φυλες κ37

Συζήτηση στο forum 'Στρατολόγηση παικτών/Παρουσίαση φυλών' που ξεκίνησε από το μέλος -lucid dreams-, στις 11. Νοε 2015.

Μοιραστείτε τη σελίδα

1. -lucid dreams-

-lucid dreams- Well-Known Member

για πειτε ποιες φυλες εχετε ξεχωρισει μεχρι τωρα?

2. kaboum

kaboum Well-Known Member

βλεπε κοσμο 26.

3. figo7

figo7 Well-Known Member

4. ε οχι και κ26 , κ20 κλπ ....
    Η OUT του κ37 ειναι πιο πολυ sol του κ33 . Καποιοι εχουν ηδη μετανιωσει που μπηκαν γτ πιστευαν οτι θα γινει η τοτε OUT.

Οι cxc , οπως παντα θα ειναι πολυ δυνατοι , αλλα με στεναχωρει να βλεπω την πρωτη φυλη του Ελληνικου σερβερ να προχωρα σε στρατολογησεις τυπου jim kouvatsos . Ποιος ξεχναει τι εχει κανει σε καθε κοσμο που εχει παιξει ?
    Η μεγαλυτερη φυλη του gr δε χρειαζεται τετοιου ειδους παιχτες για να κυριαρχησει

Τελευταία επεξεργασία από Συντονιστή: 12. Νοε 2015
  5. Blacko

Blacko Well-Known Member

Αγορίνα μου σταμάτα να βλέπεις παντού εφιάλτες . Ποια sol του 33 ; Είδες Blacko και είπες να πεις την μακακία σου ; Μην μου φοβάσαι δεν ξέρω αν θα παίξω ακόμα σοβαρά αλλά δεν το βλέπω .
    3-4 άτομα είναι από SOL και από ότι ξέρω είναι για πρεμ .

6. ειναι OUT του κ20 ?
    ειναι OUT του κ26 ?

τοσο απλο ειναι , η φυλη του κ37 εχει περισσοτερους σολιστες παρα ΟUT. Γτ θυχτηκες ?

7. Blacko

Blacko Well-Known Member

Δεν θίχτηκα καθόλου , απλά σου λέω πως είσαι λάθος σίγουρα αν θες την γνώμη μου η out του κ37 είναι χειρότερη σε σχέση με την out του κ20 και του κ26 αλλά παίζουν κάποια παιδιά που έπαιζαν απλώς έχουν μπει με άλλα ονόματα , Είναι δηλαδή μια 15αρα από παλαιά μέλη της out .

8. Faker of TW

Faker of TW Member

μαααααααααααααα γιατιιι; κατσε να φας την φαπα σου

9. ειναι 15 μελη , και ειναι και οι σολιστες . Αρα που διαφωνουμε ?

εγω απαντησα στο φιλο που ονειρευεται μεγαλειωδεις πολεμους αλλα κ26 ....

10. Σε σπουδαιο κοσμο μπηκαν οι cxc. Οσο για τιν σπουδαιοτερη φυλη του gr που λεει καποιος.. ασχολιαστο.

11. Da viΝci

Da viΝci Well-Known Member

εσυ μαλλον θα εφαγες πορτα και πειραξε πολυ

12. η αληθεια ειναι οτι και εμενα μου κανει τρομερη εντυπωση το γιατι μπηκαν σ αυτον το κοσμο που ειναι τραγικα αργος και μαλιστα χωρις βαρβαρικα να πεις οτι θα κανεις και λιγο φαρμινγκ.

ο μονος λογος να μπει καποιος εδω ειναι οτι λογο αυτων των ρυθμισεων πραγματικα μπορει να μαζεψει πρεμιουμ για πολλα χρονια .....

Υ.Γ. οντως δε χρειαζεται περετερω σχολια το οτι ειναι η πιο δυνατη φυλη αυτη τη στιγμη. Οι φυλες dnd , sol κλπ που μπαινουν πλεον με το ιδιο ονομα στη cxc θελουν να μοιασουν μια μερα ....

13. XOYZOYRHS37

XOYZOYRHS37 Well-Known Member

η cxc δεν μπαινει βλεποντας ρυθμισεις,αντιπαλους,η οτι αλλο.η cxc μπαινει οταν τα μελη της απετουν να μπει.οταν η φυλη λειπει τα μελη της δεν παιζουν καν.απλα μπαινουν σε κοσμους μεμονομενα και μαζευουν πριμιουμ..μαλλον αυτο δεν εχετε καταλαβει εδω μεσα...το που θα μπει η cxc δεν το αποφασιζει κανεις τουρλουμπουκι η τομαραγια η οποιος αλλος της ηγετικης ομαδας.αυτοι απλα ακολουθουν τα μελη της φυλης.

για πες να μαθουμε και εμεις...ποιον θεωρεις σπουδαιο κοσμο?!!!τον καθε κοσμο σπουδαιο τον κανουν οι φυλες που παιρνουν μερος.το μονο σιγουρο ειναι λοιπον οτι εδω θα εχουμε ακομα εναν σποδαιο κοσμο με την cxc και την out παρουσες.

14. kaboum

kaboum Well-Known Member

+1
    επιτελους θεαμα με λιγα λογια.

ειμαι ρομαντικουλης ρε λεω τι να κανουμε. :p

15. Blacko

Blacko Well-Known Member

Πες μια ποιος είσαι να ξέρω από ποιον θα τη φάω τη φάπα μου όμως.

Γιατί μήπως υποτιμάς παικτικά τους σολίστες ;;

Η sol δεν θέλει να μοιάσει σε καμία φυλή χωρίς να θέλω να υποτιμήσω την αξία της cxc , η κάθε φυλή έχει την δική της προσωπικότητα και τους δικούς της στόχους .
    Τώρα τους dnd δεν τους ρώτησα αν θέλουν να μοιάσουν κάπου , άντε ρώτα τους.

Τελευταία επεξεργασία: 12. Νοε 2015
  16. Faker of TW

Faker of TW Member

η σολ πχ εχει στοχο να τελειωσει εναν κοσμο χωρις μπαν

17. καλο, αλλα και η cxc σ αυτα ειναι μαστορες.

1. τα μελη της απαιτησαν να μπουν σε αυτον τον αργο κοσμο ?
    κανονικα τετοιες ρυθμισεις επρπε να εχουμε συμφωνησει να μη τις παιζουμε καν .....
    2. Η out αυτη .... δεν ειναι τοσο δυνατη.

................

blacko, πας παλι να με βαλεις στο τρυπακι της αντιπαραθεσης.

εξακολουθω να λεω απλα οτι η παρουσα φυλη δεν εχει σχεση με τη φυλη του κ20 και του κ26. Ολα τα αλλα τα προσθετεις μονος σου.

18. peligroso

peligroso Well-Known Member

ακομα δεν αρχισε το παιχνιδι και βγηκαν τα μαχαιρια...ακομα δεν ξερουμε ποιοι θα παιξουν και για ποιο λογο μπηκαν και με την μια βγαλαμε το πορισμα....αθανατε ελληνικε σερβερ...

19. ο κοσμος πρωτα ξεκιναει στο φορουμ και μετα στη πιστα ...

20. Λεωνιδακο τι εγινε;
    Εσπασες τα μαγαζια το πρωι και ειπες να βγαλεις τωρα το κομπλεξ που εχεις για 2-3 ατομα απο σολ;

Επισης,επειδη παλι μπηκες για να βγαλεις κομπλεξ προς συγκεκριμενα ατομα,η cxc δες ποια μελη εχει!
    Δεν εχει απο AJE του κ28;
    Δεν εχει απο ΣουΣου του κ30;

Οποτε,να ενημερωνεσαι πρωτα και μετα να ερχεσαι να βρωμιζεις το εξτερναλ :)

Καλησπερα!