Μάπες VS ΟΒ

DeletedUser

Σικαλεος εισαι τοσο νουμπας που αντι να βαλει απο 1/11 βαζει για παντα , νουμπα ε νουμπα

- - - Eνημερώθηκε - - -

Jordan
μιλησε τωρα το 6ο το κο πλει της ριμ... χαλαρωσε και λιγο ... ******* ξερεις
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser31486

Δεν ξερω να βαζω στατιστηκα ρε μητσο το εχω πει ρε φιλε τι να κανω κρεμαστε με

για αυτο περιμενα τον ex.con τοσες μερες κ με εγραφε
 

DeletedUser8938

Σικαλεος εισαι τοσο νουμπας που αντι να βαλει απο 1/11 βαζει για παντα , νουμπα ε νουμπα

- - - Eνημερώθηκε - - -

Jordan
μιλησε τωρα το 6ο το κο πλει της ριμ... χαλαρωσε και λιγο ... ******* ξερεις


δεν τα ξέρεις καλά τα πράγματα το λογαριασμό τον έπαιζα μόνος μου 2 χρονιά. και άλλους 6 μήνες παρέα με το Σταύρο...
αυτά για την ιστορία αν και δεν θα έπρεπε να σου τα αναφέρω.
στη νουμποφυλη που ήσουν το ξύλο που φάγατε ήταν πολύ..
όσο για τα δικά μας θα χαρώ να σε ξυλοφορτώσω και σε αυτό το κόσμο νουμπάκια προ του κ25 και μετά .
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

δεν τα ξέρεις καλά τα πράγματα το λογαριασμό τον έπαιζα μόνος μου 2 χρονιά. και άλλους 6 μήνες παρέα με το Σταύρο...
αυτά για την ιστορία αν και δεν θα έπρεπε να σου τα αναφέρω.
στη νουμποφυλη που ήσουν το ξύλο που φάγατε ήταν πολύ..
όσο για τα δικά μας θα χαρώ να σε ξυλοφορτώσω και σε αυτό το κόσμο κουμπάκια προ του κ25 και μετά .

πιο κ25 βρε νουμπα καμενε το οτι το ακκ αυτο δημιουργηθηκε τοτε δεν σημαινει οτι ξεκινησα τοτε νουμπα ε νουμπα

- - - Eνημερώθηκε - - -

εχει γεμισει ο σερβερ βλακοπιτακες .... ο αλλος λεει ο πολεμος τελειωσε .. ο δευτερος παει παιρνει βαρβαρο με καταπελταδικο και το παιζει προ..

ξαναλεω ολοι εσεις νετ θα ησασταν φαρμουλες ...

jordan μην παρακαλας να σε βαλουμε στην φυλη σε κανα μηνα
 

DeletedUser8938

Σε πονεσαν οι κοκκινες εχτες! Ε????
ήθελες και ρεκλαιμ :noob:
δεν είπα για το ακαουντ είπα για το πότε άρχισες να εγκλιματίζεσαι στο παιχνίδι !
γιατί αν στο κ7 νομίζεις πως ήξερες να παίζεις πες το μας να πεθάνουμε στα γέλια ...

μυροδιγκο...

- - - Eνημερώθηκε - - -

πιο κ25 βρε νουμπα καμενε το οτι το ακκ αυτο δημιουργηθηκε τοτε δεν σημαινει οτι ξεκινησα τοτε νουμπα ε νουμπα

- - - Eνημερώθηκε - - -

εχει γεμισει ο σερβερ βλακοπιτακες .... ο αλλος λεει ο πολεμος τελειωσε .. ο δευτερος παει παιρνει βαρβαρο με καταπελταδικο και το παιζει προ..

ξαναλεω ολοι εσεις νετ θα ησασταν φαρμουλες ...

jordan μην παρακαλας να σε βαλουμε στην φυλη σε κανα μηνα


ρε εχεις μεγαλη πλακα τελικα εσυ εισαι ποιο ωραιος απο το κεραυνο ...
αν σε κανα μηνα παρακαλαω να με βαλεται στη φυλη εσυ δεν θα υπαρχεις φαρμα του κ35.
 

