SOL vs School (στατιστικά και συζήτηση για τον πόλεμο)

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33703
  • Ημερομηνία έναρξης

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Πλευρά 1:
Φυλές: SOL
Πλευρά 2:
Φυλές: School

Timeframe: Για πάντα

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 774
Πλευρά 2: 905
Διαφορά: 131

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 6,102,290
Πλευρά 2: 7,141,498
Διαφορά: 1,039,208

chart
 

DeletedUser26309

περιμενω αναλυση πλανου των σολ απο τους σολ.εχει αποδειχθει αλλωστε οτι η δικη μας γνωμη δεν εχει σημασια και ειναι παντα λαθος οποτε δε θα το σχολιασω εγω το πλανο
 

DeletedUser

Το επομενο πλανο θα ειναι στον chessknight ,οπως ειπαμε ετσι?Σε πεντε μερες μην τον ειδατε ,μην τον απαντησατε τον Κωτσο τον λεβεντη τον καραμουζουκλη .Φιλος μην ξεχασεις να γραψεις εκεινα τα αποχαιρετιστηρια κατεβατα που γραφεις και που ποτέ δεν τα διαβαζει κανεις ,εγω τα διαβαζω στην τουαλετα γιατι με χαλαρωνουν :p
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
Λέω κι εγώ, πού χάθηκε αυτό το παιδί; Σε λάθος forum γράφεις βρε. Στον 37 έχει μπει η CxC και περιμένει να μπουν οι original αλλά μάταια. Μάλλον τρως ώρα στην τουαλέτα και δυσκολεύεσαι να τους μαζέψεις ε; "εγώ στον Κ2...κοκοκο...εγω στον Κ3...κοκοκο..." :D

Όσο για μένα σε κάθε κόσμο είτε τον κερδίσει η φυλή μου είτε τον χάσει λέω ένα αντίο. Τί να κάνουμε; Είμαι ευγενικό παιδί και λέω ένα γεια γιατί θα με ξαναδούν σε 2 χρόνια :p Τώρα τί πρόβλημα έχεις εσύ με αυτό δεν ξέρω. Ας μη με κράταγε ο skiniko και ο repainer στον 17 και θα είχα σταματήσει στα 20 χωριά. Ξερεις εσύ.. αχιλλέας μαμ-μαμ, chess μη φυγεις σε χρειαζομαστε κλπ. Μλκια έκανα που συνέχισα αλλά τεσπά.

Άντε σκουπίσου τώρα, πιάσε τα skype, o λαός θέλει να δει τους original vs CxC και άσε με εμένα. Με φροντίζουν καλά οι SOL κάθε βδομάδα :D
 

DeletedUser

Λέω κι εγώ, πού χάθηκε αυτό το παιδί; Σε λάθος forum γράφεις βρε. Στον 37 έχει μπει η CxC και περιμένει να μπουν οι original αλλά μάταια. Μάλλον τρως ώρα στην τουαλέτα και δυσκολεύεσαι να τους μαζέψεις ε; "εγώ στον Κ2...κοκοκο...εγω στον Κ3...κοκοκο..." :D
Ειπαμε να μαζευτουμε αλλα αφου εσυ εισαι απασχολημενος με το κ33 δεν γινεται φυλη χωρις εσενα.Ποιος θα μαζευει τους κανιβαλισμους και τα βαρβαρα? Εμεις ειμαστε κοκοκοκο για αυτα .Η μονη παικτουρα στην QQ ησουν εσυ ολοι οι αλλοι κοκοκο χαρ,χαρ,χαρ,χαρ

Όσο για μένα σε κάθε κόσμο είτε τον κερδίσει η φυλή μου είτε τον χάσει λέω ένα αντίο. Τί να κάνουμε; Είμαι ευγενικό παιδί και λέω ένα γεια γιατί θα με ξαναδούν σε 2 χρόνια :p Τώρα τί πρόβλημα έχεις εσύ με αυτό δεν ξέρω. Ας μη με κράταγε ο skiniko και ο repainer στον 17 και θα είχα σταματήσει στα 20 χωριά. Ξερεις εσύ.. αχιλλέας μαμ-μαμ, chess μη φυγεις σε χρειαζομαστε κλπ. Μλκια έκανα που συνέχισα αλλά τεσπά.
Ναι καθε φορα που δεν σου εδιναν κανιβαλισμους ή σου την ελεγα για τα βαρβαρα εκβιαζες οτι θα σταματησεις,παρατακιας και ποντακιας.

