SOL vs School (στατιστικά και συζήτηση για τον πόλεμο)

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33703
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser33703

Ας κρατήσουμε ένα σοβαρό θέμα που θα μπαίνουν μόνο στατιστικά και θα γίνονται σχόλια μονάχα για τον πόλεμο ανάμεσα στις 2 φυλές , όποιος θέλει να μιλήσει για οποιοδήποτε άλλο θέμα μπορεί να δημιουργήσει νέο post.

[SPOIL]Πλευρά 1:
Φυλές: SOL
Πλευρά 2:
Φυλές: School, Schοol
Παίκτες: patatina

Timeframe: 01/07/2015 03:05:52προς26/10/2015 01:38:35

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 740
Πλευρά 2: 803
Διαφορά: 63

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 5,788,200
Πλευρά 2: 6,297,048
Διαφορά: 508,848

chart


[/SPOIL]

Τα στατιστικά του πολέμου είναι αυτά και αναμένουμε πλάνο από School .
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
Γι' αυτό είσαι νουμπάς :p

δεν έχεις παρατηρητικότητα και καλλιτεχνικές ανησυχίες

το post επρεπε να ανοιχτει παλι το βραδυ στις 23.37 (4 months!) :clap:

ewpD67a.png


την πατατινα θα την βαζεις μεχρι να χασετε τον πόλεμο; έτσι να ξέρω...
γιατί εγω καφε την βλεπω απο το πλανο και μετά, με εξαιρεση κατι μεταφορες για αμυνες σε παιχτες που ανεβαινουν πανω.

καλό χειμώνα να έχουμε με περισσότερο ξύλο και προσοχη ολοι στα post σας :mad:. Παιχνιδι ειναι δεν μοιράζουμε χωράφια.
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
την πατατινα θα την βαζουμε στα στατιστικα και αφου πας πυξιδα μην αγχωνεσαι :)
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
Κροίσος (Ασήμι - Επίπεδο 3)

Αυτο μην το βγαλεις απο το profile σου. Θελω να δω σε πόσες μέρες θα κάτσει στα 4 (το επιτευγμα :D) να υπολογίσω πόσους μήνες ακόμα θα χρειαστεί μέχρι να με πας πυξίδα

Αν θες σου δινω μερικά χωριά μου να μη λες οτι έχω περισσότερα και σε αδικώ. Κάντα και αυτά επιθετικά βέβαια...
Ξέρεις εσύ... Μονο oda και οι συμπαίχτες μας να ψάχνουν για άμυνες και να παρατάνε τον κόσμο παιχτούρα :)
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
Κροίσος (Ασήμι - Επίπεδο 3)

Αυτο μην το βγαλεις απο το profile σου. Θελω να δω σε πόσες μέρες θα κάτσει στα 4 (το επιτευγμα :D) να υπολογίσω πόσους μήνες ακόμα θα χρειαστεί μέχρι να με πας πυξίδα

Αν θες σου δινω μερικά χωριά μου να μη λες οτι έχω περισσότερα και σε αδικώ. Κάντα και αυτά επιθετικά βέβαια...
Ξέρεις εσύ... Μονο oda και οι συμπαίχτες μας να ψάχνουν για άμυνες και να παρατάνε τον κόσμο παιχτούρα :)

ειμαστε και μερικοι που στελνουμε ολα τα επιθετικα μας σε καθε πλανο της φυλης και δεν εχουμε δικια μας ιδιωτικη περιοχη να φαρμαρουμε στο ριμ...αλλα ειπαμε αυτα δεν ειναι για σενα

βεβαια αυτο δεν με σταματει απο το να κανω παρτυ συνεχεια στα χωρια σας :p
 

DeletedUser33703

την πατατινα θα την βαζεις μεχρι να χασετε τον πόλεμο; έτσι να ξέρω...
γιατί εγω καφε την βλεπω απο το πλανο και μετά, με εξαιρεση κατι μεταφορες για αμυνες σε παιχτες που ανεβαινουν πανω.

καλό χειμώνα να έχουμε με περισσότερο ξύλο και προσοχη ολοι στα post σας :mad:. Παιχνιδι ειναι δεν μοιράζουμε χωράφια.

Κοίτα εσύ μπορεί να την βλέπεις καφέ , βάλε την και πράσινη και ροζ αν σου αρέσει στον χάρτη σου
Εγώ ξέρω ότι είναι 22 ολόκληρα χωριά και δεν είναι ούτε 4 ούτε 5 που μιλάμε για efrem,mhtsos,xnikan κλπ κλπ

Μιλάμε για έναν λογαριασμό ο οποίος ήταν υπεύθυνος που είναι ζωντανό ακόμα το πάνω μέτωπο σας και ένας από τους 5 καλύτερους και μεγαλύτερους λογαριασμούς όσο έπαιζε , οπότε καταλαβαίνεις η πυξίδα σε έναν τόσο μεγάλο και ενοχλητικό λογαριασμό αξίζει μία θέση στα stats ε , τι λες ;
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221

Κουραμπιε, 1 ψεμα να πεις ακομα και θα γραφετε 2 σας στο external να το ξερεις αυτο. Αν θες να το παιξεις καθαρος και ηθικος θα λες μονο αληθειες απο εδω και στο εξης.

Ξερεις πολυ καλα οτι η πατατινα ηταν 1 μηνα επιτηρηση και χωρις δυνατοτητα ενεργοποιησης premium στο λογαριασμο και δεν φτανει που πηρατε μονο 20 χωρια απο εκτος φυλης λογαριασμο πας και το βαζεις και στα stats λες και κανατε κανα κατορθωμα μηπως και πειστούν οι συμπαιχτες σας οτι θα κερδισετε τον κοσμο

Όταν επαιζε κανονικα ο λογαριασμος είχες πάρε χωριο;

Το οτι τα χωρια τα πηρες με διαμοιρασμο δεν το σχολιαζω βεβαια γιατι ειπαμε δεν φταις εσυ αλλα ο ρουφιανος


Ναι, σε εχω δει εσενα πόσα επιθετικα στελνεις να νομπλάρουν άλλοι παίχτες. Το παρτυ είναι prive? Γιατι απ' οτι βλεπω εσυ και ο blacko ειστε εκει στην 44, 2 σας παιζετε και 2 σας θα μεινετε να παιζετε και την καραμελα για πλανα "φυλης" αστη για αλλου.

Όπως παιζεις εσύ τώρα, επαιζα εγω στον 1ο μου κόσμο νουμπά, 2/3 επιθετικά μπαμ, μπουμ, οτι εχουμε στελνουμε να λεμε οτι ανεβαζουμε απωλειες. Και φυσικα δεν είχα τα δικά σου botakia, ροδακια, γοβακια και ότι άλλο σε -άκια σου έχουν δώσει

Να σε εβλεπα χωρις ετικετες, ****ακια κλπ παλιοτερα αν θα εβγαινες στο extrernal

Απο την αλλη, παιδακια ειστε μη σας χαλασω το παραμυθι, γραψτε και ζωγραφίστε ότι θελετε, είστε σε δημιουργική ηλικία και δεν ειναι σωστο να σας χαλαει καποιος τη φαντασια...

ΥΓ
[SPOIL]
r6O7oh8.png
[/SPOIL]
Παλιοτερα, μονο για τετοιες αναφορες θα ησουν εκτος φυλης. Δεν παμε και βαζουμε αμυντικο με τειχος 11 άσχετε.
Αλλα ναι, αν το αμυντικο ειναι του smleq ή του xl στα @@ μας αν χαθει, σωστά;



[exc]10 πόντοι για παραβίαση του κανόνα 6 και συγκεκριμένα: Διάλογος για Παράβαση των Κανονισμών του Παιχνιδιού.
Για να αναφέρετε την παράβαση των κανονισμών του παιχνιδιού από ένα άλλο μέλος εντός τους παιχνιδιού παρακαλούμε να κάνετε χρήση του Κέντρου Υποστήριξης
ex.Con[/exc]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33703

Κουραμπιε, 1 ψεμα να πεις ακομα και θα γραφετε 2 σας στο external να το ξερεις αυτο. Αν θες να το παιξεις καθαρος και ηθικος θα λες μονο αληθειες απο εδω και στο εξης.

Ξερεις πολυ καλα οτι η πατατινα ηταν 1 μηνα επιτηρηση και χωρις δυνατοτητα ενεργοποιησης premium στο λογαριασμο και δεν φτανει που πηρατε μονο 20 χωρια απο εκτος φυλης λογαριασμο πας και το βαζεις και στα stats λες και κανατε κανα κατορθωμα μηπως και πειστούν οι συμπαιχτες σας οτι θα κερδισετε τον κοσμο

Όταν επαιζε κανονικα ο λογαριασμος είχες πάρε χωριο;

Τα νευράκια ως προς τι ; και τι ψέμα είπα ακριβώς ; Δεν σου μίλησα για τον τελευταίο μήνα αλλά για τον λογαριασμό σαν λογαριασμό
Είναι ψέμα ότι ήταν ένας από τους ποιο ενεργούς σας λογαριασμούς ; Είναι ψέμα πως λόγω της patatinas και μόνο στις αρχές (γτ τώρα παίζει και ο branxia) κρατήθηκε το μέτωπο ζωντανό πάνω ;
Ή μήπως είναι ψέμα ότι ο λογαριασμός ήταν εξ αρχής School , άντε γτ μάλλον λέμε ότι θέλουμε εδώ πέρα

Το ότι βγάλατε τον λογαριασμό εκτός φυλής ακυρώνει ότι ο λογαριασμός ήταν δικός σας και πρέπει να μετράει στα stats ;

Επίσης μάλλον δεν βλέπεις καλά διότι στην 44 νομπλάρουν πλέον σε καθημερινή βάση 5 λογαριασμοί , ennoblements δεν παρακολουθείς ;

Τόσο πολύ σας πόνεσε που χαλάσατε το ύφος σας κύριε Κώστα ; Κουραμπιέ,νουμπα ; τι πράγματα είναι αυτά;
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
Γιατι τι εχει ο κουραμπιες; μια χαρα γλυκό είναι. :p

Πριν 1 μηνα βγαινατε να δωσετε συγχαρητηρια στον kpap για την επιτηρηση της πατατινας που δεν μπορεσατε να παρετε χωριο; απο τοτε δεν ξερατε οτι δεν παιζει;τωρα που κλειδωσε ο λογαριασμος και πηρατε καποια την βαζεις στα στατιστικα μπας και δεν φανει μεγαλη η διαφορα; Ή μηπως δεν ηξερες οτι ειναι κλειδωμενος λογαριασμος και ειχες και τις εντολες απο το ρουφιανο σου;

Η ακαδημια της school δεν υπαρχει, η πατατινα δεν υπαρχει ως λογαριασμος εδω και 1 μηνα και ειστε απλα πολυ λίγοι που τη βαζετε στα στατιστικα.

Αν υποθεσουμε οτι ο acequad ειναι επιτηρηση και τον βγαλεις εκτος φυλης και παρω εγω χωρια νομιζεις οτι θα κατσω να τον βαλω στα στατιστικα; Οχι κυριε Νικο δεν ειμαστε το ιδιο.
 

DeletedUser33711

Τι κριμα που δεν εχουν ολοι την ηθικη και την καλοσυνη του sesto senso.Το νοημα να καθομαι να εξηγω τα αυτονοητα λες και μιλαω με 5αχρονα το εχασα προ καιρου. Αστους Κωστα δε βγαζουμε ακρη εδω και 4 μηνες ειλικρινα απορω που δε βαρεθηκαμε να τους γραφουμε ακομα. Η διαφορα στην αντιληψη του παιχνιδιου και ειναι εμφανης. Οι μεν παιζουν για την πλακα και την παρεα και οι δε παιζουν για την παρτι τους και εγωιστικα. Για αυτο αλλωστε σιγα σιγα σας καταλαβαινουν και οι συμπαικτες σας και εχετε μεινει λιγοι πλεον. Η διαφορα μας ειναι στο οτι εμεις χανουμε κερδιζουμε χωρια παλι την ιδια διαθεση εχουμε, γιατι παιζουμε το παιχνιδι για να περασουμε καλα.

ΥΓ: Εαν θελεις να λεγεσαι καλος παικτης και να εχεις το σεβασμο , πρεπει να δειχνεις και σεβασμο. Νικο αυτο δε του το εμαθες του Νικολακη και καθε μερα που περναει η αλαζονεια μεγαλωνει. Anyway ξεκινηστε να καταλαβαινετε οτι το παιχνιδι αυτο δεν ειναι πρωταθλητισμος αλλα ενα ομαδικο παιχνιδι που δεν προσφερει κατι παραπανω απο απλη ευχαριστηση. Δε θα σε ζησει το παιχνιδι και για εμενα τουλαχιστον σιγουρα δεν ειναι αυτο που μου προσφερει χαρα στη ζωη μου. Ολα αυτα τα λεω γιατι τωρα τελευταια φαινεται να εχετε αντιμετωπισει το παιχνιδι ως κατι διαφορετικο απο αυτο που ειναι πραγματικα και ατομα κοντινα και μακρινα σας θα δουν με τρομο την εξελιξη αυτου του πραγματος. Ξεκολατε και παμε να παιξουμε φυλετικες.
 

DeletedUser33703

Γιατι τι εχει ο κουραμπιες; μια χαρα γλυκό είναι. :p

Πριν 1 μηνα βγαινατε να δωσετε συγχαρητηρια στον kpap για την επιτηρηση της πατατινας που δεν μπορεσατε να παρετε χωριο; απο τοτε δεν ξερατε οτι δεν παιζει;τωρα που κλειδωσε ο λογαριασμος και πηρατε καποια την βαζεις στα στατιστικα μπας και δεν φανει μεγαλη η διαφορα; Ή μηπως δεν ηξερες οτι ειναι κλειδωμενος λογαριασμος και ειχες και τις εντολες απο το ρουφιανο σου;

Η ακαδημια της school δεν υπαρχει, η πατατινα δεν υπαρχει ως λογαριασμος εδω και 1 μηνα και ειστε απλα πολυ λίγοι που τη βαζετε στα στατιστικα.

Αν υποθεσουμε οτι ο acequad ειναι επιτηρηση και τον βγαλεις εκτος φυλης και παρω εγω χωρια νομιζεις οτι θα κατσω να τον βαλω στα στατιστικα; Οχι κυριε Νικο δεν ειμαστε το ιδιο.

Πραγματικά δεν μπορώ να μπω σε αυτό το σκεπτικό , ίσως και να είμαι πολύ λίγος , δηλαδή την ακαδημία της School δεν θα την βάζω πλέον στα στατιστικά γτ δεν υπάρχει , όταν υπήρχε όμως που ήταν -10 χωριά από σολ δεν μετράει , μάλλον μιλάμε για μια φυλή φάντασμα και με τον λογαριασμό patatina κάτι παρόμοιο πρέπει να παίζει , και επειδή ο λογαριασμός είναι ανενεργός 1 μήνα πρέπει να μην μετρήσει στα στατιστικά (έλα Χριστέ και παναγία) δηλαδή ευθύνεται η σολ που η πατατίνα δεν παίζει 1 μήνα τώρα και θα έπρεπε να την θεωρούμε ως καφέ επειδή την πετάξατε από την φυλή την ώρα του πλάνου .

Σε ένα μήνα σε περίπτωση λοιπόν που ο Σωτήρης θα τα παρατήσει και ο λογαριασμός AceQuad είναι ανενεργός θα τον πετάξουμε από την φυλή και θα λέμε πως δεν ξέρω , ο παίκτης δεν ανήκει σολ , εγώ καφέ τον βλέπω

Διαπιστώνω ότι υπάρχει ο πλήρης παραλογισμός και δεν θα βγάλουμε άκρη , μάλλον είμαι πολύ λίγος για να βγάλω νόημα .
Τώρα το ότι ο λογαριασμός είναι κλειδωμένος δεν μας το είπε ο ''ρουφιάνος'' μας όπως λες αλλά ο mike ο φασόλαρος σε κλήση (αν λοιπόν ξεφεύγουν λογάκια σε μέλη σου σίγουρα δεν φταίμε και για αυτο εμείς)

Πρώτα προσβάλεις την παίκτρια σου patatina που καλώς η κακώς αν εξαιρέσεις τον τελευταίο μήνα όπως λες έπαιξε για την φυλή και πίστεψε με θα ήθελε να έχει μία θέση στα στατιστικά και όχι να θεωρείται ως ''καφέ λογαριασμός'' και ύστερα προσβάλεις την νοημοσύνη μας.

Θέλετε να λέτε πως κερδίζεται για 80 χωριά , για 90 , για 100 ή για 200 , λίγο με απασχολεί από εδώ και στο εξής , αφήνω τα στατιστικά για εσάς , στο τέλος του κόσμου το hall of fame θα γράφει τα ονόματα μας , μα θα κερδίζεται για 100 χωριά ακόμη στον πόλεμο
Καλημέρεςςς
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33911

Μονο ο αφρικανος και ο νικολακης παιζουνε εκει πανω ε???Αααααα καλα για κοιτα λιγο καλυτερα και μαλιστα αν γερασες κυριε τσες βαλε γυαλια....Αν παλι σας εχει πειραξει το πολυ καψιμο απο τις φεικ μπορειτε να δωσετε επτηρησουσα και να χαλαρωσετε λιγες μερες μπας και μπει παλι το μυαλο μεσα στο κεφαλι σας!!!Οσο για τον ασερ τον σεβασμο στην αληθινη ζωη εδω μονο ξυλο και τσεκουρια θα βλεπει...Δεν μπηκα εδω να σεβαστω κανενα αλλα για να σας κερδισω....Αντε πατε φατε κανενα ΦΑΣΟΛΑΚΙ τωρα!
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221

κάτσε να βάλω τα γυαλιά μου.. α ναι, εσυ εισαι συνορα 34 γι αυτο δεν σε ανεφερα. :p Ούτε χωριά της πατατινας πηρες και βγηκες να καμαρωσεις, ούτε εννοείται έχω κανενα πρόβλημα να παιξεις για να κερδίσεις. Αντιθετως παιρνεις χωρια απο School με το σπαθί σου και μαλιστα παιζεις και πολυ καλα και ειμαι σιγουρος οτι ευχαριστιέστε το game εκει πάνω με τους δικούς μας αυτές τις μέρες.

α καλα που μου το θύμησες... να βαλω fakes :p
 

DeletedUser33970

Για να βαλω και εγω την φυτιλια μου (λιγο spam μην παρεξηγηθει κανεις)
http://prntscr.com/8vkwn3
12 χωρια. 20-12 =8

Για 8 χωρια σφαζεστε? ελατε παρτε τα απο μενα να ησυχασουμε


Υ.Γ Ο dreamer ο πολυ ενεργος εχει πολυ λιγοτερα χωρια μετωπο απο οτι ο silica, o giannismu13 και ολοι αυτοι οι "ανενεργοι λογαριασμοι" της school. (Φιλικα παντα)

*Shots fired* :axe: :axe:

Θα γραφω μια στο τοσο στο φορουμ να αναβω λιγο τα αιματα οταν βλεπω οτι ηρεμειτε, σας αγαπαω ολους, δεν εχω προσωπικα με κανεναν.
 

DeletedUser33911

Ναι τωρα που πηραμε 50 χωρια βγηκαν και αυτοι μετωπο :wow: :oops: :noob:

Υπομονη και θα φροντισω να τους βγαλω απο το μετωπο να ξεκουραζονται πιο πολλες ωρες γτ τωρα πρεπει να ειναι ενεργοι πολλες ωρες και δε το βλεπω να ειναι προθυμοι για τετοιες θυσιες! :cop:
 

DeletedUser18255

Αν υπηρχε το περισσοτερα ποστ σε μια μερα στο εξωτερικο σημερα θα το επαιρνε κανενας chessknight πιστευω αν και υπαρχει ακομα μεχρι να τελειωσει η μερα :rolf:
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
Κουραμπιε, 1 ψεμα να πεις ακομα και θα γραφετε 2 σας στο external να το ξερεις αυτο. Αν θες να το παιξεις καθαρος και ηθικος θα λες μονο αληθειες απο εδω και στο εξης.

Ξερεις πολυ καλα οτι η πατατινα ηταν 1 μηνα επιτηρηση και χωρις δυνατοτητα ενεργοποιησης premium στο λογαριασμο και δεν φτανει που πηρατε μονο 20 χωρια απο εκτος φυλης λογαριασμο πας και το βαζεις και στα stats λες και κανατε κανα κατορθωμα μηπως και πειστούν οι συμπαιχτες σας οτι θα κερδισετε τον κοσμο

Όταν επαιζε κανονικα ο λογαριασμος είχες πάρε χωριο;

Το οτι τα χωρια τα πηρες με διαμοιρασμο δεν το σχολιαζω βεβαια γιατι ειπαμε δεν φταις εσυ αλλα ο ρουφιανος



Ναι, σε εχω δει εσενα πόσα επιθετικα στελνεις να νομπλάρουν άλλοι παίχτες. Το παρτυ είναι prive? Γιατι απ' οτι βλεπω εσυ και ο blacko ειστε εκει στην 44, 2 σας παιζετε και 2 σας θα μεινετε να παιζετε και την καραμελα για πλανα "φυλης" αστη για αλλου.

Όπως παιζεις εσύ τώρα, επαιζα εγω στον 1ο μου κόσμο νουμπά, 2/3 επιθετικά μπαμ, μπουμ, οτι εχουμε στελνουμε να λεμε οτι ανεβαζουμε απωλειες. Και φυσικα δεν είχα τα δικά σου botakia, ροδακια, γοβακια και ότι άλλο σε -άκια σου έχουν δώσει

Να σε εβλεπα χωρις ετικετες, ****ακια κλπ παλιοτερα αν θα εβγαινες στο extrernal

Απο την αλλη, παιδακια ειστε μη σας χαλασω το παραμυθι, γραψτε και ζωγραφίστε ότι θελετε, είστε σε δημιουργική ηλικία και δεν ειναι σωστο να σας χαλαει καποιος τη φαντασια...

ΥΓ
[SPOIL]
r6O7oh8.png
[/SPOIL]
Παλιοτερα, μονο για τετοιες αναφορες θα ησουν εκτος φυλης. Δεν παμε και βαζουμε αμυντικο με τειχος 11 άσχετε.
Αλλα ναι, αν το αμυντικο ειναι του smleq ή του xl στα @@ μας αν χαθει, σωστά;



[exc]10 πόντοι για παραβίαση του κανόνα 6 και συγκεκριμένα: Διάλογος για Παράβαση των Κανονισμών του Παιχνιδιού.
Για να αναφέρετε την παράβαση των κανονισμών του παιχνιδιού από ένα άλλο μέλος εντός τους παιχνιδιού παρακαλούμε να κάνετε χρήση του Κέντρου Υποστήριξης
ex.Con[/exc]

βλεπω οτι σιγα σιγα σου ανεβαζουμε την πιεση και δεν ειναι καλο ! προσεχε γιατι εισαι και σε κρισιμη ηλικια μην μας παθει τιποτα και δεν εχουμε με ποιον να παιξουμε μετα....
 

DeletedUser33703

Για να βαλω και εγω την φυτιλια μου (λιγο spam μην παρεξηγηθει κανεις)
http://prntscr.com/8vkwn3
12 χωρια. 20-12 =8

Για 8 χωρια σφαζεστε? ελατε παρτε τα απο μενα να ησυχασουμε


Υ.Γ Ο dreamer ο πολυ ενεργος εχει πολυ λιγοτερα χωρια μετωπο απο οτι ο silica, o giannismu13 και ολοι αυτοι οι "ανενεργοι λογαριασμοι" της school. (Φιλικα παντα)

*Shots fired* :axe: :axe:

Θα γραφω μια στο τοσο στο φορουμ να αναβω λιγο τα αιματα οταν βλεπω οτι ηρεμειτε, σας αγαπαω ολους, δεν εχω προσωπικα με κανεναν.

Βασικά νταξ αν και ο xnikan ήταν στρατολόγηση της προηγούμενης εβδομάδας σου είπα πως μπορείς να τον μετράς απλώς αν αθροίσεις τα χωριά αυτουνού και του efrem και του mhtsos και κάποιων άλλων που δεν θυμάμαι είναι σχεδόν στα ίδια.

Ε αυτό έλειπε να είχε και περισσότερα αλλά άραξε θα γίνει και αυτό , 2 εβδομάδες είναι μόλις σε αυτό το μέτωπο και από 2 χωριά τα έκανε 10 , ε είπαμε με ρέγουλα τα χωριά , είναι και ταχύτητα 1 ο κόσμος
 
Κορυφή