Μάπες VS ΟΒ

ex.Con

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
209
Καλησπερίζω τη κοινότητα.

2/11/15 ξεκινάει ένας πόλεμος μεταξύ των φυλών Μάπες και ΟΒ

Πως αντιδρούν λοιπόν οι 2 πλευρές;

Οι Μάπες φτιάχνουν πλάνο... βάζουν fakes.. νομπλάρουν.. κόβουν τρένα.. στακάρουν χωριά
Οι ΟΒ με αρχηγό ποιον άλλον; Τον αλεύρι σικάλεως τρέξαν στη μαμά REC για βοήθεια. Ο σικάλεως βέβαια δεν τον ήξερε τον Όμηρο, έτσι είχε πει κάπου-κάποτε.
Έτσι λοιπόν, με μεγάλη μου χαρά σαν ενημερώνω ότι οι Μάπες πολεμάνε και επίσημα 500vs2500 χωρία ή αλλιώς 1,5vs4,5 φυλές, ή αλλιώς ALL RED.

Παρακάτω υπάρχουν στατιστικά καθώς και αστεία περιστατικά από τις τελευταίες 2 μέρες.

Καλή συνέχεια καλές μάχες και καλά κρασιά.
ex.Con/Μάπες.



Πλευρά 1:
Φυλές: Μάπες, Mάπες
Πλευρά 2:
Φυλές: *O.Β.*, *Ο.Β.*

Timeframe: Τελευταίες 24 ώρες

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 14
Πλευρά 2: 5
Διαφορά: 9

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 106,037
Πλευρά 2: 33,082
Διαφορά: 72,955

chart


Οι άμυνες στον τελευταίο άριστο μας μάραναν.
Άντε πάλι...
Εδώ βλέπουμε το είδωλο του σικάλια
Άριστοι να αλλάζουν δευτερόλεπτα..
Καημένο τρένο αχ να ήξερες
σκληρές Nukes από την Ο(μάδα)B(abysitter)
και υπάρχουν πολλά κοψίματα ακόμα αλλά επειδή τέτοια παίζουν και από τις 2 πλευρές δε βάζω άλλα

ΤΟΥΜ ΤΟΥΜ ΤΟΥΡΟΥΜ.... και το αποκορύφωμα για κλείσιμοοοο
τι κάαααααανω όταν με νομπλάρει εχθρική φυλή;;;;;;;;;;;;;;;
ισοφαρίζω μεεεεε .... ΒΑΑΑΑΑΑΡΒΑΡΟΟΟΟ
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Ναι, δεν ξερατε οτι ΟΒ-Ατλας/REC ειχαν σχεση απο το καλοκαιρι, επρεπε να ξεκινησει πολεμος για να το διαπιστωσετε.
Καλη επιτυχια και ας κερδισουν οι Μαπες!
Αφελη, ακομα και να κερδισεις τις Μαπες θα σε γλεντησουν οι REC, με παικτες οπως ο WOLF TOWN 13 ΚΑΜΙΑ φυλη δεν εκανε προκοπη.
 

DeletedUser31486

Θα πω μια κουβεντα και εαν δν μου αναφερθει ο λογος παλι δεν ξαναγραφω.

Το οτι με παρακαλαγαν απο την 1 Οκτωβρη να παμε μαζι εναντια στην ρεκ (μεχρι και κατουρημενες ποδιες φυλαγατε οταν μιλαγατε με τον σικαλια) δεν μου αρεσε και πολυ

Ξερω ποιους λεω εγω ...

Κατι ακομη.

Αν η φυλη που θα κλεισει τον Κ35 λεγετε Μαπες

ο Σικαλιας δεν ξαναμπαινει στον ελληνικο σερβερ


Ο νοων νοειτω!

Καλες μαχες και οχι πουστριλικα κ ιστοριες !


Ααα και ανεστακο παντα υπαρχει η πρωτη φορα ;|
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Σε τι εχω αδικο ρε φιλαρακο; Στο οτι ειχατε συμμαχια με REC απο το καλοκαιρι; Στο οτι και σεις και οι Ατλαντες τους βαζατε φαναρια στην 54;Οσο για την "πρωτη φορα;!", ποια πρωτη φορα; Η πυξιδα; Που βαζατε απο 9 αριστους σε καθε χωριο; Και η μονη βοηθεια που πηρα ηταν ενα φαναρι; Και το κουφο ειναι οτι δεν τα πηρατε κατευθειαν. Μη μιλησω για κατι αριστα που βαζατε χωρις να υπαρχει πλανο, οταν επαιζε ο Odin φαντασου που δεν μπαινατε στον κοπο να ανοιξετε αναφορες. Ουτε για ενα χωριο με φαναρι και 800 πελτες που σας ειχα παρει που για να νομπλαρει ενας scorpios με 1/4 νιουκ κολλησες εσυ 1500 ελαφρα. Χαχαχαχαχα. Ενα ανεκδοτο ειναι η πορεια σου στον 35, με συμμαχιες επιβιωσες, και οταν φας τους Μαπες θα γινει οτι και στον 36, παρτο χαμπαρι. Φροντισε να μη λες οτι σου κατεβει γιατι θα ζητησω απο τον Αλεξανδρο(το παιδι που παιζαμε μαζι κ35) ενα διαλογο στον οποιο ζητιανευεις χωρια με ανταλλαγμα ενα cp σε μελλοντικο κοσμο. Τοσο χαμηλα εχετε ριξει τον .gr πλεον :rolf:
 

DeletedUser31486

Καταρχας κυριε προ εγω τους ρεκ δν τους γνωριζαν καν στις αρχες του κοσμου μονο εβλεπα οτι εχουν 3 φυλες κ εχουν κλεισει την ηπειρο

θα δεις τον wolf ..........εσσεται.....

καλα την ******* αυτη που την βρηκες ρε παιχνιδιαρη ποτε δν πηρα παικτη απο ρεκ να βαλλω φαναρι εγω....ΠΟΤΕ κ μην ξαναπεις τετοια αφελεια

φαντασου ειχαμε μεχρι και ριστους για καψιμο ειδες ποσο ανοιχτοι ειμαστε?

καλα τον οδιν εγω τον μαζεψα ....πλακα πλακα αρκετα καλος παικτης κ γνωριζει απο αμυντικο παιχνιδι...

ειχα κ 1500 λσ για καψιμο ετσι και γουσταρω !

η δικη σου πορεια στον 35 ειναι μια πυξιδα νομιζω....


ζητιανεψα κ χωρια τι αλλο θα ακουσουμε ρεεεεεεεε ξυπνατε με κατι τετοιους παικτες σαν τον ανεστη διαλυετε ο ελληνικος σερβερ ο καμενος χρηστης
 

ex.Con

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
209
της ανακατάληψης και του κόψιμου αρίστων το κάγκελο γίνεται

ΑΠΩΛΕΙΕΣ ΠΟΛΕΜΟΥ(μεταξύ των μητρικών)

Πλευρά 1:
Φυλές: Mάπες, Μάπες
Πλευρά 2:
Φυλές: *O.Β.*, *Ο.Β.*

Timeframe: Τελευταίες 24 ώρες

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 15
Πλευρά 2: 7
Διαφορά: 8

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 115,750
Πλευρά 2: 42,168
Διαφορά: 73,582

chart
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser

Θα πω μια κουβεντα και εαν δν μου αναφερθει ο λογος παλι δεν ξαναγραφω.

Το οτι με παρακαλαγαν απο την 1 Οκτωβρη να παμε μαζι εναντια στην ρεκ (μεχρι και κατουρημενες ποδιες φυλαγατε οταν μιλαγατε με τον σικαλια) δεν μου αρεσε και πολυ

Ξερω ποιους λεω εγω ...

Κατι ακομη.

Αν η φυλη που θα κλεισει τον Κ35 λεγετε Μαπες

ο Σικαλιας δεν ξαναμπαινει στον ελληνικο σερβερ


Ο νοων νοειτω!

Καλες μαχες και οχι πουστριλικα κ ιστοριες !


Ααα και ανεστακο παντα υπαρχει η πρωτη φορα ;|


Ναι ρε τρελε εσενα παρακαλαγαν χαχαχα!

