φυλες κ37

DeletedUser

nemotakis , μεγας χορηγος πρεμιουμ του κ37

απο το 1 στο 19 το τοιχος σε 10 λεπτα !
 

DeletedUser26159

Πάντως για να το σχολιάζει το παλικάρι μάλλον τον έτσουξε για τα καλά.
 

DeletedUser18900

το σημερινό γλέντι που του κάναμε να δεις πως τον έτσουξε!
 

DeletedUser22256

κλειστές οι τράπεζες (ΒΑΝΚ) εχθές στην 44... :hmmm:
λόγω μνημονίου ή λόγω cxc??? :rolf: όπως και να έχει εμείς αναλήψεις κάναμε :axe:
 

DeletedUser28807

Που ειναι ο φαπαθλητης τωρα να μας πει για μπουσταρισμενα χωρια και παιχτες με πρεμιουμ;
 

DeletedUser

εχετε πλακα

Η φυλη δημιουργηθηκε χωρις κανεναν παιχτη να εχει ερθει απο πριν . Ολοι στρατολογηθηκαν αφου ανοιξε ο κοσμος.

Την ιδια ωρα, ολα τα γατια του κοσμου πηγαν στη Cxc. Σπουδαια τα λαχανα .....μεγαλη μαγκια να πας με τη Cxc , και να περασεις πανω απο πρωταρηδες ......

Ακομη και ετσι, ολοκληρη Cxc, χρειαζεται ρουφιανους για να περασει απο παιχτες που ασχολουντε 1η 2η φορα με το παιχνιδι και ειναι ζητημα να αφιερωνουν 2 3 ωρες τη μερα και φυσικα δεν εχουν καθολου πρεμιουμ

Παρ ολα αυτα η φυλη ειχε το σθενος να σταθει απεναντι στη Cxc, μεχρι που τα 5 co players, και τα τανκερ με πρεμιουμ εκαναν τη διαφορα ....

Μεχρι χθες οι ποροι ηταν στα 700 στη κ55 και στα ουτε 200 στη κ54 ...... Αγορασμενα τρενα και στρατοι για να κερδισετε πρωταρηδες ....

Ο νεμοτακης , αφιερωσε οσο πρεμιουμ εβαλε ολοκληρη η ΒΑΝΚ για να ανεβασει τοιχος σε 10 λεπτα απεναντι σε μια φυλη που τοτε δεν ειχε καν .... ακαδημια σε καποιο λογαριασμο της .... σπουδαιος παιχτης με ταλεντο στο πρεμιουμ ...

Εμεις το χρεος μας το καναμε, και δεν ειχαμε κανενα να μας βοηθησει. Ισα ισα που μεσα σε ολα κατι πιτσιρικαδες που ειναι οι επομενοι μεζεδες , μας ερχναν επιθεσεις στη κ55 , γτ δεν εχουν ιδεα το τι συμβαινει και το τι θα συμβει τωρα που οι πρεμιακηδες πηραν χωρια στα χερια τους. Σας λεω πρεμιακηδες γτ εξελιχθηκατε απο ****ακηδες ... (ακομη στο Κιατο τα φτιαχνετε ? εχετε καινουργιο εργαστηριο ?)

Καλη συνεχεια, και ειμαι περιεργος να δω ολους αυτους που τη περασαν ζαχαρη τοσο καιρο που εμεις τρωγαμε το ξυλο, τι θα κανουν τωρα. Κερδισαν χρονο στη πλατη μας, εχουν χωρια και ελπιζω να σταθουν να πολεμησουν και να μη ψαξουν τροπο να το αποφυγουν
 

DeletedUser28807

Καταλαβαινεις και εσυ πιστευω οτι αυτα που λες δεν εχουν νοημα ετσι;

Ας τα πιασουμε ενα ενα, πρωτον μιλας για αγορασμενα τρενα και πρεμ, σε προκαλω λοιπον να μου βαλεις σκρινσοτ απο τους λεηλατημενους πορους του ακκ σας με το καλυτερο φαρμ και να σου πω ποσα ακκ εχουν παραπανω, τι λες;


Τωρα οσο για το τειχος του νεμοτακη και καθε νεμοτακη δικαιωμα του να το ανεβασει ειτε με αγορασμενο πρεμ ειτε με μαζεμενο πρεμ (ναι τελικα παιδια ισως να μην βαζουν συνταξεις και μισθους)

Επισης μας κατηγορεις(?) που χτυπαμε παιχτες πρωταρηδες/φαρμες/νουμπαδες/οπως αλλιως αποκαλεις τους ΣΥΜΠΑΙΧΤΕΣ σου.

