Μάπες VS ΟΒ

DeletedUser8938

Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

The Lost Assassin

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
19
Πιστεύω πως υπάρχουν 2 σενάρια. Αρχικά μπορεί να γίνει μια συγχώνευση ΟΒ με ΡΕΚ που θα κλείσει τον κόσμο αρκετά πιο σύντομα και απλά να καθαριστούν όσοι ανενεργοί έχουν μείνει. Από την άλλη μπορεί όντως να υπάρξει πόλεμος μεταξύ ΟΒ και ΡΕΚ αλλά δεν πιστεύω ότι θα κρατήσει λόγω του ότι η ΡΕΚ θα έχει έτοιμο όλο της το μέτωπο στην Κ54 και λόγω μεγέθους γενικότερα θα νικήσει.

Το είπα εξαρχής ότι έτσι όπως πάει ο κόσμος σε μελλοντικό πόλεμο OB vs REC ο νικητής θα έχει κριθεί από τον συγκεκριμένο πόλεμο απλά και μόνο λόγω μεγέθους, με λίγα λόγια η REC. Γι'αυτό εξήγησα ότι έτσι όπως πάνε τα πράγματα οδεύετε για την 2η θέση σαν φυλή.

μην εισαι τοσο σιγουρος για τον τελευταιο πολεμο παντως σιγουρα εγω δν θελω να γινει συγχωνευση ποτε μην κρινεις εναν πολεμο πριν αρχισει πολλα θα εχουν αλλαξει μεχρι τοτε οποτε μην εισαι τοσο σιγουρος για την νικη της ρεκ
 

DeletedUser33200

Ρε ο Δημητρακης έβγαλε απο το παλαντιν τη πιπίλα!!!

που είσαι ρε δημητρακη ? τώρα δεν ασχολείσαι μαζί μου ? γιατί έπιασες το wolf?

μήπως φοβάσαι πως θα ανεβάσω τις αναφορές σου?

άκου λαλίστατε Δημητρακη του woolf με τα διπλάσια χωριά απο έμενα δεν μπορείτε να του κάνετε τπτ έστω και αν τον βαρεσετε με όλα σας (όπως εμένα).εδώ έκανε το σολο να μας χαιρετίσει ....

όσο κλαίτε γελάμε γατάκια

όσο κλαίτε καταλαβαίνουμε σε τη σημείο βρίσκεστε κουλουράκια

όσο κλαίτε τόσο χάνετε τις εντυπώσεις που προσπαθήσατε να κερδίσετε

JORDAN..23 χωριό δεν μου παίρνετε ούτε για ένα σεκοντ.







δεν σε βλέπω να περνάς ούτε σε ιεκ! περισσότερο διαβάζεις το εξωτερικό παρά τα μαθήματα σου.
δεν παίρνεις κανένα λογαριασμό (αφού δεν θα περάσεις πουθενά) να σε δούμε και εσένα τι κάνεις στο game?


Αδερφε λιγο μυαλο δεν βλαπτει κανεναν.
Θα ηθελα να μου κανεις τη χαρη και να προσεξεις τις ωρες που γραφω στο εξτερναλ.

Θα προσεξεις πως ολες ειναι το βραδυ πριν κοιμηθω(ναι μερικοι κοιμομαστε και δεν καθομαστε ολο το βραδυ σε μια οθονη).

Επισης θα ηθελα να μου ασκει κριτικη ενας ανθρωπος που δεν εχει χασει 7 σχεδον χρονια απο τη ζωη του παιζοντας ενα παιχνιδι,το οποιο μεταξυ μας,απαιτει παρα πολλες ωρες.
επομενως ασε τα σχολια για ιεκ κτλ και ασε καλυτερα να με κρινουν αλλοι που με γνωριζουν καλυτερα.

Τραβα τωρα στο παιχνιδακι σου να χαρεις και αναλογισου καμμια φορα τι εχεις χασει τοσα χρονια.