κατσε να δεις πλανο στο ακκοαυντ σου να τα κανεις κοκο...

πιστευεις πως αν δεν ειχαν μπει οι ρεκαδες θα ειχατε ελπιδα? ( οχι πως τωρα εχετε δλδ αλλα κλαιν )

Πουσαρετε πρεμ παιδια , πουσαρετε!!!!


Υ.Γ. Και κατι αλλο , πες στους δικους σου να μην δινουν πρεμ για να αγοραζουν χωρια , συμφωνα με τους κανονισμους παει για μπανακι αυτος που το κανει... και ειναι κριμα , χειμωνιάτικα


[aig]Προειδοποίηση
6. Διάλογος για Παράβαση των Κανονισμών του Παιχνιδιού
Για να αναφέρετε την παράβαση των κανονισμών του παιχνιδιού από ένα άλλο μέλος εντός τους παιχνιδιού παρακαλούμε να κάνετε χρήση του Κέντρου Υποστήριξης. Μην ανοίγετε για αυτόν τον σκοπό threads/posts παραπόνων/διαμαρτυρίας στο forum.


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33200

Καλα σικαλια ειλικρινα αδερφε αν πιστευεις πως μονοι σας νικουσατε τους μαπες τραβα σε κανα γιατρο:Ρ
Τι να δουμε απο τον wolf
Γελανε και οι πετρες:rolf:
Κατι τετοιοι συνηθως δεν αντεχουν ενα μηνα,αυτος αποτελει εξαιρεση:clap:
 

ex.Con

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
209
Θα πω μια κουβεντα και εαν δν μου αναφερθει ο λογος παλι δεν ξαναγραφω.

Το οτι με παρακαλαγαν απο την 1 Οκτωβρη να παμε μαζι εναντια στην ρεκ (μεχρι και κατουρημενες ποδιες φυλαγατε οταν μιλαγατε με τον σικαλια) δεν μου αρεσε και πολυ

Ξερω ποιους λεω εγω ...

Κατι ακομη.

Αν η φυλη που θα κλεισει τον Κ35 λεγετε Μαπες

ο Σικαλιας δεν ξαναμπαινει στον ελληνικο σερβερ


Ο νοων νοειτω!

Καλες μαχες και οχι πουστριλικα κ ιστοριες !


Ααα και ανεστακο παντα υπαρχει η πρωτη φορα ;|

Καταρχας κυριε προ εγω τους ρεκ δν τους γνωριζαν καν στις αρχες του κοσμου μονο εβλεπα οτι εχουν 3 φυλες κ εχουν κλεισει την ηπειρο

θα δεις τον wolf ..........εσσεται.....

καλα την ******* αυτη που την βρηκες ρε παιχνιδιαρη ποτε δν πηρα παικτη απο ρεκ να βαλλω φαναρι εγω....ΠΟΤΕ κ μην ξαναπεις τετοια αφελεια

φαντασου ειχαμε μεχρι και ριστους για καψιμο ειδες ποσο ανοιχτοι ειμαστε?

καλα τον οδιν εγω τον μαζεψα ....πλακα πλακα αρκετα καλος παικτης κ γνωριζει απο αμυντικο παιχνιδι...

ειχα κ 1500 λσ για καψιμο ετσι και γουσταρω !

η δικη σου πορεια στον 35 ειναι μια πυξιδα νομιζω....


ζητιανεψα κ χωρια τι αλλο θα ακουσουμε ρεεεεεεεε ξυπνατε με κατι τετοιους παικτες σαν τον ανεστη διαλυετε ο ελληνικος σερβερ ο καμενος χρηστης