Μιλας για γατια και δεν ξερω εγω τι , αλλα εγω ξερω οτι οταν ζητησω κατι απο τον ΣΥΜΠΑΙΧΤΗ μου θα το εχω, οπως θα το εχει και αυτος οταν μου το ζητησει! Εσυ τους ζητας και σου ζητανε και οταν δεν το κανουν τους αποκαλεις φαρμες.

Τα φιλια μου
 

DeletedUser27373

Καλώς ή κακώς το πριμιουμ αποτελεί μέρος του παιχνιδιού ... οπότε αυτό σημαίνει πως όποιος μπορεί να ξοδέψει είναι ελεύθερος να το κάνει ... Μπορεί όντως να βοηθάει , στην τελική όμως αυτό που χρειάζεται ο καθένας είναι ενεργοί συμπαίκτες ... ίσως βέβαια και κανας φίλος σε υψηλό πόστο ;)

Εξάλλου ο καθένας έχει το δικαίωμα να παίζει όπως θελει .

Εάν θέλεις να κατηγορήσεις την CxC όμως οπωσδήποτε ... υπάρχουν και άλλοι , πιο αξιόλογοι λόγοι .....
 

DeletedUser28807

Καλώς ή κακώς το πριμιουμ αποτελεί μέρος του παιχνιδιού ... οπότε αυτό σημαίνει πως όποιος μπορεί να ξοδέψει είναι ελεύθερος να το κάνει ... Μπορεί όντως να βοηθάει , στην τελική όμως αυτό που χρειάζεται ο καθένας είναι ενεργοί συμπαίκτες ... ίσως βέβαια και κανας φίλος σε υψηλό πόστο ;)

Εξάλλου ο καθένας έχει το δικαίωμα να παίζει όπως θελει .

Εάν θέλεις να κατηγορήσεις την CxC όμως οπωσδήποτε ... υπάρχουν και άλλοι , πιο αξιόλογοι λόγοι .....


Ωραια , εγω σαν αφελης που ειμαι σου ζηταω να μου πεις 2 απο αυτους, και τοτε ναι θα πω οτι εχεις δικιο! :hmmm:
 

DeletedUser27373

Με συγχωρείς , αλλά δεν μίλαγα σε σένα ... και δεν το επιθυμώ :)



υ.γ. καλά Χριστούγεννα σε όλους
 

DeletedUser28807

Το θεμα ομως μπλανκε μου ειναι οτι δεν τα διαβαζω μονο εγω. Τα διαβαζουν ολοι. Οποτε οταν λες κατι για να δημιουργησεις εντυπωσεις, τεκμηριωσε το ή ανακαλεσε :D
 

DeletedUser27373

Ίσως με τη νέα χρονιά βρω την επιθυμία να σου κάνω τη χάρη , μέχρι τότε καλές γιορτές :)
 

DeletedUser28807

Ελπιζεις δηλαδη με την νεα χρονια να εχεις βρει κατι να μας κατηγορησεις ε; :(

Καλες γιορτες και αλλη φορα οταν προσπαθεις να προπαγανδησεις , καντο με επιχειρηματα ή μην το κανεις καθολου :cop:
 

DeletedUser18900

εμείς έχουμε και πλάκα και φάπες:grrr::grrr:rip:

Η φυλη δημιουργηθηκε χωρις κανεναν παιχτη να εχει ερθει απο πριν . Ολοι στρατολογηθηκαν αφου ανοιξε ο κοσμος.

Την ιδια ωρα, ολα τα γατια του κοσμου πηγαν στη Cxc. Σπουδαια τα λαχανα .....μεγαλη μαγκια να πας με τη Cxc , και να περασεις πανω απο πρωταρηδες ......