Τωρα που θα φας πλανο σε ποσες ημερες υπολογιζεις να πεις αντιο? Θα ειναι μεγαλο το κειμενο αποχαιρετισμου που θα εκτοξευεις δηλητηριοδεις κατηγοριες για τους πρωην συμαπικτες σου ή θα περιοριστεις σε ενα κλαψ κλαψ και ΑΝΤΙΟ?
Άντε σκουπίσου τώρα, πιάσε τα skype, o λαός θέλει να δει τους original vs CxC και άσε με εμένα. Με φροντίζουν καλά οι SOL κάθε βδομάδα :D
Περιμενω να εκτυπωσω το κειμενο σου πρωτα μου τελιωσε το χαρτι . Η SOL ακομα δεν σε ξεκινησαν παρε χαρτομαντηλα θα σου χρειαστουν .Τα δορια τα εχεις κρατησει πισω για να φαρμαρουν ?Χαρ,χαρ,χαρ Που θα γραφω και που οχι το αποφασιζω εγω οχι εσυ μιστερ.:grrr:
 

DeletedUser33703

περιμενω αναλυση πλανου των σολ απο τους σολ.εχει αποδειχθει αλλωστε οτι η δικη μας γνωμη δεν εχει σημασια και ειναι παντα λαθος οποτε δε θα το σχολιασω εγω το πλανο

ΠΛΑΝΟ SOL 13/11
Πριν : Διαφορά 101
Μετά: Διαφορά 96

ΠΛΑΝΟ School 15/11
Πριν : Διαφορά 95
Μετά : Διαφορά 93

Κοίτα τα 2 πλάνα είχαν μία μεγάλη ομοιότητα
και στα 2 πλάνα η διαφορά μειώθηκε για εμάς
 

DeletedUser17505

οχι νικο δεν ειχαν μεγαλη ομοιοτιτα.. καμια σχεση ηταν.. η μονη ομοιοτιτα ηταν στα λιγα χχωρια που νομπλαριστικαν.. η σκουλ πρεπει να εσπασε 200 νουκ και πηρε ενα χωριο ενω εμεισ αν σπασαμε κανα 30 επιθετικα..
 

DeletedUser33970

Εγω παντως παροτρυνω ολους τους παιχτες τις School να μην γραφουν πλεον στο κεντρικο forum. Αφου παντα λαθος κανουμε, αφου εμεις χανουμε τις νουκ, αφου η διαφορα ειναι +100 για σας κλπ κλπ. δεν υπαρχει νοημα. Dmitropanos, βλεπω Speed Team Memmber. Τι σχεση ειχες με τις Speed Team? Εμπαινες στο room και ελεγες καλημερα το πρωι και μπραβο οταν κερδιζαμε τους γυρους? :hmmm:
 

DeletedUser17505

ναι ρε συ κατι τετοιο γινοταν τον καιρο εκεινο... ειμαι και πολυ νουμπας δεν μπορω να το κρυψω... :noob:
 

DeletedUser26309

ναι ρε συ κατι τετοιο γινοταν τον καιρο εκεινο... ειμαι και πολυ νουμπας δεν μπορω να το κρυψω... :noob:

λογικα ησουν ο μεγαλυτερος ο κομπαρσος.εγω κι ο γιωργος ειμασταν μεσα στους 10-15 πρωταγωνιστες και πραγματικα ουτε εγω σε θυμαμαι καθολου
 

DeletedUser17505

ισως να μπηκατε στην ομαδα λιγο αργα... γιατι ουτε εγω σας θυμαμε!!!
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Εγω παντως παροτρυνω ολους τους παιχτες τις School να μην γραφουν πλεον στο κεντρικο forum. Αφου παντα λαθος κανουμε, αφου εμεις χανουμε τις νουκ, αφου η διαφορα ειναι +100 για σας κλπ κλπ. δεν υπαρχει νοημα. Dmitropanos, βλεπω Speed Team Memmber. Τι σχεση ειχες με τις Speed Team? Εμπαινες στο room και ελεγες καλημερα το πρωι και μπραβο οταν κερδιζαμε τους γυρους? :hmmm:

Πες τα αρχηγε!!!
 

DeletedUser2088

[aig]Αφού δεν θέλω να δώσω 3 δεκάρες μαζεμένες,
παρακαλώ αν θέλετε να γνωριστείτε καλύτερα, ανοίξτε ένα θέμα στο Off-topic
και αφήστε τους συμπαίχτες σας να συνεχίσουν εντός θέματος.

Ευχαριστώ.[/aig]
 

DeletedUser33703

Μάλλον κάτι δεν μας πήγε καλά και είπαμε να το γυρίσουμε στους speed και στον dmitropano ;;

Αφήστε το ποιος είναι ποιο παλιός και ποιος την έχει ποιο μεγάλη , εδώ είναι κ33
 

DeletedUser26309

δημητροπανο.ειμαι ο euro2004.gr
πιο συγκεκριμενα https://www.tribalwarsmasters.net/sds_ranking.php?type=player&round_id=176
https://www.tribalwarsmasters.net/sds_ranking.php?type=player&round_id=214
επαιξα και στην https://www.tribalwarsmasters.net/sds_ranking.php?type=player&round_id=225
παμε στα σοβαρα τωρα
https://www.tribalwarsmasters.net/sds_ranking.php?type=player&round_id=258
https://www.tribalwarsmasters.net/sds_ranking.php?type=player&round_id=271 ο συγκεκριμενος ηταν και θα μεινει ο κορυφαιος και πιο αγωνιωδης σπιντ γυρος που εχω παιξει
https://www.tribalwarsmasters.net/sds_ranking.php?type=player_kill&round_id=277&subtype=att

στον τελικο δυστυχως δεν επαιξα γιατι ετυχε κατι πολυ σημαντικο και προσωπικο.για αυτο κομπαρσε μην μιλας για σπιντ και γυρνα το εδω.αλλωστε αυτο ειναι και το θεμα μας και ξεφυγα χωρις λογο.αλλα δε γινεται να μιλας εσυ εμενα και του καφκαλια για σπιντ γυρους


στα του απιχνιδιου.το μονο που καταφερε το πλανο σας ηταν να δεσμευσει καποιες νουκ μας απο τη 44 και να μη φυγουν για το πλανο μας.ακρως απαραιτητες νουκ γιατι τα χωρια σας εκει ηταν στακα και ηταν αναγκαιες για να αδειασουν.επισης ο kinggeo εχασε ενα χωριο φουλ επιθετικο μεσα στα χωρια του πλανου απο το οποιο θα νομπλαρε εχθες και ετσι δε μπορεσε να παρει καποια ευκολα χωρια.κακο πλανο το δικο σας.αθλιο το δικο μας.αυτα


[aig]10 Πόντοι για Spamming

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser17505

αυτη ειναι η ομαδα που εκανε ο speeda? θυμασε τον σπυρο?? η μηπως μπηκες στο παιχνιδη ποιο μετα?? γιατι δεν σε θυμαμε..
10 ποντους για εμενα...


[aig]10 πόντοι για Spamming,


By aigokairos.[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33970

θεοποιειτε ολη την ομαδα που εφτιαξε ο speeda? αυτη που εχανε στα φιλικα μεχρι και απο τα αραβικα εμιρατα? ημουν και εγω σε αυτη την ομαδα μαζι με τον loui και ειχα παιξει σε ολους τους γυρους και ητανε με διαφορα η χειροτερη. 20 μαζεμενες dives. Ολοι το μονο που λεγατε ειναι: ξερεις που εχω παιξει εγω? Μετα εμεις οι πιτσιρικαδες βαλαμε τα γυαλια, παιξαμε σαν ομαδα, χωρις ονοματα, την μαζεψαμε εμεις αυτη την ομαδα, δεν πηραμε παιχτες-dives και κερδισαμε ολους τους μεγαλους, μας ειχανε outsider για το αν θα περνουσαμε τους ομιλους. Δευτεροι βγηκαμε.Στον κοσμο. Οχι στα Εμιρατα. Η δικη σας η ομαδα δεν περνουσε τους 16. Και βλεπω και το γιατι καθε φορα που συζηταω με μελη αυτης της ομαδας. Εγω ντρεπομαι που επαιζα. Και ο λογος που τελειωσε αυτη η ομαδα ειναι ολες η dives. Στο τελος στοχοποιηθηκε ο mad και γινανε ολα οσα εγιναν χωρις λογο. Γιατι ολοι ειχανε αυτο το στυλακι εκει μεσα και κανανε ολες αυτες τις μαλ...ες. Καλη συνεχεια

10 και για μενα


[aig]Προειδοποίηση για Spamming


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή