φυλες κ37

DeletedUser33818

Φαινεται τι σκουπιδι εισαι,και ποσο κακη προπαγανδα οταν λες οτι κλεινουμε κοσμο με αγκαλια,ενω παλευουμε 5 μηνες με τα παιδια απο σκουλ για το ποιος θα κλεισει τον κοσμο,και ενω στον κ30 παιξαμε καποια στιγμη με 3 ηπειρους εναντιων μιας(εμεις ημασταν η μια).
Επισης δεν εχεις παιξει με σολ,πυξιδα εφαγες απο σολ και τωρα πας να βγαλεις κομπλεξ και να κραξεις μπας και νιωσεις λιγο σημαντικος.
Οσο για τις τσατσιες,με αλλ ιν ειχαμε σ.ε απο την αρχη του πολεμου,τα παιδια θελησαν να μπουν σε εμας,στειλαμε προσκλησεις,εσυ πηγες στην voice,ο αρχηγος σας ηθελε πολεμο,παιξαμε πολεμο.Το οτι χασατε επειδη ειστε σκουπιδια,δεν κανει εμας δηθεν αδικους και οτι δεν τηρουμε τους κανονες.

Υ.Γ.καραμελα το χεις κανει το γκλομπαλ,αληθεια οποτε το λες,ποναει λιγοτερο η πυξιδα;

Πυξίδα δεν παίζει τσεκαρε καλύτερα επειδή δεν με βλέπετε τόσο ενεργό στον 33 δεν σημαίνει ότι δεν ετοιμάζω κάτι το νου σας.Πήρατε την ηγεσία της αλλ ιν και άτομα απο VOICE να τα λες όλα.Στον 30 δεν με νοιάζει ποιός που και πότε σας βαράγανε καλά σας κάνανε γιατί πήραν πρέφα τι μπουμπούκια είστε τα παιδιά στην ΣΟΛ.Τον πόλεμο τον χάσαμε γιατί είχαμε πάρα πολύ λιγότερα άτομα χωριά και εμπειρία.Και στον 33 πάλι δικά σας παιδιά φάγανε πάλι μπαν καθόλου περίεργο πράγμα για εσάς.Είστε τόσο σκουπίδια σαν άτομα που άμα σας έβλεπα μπροστά μου θα σας τάραζα στις φάπες γι'αυτά που λέτε(όπως για το παιδί που έχει πρόβλημα όρασης και βγήκατε να πείτε την *****ιά σας)άμα είχε πρόβλημα το παιδί θα το έλεγε μόνος του τι είστε εσείς δικηγόροι του?Κρίμα για το παιδί που είναι με άτομα σαν και εσάς. Ελπίζω το σκουπίδι μετά να ζήτησε συγγνώμη από το παιδί.Και εγώ το είπα ότι χάσαμε στον 33 και φύγαμε κύριοι με το μέτωπο καθαρό κανείς δεν έχει να πει τίποτα για μας.Και σε ρώτησα κάτι μπορείς να βγεις και να πεις ότι έχει καθαρό μέτωπο και εσύ?Δεν νομίζω.


[aig]10 Πόντοι για Απαράδεκτη συμπεριφορά
Είστε τόσο σκουπίδια σαν άτομα που άμα σας έβλεπα μπροστά μου θα σας τάραζα στις φάπες
προσωπική επίθεση,
εύχομαι να μην λογοδοτήσω που δεν σας έδωσα μόνιμο μπάν..


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Καλα προσεχε μην σκισεις κανα καλσον μονο!

Ετοιμαζεις την μεγαλη σου επιστροφη,τρομαξαμε!
Η σολ στον κ33 παιζει καθαρα απο την πρωτη στιγμη,ειτε σου αρεσει ειτε οχι αυτη ειναι η αληθεια.
Τωρα αν εσυ θεωρεις για τον εαυτο σου οτι για να σε κερδισει καποιος πρεπει να παιξει βρωμικα,τοτε μαλλον εσυ πρεπει να χαμηλωσεις λιγο την μυτη σου.