DeletedUser31486

Παιδια κρατηθειτε μεχρι τις γιορτες να τις βγαλουμε παρεα ....

Γιατι κακες γλωσσες λενε οτι μεχρι τα χριστουγεννα δεν θα υπαρχετε
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Μιλας εσυ ρε Αφελη που το ακκ σου εχει χτιστει απο εσωτερικα και εχεις 200.000 νικημενους σε ενα μηνα στην επιθεση;
 

DeletedUser33259

Προσεχτε τι λετε, γιατι αυτα μενουν εδω στο φορουμ.. μην τα σβηνετε μετα.
 

DeletedUser13719

έχετε πολύ πλάκα εσείς οι μάπες αν τον καλύτερο κόσμου του gr τον χλευάζετε έτσι! είστε απλά για κλάματα . από το σχόλιο sου για το κ7 καταλαβαίνω τi φάπες έχεις φάει στο gr δεν ασχολούμαι άλλο με άτομα που έχουν αχρωματοψία και το άσπρο προσπαθούν να σε πείσουν πως είναι μαύρο.
είσαστε απλά τραγικοί και υπέρμαχοι της πυξίδας.

Stabab K7

Από Αρχές Οκτώβρη δεν παίζω Κ35. Δεν προσπαθώ να σε πείσω για τίποτα όσον αφορά τον πόλεμο που έχετε μεταξύ σας ούτε κάνω προπαγάνδα υπέρ της φυλής που έπαιξα. Μάθε να διαβάζεις γιατί δεν χλεύασα τον 7 και συμφωνώ με το σχόλιο σου ότι πρόκειται για έναν από τους καλύτερους κόσμους του gr απλώς είπα ότι θα μπορούσε να είναι πολύ καλύτερος. Όσον αφορά την ΡΙΜ σου εξήγησα ότι ναι όλο το βορειοδυτικό κομμάτι το φάγατε πολύ γρήγορα χωρίς καμία δυσκολία και κανέναν ανταγωνισμό (εκτός αν θεωρείς τον πόλεμο σας με την ΣΑΡ "δύσκολο"). Γι'αυτό σου ξαναλέω αν θεωρείς κατόρθωμα να κλείσεις ένα κόσμο στον οποίο δεν είχες καθόλου ανταγωνισμό τότε μάλλον εσύ έχεις αχρωματοψία.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser18131

Νομίζω ότι δεν τα ξέρεις και πολύ καλά τα πράγματα για τον κ7 και ας έπαιζες εκεί.Τεσπά.
Το θέμα μας είναι ότι πολύ ειρωνία πέφτει και από τις 2 πλευρές και δεν μπορώ να την κατανοήσω. Οι Μάπες το προσπαθούν τουλάχιστον στο βόρειο μέτωπο με εμάς. Τρένα κόβουν , ρεκλαιμς κάνουν και γενικά στέκονται αξιόλογα. Αντί να τους πείτε μπράβο τους κράζετε;Την παλεύτε;
 

DeletedUser

Νομίζω ότι δεν τα ξέρεις και πολύ καλά τα πράγματα για τον κ7 και ας έπαιζες εκεί.Τεσπά.
Το θέμα μας είναι ότι πολύ ειρωνία πέφτει και από τις 2 πλευρές και δεν μπορώ να την κατανοήσω. Οι Μάπες το προσπαθούν τουλάχιστον στο βόρειο μέτωπο με εμάς. Τρένα κόβουν , ρεκλαιμς κάνουν και γενικά στέκονται αξιόλογα. Αντί να τους πείτε μπράβο τους κράζετε;Την παλεύτε;

Σε ευχαριστουμε φιλε , και εμεις περναμε ωραιες στιγμες σε αυτο τον πολεμο. Να σαι καλα !
 

DeletedUser8938

https://www.youtube.com/watch?v=eba0w4daAEg για να σας ψυχαγωγησω οσο θα διαβαζετε ...

κατ αρχάς και εδώ respect στο solo για τις υπεράνθρωπες προσπάθειες!(αν και ήταν πολύ λίγες)

πάμε στο κυρίως θέμα 14 τρένα χωρίο κανένα για το καλό υλικό των μαπών (που κανονικά θα έπρεπε να λεγοντε φάπες) για ευνοήτους λόγους

δεν θα σταθώ στα 14 τρένα αλλά μόνο σε ένα στο δικό σου μητσοcb.(με τέτοια τρένα ούτε βάρβαρο δεν παίρνεις)προ του νετ αλήθεια υπάρχεις σε νετ?

μητσος cb

10:36:46:750 εκαθαριστηκη
10:36:53:319 ελαφρυ (σφινα)
10:36:53:600 αριστος
10:36:53:780 αριστος
10:36:53:852 ελαφρυ (σφινα)
10:36:53:912 ελαφρυ (σφινα)
10:36:53:960 αριστος
10:36:54:140 αριστος
10:36:54:320 αριστος

όλες οι σφήνες έχουν υπογραφή σολο respect..

πάμε και στην ανάλυση της επίθεσης μητσακο
εκαθαριστηκη απο άριστο διαφορά 7 σεκοντ γεμάτα!:wow:
5 αριστοκράτες που καβαλάνε και δεύτερο σεκοντ :wow:

και τώρα μεταξύ μας το πίστεψες έστω και μια στιγμή ότι θα το πάρεις?(καλά πριν τις σφήνες δεν το πίστευες γιατί αν το πίστευες ποιος ο λόγος για τις σφήνες)αλλά μετά το πίστεψες?

μετά απο τόσα χρονιά που παίζεις αν δεν μπορείς να κολλήσεις μια νουκ μπροστά απο τους αριστου!
τι σόι παιχταράς ήσουν στο κ7 που θα μιλήσεις για τη μεγάλη RIM?

δυο ερωτήσεις ακόμα και τελειώνω!
1)στους νετ τι ακριβός κάνεις δίνεις επιτήρηση να σου στείλουν τις επιθέσεις ή και εκεί τρως τα βάρβαρα αμάσητα όπως εδώ?
2)στα βάρβαρα έτσι πας?


respect στο solo που δεν ήταν αρκετός.

14 τρένα χωρίο κανένα ....

Αλλά χάσατε και απο πάνω ένα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser11352

έχετε πολύ πλάκα εσείς οι μάπες αν τον καλύτερο κόσμου του gr τον χλευάζετε έτσι! είστε απλά για κλάματα . από το σχόλιο sου για το κ7 καταλαβαίνω τi φάπες έχεις φάει στο gr δεν ασχολούμαι άλλο με άτομα που έχουν αχρωματοψία και το άσπρο προσπαθούν να σε πείσουν πως είναι μαύρο.
είσαστε απλά τραγικοί και υπέρμαχοι της πυξίδας.

Stabab K7

Ο razer είναι ένας απο τους καλύτερους στον ελληνικό server δεν λέω αριθμούς απο τον πρώτο προς τον τελευταίο γιατι τον ξέρω απο τον κόσμο 5 και περάσαμε καταστάσεις εκεί , και εσένα στέλιο που σε γνώρισα τώρα θα πω τα ίδια και για εσένα , όσο για το μέτωπο με μάπες οταν σε βαράνε 3 όσο pro και να είσαι δεν μπορείς να ανταπεξέλθεις , τα παιδιά εκει δέν τα ξέρω και ούτε θεορώ εμένα pro το να βγω να πω οτι η ταδε φυλή εχει pro παίκτες και η αλλη δεν εχει ειναι μεγαλη μ......α το α βγω και να πω οτι εγω ειμαι καλύτερος απο εσένα πάλι το ιδιο ειναι , ξέρουμε όλοι οτι δεν μπορείς να είσαι τόσο καλώς πάντα , κάποιος κόσμος δεν θα σου βγεί καλα π.χ λάθος διπλωματία , παντόφλα απο την γυναίκα και άλλα!! λοιπον παίδες μεγάοι ανθρωποι έιμαστε δεν θα κατσουμε να τσακωθουμε για ενα παιχνιδι , στο σημειο αυτο οι αδύναμοι ας απολαύσουνε την πυξήδα και σε άλον κόσμο ας τα σαρώσουνε ολα,, ζηταω συγνωμη για τα ορθογραφικά μου λάθοι θα βγαλουν μάτια! razer εισαι στην καρδια μου φυλε! στελαρα jordan και εσυ το ιδιο!
 

DeletedUser33200

Προς σικαλια ακα Αφελής με Αφέλειες,

Ρε φιλε μπαινω μια φορα στο τοσο στο εξτερναλ και καθε φορα βλεπω ενα σχολιο ειρωνικου υφους απο εσενα.

Με το να χλευαζεις τα μελη της φυλης Μαπες,που αντικειμενικα εχει το καλυτερο υλικο στον κοσμο,γινεσαι γελοιος.

Εισαι απλα πολυ μικρος για να αγγιξεις παικτες σαν μερικα μελη των Μαπων.
Ολοι πλεον γελανε μαζι σου,βγαινεις μονος πια στο εξτερναλ και γραφεις οτι ******* σου κατεβει στο κεφαλι.

Ναι,το καταλαβαμε εισαι ο πιο σπουδαιος παικτης του tw και εισαι και αρχηγος μια φυλης που απαρτιζεται απο κορυφαια ονοματα:rolf:

Αλλα εφοσον ειρωνευσαι μια φυλη θα πρεπει να δειξεις τι αξιζεις μονος σου οχι με μια REC απο πισω.

Τα παιδια απο τη REC δεν βλεπω να ασχολουνται με τις ******ες που γραφεις,τοσο πολυ.

Ξερεις γιατι;
Γιατι αυτοι οχι μονο αναγνωριζουν οτι απεναντι τους εχουν μια πολυ καλη φυλη αλλα και γιατι ειναι καλυτεροι απο εσενα και απο παικτες τυπου Wolf ,οι οποιοι αναπτυχθηκαν κυριως πληρωνοντας για την αγορα πορων(δεν εχω θεμα με αυτο βεβαια,καθως ειναι πια ο κυριαρχος τροπος αναπτυξης).

Κανε μου τη χαρη και ανεβασε τα στατιστικα των κατακτησεων σου και μετα μετρα ποσα ειναι εσωτερικα και ποσα απο μελη των ΜΑΠΩΝ.

και αν το 1/4 των χωριων σου ειναι απο τις Μαπες γραφε οτι θες.
 

DeletedUser31486

Τωρα να κατσω να ασχοληθω με τον ουεζ.....μωρε δν μ βγαζετε τα ματια καλυτερα....?

να μου την ο ραζερ να πω νταξει ρε φιλε ειναι παικτης μπορει να εχει κ δικιο...αλλα ο ουεζ...που δινει πανελληνιες ρε φιλε.? Ε-Λ-Ε-Ο-Σ

κ λεει οτι δν παιζει φυλετικες ενω ειναι σε 5 κοσμους κ θα πει δικαιολογια δν μπαινω καθολου μονο πρεμ μαζευω...

ασε μας κουκλιτσα μου....πανε διαβασε

νευριασαν κ οι μαπες κ κανουν πλανο στο σταμπαμπ.....τι να πω....να δω ποσα χωρια θα παρουν θελω....
 

DeletedUser31166

Τωρα να κατσω να ασχοληθω με τον ουεζ.....μωρε δν μ βγαζετε τα ματια καλυτερα....?

να μου την ο ραζερ να πω νταξει ρε φιλε ειναι παικτης μπορει να εχει κ δικιο...αλλα ο ουεζ...που δινει πανελληνιες ρε φιλε.? Ε-Λ-Ε-Ο-Σ

κ λεει οτι δν παιζει φυλετικες ενω ειναι σε 5 κοσμους κ θα πει δικαιολογια δν μπαινω καθολου μονο πρεμ μαζευω...

ασε μας κουκλιτσα μου....πανε διαβασε

νευριασαν κ οι μαπες κ κανουν πλανο στο σταμπαμπ.....τι να πω....να δω ποσα χωρια θα παρουν θελω....

δηλαδη μονο αν ειναι παικτης καποιος μπορει να εχει δικιο? μηπως εισαι κουτσουρο ακα ξυλο απελεκητο?

πανελληνιες δινει δεν ειναι νταβατζης.

δε νομιζω οτι εχει να κανει με νευρα αλλα με το παιχνιδι. ειναι τοσο μαγκες που παρα την πιεση παιζουν και επιθεση. γιολαρουνε λεμε!
 

DeletedUser33200

http://gr.twstats.com/gr35/index.php?page=player&mode=conquers&type=gain&id=635295


Α ρε ασχετε,α ρε ασχετε...

Αν θυμασαι καλα εσυ ησουν αυτος που μου εστειλες προσκληση στην Ο.Β χαχαχα

1 ολοκληρο χωριο απο τις μαπες και αυτο το εχασες κιολας.

Το αν εχω κανει κατι τοσο στο παιχνιδι οσο και στη ζωη μου μιας και ανεφερες για πανελληνιες,εχει ηδη κριθει.

Εχεις βεβαια ενα δικιο μπροστα σε εσενα ειμαι μεγαλος ασχετος γιατι σε αντιθεση με εσενα δεν εχω παρει μαστερ στο να νομπλαρω εσωτερικα..

Μιλησα σημερα με ενα μελος της φυλης σου,που που ξερω και ακομα και αυτος ανεφερε οτι χωρις τν ΡΕΚ ΔΕΝ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΕΣ ΠΟΥΘΕΝΑ.

Τη βρηκε παικταρας ο σικαλιας:wow::noob:
 

DeletedUser8938

εισαι προ κουλουρι!

http://prntscr.com/97ck5h

πάντως πολύ ωραιο τραγουδι...

κατ αρχάς ξέρεις τι βάρβαρα είναι και τα δυο άλλα για να μάθουν και οι απλοί αναγνώστες θα πω δυο λογάκια και εγώ.
το πρώτο βάρβαρο είναι μπόνους στο εργαστήριο χρειαζόμουν ένα! το δεύτερο είναι η μπανάνα που πονάει!!!(από βδομάδα θα πονάει και με αριστοκράτες..)(είπαμε εσύ τα ξέρεις άλλα να τα μάθουν και οι άλλοι)

εν συνεχεία για να μάθει ο απλός κόσμος που δεν ασχολείται με αυτό το κόσμο άλλα κοιτάζει το φόρουμ.
1)http://prntscr.com/97g019
2)http://prntscr.com/97g1ui πρώτη σελίδα (11 βάρβαρα 3 εσωτερικά 2 φόρες τον εαυτό σου) θα παω και στις αλλάς σελίδες περίμενε.
http://prntscr.com/97g58o δεύτερη σελίδα (3 βάρβαρα 1 εσωτερικό μια φορά τον εαυτό σου) τα δικά βάρβαρα σου δεν τα βάζω μέσα γιατί κάνατε ένωση...

κοιτά το αρχείο σου πρώτα και μετά να ανοίγεις ξένα .

φάρμα του νετ και του κ35


Υ.Γ
Σε δυο μερες θα σου πω κι αλλα :noob: ....
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Αμα θελω θα μαζεψω και ολα τα βαρβαρα του χαρτι και προβλημα μου.

Εγω σου σχολιασα εδω επειδη εσυ ειπες για τα βαρβαρα που πηρα και ειπα να κανω ενα ελεγχο το ακκ σου.

Οπως θα διαπιστωσει κανεις απο αυτους που θα μπουν στο αρχειο μου ρε κουρουλι θα δει πως το ακκ εβγαλε ποδια σε κανονικα χωρια , σε αντιθεση με σενα και τον αρχηγο σου.

εισαι τοσο νουμπας που δεν θα κατακτήσεις ποτε τον ευατο σου, μου το βαζεις και στα συν , ποσο νουμπας , απο την περισυλλογή σε μαζεψαν ?

και αντε τραβα για καμια αναγνωριση τωρα γιατι δεν σε βλεπω καλα φιλαρακο..
 
Κορυφή