καλο και αυτο το αλλο με το τοτο το ξερεις; πες πες αυτα που λες σε λιγο θα τα πιστεψεις και εσυ ποιος σε παρακαλαγε να βαρεσετε τη REC μαζι ρε συ; μπορειτε να βαρεσετε κιολας; και αφου φιλαγαν κατουρημενες ποδιες οπως λες γιατι σε βαρεσαν; μηπως γιατι εισαι ενας νουμπας και μισος και αυτο που ηθελες σαν φυλη ειναι να μεινεις ουδετερος ετσι δεν ελεγες; λοιπον για να τελειωνει το καλαμπουρακι αυτο οι μαπες ποτε δε σου ζητησαν να βαρεσετε μαζι τους REC αυτο που σε ρωτησαν ειναι τι σκοπο εχετε να κανετε εσεις σαν φυλη ΕΑΝ εμπλακουν σε πολεμο οι μαπες με REC για να προετοιμαστουν και για το μετωπο με σας και δεν απαντησες ποτε ελεγες μονο οτι θελεις να μεινεις ουδετερος και μολις σε ρωτησαν καλα που θα πας σαν φυλη τι θα κανεις; 2 επιλογες εχεις η να επεκταθεις προς τη 45 η προς τη 54 η απαντηση σου ηταν δε παμε πουθενα θα μαζεψουμε ΒΑΡΒΑΡΑ αυτη ηταν η απαντηση σου μεγαλε αρχηγε των ΟΒ που μολις ειδες τα πρωτα σπαθακια ετρεξες στη μαμα REC με κλαματα αλλα δε σε σωνει τιποτα γιατι πολυ απλα εισαι νουμπακλας εχεις 3-4 καλους παικτες αλλα και αυτοι χανοντε μαζι με τους υπολοιπους και για να τελειωνει το θεμα εδω οι μαπες εχουν το τσαγανο να πολεμησουν με ολο το χαρτη κοκκινο εσεις το εχετε; το μπορειτε; για σκεφτειτε το λιγο

υγ τα ιδια ελεγες και στις μαπες οτι δε τους ξερεις αυτους στη REC εδω τους ειδες για πρωτη φορα κλπ και ξερεις τι βρηκαμε κατα τυχη βρε παλιοπαιδο; με τον ηθικο χαρακτηρα σου παρακαλας τον ομηρο να σε παρει μαζι του στο κ36 αλλα κατα τα αλλα ΔΕ ΤΟΝ ΗΞΕΡΕΣ ΚΑΝΕΝΑΝ ΤΟΥΣ:oops:

Εκ της διοικήσεως των Μαπών.
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser

Μονο μια ΣΟΛ θα κερδιζε αυτο το 1v3 :p

Πολυ κοτιστικη συμπεριφορα απο ρεκ και οβ.3 ηπειροι εναντιον μιας και θα περηφανευονται κιολας αν κερδισουν!

Πολυ χαλια ο κ35.
Οσο για τους μαπες,εχουν καλυτερο υλικο και απο τις 2 φυλες,αλλα πιστευω οτι ο ογκος θα υπερισχυσει.
 

DeletedUser27461

Θα πω μια κουβεντα και εαν δν μου αναφερθει ο λογος παλι δεν ξαναγραφω.

Το οτι με παρακαλαγαν απο την 1 Οκτωβρη να παμε μαζι εναντια στην ρεκ (μεχρι και κατουρημενες ποδιες φυλαγατε οταν μιλαγατε με τον σικαλια) δεν μου αρεσε και πολυ

Ξερω ποιους λεω εγω ...

Κατι ακομη.

Αν η φυλη που θα κλεισει τον Κ35 λεγετε Μαπες

ο Σικαλιας δεν ξαναμπαινει στον ελληνικο σερβερ


Ο νοων νοειτω!

Καλες μαχες και οχι πουστριλικα κ ιστοριες !


Ααα και ανεστακο παντα υπαρχει η πρωτη φορα ;|


φιλαράκο όσες κουβέντες και να πεις κανεις δεν θα σου δόση σημασία.

E όχι να σε παρακαλέσουμε κιόλας κόψε κάτι αδερφέ.ποιος είσαι ρε σικαλιά?και που έχεις ξαναπαίξει φυλετικές?

όσο για το αν θα ξαναμπείς στον ελληνικό server η όχι θα σου απαντήσω εγώ κλαιν μαιν ρε σικαλιά.
 

DeletedUser31486

Δεν ειμαι ουτε ****ς ουτε λαλακας ουτε τυφλος.....

Αλλα οταν καποιοι δεν θελουν να αφησουν αποδειξεις για το οτι μιλησαμε .....

Ειναι πολυ περιεργο ρε φιλε...


Ενα εικονικο διαδυκτιακο παιχνιδι παιζεις ρε μαν

Αμα σε καποιους αρεσει να κρυβονται πισω απο υπολογιστες κ οθονιτσες σιγα...
Αλλα ειναι κ αλλοι που πιστευουν οτι θα κρυφτουν ακομα καλυτερα αν μιλησουν απο μια επιτηρηση (διπλη κρυψωνα)

Υπαρχουν 1 μυριο πιο πολλα και πιο ενδιαφερονται πραγματα απο το να κατσεις να ασχολειθεις με τις μαπες κ τις καθε μαπες σε ειναι διαδικτυακο γκειμ τις φυλετικες....




Ριξατε 100 νουκες για να νομπλαρετε γυρω στα 20 χωρια κ ειστε μπροστα μονο +5 ...

Ουαααου!

Και αυτα τα 5 τα 2 ηταν απο ρουφιανο που δν ειχε ουτε 1 δορι απωλεια την ημερα

και τα 3 απο ανενεργο που ηταν εξαφανισμενος 3 μερες κ δν μιλαγε...

νταξει δεν με πολυ πειραζει θα τα παρουμε πισω...
 

kalogria

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
77
Λοιπόν αγορινες θα τα πω μια φορά και θέλω να τα καταλάβουν και οι τρεις πλευρές... Μακράν το καλύτερο υλικό βρίσκετε στις Μαπές και ξέρω πως παίζουν τα παιδιά επειδή έχουμε βρεθεί αντίπαλοι και σύμμαχοι σε αρκετούς κοσμους... Τώρα ή συμμαχία ρεκ-οβ έχουν το πλεονέκτημα λόγο βάθους και ενεργών παιχτών.. Εμένα αυτό που με χαλάει είναι ή προπαγάνδα που πάει να περάσει ο καθένας για να κερδίσει εντυπώσεις... Και εσύ ψιψινα που άνοιξες το θέμα πρέπει να σε ενημερώσουν από εκεί ότι ή μάθε να κανείς σωστά την προπαγάνδα ή φέρτε τον baggeliskk που είναι πλανηταρχης της προπαγανδας.... Και για να κλείσουμε την κουβέντα χωρίς να θέλω να μείωση τους συμμαχους μου ή ανατροπή είναι εφικτή την έκαναν πολύ από αυτούς και στον 22 και στον 28 οπότε ας χαρουμαι το παιχνίδι ας κερδίσει ο καλύτερος και προς θεού ας σταματήσει ή προπαγάνδα γιατί είναι κουραστικό να λέμε τα ίδια πράγματα ανά τρεις μήνες που γίνετε κάποιος πόλεμος σε κάθε κόσμο...
 

DeletedUser28220

Δεν ειμαι ουτε ****ς ουτε λαλακας ουτε τυφλος.....

Αλλα οταν καποιοι δεν θελουν να αφησουν αποδειξεις για το οτι μιλησαμε .....

Ειναι πολυ περιεργο ρε φιλε...


Ενα εικονικο διαδυκτιακο παιχνιδι παιζεις ρε μαν

Αμα σε καποιους αρεσει να κρυβονται πισω απο υπολογιστες κ οθονιτσες σιγα...
Αλλα ειναι κ αλλοι που πιστευουν οτι θα κρυφτουν ακομα καλυτερα αν μιλησουν απο μια επιτηρηση (διπλη κρυψωνα)

Υπαρχουν 1 μυριο πιο πολλα και πιο ενδιαφερονται πραγματα απο το να κατσεις να ασχολειθεις με τις μαπες κ τις καθε μαπες σε ειναι διαδικτυακο γκειμ τις φυλετικες....




Ριξατε 100 νουκες για να νομπλαρετε γυρω στα 20 χωρια κ ειστε μπροστα μονο +5 ...

Ουαααου!

Και αυτα τα 5 τα 2 ηταν απο ρουφιανο που δν ειχε ουτε 1 δορι απωλεια την ημερα

και τα 3 απο ανενεργο που ηταν εξαφανισμενος 3 μερες κ δν μιλαγε...