Τι ακριβως να πει καποιος για μια τριτοδευτερη φυλη του κ33,που το μονο που εκανε ηταν να μεγαλωσει τα βαρβαρα που επαιρνε καθαρα και να μας τα δωσει ετοιμα;
Τι αξιολογο κανατε για να αναφερθει καποιος σε εσας;
 

DeletedUser3040

o 33 δεν εχει φορουμ?γιατι να διαβαζουμε στον 37 υπερ της σολ η κατα της σολ?αν παιζετε στον 37 γραψτε για τον 37...αν παλι δεν παιζετε τα κουβαδακια σας και στην παραλια του 33.
 

DeletedUser33818

Καλα προσεχε μην σκισεις κανα καλσον μονο!

Ετοιμαζεις την μεγαλη σου επιστροφη,τρομαξαμε!
Η σολ στον κ33 παιζει καθαρα απο την πρωτη στιγμη,ειτε σου αρεσει ειτε οχι αυτη ειναι η αληθεια.
Τωρα αν εσυ θεωρεις για τον εαυτο σου οτι για να σε κερδισει καποιος πρεπει να παιξει βρωμικα,τοτε μαλλον εσυ πρεπει να χαμηλωσεις λιγο την μυτη σου.

Τι ακριβως να πει καποιος για μια τριτοδευτερη φυλη του κ33,που το μονο που εκανε ηταν να μεγαλωσει τα βαρβαρα που επαιρνε καθαρα και να μας τα δωσει ετοιμα;
Τι αξιολογο κανατε για να αναφερθει καποιος σε εσας;

Δεν θα κάτσω να τσακωθώ για ένα παιχνίδι αλλά δεν το έχω και σε τίποτα να πάρω κεφάλια γι'αυτό πρόσεχε το υφάκι σου γιατί μπορεί να με δεις μπροστά σου.Όσο για το ότι παίζετε καθαρά αστο ούτε εσύ δεν το πιστεύεις.Δεν είπα ότι για να με κερδίσει κάποιος πρέπει να παίξει βρώμικα δεν έχω σηκώσει μύτη πρώτος μου κόσμος είναι δεν είμαι προ αλλά έχω τις δυνατότητες αν μου δείξει ένας καλός παίχτης μερικά πράγματα που δεν έχω καταλάβει ακόμα θα εξελιχτώ σαν παίχτης.Δεν χρειάζεται να πει κανείς τίποτα για εμάς εμείς ξέρουμε ποίοι έιμασταν και τι κάναμε και είμαστε εντάξει με τον εαυτό μας εσύ μπορείς να πεις το ίδιο σε ξαναρωτάω?Προσωπικά εγώ έχω ρίξει αρκετές κόκκινες σε φιλαράκια σου ξέρουν ποίοι είναι αυτοί.Και μην ξαναγράψεις ποστ στο κ37 εφόσον δεν παίζεις οπότε λε πουλέ.
 

DeletedUser

Τρομαζω μαγκα,χαχαχαχαχαχαχα!

Λοιπον,για να κλεισει το θεμα απο μεριας μου,μια χαρα μπορουμε να πουμε και μεις οτι εχουμε καθαρο το κουτελο μας.

Οσο για του κ37,για αλλη μια φορα ξεπερνας τα κατωτερα επιπεδα νοημοσυνης μιας αμοιβαδας,και ενω στην αρχη εχεις πει οτι η σολ παιζει κ37,τωρα μου λες οτι δεν παιζω.Εισαι λιγακι διχασμενος.Παιζω κ37,φυλη ξερεις,λογαριασμο αν χρειαστει θα μαθεις ;)

Και μια περιγραφη απο μεριας μου για τις φυλες,βλεπω μια πολυ δυνατη CXC που εχει ροστερ ξεκαθαρα για ανετο κλεισιμο του κοσμου,απο την αλλη η OUT ενω εχει καλους παικτες,δεν συναγωνιζεται ακομα το υλικο της cxc,οποτε ελπιζουμε σε μεταγραφες,ή συνεργασιες με αλλες φυλες.
Στην κ55 -ΙΜΕ- και ΜΑΟΜΑΟ θα παιξουν ωραιο ξυλο αλλα βλεπω να επικρατει η Μαο,η οποια πιστευω επειτα θα παρει το μερος της cxc για το κλεισιμο.
Στην κ44 δεν βλεπω καποια αξιολογη φυλη,οποτε ειτε θα κλεισει αυτη με τις περισσοτερες στρατολογησεις-ακαδημιες,ειτε θα δουμε καποια εξυπνη κινηση απο τις δυο πρωταγωνιστριες για μεγαλυτερο προβαδισμα στον τελικο.
 

DeletedUser33818

Τρομαζω μαγκα,χαχαχαχαχαχαχα!

Λοιπον,για να κλεισει το θεμα απο μεριας μου,μια χαρα μπορουμε να πουμε και μεις οτι εχουμε καθαρο το κουτελο μας.

Οσο για του κ37,για αλλη μια φορα ξεπερνας τα κατωτερα επιπεδα νοημοσυνης μιας αμοιβαδας,και ενω στην αρχη εχεις πει οτι η σολ παιζει κ37,τωρα μου λες οτι δεν παιζω.Εισαι λιγακι διχασμενος.Παιζω κ37,φυλη ξερεις,λογαριασμο αν χρειαστει θα μαθεις ;)

Και μια περιγραφη απο μεριας μου για τις φυλες,βλεπω μια πολυ δυνατη CXC που εχει ροστερ ξεκαθαρα για ανετο κλεισιμο του κοσμου,απο την αλλη η OUT ενω εχει καλους παικτες,δεν συναγωνιζεται ακομα το υλικο της cxc,οποτε ελπιζουμε σε μεταγραφες,ή συνεργασιες με αλλες φυλες.
Στην κ55 -ΙΜΕ- και ΜΑΟΜΑΟ θα παιξουν ωραιο ξυλο αλλα βλεπω να επικρατει η Μαο,η οποια πιστευω επειτα θα παρει το μερος της cxc για το κλεισιμο.
Στην κ44 δεν βλεπω καποια αξιολογη φυλη,οποτε ειτε θα κλεισει αυτη με τις περισσοτερες στρατολογησεις-ακαδημιες,ειτε θα δουμε καποια εξυπνη κινηση απο τις δυο πρωταγωνιστριες για μεγαλυτερο προβαδισμα στον τελικο.

Εγώ είπα ότι εσύ συγκεκριμένα δεν παίζεις τώρα λες ότι μπήκες με άλλο ακκ. Γιατί?Ντρέπεσαι?Τεσπα το ποιός είναι ποιός έχει κριθεί.Καθόλου διχασμένος δεν είμαι δεν ήξερα ότι μπήκες με άλλο ακκ ευχαριστώ για την ενημέρωση ;)
Κρίμα που μας υποτιμάς τόσο πολύ (-ΙΜΕ-)θα δούμε στην πορεία αν θα βγουν αληθινά αυτά που λες πατερ παισιε.
ΥΓ:ΤΟΝ ΦΟΒΟ ΜΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΧΑΧΑΧΑ
 

DeletedUser

Ναι πολυ φοβος!

-ΙΜΕ- ηταν και στον κ36,αντικειμενικα καλο ξεκινημα αλλα οταν παιξανε ξυλο με λοκα πεσανε ευκολα,ελπιζω να εχουν κανει αλλαγες στο ροστερ αν και δεν νομιζω οτι θα υπερισχυσουν των ΜΑΟΜΑΟ.
Τελειως αντικειμενικα μιλαω.
 

DeletedUser856

Πολύ δυνατός κόσμος με πολύ καλές φυλές και παίχτες..Δύσκολα να ξεχωρίσεις.... :D
 

DeletedUser2415

Καλησπέρα σας !
Είπα να γράψω και εγώ μια καλή αρχή και καλές μάχες σε όλους σας. Θέλω να σχολιάσω κάποιες φράσεις που μου κίνησαν το ενδιαφέρον αδιαφορώντας για το ποιος τις έγραψε και το λόγο που το έκανε .
Κάπου διάβασα για το ποιος την έχει πιο μεγάλη ! Ένα έχω να πω εγώ .
Ότι μια καλή φυλή κάνει έναν καλό παίχτη και όχι το αντίθετο. Όπως μπορεί να φτιάξει και άλλους καλούς παίκτες . Διάβασα ακόμα για την CXC , ότι είναι η καλύτερη φυλή του server. Έδώ λύπαμαι θα διαφωνήσω . Μπορεί να πρωταγωνιστεί όπου μπαίνει , αλλά υπάρχουν και άλλες καλές και αξιόλογες φυλές στο server.
Τώρα όσο αφορά την CXC είναι μια διαχρονική φυλή. Ξεκίνησε από τον αγγλικό server πριν καν να ανοίξει ο ελληνικός , με το όνομα T.M .Αν κάνω μια αναδρομή στην ιστορία της φυλής απο τη στιγμή που άνοιξε ο ελληνικός server έχω να πω πως ξεκίνησε από τον (Κ1 σαν 24seven) μετά (K2 -CL-) (K3 TM) (K5 UC) (Κ9 CxCNAP) (K10 20) (K14 ΛΕΣΙΑ) (Κ16 CxC) (K21 CxC) (Κ26 CxC) και τώρα (K37 CxC) .
Είναι μια φυλή που έφαγε σφαλιάρες , έκανε λάθη πολλά , αλλά έμαθε μέσα από τα λάθη της και κάθε φορα ήτανε καλύτερη , πιο ενωμένη πιο δυνατή. Από τον K16 και μετά άλλαξε τον διακριτικό της τίτλο σε CxCmember club . Αυτό έγινε γιατί από την φυλή έχουνε περάσει παίχτες και παίχτες , όπου μάθανε πολλά όσο αφορά το παιχνίδι . Οι ίδιοι αργότερα διετέλεσαν leader σε διάφορες φυλές του ελληνικού server , περνώντας μάλιστα και παίχτες από την CXC όταν ήταν σε αδράνεια . Πάντα όμως όταν έμπαινε η φυλή CXC σε κόσμο το σεβόντουσαν αυτό και την ακολουθούσαν αυτοί οι παίχτες , χωρίς να βάζουν την φυλή τους στην αντίπαλη μεριά. Αυτό γίνετε μονο και μόνο γιατί ήταν η φυλή τους και όχι η φυλή του τουρλουμπούκι.
Περάσανε leader όπως noobsfarmer , μανος81 , tomaraya , IUSTINIANUS και οι παίχτες μαθουσαλας και jameson , που γούσταραν την ιδέα το πάθος και την τρέλα μου . Που κάηκαν για την φυλή και παραμείνανε σε αυτήν ΓΙΑ ΑΥΤΗΝ και μόνο , για τις ιδέες , τις αρχές , τα ιδανικά που αντιπροσωπευει . Για του λόγου το αληθές εντάξαν τη φυλή σε 2 κόσμους χωρίς την παρουσία μου , και τους έκλεισαν σαν νικητές. Τώρα αυτοί , αποτελούν τους ιδρυτές τις φυλής CXC και είναι ισάξιοι με μένα.
Πέρασαν όμως και παίχτες αργότερα σαν leader , που είχαν φιλοδοξίες να είναι ενάντια στην φυλή απο την οποία διδάχτηκαν πολλά . Αυτό με χαροποίησε ιδιαίτερα να βλέπω το μισό μου εαυτό απέναντι μου , μέχρι την μέση όμως , καταλαβαίνετε σε ποιο σημείο! Είναι απο τις μεγαλύτερες προκλήσεις κάθε φορα να προσπαθείς να ξεπεράσεις τον εαυτό σου. Κ αι εγώ τα έχω καταφέρει για αυτο και σε αυτούς έχω μια ιδιαίτερη αδυναμία!
Να αναφέρω ακόμα το μεγαλύτερο άθλος της φυλής στον Κ26 που δεν έχει καταφέρει καμία φυλή στον ελληνικό server. Να κάνει restart μαζικά η φυλή απο την κ45 στην κ55 να ενωθει με τον υπολοιπο κορμο της λογο λαθους εκτιμησης στο να βγουμε σε 2 ηπειρους, με αναπτυγμένα χωριά 2500p , να μείνει 1+ μηνα πίσω και να πάρει τον κόσμο. Ε , αυτό κάτι λέει για όσους ξέρουν καλά το παιχνίδι!
Σε αυτό το σημείο να ευχαριστήσω τους ουσιαστικούς και άσπονδους εχθρούς τις CXC . Καλούς μου φίλους τώρα (ΧYΜΑΝ-ELITE) (Poet-TITANS) (Vanblack ΩΜΑ/-VvV-) (μπόκος-ΜΥΓΕΣ) που βοήθησαν την φυλή να διακριθεί και να ακουστεί στον ελληνικό server , γιατί μια καλή αντίπαλη φυλή κάνει μια άλλη νικήτρια και το αντίθετο.
Ένα πολυ μεγάλο ευχαριστώ ακόμα σε όλους τους συμμαχους τις και όσους παίχτες έχουν περάσει από αυτή την φυλή προ η προπό , είτε τελειωναν με ένα χωριο είτε με 1000 χωριά. Δεν έχει σημασία το μέγεθος του λογαριασμού τους . ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΟΤΙ ΤΗ ΦΥΛΗ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑΝ ΝΑ ΔΙΑΚΡΙΘΕΙ και είναι μεγάλη μου τιμή που παίξανε μαζί μου
Επίσης ΛΕΤΕ - ΛΕΝΕ – ΕΙΠΑΝ κάπου σε σπουδαίο κόσμο μπήκαν οι CXC... ..... μπλα ...... μπλα ....
Προκαλέστε μας σε όποιο κόσμο θέλετε , εκεί θα είμαστε και θα σας περιμένουμε ...

Και τελειώνοντας , εγώ αν δεν ήμουνα παίχτης σε μια τέτοια φυλή αντί να συκοφαντώ και να λέω η CXC αυτό... , o tomaraya είιπε.... , ο tourloubouki πω πω ρε φίλε.... , ο noobsfarmer έγραψε.... , IUSTINIANUS ήταν.... , ο μάνος81 εκάνε.... κ.τ.λ. , με αποτέλεσμα αυτές οι συκοφαντίες αντι να την μειωνουν να την δυναμώνουν πιο πολύ αυτήν την φυλή , θα προσπαθούσα θα αναρωτηθώ !Πως αυτή η φυλή καταφέρνει να μαζεύει τόσους καλους leader και παίχτες και να συνυπάρχουνε μαζί ?

Η απάντηση είναι μέσα στο spoiler.
Το μετανιωσα θα σας το πω αλλη φορα..!
:D
CxC®members club..!!! keeping walking...!!! Παντα ενα βημα μπροστα...!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33818

Ναι πολυ φοβος!

-ΙΜΕ- ηταν και στον κ36,αντικειμενικα καλο ξεκινημα αλλα οταν παιξανε ξυλο με λοκα πεσανε ευκολα,ελπιζω να εχουν κανει αλλαγες στο ροστερ αν και δεν νομιζω οτι θα υπερισχυσουν των ΜΑΟΜΑΟ.
Τελειως αντικειμενικα μιλαω.
LOCA αστο άλλη φάση τόσες αγκαλίτσες ούτε ο αρκουδούλης..Μας έχετε ξεγράψει γρήγορα βλέπω.Πιστεύω πως θα σας διαψεύσουμε.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

dett-LoL

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
0
Η πλειοψηφία που διαβάζει το post δεν ξέρει καν τα ονόματα και τις φυλές που αναφέρει ο tourlou από τους παλιούς κόσμους. Ο tourlou και οι CxC είναι η ιστορία το παρών και το μέλλων των Φ.Μ.
Κουλούρια όπως και να λέγετε η φυλή σας RESTART
 

DeletedUser24126

Εμενα μου αρεσει που στις 3 μερες βγηκαν οι ειδικοι και αρχισαν τα "ποιος θα κλεισει ηπειρο μπλα μπλα μπλα" χωρις να εχουμε καν δει το συνολο των φυλων που θα μπουν στον κοσμο.Καθε φορα το ιδιο πραμα,απο την πρωτη μερα να βγαλουμε νικητες...Τεσπα,δικη μου αποψη ειναι οτι ο κοσμος εχει καλο υλικο,φαβορι ειναι φυσικα η CxC(αν και τα παραληρηματα μεγαλειου οπως αυτο παραπανω καλυτερα να ελειπαν,ολοι ξερουμε οτι ειναι αν οχι η κορυφαια τοτε απο τις κορυφαιες φυλες του .gr,δε χρειαζεται να βγαζουμε και ποστ-διθυραμβους ομως) και απο κει και περα εγω αυτο που θα ευχηθω ειναι να μη δουμε μια επαναληψη του κ26, να υπαρξει καλο και τιμιο παιχνιδι απο ολους,ελπιζω με ευχαριστες αλλαγες και ανατροπες(μην εχουμε παλι τελικο πολεμο OUT-CxC). Δε θα μπω στο τρυπακι να πω ποιοι ειναι φαβορι για τις ηπειρους,σε κανα 15θημερο οι μισες φυλες θα εχουν διαλυθει η ενωθει,οποτε τα ξαναλεμε τα Χριστουγεννα(με τετοιες ρυθμισεις...)
 

DeletedUser

εγω ακομη δε καταλαβα γτ ενοχλειστε οταν λεω οτιη out k37 δεν ειναι ιδια φυλη με κ26 κ κ20.
Ανεφερα οτι ειναι λιγο OUT λιγο SOL και τιποτα περισσοτερο.
Απο θεμα δυναμικης υστερει και το ξερουν αυτοι που τρεχουν τη φυλη.

Οποτε , το να καταληξει out εναντιων cxc , ειναι δυσκολο και με τοσο αργο κοσμο και τοσες φυλες να εχουν μαζεψει τοση μαζα υπο το φοβο της cxc και της out , ειναι πιθανο να αυτοπυρπολυθουν τα μελη των 2 φυλων μεχρι να φθασει η ωρα ενος κανονικου πολεμου ....

Υ.Γ. οι cxc εχουν παιχτες απο AJE κλπ , μεχρι και kouvatsous εχουν. Η διαφορα ειναι οτι οι περισσοτεροι ηταν πρωην cxc. Η ακομη μεγαλυτερη διαφορα ομως ειναι οτι η ηγεσια της φυλης ,που με τη παρουσια της εγγυαται οργανωση και καμια δυσπιστια στις αποφασεις της (πχ ... παμε παιδια ολοι ρεσταρτ στο κ26 .... θελει αρχηγους μια φυλη για να το κανει αυτο και τον μαθουσαλα να εχει φτασει σε σημειο να υποδεχθει τη φυλη στο ριμ (το ξεχασες αυτο τουρλουπουκι :D )) ειναι συσσωμη εδω.
Η out απο τη τοτε ηγεσια εχει μονο το Σωτηρη.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser8432

...(αν και τα παραληρηματα μεγαλειου οπως αυτο παραπανω καλυτερα να ελειπαν,ολοι ξερουμε οτι ειναι αν οχι η κορυφαια τοτε απο τις κορυφαιες φυλες του .gr,δε χρειαζεται να βγαζουμε και ποστ-διθυραμβους ομως) ....


Συμφωνώ κι επαυξάνω αγορίνα , απλά κόσμος χωρίς τούρλου δεν γίνετε , είναι κάτι σαν το bonus νούμερο στο κινο !
 

DeletedUser18669

Ψιψινες.....χμμ..οσο γουσταρεις να παιζεις μαζι τους,τοσο γουσταρεις και σαν αντιπαλος.
Δεν εξηγειτε αυτο ευκολα.
Ο Μητσαρας κανει μαγικα ωστε να ειναι τοσο αγαπητος ωστε να τον ακολουθησεις,αλλα και τοσο συναγωνιστικος ωστε να παλεψεις να φτιαξεις κατι παραπλησιο τις φυλης του (εστω και για εναν κοσμο)ωστε να τον βαρεσεις.
Μαγικα παιδια.μαγικα.
Ανυπομονω να μπω σε φυλη να τους φαμε.
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Ισχυει σε μεγαλο βαθμο αυτο που λεει ο Λεωνιδας. Αντιπαλοι στον 16, συμπαικτες στον 21 με τα παιδια.. Απ τις λιγες φυλες που μαθαινεις πραγματα και βελτιωνεσαι. Για τον 37 τωρα τι να λεμε, φαβορι η CxC, με τετοιο υλικο καμια φυλη δεν μπορει να τους κοντραρει νομιζω. Σαφως μεχρι τα Χριστουγεννα 5-6 παικτες θα εγκαταλειψουν η θα ενωθουν αλλα μεχρι εκει. Θα θελα παντως να δω περισσοτερο ανταγωνισμο σε εναν τετοιο κοσμο(γιατι η OUT φαινεται οτι θα παιξει για premium). Η την παρουσια της CxC σε εναν κοσμο με Nobles(κυριως), DnD η SOL.
 

DeletedUser3040

εγω ακομη δε καταλαβα γτ ενοχλειστε οταν λεω οτιη out k37 δεν ειναι ιδια φυλη με κ26 κ κ20.
Ανεφερα οτι ειναι λιγο OUT λιγο SOL και τιποτα περισσοτερο.
Απο θεμα δυναμικης υστερει και το ξερουν αυτοι που τρεχουν τη φυλη.

Οποτε , το να καταληξει out εναντιων cxc , ειναι δυσκολο και με τοσο αργο κοσμο και τοσες φυλες να εχουν μαζεψει τοση μαζα υπο το φοβο της cxc και της out , ειναι πιθανο να αυτοπυρπολυθουν τα μελη των 2 φυλων μεχρι να φθασει η ωρα ενος κανονικου πολεμου ....

Υ.Γ. οι cxc εχουν παιχτες απο AJE κλπ , μεχρι και kouvatsous εχουν. Η διαφορα ειναι οτι οι περισσοτεροι ηταν πρωην cxc. Η ακομη μεγαλυτερη διαφορα ομως ειναι οτι η ηγεσια της φυλης ,που με τη παρουσια της εγγυαται οργανωση και καμια δυσπιστια στις αποφασεις της (πχ ... παμε παιδια ολοι ρεσταρτ στο κ26 .... θελει αρχηγους μια φυλη για να το κανει αυτο και τον μαθουσαλα να εχει φτασει σε σημειο να υποδεχθει τη φυλη στο ριμ (το ξεχασες αυτο τουρλουπουκι :D )) ειναι συσσωμη εδω.
Η out απο τη τοτε ηγεσια εχει μονο το Σωτηρη.

βρε αγορι εχεις φαγωθει να δινεις ταμπελες...πρωην aje πρωην sol πρωιν πρωην...ολοι παιζουμε χρονια οποτε ολοι κατι πρωην ειμαστε!τι σημενει αυτο?εγω ας πουμε ειμαι πρωην ΠΜ,πρωην dena,πρωην ιππεις,πρωην μανταντωρας και καμια 25 ακομα πρωην!!!!ελεος δηλαδη!!ο καθενας ακολουθει την φυλη που ειναι,στον συγκεκριμενο κοσμο!
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Προφανως και εννοει οτι δεν ειναι η OUT του κ20, δεν εχει σχεση με τον κ20 η φυλη του κ37. Και δικιο εχει σχετικα με αυτο.
 

DeletedUser

ερμηνευετε τα οσα λεω, διαφορετιακ απο αυτο που θελω να πω.

Οσο λιγοτερα πρωην κατι εχει μια φυλη ,τοσο μεγαλυτερη χυμεια εχει.
Η out toy k37 ειναι σαφως η 2η καλυτερη φυλη σε υλικο , αλλα το ιδιο σαφες ειναι οτι δεν ειναι τοσο δυνατη οσο παλια, ουτε εχει την ιδια διοικηση.
 
Κορυφή