τουτέστιν στρατολόγησες ότι λιμό υπάρχει στον χάρτη με την ελπίδα ότι ίσος σε σώσει η μάζα! και περίμενες τι? να σε αφήσουμε να ανάπτυξης το ταλέντο σου στις αγκαλίτσες?

όλα τα γατιά του κόσμου! ποίους εννοείς? αυτούς που ΘΑ ήθελες να φτάσεις σε skill αλλα δεν θα φτάσεις ποτε?

Ακομη και ετσι, ολοκληρη Cxc, χρειαζεται ρουφιανους για να περασει απο παιχτες που ασχολουντε 1η 2η φορα με το παιχνιδι και ειναι ζητημα να αφιερωνουν 2 3 ωρες τη μερα και φυσικα δεν εχουν καθολου πρεμιουμ

ρουφιάνους εννοείς τους παίχτες σου -που ο ίδιος παραδέχεσαι ότι λογγαρουν 2/3 ώρες- και που μόλις δουν σπαθάκι είναι διαθετειμένοι να πουληθούν μήπως και σώσουν το χωριουδάκι τους, που έτσι και αλλιώς θα χάσουν?
-δεν τους χρειαζόμαστε, και για του λόγου το αληθές ρωτα τους φίλους σου τους hell που εγώ τους έδωσα τον χαφιέ τους!

Παρ ολα αυτα η φυλη ειχε το σθενος να σταθει απεναντι στη Cxc, μεχρι που τα 5 co players, και τα τανκερ με πρεμιουμ εκαναν τη διαφορα ....

- αντιστάθηκε? έλα? ποτε? σε ποιον κόσμο παίζεις?
- 24 co play ανά acc είμαστε!
- μιλάς και εσύ για prem

καλά τα λες και εγώ μαζί σου! τέλος το prem! ο κάθε noob φτιάχνει άριστο και 200 axe και νομίζει ότι θα κάνει sex! έλεος πια...

Ο νεμοτακης , αφιερωσε οσο πρεμιουμ εβαλε ολοκληρη η ΒΑΝΚ για να ανεβασει τοιχος σε 10 λεπτα απεναντι σε μια φυλη που τοτε δεν ειχε καν .... ακαδημια σε καποιο λογαριασμο της .... σπουδαιος παιχτης με ταλεντο στο πρεμιουμ ...

δηλαδή εσύ έβγαλες πλάνο για να κτυπήσεις παίχτη της cxc
έστειλες τα νιουκια (λέμε τώρα) αλλά δεν είχες αριστους! και γιατί στρατηλάτη μου τα έστειλες? να κάνουν τι? να τον κατεδαφίσουν? και αυτός τι? θα καθότανε να σας κοιτάει?

μεταξύ μας πάντως,μην γίνει κουβέντα.. είναι :noob: πως να το κάνουμε! ακούς εκεί έριξε prem να σηκώσει το τείχος στο πρώτο του χωριο! στο απόσπασμα τώρα ο noob!!!

Εμεις το χρεος μας το καναμε, και δεν ειχαμε κανενα να μας βοηθησει. Ισα ισα που μεσα σε ολα κατι πιτσιρικαδες που ειναι οι επομενοι μεζεδες , μας ερχναν επιθεσεις στη κ55 , γτ δεν εχουν ιδεα το τι συμβαινει και το τι θα συμβει τωρα που οι πρεμιακηδες πηραν χωρια στα χερια τους. Σας λεω πρεμιακηδες γτ εξελιχθηκατε απο ****ακηδες ... (ακομη στο Κιατο τα φτιαχνετε ? εχετε καινουργιο εργαστηριο ?)

μάλλον κατάλαβαν τι συνονθύλευμα έχεις για ακόμα μια φορά μαζέψει -σε είδανε και στους άλλους κόσμους τι αγκαλίτσας είσαι με αγάπη στο μπλε- και είπανε να σε γλεντήσουν και αυτοί!

στο κιάτο έχουμε μεγάλο εργοστάσιο, με μεγάλη ποικιλία σχεδίων και μεγεθών σε γόβες,μπότες & ****άκια!
και το σπουδαιότερο σε τιμές τρελα! κερνάμε και καφέ..
... ήλιος θάλασσα και εσύ με καινούριο ****άκι!!! τρελα σε λέω μάνα μου!