νταξει δεν με πολυ πειραζει θα τα παρουμε πισω...



μιλας ευκολα για το πλανο που εκαναν οι μαπες αλλα απο εσας πλανο δεν εχουμε δει ακομα οποτε καλυτερα να βγεις να μιλησεις οταν κανεις και το δικο σου πλανο...αλλα νταξει τωρα δικο σου δεν το λες εχεις και παρεα ολο τον χαρτη χαχαχα


ομως η ουσια ειναι μια εχετε παει ολη μαζι για τις μαπες νομιζω οτι αυτο απο μονο του λεει κατι!!
 

DeletedUser

Δεν ειμαι ουτε ****ς ουτε λαλακας ουτε τυφλος.....

Αλλα οταν καποιοι δεν θελουν να αφησουν αποδειξεις για το οτι μιλησαμε .....

Ειναι πολυ περιεργο ρε φιλε...


Ενα εικονικο διαδυκτιακο παιχνιδι παιζεις ρε μαν

Αμα σε καποιους αρεσει να κρυβονται πισω απο υπολογιστες κ οθονιτσες σιγα...
Αλλα ειναι κ αλλοι που πιστευουν οτι θα κρυφτουν ακομα καλυτερα αν μιλησουν απο μια επιτηρηση (διπλη κρυψωνα)

Υπαρχουν 1 μυριο πιο πολλα και πιο ενδιαφερονται πραγματα απο το να κατσεις να ασχολειθεις με τις μαπες κ τις καθε μαπες σε ειναι διαδικτυακο γκειμ τις φυλετικες....




Ριξατε 100 νουκες για να νομπλαρετε γυρω στα 20 χωρια κ ειστε μπροστα μονο +5 ...

Ουαααου!

Και αυτα τα 5 τα 2 ηταν απο ρουφιανο που δν ειχε ουτε 1 δορι απωλεια την ημερα

και τα 3 απο ανενεργο που ηταν εξαφανισμενος 3 μερες κ δν μιλαγε...

νταξει δεν με πολυ πειραζει θα τα παρουμε πισω...

ενα παιδι κλαιει, κλαιει ενα παιδι , ξερει τι θα του ρθει , συντομα θα δει!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

ex.Con

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
209
@kalogria
με συχγωρειτε αγαπητε που δε μπορω να κανω καλη προπαγανδα
την επομενη φορα θα προσπαθησω να αντεπεξελθω στις απαιτησεις σας καλυτερα:doh:

@ΟΒ-wolf
αυτα θα μπορουσαν να γινουν ωραιοτατα fakes αντι να καουν ετσι...
απλα τροφη για σκεψη
21ggvbY.png
 

kalogria

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
77
@ex.Con

Είσαι αδιαβαστος πάλι κρίμα γιατί προσπαθείς να κανείς κάτι αλλά δεν πειθεις...

Υ.Γ. Σε περίπτωση που θες να μάθεις σου είπα που να απευθυνθεις..
Υ.Γ.2 Και τα δικά μας τα ματάκια πονεσαν προχτες στο πλάνο με νιουκ 15000 τσεκ 900ελαφρυ και 180 κριούς μάλλον αυτό το Ετοιμάζατε από αρχές Αυγούστου για να το ριξετε με το που ξεκινήσει ο πόλεμος....
 

ex.Con

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
209
@kalogria
τουλαχιστον βαραμε με επιθετικα :D


τελος παντων δε μπαινω σε διαμαχες προσωπικες, δε προσπαθω να κανω κατι παντως συγνωμη αν σου φαινεται ετσι
 

DeletedUser34100

Τι βλεπουν τα ματια μου σε αυτο το φορουμ .... Απο ποτε σε ενα πολεμο δεν υπαρχουν συμαχιες ? υπαρχει φορα που να υπαρχει πολεμος αναμεσα σε μονο 2 φυλες και οι αλλες να καθονται ακινητες και αμιλικτες? ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ οποτε ΦΑΠΕΣ σταματηστε να κλεγεστε για το οτι η Ο.Β εχει υπερσυμαχια κτλπ κτλπ και απολαυσε τη πυξιδα!
 
Κορυφή