Θα ηθελα να ξερεις οτι επαιξα στον κ35 δυο μηνες με τις Μαπες και ολα οσα γραφω δεν τα βγαζω απο το μυαλο μου.
εχεις δικιο παντως πρεπει να παρω λογαριασμο ρε ****το και δεν προλαβαινω.
λες να τα παρατησω ολα για να παιξω εναντι της υπερφυλης ΟΒ;
Δελεαστικο μου ακουγεται.
τραβα στη μιζερη ζωουλα σου τωρα και νομπλαρε κανα χωριο για να χαρεις ασχετε.
εισαι απλα για κλαματα μονο με αυτα που γραφεις καταλαβαινει κανεις τι προσωπικοτητα εχεις..

Καληνυχτα,σου ευχομαι να νομπλαρεις πολλα χωρια σημερα.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser8938

Αδερφε λιγο μυαλο δεν βλαπτει κανεναν.
Θα ηθελα να μου κανεις τη χαρη και να προσεξεις τις ωρες που γραφω στο εξτερναλ.

Θα προσεξεις πως ολες ειναι το βραδυ πριν κοιμηθω(ναι μερικοι κοιμομαστε και δεν καθομαστε ολο το βραδυ σε μια οθονη).

Επισης θα ηθελα να μου ασκει κριτικη ενας ανθρωπος που δεν εχει χασει 7 σχεδον χρονια απο τη ζωη του παιζοντας ενα παιχνιδι,το οποιο μεταξυ μας,απαιτει παρα πολλες ωρες.
επομενως ασε τα σχολια για ιεκ κτλ και ασε καλυτερα να με κρινουν αλλοι που με γνωριζουν καλυτερα.

Τραβα τωρα στο παιχνιδακι σου να χαρεις και αναλογισου καμμια φορα τι εχεις χασει τοσα χρονια.

Θα ηθελα να ξερεις οτι επαιξα στον κ35 δυο μηνες με τις Μαπες και ολα οσα γραφω δεν τα βγαζω απο το μυαλο μου.
εχεις δικιο παντως πρεπει να παρω λογαριασμο ρε ****το και δεν προλαβαινω.
λες να τα παρατησω ολα για να παιξω εναντι της υπερφυλης ΟΒ;
Δελεαστικο μου ακουγεται.
τραβα στη μιζερη ζωουλα σου τωρα και νομπλαρε κανα χωριο για να χαρεις ασχετε.
εισαι απλα για κλαματα μονο με αυτα που γραφεις καταλαβαινει κανεις τι προσωπικοτητα εχεις..

Καληνυχτα,σου ευχομαι να νομπλαρεις πολλα χωρια σημερα.



τωρα σοβαρ σε ενοχλει που ειμαι 7 χρονια στο παιχνιδι?
παντως για να ξερεις εγω βαζω στοιχιμα οτι δεν θα περασεις πουθενα και στο τελος θα καταντησεις ενας επαγκελματιας ανεργος παιχτης των φυλετικων.
πριν απαντησης σε εμενα ρωτα τα φιλαρακια σου για τη επαγκελματικημου κατασταση ..

παντος μπραβο σου μετα το διαβασμα τη τελευται γουλια γαλα και τη καληνυχτα μαμα μπενεις κρυφα να γραψεις εδω ...

μια κυριακη οποτε γουσταρεις παρε το κουλουρακι το μητσο να παιξουμε ενα 2ωρο speed οι δυο σας και μονος μου .
 

DeletedUser31166

τωρα σοβαρ σε ενοχλει που ειμαι 7 χρονια στο παιχνιδι?
παντως για να ξερεις εγω βαζω στοιχιμα οτι δεν θα περασεις πουθενα και στο τελος θα καταντησεις ενας επαγκελματιας ανεργος παιχτης των φυλετικων.
πριν απαντησης σε εμενα ρωτα τα φιλαρακια σου για τη επαγκελματικημου κατασταση ..

παντος μπραβο σου μετα το διαβασμα τη τελευται γουλια γαλα και τη καληνυχτα μαμα μπενεις κρυφα να γραψεις εδω ...

μια κυριακη οποτε γουσταρεις παρε το κουλουρακι το μητσο να παιξουμε ενα 2ωρο speed οι δυο σας και μονος μου .

απο τα μεγαλυτερα ******α που εχω συναντησει. συγχαρητηρια. με εντυπωσιασες.
 

DeletedUser30988

τωρα σοβαρ σε ενοχλει που ειμαι 7 χρονια στο παιχνιδι?
παντως για να ξερεις εγω βαζω στοιχιμα οτι δεν θα περασεις πουθενα και στο τελος θα καταντησεις ενας επαγκελματιας ανεργος παιχτης των φυλετικων.
πριν απαντησης σε εμενα ρωτα τα φιλαρακια σου για τη επαγκελματικημου κατασταση ..

παντος μπραβο σου μετα το διαβασμα τη τελευται γουλια γαλα και τη καληνυχτα μαμα μπενεις κρυφα να γραψεις εδω ...

μια κυριακη οποτε γουσταρεις παρε το κουλουρακι το μητσο να παιξουμε ενα 2ωρο speed οι δυο σας και μονος μου .

εισαι οτι ναναι φιλε...οτι ναναι πραγματικα...το να βαζεις το μελλον καποιου ανθρωπου και να τον κατεβαζεις με αυτον τον τροπο ειναι πραγματικα απαραδεκτο...μπορει να εισαι μεγαλυτερος του, αλλα σιγουρα με τετοιο μυαλο δεν πας ουτε τουαλετα...μαθε απο τους μεγαλυτερους σου λενε μετα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser8938

εισαι οτι ναναι φιλε...οτι ναναι πραγματικα...το να βαζεις το μελλον καποιου ανθρωπου και να τον κατεβαζεις με αυτον τον τροπο ειναι πραγματικα απαραδεκτο...μπορει να εισαι μεγαλυτερος του, αλλα σιγουρα με τετοιο μυαλο δεν πας ουτε τουαλετα...μαθε απο τους μεγαλυτερους σου λενε μετα

το ξέρω σας έχω πικράνει όλους του φαπουλιδες έναν ένα και όλους μαζί ...

εσείς δεν μπορείτε να τα βγάλετε πέρα μαζί μου όχι με δυο φυλές ή τα 3/4 του χάρτη όπως λέτε - είναι ...

τα σχόλια σου δεν με ακουμπάνε ανύπαρκτε μάπα .

μια βόλτα μέχρι το κοντινότερο καθρέφτη θα δεις πως μου λες αυτά που βλέπεις ακριβώς .
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33200

το οτι επαγγελεσαι κατι σημαινει προφανως οτι εχεις μια ηλικια αρκετα μεγαλυτερη απο τη δικια μου.

Τωρα να καθεσαι να σχολιαζεις και να χλευαζεις εγω το βρισκω διασκεδαστικο,ειλικρινα χαιρομαι αχχαχα.

Ωστοσο μαθε λιγα ελληνικα.(επαγγελματιας)

Εντυ φιλε αραξε,εγω την προσπαθεια μου την κανω,το να καθεται ενας ανεργος ή τεμπελης ή οποιοσδηποτε να σχολιαζει και να λεει αερολογιες δεν με απασχολει.Ισα ισα με χαλαρωνει.
Μπαινω καθε βραδυ και δαπανω 5 λεπτα απο τις 24 ωρες να διαβαζω τις ******ες που γραφει ο καθενας.
Για αυτο τον λογο εσυ εβγαλες το συμπερασμα οτι δεν θα περασω;
Χαχαχα,ειλικρινα φιλε ο συλλογισμος σου ειναι τελειως γελοιος.
Αντε καλο βραδυ γραψε τιποτα να τα ξαναπουμε αυριο το βραδυ!
 

DeletedUser30988

το ξέρω σας έχω πικράνει όλους του φαπουλιδες έναν ένα και όλους μαζί ...

εσείς δεν μπορείτε να τα βγάλετε πέρα μαζί μου όχι με δυο φυλές ή τα 3/4 του χάρτη όπως λέτε - είναι ...

τα σχόλια σου δεν με ακουμπάνε ανύπαρκτε μάπα .

μια βόλτα μέχρι το κοντινότερο καθρέφτη θα δεις πως μου λες αυτά που βλέπεις ακριβώς .

δεν μπαινω καν στον κοπο να σου απαντησω,τραβα να σε δει κανας γιατρος,να σε διαβασει κανας παπας και τα ξαναλεμε
 

DeletedUser8938

το οτι επαγγελεσαι κατι σημαινει προφανως οτι εχεις μια ηλικια αρκετα μεγαλυτερη απο τη δικια μου.

Τωρα να καθεσαι να σχολιαζεις και να χλευαζεις εγω το βρισκω διασκεδαστικο,ειλικρινα χαιρομαι αχχαχα.

Ωστοσο μαθε λιγα ελληνικα.(επαγγελματιας)

Εντυ φιλε αραξε,εγω την προσπαθεια μου την κανω,το να καθεται ενας ανεργος ή τεμπελης ή οποιοσδηποτε να σχολιαζει και να λεει αερολογιες δεν με απασχολει.Ισα ισα με χαλαρωνει.
Μπαινω καθε βραδυ και δαπανω 5 λεπτα απο τις 24 ωρες να διαβαζω τις ******ες που γραφει ο καθενας.
Για αυτο τον λογο εσυ εβγαλες το συμπερασμα οτι δεν θα περασω;
Χαχαχα,ειλικρινα φιλε ο συλλογισμος σου ειναι τελειως γελοιος.
Αντε καλο βραδυ γραψε τιποτα να τα ξαναπουμε αυριο το βραδυ!


καλη επιτυχεια οταν βγουν οι βασεις θα σε ξαναρωτησω...

- - - Eνημερώθηκε - - -

δεν μπαινω καν στον κοπο να σου απαντησω,τραβα να σε δει κανας γιατρος,να σε διαβασει κανας παπας και τα ξαναλεμε

ξυδι μπολικο και οπως θα ελεγε ο μεγαλος τακης αντε γεια....
 

DeletedUser

Ένα μεγάλο καλησπέρα σε συμπαίχτες και αντιπάλους μου.
Δεν είχα ξαναγράψει αλλά είπα να γράψω, δεν θέλω να σταθώ στις ατάκες του φόρουμ "Όλα κόκκινα - Καλύτερο υλικό οι ΜΑΠΕΣ - Βαρβαροφάγοι νουμπάδες και ηττοπαθείς Ο.Β Ανήθικη REC κλπ).
Καλός ή κακός ο Κ35 εξελίχθεικε κατ αυτόν τον τρόπο και σε κάποιους αρέσει σε κάποιους όχι
Ακόμα και έτσι όμως γίνεται ωραίο παιχνίδι (επιθέσεις - κοψίματα - άμυνες κλπ) και γενικά υπάρχει τρέξιμο απ όλους μας.
Κάποιοι -απ όλα τα στρατόπεδα- τρώνε χρόνο για να χαρούνε ακριβώς αυτό, την όλη φάση του παιχνιδιού ακόμα και αν θεωρητικά (σύμφωνα με κάποιους) αυτό έχει κριθεί.
Αντί λοιπόν να συζητήσουμε για το πόλεμο και να γελάσουμε, το μόνο που ακούω εδώ είναι μπινελίκια απο όλες τις πλευρές.
Καλό θα ητανε λοιπόν να αφήσουμε λίγο τις προσωπικές επιθέσεις στην άκρη να γουστάρουμε όλοι λίγο παραπάνω, να παίξουμε και ο καλύτερος ας κερδίσει, τόσο απλά. Στη τελική ένα παιχνίδι είναι (-κλισέ αυτό το ξέρω- αλλά είναι και η πραγματικότητα).
Αυτά τα λίγα απο εμένα καλή συνέχεια και καλές μάχες σε όλους μας.
Φιλικά Alwest -ΜΑΠΕΣ-:)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser8938

Ένα μεγάλο καλησπέρα σε συμπαίχτες και αντιπάλους μου.
Δεν είχα ξαναγράψει αλλά είπα να γράψω, δεν θέλω να σταθώ στις ατάκες του φόρουμ "Όλα κόκκινα - Καλύτερο υλικό οι ΜΑΠΕΣ - Βαρβαροφάγοι νουμπάδες και ηττοπαθείς Ο.Β Ανήθικη REC κλπ).
Καλός ή κακός ο Κ35 εξελίχθεικε κατ αυτόν τον τρόπο και σε κάποιους αρέσει σε κάποιους όχι
Ακόμα και έτσι όμως γίνεται ωραίο παιχνίδι (επιθέσεις - κοψίματα - άμυνες κλπ) και γενικά υπάρχει τρέξιμο απ όλους μας.
Κάποιοι -απ όλα τα στρατόπεδα- τρώνε χρόνο για να χαρούνε ακριβώς αυτό, την όλη φάση του παιχνιδιού ακόμα και αν θεωρητικά (σύμφωνα με κάποιους) αυτό έχει κριθεί.
Αντί λοιπόν να συζητήσουμε για το πόλεμο και να γελάσουμε, το μόνο που ακούω εδώ είναι μπινελίκια απο όλες τις πλευρές.
Καλό θα ητανε λοιπόν να αφήσουμε λίγο τις προσωπικές επιθέσεις στην άκρη να γουστάρουμε όλοι λίγο παραπάνω, να παίξουμε και ο καλύτερος ας κερδίσει, τόσο απλά. Στη τελική ένα παιχνίδι είναι (-κλισέ αυτό το ξέρω- αλλά είναι και η πραγματικότητα).
Αυτά τα λίγα απο εμένα καλή συνέχεια και καλές μάχες σε όλους μας.
Φιλικά Alwest -ΜΑΠΕΣ-:)

RESPECT
Tα ειπες ολα.
 

DeletedUser33259

Πιστευω πως ο alwest δεν θα μπορουσε να αφησει καλυτερο μηνυμα. Πραγματικα "εφτιαξε" ολο το τραγικο, ετσι οπως εξελιχθηκε, thread.
Ας απολαυσουμε τον πολεμο, αλλα ας κρατησουμε ενα επιπεδο, ακομα και στη καζουρα που κανουμε. Ειναι λυπηρο που βλεπω μερικους (και ιδιαιτερα ατομα καποιας ηλικιας, δεν μιλαω για τα παιδακια) να νομιζουν οτι το tw ειναι η προεκταση του φαλλου τους.


Οπως και να χει παντως, θα θελα να ξαναεπισημανω σε ορισμενους: μηδενα προ του τελους μακαριζε.


Φιλικα,
Anselmo.


[aig]Προειδοποίηση
2.α. Προσωπικές προσβολές δεν επιτρέπονται πουθενά μέσα στο forum ή σε οποιοδήποτε άλλη λειτουργιά του forum (πχ προσωπικά μηνύματα). Παρακαλούμε να προσέχετε όλα σας τα "πειράγματα" ή τα "flames" να έχουν αυστηρή σχέση με το παιχνίδι. Οτιδήποτε έχει να κάνει με την προσωπική ζωή του καθενός, θα τιμωρείται αυστηρά.
4. Προκλητικό Περιεχόμενο
Παρακαλούμε σημειώστε ότι φράσεις ή λέξεις όπως "Γ****σαι" δεν είναι επιτρεπτές. Είναι απολύτως κατανοητή η σημασία τους και για αυτό τον λόγο απαγορεύεται η χρήση τους.


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33259

Πολυ αξιοκρατικη η αντιμετωπιση και ο λογος της προειδοποιησης στο φορουμ. Συγχαρητηρια για τη καταπληκτικη δουλεια που κανετε.
Και εις ανωτερα.


Προσωπικες προσβολες;;; Διευκρινηστε μου λιγο που ειδατε ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ προσβολη.
Επισης που ειδατε το προκλητικο περιεχομενο;

ΥΓ. Δεν τρωνε προειδοποιησεις αλλοι κι αλλοι και βρηκατε τωρα να ριξετε εδω; μαλιστα..

By Anselmo



[exc]+10 για παραβίαση του κανόνα 6. Διάλογος για Παράβαση των Κανονισμών του Παιχνιδιού
Εάν θέλετε να συζητήσετε ή να ενημερωθείτε για τους λόγους της ποινής που σας επιβλήθηκε παρακαλώ χρησιμοποιήστε το κέντρο υποστήριξης.
ex.Con[/exc]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser2088

Πολυ αξιοκρατικη η αντιμετωπιση και ο λογος της προειδοποιησης στο φορουμ. Συγχαρητηρια για τη καταπληκτικη δουλεια που κανετε.
Και εις ανωτερα.


Προσωπικες προσβολες;;; Διευκρινηστε μου λιγο που ειδατε ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ προσβολη.
Επισης που ειδατε το προκλητικο περιεχομενο;

ΥΓ. Δεν τρωνε προειδοποιησεις αλλοι κι αλλοι και βρηκατε τωρα να ριξετε εδω; μαλιστα..

By Anselmo

[aig]Αν και δεν είμαι υποχρεωμένος να απολογηθώ για την ποινή σας, θα το κάνω...

Φαλλός αποκαλείται το **** που βρίσκεται σε στύση, αλλά και τα ομοιώματά του. Η λέξη προέρχεται από τα αρχαία ελληνικά

Πόσο ποιο χαμηλά θέλατε να ρίξετε το επίπεδο της συζήτησης και των συνομιλητών?
(είτε αρσενικού είτε θηλυκού γένους), ίσος και ανηλίκων που σας διαβάζουν?[/aig]
 

DeletedUser13719

θεωρεις πως οι μαπες ειναι τελειωμενοι ηδη?

Θεωρώ πως οι μάπες ως μάπες δεν θα παραμείνουν στο game. Φυσικά υπάρχουν αξιόλογοι παίκτες που εφόσον θέλουν να συνεχίσουν μπορεί να βρουν άλλο λογαριασμό να παίξουν (αν έχουν φάει πυξίδα) ή να μπούνε με τα ακκουντς τους σε οποιαδήποτε από τις 2 εναπομείναντες φυλές. Είναι συνήθως κάτι που γίνεται όταν ένας πόλεμος φτάνει προς το τέλος του, και αρχίζει πλέον να γίνεται ξεκάθαρο ο τρόπος με τον οποίο θα εξελιχθεί η κατάσταση και φυσικά ο επόμενος πόλεμος. Προς το παρών τα κόκκινα στην 45 είναι πολλά ακόμη. Όταν λιγοστέψουν τότε θα φανούν οι επόμενες κινήσεις των 2 φυλών
 

DeletedUser33259

Ειναι τελειωμενοι οι Μαπες;
Ειστε σιγουροι;
Οεο;

Ας σταματησει αυτο το κυμα προπαγανδας που εχει υψωθει (απο πλευρας ΟΒ, που για μενα ειναι λογικο) στο εξτερναλ και ας χαρουμε το παιχνιδι μια φορα.
(Το απο πανω για να μαι on-topic)
Οσο για οσα ειπωθηκαν παραπανω, δεν θελω να το συνεχισω αιγοκερε, γιατι δεν ειναι η μονη μεταφραση που υπαρχει. Πιστεψε με την ελληνικη γλωσσα την γνωριζω εις βαθος, και αντιλαμβανομαι ποτε κατι που λεω ειναι πρεπον και ποτε οχι. Αυτο που σου διαφευγει ειναι οτι υπαρχει και η Φροϋδικη μεταφραση, αλλα μαλλον δεν ειναι τοσο "πιασαρικη". Αν καθομουν να αναλυσω βεβαια θα μιλουσαμε για βδομαδες, αλλα δεν θελω να αναλωθω σε αυτη τη συζητηση. Οποτε ναι, ο,τι βολευει τον καθενα!


Αυτο ως απλη δικαιολογηση, οχι ως συνεχεια. Απο ηθικης πλευρας, θελω να χω το κουτελο μου καθαρο. Οχι ομως και χαμηλο επιπεδο. Ειπαμε ολα κι ολα!! :D
Εδω θα διδασκουμε ηθος!! Στο φορουμ των gr.tw!! Και απ'εξω ΕΝΦΙΑ και επισφαλεια!
(καλο το τρολλινγκ;)
Peace n love!!

ΜΑΠΕΣ λεμε!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser8938

Καλησπέρα και απο έμενα .

θα μπω κατευθείαν στο θέμα για να γελάσουμε..

κάποιος είπε πως οι μάπες δεν έχουν ****!!!:rolf:

ο ίδιος είπε πως θα υπάρχουν μάπες μέχρι το καλοκαίρι!!!:rolf:

επίσης ο ίδιος μίλησε για time managment!!(εδώ γέλασα πάρα πολύ):rolf:

ο ίδιος είπε πάλη οτι ο αρης άδειασε χωριά για να τα πάρουν οι συμπολεμιστές των ρεκ.(εδώ δεν γελάμε απλά κλαίμε απο τα γέλια)

ακόμα είπε ούτε ένα χωρίο δεν θα πάρετε στο πλάνο(-30 την ίδια ήμερα) φαντάσου και να υπολόγιζε οτι θα χάσου 5 .... :rolf:

το άλλο όχι με το τοτο αλλά εξίσου καλό ήταν πως αν οι μάπες έπαιζαν με τα ακαουντ των ρεκ θα είχαν μπει στη 46.(απαπα δηλώσεις):rolf:

ο συγκεκριμένος δήλωσε πως δεν βαράει jon jon και goldval.(πρόσεχε αυτοί καταπελτωνουν):rolf:

ευτυχώς που ο συγκεκριμένος έχει στάνταρ ώρες ύπνου και μπορούν να πάρουμε κανένα χωρίο τις ώρες που κοιμάται(χωρίς να μας κάνει ανακατάληψη):rolf:

ευχαριστώ το κακότεχνη που μας έκανε να γελάσουμε τόσο πολύ άλλα και για ένα λόγο παραπάνω μας γνώρισε με τον Σουν Τζου (μας έκανε όλους καλύτερους στρατηγούς).


Υ.Γ
Τα ORCS σου δεν άντεξαν τελικά ή μήπως τα αδειασες και αυτά??
Σε ένα πράγμα συνφωνω μαζί σου ο Όμηρος δεν ξέρει να στέλνει επιθέσεις..:rolf:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Timeless.

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
78
Καλησπέρα και απο έμενα .


Τα ORCS σου δεν άντεξαν τελικά ή μήπως τα αδειασες και αυτά??
Σε ένα πράγμα συνφωνω μαζί σου ο Όμηρος δεν ξέρει να στέλνει επιθέσεις..:rolf:

ποιος εχει orc?θελω και εγω, ειναι μονο για αμυνα ή κανουνε και για επιθετικα?
και τι επιθεσεις δεν ξερει να στειλει ο ομηρος? απο διαμοιρασμο βλεπω στελνει καλα.
μηπως ειναι επειδη δεν εχει orc και αυτος??
πειτε μας ρε παιδια πως θα βρουμε αυτες τις μοναδες :D

τεσπα σοβαρα τωρα παιχτικε καλουτσικο game αυτες τις μερες
 
Κορυφή