Καλη συνεχεια, και ειμαι περιεργος να δω ολους αυτους που τη περασαν ζαχαρη τοσο καιρο που εμεις τρωγαμε το ξυλο, τι θα κανουν τωρα. Κερδισαν χρονο στη πλατη μας, εχουν χωρια και ελπιζω να σταθουν να πολεμησουν και να μη ψαξουν τροπο να το αποφυγουν

στο καλο να πας, αν και είμαι σίγουρος ότι θα σε δούμε πάλι σίγουρα σε κάποιο άλλο κόσμο!

υγ. δειξε μας το σκορ μιας μέρας του καλύτερου farmer σου να σου δείξουμε του τελευταίου μας!
δεν μιλάω για επιθετικές/αμυντικές απώλειες γιατί τότε θα γελανε και τα βαρβαρα!

και άλλη φορά να βάζεις το κολλητάρι τον easy rider για το μπλα μπλα μπλα και κλαψ κλαψ... το'χει!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser23062

ο κιντερ έκπληξη ακα πρωταθλητής ακα ρουφιους ακα φουντας πως ακριβώς κατάφερε να μας πάει πισω? Και γιατί περιφανευεται γι αυτο??
 

DeletedUser

καλα επειδη εχετε μαλωσει με το σχολειο ....

δε χρειαζεται αλλου ειδους αποδειξη για το τι πρεμιουμ εχετε βαλει , απο την αναλογια στο ανταλακτηριο στη κ55 και την αντιστοιχη στη κ54 που ειστε εσεις.

Θα γελασω πολυ με τον γραφικο που ειπε για εμενα οτι βαζω πρεμιουμ καθως οποτε θελει ο οποιοσδηποτε μπορει να δει οτι ισως ειναι και 2 χρονια που δεν εχω βαλει καρτα . Ευτυχως η απαντηση στον καθε γραφικο δινεται απο τα στατς. Τα οποια στατς δειχνουν οτι ο λογαριασμος μου παντα ειναι υψηλοτερα σε καταταξη απωλιων απ οτι καταταξη βαση ποντων. Οποτε ο γραφικος που ειπε για εμενα και τα μπλε, για αλλη μια φορα δεν ξερει τι λεει.

Ναι ειστε γατια .... και μαλιστα η αποθεωση του ζωολογικου κυπου, γτ σ ενα κοσμο χωρις καμια φυλη premade , στρατολογησατε οποιον ειχατε το σκαιπ του , μη τυχον και γινει κανα λαθος και χασει κοσμο η cxc . Στρατολογησατε μεχρι και τον κουβατσο , τι αλλο να πει κανεις ?

Ολα τα γατια ενωμενα , και παριστανετε τους παιχτες επειδη ειστε στο μαντρι.

Μεσα σε ολους πεταχτηκε και ο νικομα , ακα ιταλος, ακα ψυχοπαιδι του μαντ , ακα το ακκουντ που ηταν το ενα απο τα 2 που επαιζε ο μαντ στον κ22 ......

Οποτε κυριε νικομα, μην αφηνετε αστειες αιχμες για εμενα . Ο ροφιους ειναι επιτηρηση και τα αλλα που λες δεν υπαρχουν καν .... Αλλωστε οι φιλοι σου και προστατες της cxc της μεγαλης των bots σχολης, αν ειχα 2πλο ακ θα ειχα φαει βαν και μονο που θα το ειχα σκεφτει .... Γιατι εχω το κακο να τα λεω .... και αυτοι που επρπε να κρυβοντε , αντιδρουν με βαν .... καταλαβες ? οποτε πηγαινε να κανεις τον 8ο αγροτη σ ενα ακ μπουσταρισμενο , οχυρωμενο με οτι bot βγαινει στο κιατο απο τον γκεγκ το φιλο σας , με ενα τανκερ πρεμιουμ και το οποιο , η πλακα ειναι οτι δεν εχει κανει και ΠΟΤΕ ΤΙΠΟΤΑ .....


ΑΝΤΕ ΓΕΙΑΑΑΑΑΑΑ

....μεγαλη καταγεγραμμενη επιτυχια του νικομα , ηταν επισης οτι στα χερια του εκλεισαν οι speed !!! ολο σουξε ειναι το παιδι
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή