοι σου και προστατες της cxc της μεγαλης των bots σχολης, αν ειχα 2πλο ακ θα ειχα φαει βαν και μονο που θα το ειχα σκεφτει .... Γιατι εχω το κακο να τα λεω .... και αυτοι που επρπε να κρυβοντε , αντιδρουν με βαν .... καταλαβες ? οποτε πηγαινε να κανεις τον 8ο αγροτη σ ενα ακ μπουσταρισμενο , οχυρωμενο με οτι bot βγαινει στο κιατο απο τον γκεγκ το φιλο σας , με ενα τανκερ πρεμιουμ και το οποιο , η πλακα ειναι οτι δεν εχει κανει και ΠΟΤΕ ΤΙΠΟΤΑ .....


ΑΝΤΕ ΓΕΙΑΑΑΑΑΑΑ

....μεγαλη καταγεγραμμενη επιτυχια του νικομα , ηταν επισης οτι στα χερια του εκλεισαν οι speed !!! ολο σουξε ειναι το παιδι



Δηλαδη εσυ με λιγα λογια εχασες καθαρα αυτον τον πολεμο λογω Πρεμιουμ???
Γιατι αν πιστευεις κατι τετοιο μπορεις να μας δειξεις ενα prntscr με το ποσο εχει φαρμαρει το ακκ σου να σου δειξουμε και εμεις ενα ακκ να βγαουμε πορισμα...

Οσο για τα Bot κτλπ πολυ τ αναφερεις....Αν ειναι να κλαψουριζεις τοσο παρακαλω πολυ την ομαδα διαχειρησης να δωσει εξτρα ΒΟΤ στον παικτη να αισθανθει λιγο ομορφα και να καταλαβει οτι και ΒΟΤ να ειχε παλι παικτης δεν θα γινοταν!!

Τελος θα σου πω κατι και βαλτο καλα στο μυαλο σου αν θες μια μερα ν ανεβεις Level...

Οι μεγαλυτεροι Noobades των Φυλετικων ειναι αυτοι που κραζουν και νομιζουν πως τα ξερουν ολα....Δεν ειναι τυχαιο που ακομη και μετα απο 37 κοσμους ειναι οι ιδιοι παικτες...Αν λοιπον δεν θες να συνεχισεις να εισαι σ αυτη την κατηγορια αλλαξε ροτα και μαθε να λες "Δεν ξερω"...Καποιος θα σου δειξει και θα μαθεις...

Καλες Γιορτες σε ΟΛΟΥΣ!!!
 

DeletedUser28807

Οπως βλεπεις λοιπον κυριε υποψηφιε για το πιο λαθος ign στην ιστορια του γκεημινγκ , μετα απο εμενα σου ζητησαν δυο ακομα να μας δειξεις τα στατιστικα φαρμ των συμπαιχτων σου οταν μας κατηγορεις για μπουσταρισμενα χωρια απο πρεμ, αλλα δεν το κανεις... Τι να υποθεσουμε;

Εγω προτεινω την επομενη φορα αντι να βγαλεις πλανο στο σταρτ απ , χωρις ακαδημιες, και να πετας επιθετικα απο τις 18 ωρες πανε, να προσπαθησεις να μαθεις στους συμπαιχτες σου μερικα πιο βασικα πραγματα
 

DeletedUser

τι ωραια που το λες το παραμυθι ....

οποτε θελω σκαω ενα 50κο στο μεθυστακα του Κιατου και μου στηνει το PC με οτι πιο συγχρονο υπαρχει. Γιατι εκτος των αλλων , ειναι και φθηνιαρης ......
Επισης μπορω να βρω 2 3 5 πιτσιρικαδες να τους βαλω κο στο account και απο ενα account της 20δας να πηγαινω στις πρωτες θεσεις ...... αλλα γιατι να το κανω αυτο ? Δεν εχω κανενα συμπλεγμα τετοιου ειδους...
Μια χαρα ευχαριστημενος ειμαι με τις νικες μου και με τις ηττες μου ..... και τουλαχιστον οι νικες μου ειναι καθαρες ......
Οποτε λεβελ οπως το εννοεις δε θα ανεβω .... θα κρατησω το λογαριασμο μου καθαρο.

Ρε αδερφε, αληθεια ποσο δυσκολο σου ειναι να καταλαβεις οτι οτν οι ποροι στη κ55 ειναι στα 600 700 και την ιδια στιγμη στην υπειρο σας ειναι στα 200 .... ολα οσα κανετε ειναι αγορασμενα ?
Ποσο αστειο επιχειρημα εχεις οταν μιλας για φαρμινγκ οταν το φαρμινγκ σου ειναι προιον αγορασμενου στρατου ?
Ουτε αυτο καταλαβαινεις ?

εγω κανω 100 χιλιαρικα μεσο ορο τη μερα , βαλε την αναλογια στρατου μου, με τον αντιστοιχο αγορασμενο δικο σας και δες αν κινουμαστε αναλογικα στον ιδιο ρυθμο αλλα με εσας να εχετε πολλαπλασιο στρατο. Αρα εσυ εχεις 5000 ελαφρυα σε 3 χωρια και κανεις 700κ και εγω εχω 600 πχ ελαφρυα και κανω 100 κ ...... σε θεμα ενεργητικοτητας το ιδιο κανουμε, απλα εσυ εχεις αγορασει στρατο και μετα απο ενα σημειο εχεις το πλεονεκτημα πλεον να δημιουργεις φαρμες εν αντιθεση μ εμενα
Ψεμα ειναι ? Τι το παιρνετε κατακαρδα ?

Α και εγω στο σταδειο αυτο μιλω μονο για το πρεμιουμ, το οποιο δεν ειναι και κατι παρανομο. Τα bots τωρα ελαχιστα τα χρειαζεστε εως και καθολου. Καθαροτατα περασατε απο πανω μας, απλα μη μας το παιζετε ιστορια. Και κυριως μη πουλατε μαγκια οταν μαζευεστε στην cxc , γτ η μαγκια ειναι να παιξεις εναντιον της.

μακαρι να ειχε ο κοσμος μια κανονικη Out, μια full dnd , μια ERGA (που να επαιζαν εκει τα μελη που εχετε τωρα εσεις ....) μια nobles του κ22, κλπ .... και να γινοταν ο χαμος ...... Τωρα τι κοσμος ειναι αυτος ? Η cxc ,ενισχυμενη κιολας και οι υπολοιποι δεν εχουν μαντηλι να κλαψουν ...... ωραιος κοσμος με ενδιαφερον ....

Υ.Γ. τα 2 πλανα που καναμε , ειχαν σκοπο να σας καθυστερησουν και σε καθε περιπτωση το εκαναν. Σας χτυπησαμε πανω απο 10 επιθετικα μεσα στα χωρια σας πραγμα που σημαινει οτι 10 παιχτες σας βγηκαν τη δεδομενη στιγμη απο το παιχνιδι.
Αυτο συν αλλους τοσους που εχασαν τα επιθετικα τους στην αμυνα μας , σας καθυστερησε τουλαχιστον 10 15 μερες τα πρωτα νομπλαρισματα.
Μετα σταματησατε να επιτιθεστε μεμονομενα και αγορασατε ολοι τρενο .....
Η καταληξη γνωστη , μας πηρατε φαλαγγι με τα αγορασμενα τρενα. Αυτη ειναι η συντομη ιστορια, και μην κρινετε στρατιγικες βαση των δυνατοτητων της δικης σας φυλης.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser18669

ρε φιλε ασε μας με τα ****ακια και τα ρομποτακια μας να παιξουμε και αντε βρες αλλο γκειμ.αν εχουμε λεφτα ή οχι αν εχουμε ****ς ή οχι ε αντε τραβα να παιξεις κατι αλλο.
καλα χριστουγεννα σου ευχομαι
 

DeletedUser28807

Δεν κατσω να σου ξανα απαντησω για πολλοστη φορα στα περι **** και πρεμ (που στην τελικη αν εχεις παραπονα κανε αιτηση υποστηρηξης και μην μας τα πρηζεις) , θα σου απαντησω ομως σε αυτο που λες για αλλες φυλες. Εμεις ειμαστε εδω , οποιος ηθελε να μπει ας εμπαινε, το μια ουτ πληρης το ειδαμε στον κ26 και ξερουμε ολοι την καταληξη που ειχε.. Τωρα για νομπλς και δνδ οταν μου μιλας τι να σου πω; Για δες ποιοι παιζαν στην νομπλς και ποιοι στην δνδ; σου θυμιζουν τιποτα; Ω κοιτα να δεις εχει πολλα κοινα ονομα με cxc.. Τι συμπτωση που τις μεγαλες φυλες τις φτιαχνουν οι ιδιοι παιχτες. Ενα ακομα κοινο που βλεπουμε σε αυτες τις φυλες ειναι οτι σε καμια δεν παιζει-οργανωνει ο πρωταθλητης :noob:

****Την erga που μου ειπες δεν την ηξερα ομολογω, αλλα μπηκα 5 λεπτα στα στατς και πεθανα στο γελιο.. Εκει δεν ξερω αν το προσεξες αλλα παιζει ο φιλος σου ο γκρεγκ απο το κιατο που μας τα χεις κανει βασιλοπιτες τοσες μερες , παιζουν αλλα ποσα ακκ της τωρινης cxc μην μιλησω γενικα.. και ακομα και το ακκ που παιζω εγω στον 37 ηταν εκει...Αλλα που να παιξουν εκει τα μελη που εχουμε εμεις τωρα..
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser8432

μακαρι να ειχε ο κοσμος μια κανονικη Out, μια full dnd , μια ERGA (που να επαιζαν εκει τα μελη που εχετε τωρα εσεις ....) μια nobles του κ22, κλπ .... και να γινοταν ο χαμος ...... Τωρα τι κοσμος ειναι αυτος ? Η cxc ,ενισχυμενη κιολας και οι υπολοιποι δεν εχουν μαντηλι να κλαψουν ...... ωραιος κοσμος με ενδιαφερον ....

Εισαι ωραιος kinder bueno και με kinder εκπληξη μαλιστα.
Μια κανονικη out , dnd erga κλπκλπ φυλες υπηρξαν και σε αλλους κοσμους , παιξανε πολυ καλα ομολογουμενως και η cxc κερδισε τους περισσοτερους.
(εχει χασει κιολας , μην τρελαινεσαι παιχνιδι ειναι)
Φοβερη φυλη οι Nobles επαιξα μαζι τους κ22 και κερδισαμε , respect.
Οσον αφορα τον κοσμο 37 , τι να κανουμε αγορινα; ειχαμε πολυ καιρο να μπουμε (απο κ26 πανω απο χρονο) οποτε ηταν επιτακτικη αναγκη να μπει η φυλη μας σε κοσμο διοτι μας το ζηταγανε επιμονα τα μελη μας και δεν εξετασαμε καν το ποιες φυλες θα μπουνε.
Να σαι σιγουρος οτι θα μπουμε και σε επομενους οποτε θα εχεις την δυνατοτητα να παρεις το αιμα σου πισω .
Μονο μη μου στενοχωριεσαι !!!

Το πρεμ ημασταν οι πρωτοι που το κραξαμε αλλα πλεον ειναι κομματι σημαντικο του παιχνιδιου και ή συμβαδιζεις και προχωρας ή παραιτεισαι και μενεις μια ωραια αναμνηση.
Η φυλη μας ειναι σημειο αναφορας των ελληνικων σερβερς και αυτο μας χαροποιει ιδιαιτερα.

Απο πλανα εχουμε φαει μπολικα , εχουμε μαθει να ζουμε με αυτα και τα αντιμετωπιζουμε με ψυχραιμια.
Για ενα πραγμα μονο να εισαι σιγουρος.
Ο συμπαικτης μου θα παρει ολες τις αμυνες που εχω διαθεσιμες ακομα και σε αλλο πλανητη να βρισκεται !!!

Παντως μην τα βαζεις ολα σε ενα σακουλι (βλεπε αναφορα σου σε πρεμ) και αμα θες αναλυση παιχνιδιου μπορω να σου δωσω ενα πριντσκριν απ το δικο μου ακκ με ολα τα φαρμ του οσο ειχε ενα χωριο.
Μετα προσθεσε τα φαρμ μιας ημερας απ τα 10 πρωτα ακκ της φυλης σου και να δουμε στατιστικο αποτελεσμα.

Παιξε 1 μηνα δοκιμαστικα σε CxC και μετα ξαναμιλαμε.

Σου ευχομαι καλα Χριστουγεννα και καλη Πρωτοχρονια
 

DeletedUser18900

Παιξε 1 μηνα δοκιμαστικα σε CxC και μετα ξαναμιλαμε.

Απο πλανα εχουμε φαει μπολικα , εχουμε μαθει να ζουμε με αυτα και τα αντιμετωπιζουμε με ψυχραιμια.
Για ενα πραγμα μονο να εισαι σιγουρος.
Ο συμπαικτης μου θα παρει ολες τις αμυνες που εχω διαθεσιμες ακομα και σε αλλο πλανητη να βρισκεται !!!

μετά θα μας κράζει που στρατολογήσαμε μέχρι και αυτόν!:hmmm:

στα είπε όλα. αν εσύ και οι όμοιοι σου δεν μπορείτε να το καταλάβετε τότε....:rip:
κάτσε μια έστω φορά να καείς μαζί με άλλους καμένους και ίσος κάποτε να τα καταφέρεις!

βρε φάπα'πρωταθλητή στρατολόγησες ότι πιο άσχετο acc είδες στον χάρτη -όπως πάντα- με ενεργητικότητα 0 και θες να κατακτήσεις και τον κόσμο?:hmmm:

κατά τα αλλα σου φταίει το prem οι γόβες ο ανάδρομος ερμής τα co play -από πότε απαγορεύεται να έχεις 1/2/3 παίχτες σε ένα λογαριασμό? από πότε έγινε μη ηθικό?- στα acc της cxc κτλ κτλ...

για το prem όπως είπε και ο κώστας ήμασταν από τους που διαμαρτυρηθήκαμε, ωστόσο είναι μέσα στο game. το θέμα είναι πως θα το διαχειριστής!

αγοράσαμε τα τρένα? 1 μηνα μετά την έναρξη του κόσμου βγήκαν τα πρώτα noble μας! χρόνος που αναιρεί τις μπαρούφες σου. με 500k farm στρατηλάτη του μπλε δεν χρειάζεται να αγοράσεις τα τρένα, έρχονται μόνα τους

καλές γιορτές σε όλους

και καλά μυαλά:help


k37 co μαθουσαλας
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser18255

Αν ξανακουσω αλλη φορα τη δικαιολογια οτι βαζεις 50αρικο για να αγορασεις πρεμ θα τρελαθω. Απο τη στιγμη που το ιδιο το game σου δινει τη δυνατοτητα να βγαζεις πρεμ μεσω του ανταλλακτηριου τη δεδομενη στιγμη και παλαιοτερα μεσω της αγορας ο καθενας μπορει να θυσιασει ενα κοσμο και να μπει να βγαλει πρεμ για να το χρησιμοποιησει σε μεταπειτα κοσμους.Πρωταθλητη πιστεψε το ή οχι ρε φιλε εχω να αγορασω paysafe καρτα απο το 2010 και εχω αρκετα αποθεματα να χρησιμοποιησω.Αν καποιος ειναι εξυπνος μπορει και να μη χρειαστει να ξαναγορασει paysafe (ασχετα που τωρα δε λειτουργει εξαιτιας των capital controls) και να κανει start up αξιοπερπεστατο φτανει ομως να ξερει πως να το χρησιμοποιησει και να μη το ξοδευει ασκοπα.

Καλες γιορτες σε ολους

ΥΓ:Να πατε να δειτε το star wars:D
 

DeletedUser23062

Και που σαι kinder έκπληξη μια φορά προσπάθησε και εσύ να στρατολογήσεις κάποιον αξιόλογο παίχτη και μετά να έρθεις να κλαφτείς, ή μήπως το έχεις δοκιμάσει ήδη και είδες ότι δε μαζεύεις ούτε 5αδα basket ?

Υ.Γ.

για να μην σε τρολλαρει κανένας άλλος θα στο πω εγώ που είμαι και καλό παιδί, οι speed δεν έκλεισαν ούτε σταμάτησαν λόγο εμού.

Καλά Χριστούγεννα σε όλους
 

DeletedUser18255

Οταν δε μαζευει κανονικος κοσμος ατομα ουτε για 4 ηπειρους να συμπληρωθουν πιστευετε οτι θα υπαρξουν speed γυροι; Δεν ειναι κοροιδα εκει στην Inno να ανοιγουν γυρους speed σε servers που δεν ειναι κερδοφοροι :hmmm:
 

DeletedUser

καλησπερα κ καλη βραδια .

εγω και ο pwnography aka passarhs ψαχουμε για ακκ να μπουμε κο ειτε να το αναλαβουμε εξ ολοκληρου. για περισσοτερε πληροφ στειλτε στο σκαιπ.


σοβαρες προτασεις μονο
 
Κορυφή