SOL vs School (στατιστικά και συζήτηση για τον πόλεμο)

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33703
  • Ημερομηνία έναρξης

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Πρωτον, χαιρομαι που συνειδητοποιησες οτι πρεπει να μην ασχολουμαστε με πραγματα που δεν αφορουν τον πολεμο SOL-School. Δευτερον, συγγνωμη που θα ξεφυγω αλλα μπορω να ρωτησω κατι; Οντας forum moderator πως γινεται να δεχτεις ποινη αν ξεφυγεις ως παικτης; Θα παρακαλουσα να σαι λιγο πιο αντικειμενικος οταν μιλας ως παικτης, χωρις τη γραμματοσειρα. Δεκτο πως αυτος ειναι ο εαυτος σου και ετσι μπορεις να μιλας αλλα βγαζεις μια διπροσωπια οταν απο παικτης τωρα σε 10 ποστ θα μιλας ως moderator. Για την ωρα ο μονος που το καταφερνει αυτο στα 2 χρονια + που διαβαζω φορουμ ειναι ο aigokairos.
 

DeletedUser

Μετριοι λιγο οι σκουλιστες!!

(Βαρεθηκα υπερβολικα με την συζητηση περι κανονισμων,forum moderator,qq κλπ κλπ οποτε ειπα να αναψω λιγο τα αιματα)

Αγαπη μονο (L)

Υ.Γ.Προτεινα στον κωστα καφεδαρα σολ-σκουλ,σε πριβε καφετερια βεβαια γιατι βλεπω να μας παιιρνουν με τις ντοματες!
 

DeletedUser2088

Πρωτον, χαιρομαι που συνειδητοποιησες οτι πρεπει να μην ασχολουμαστε με πραγματα που δεν αφορουν τον πολεμο SOL-School. Δευτερον, συγγνωμη που θα ξεφυγω αλλα μπορω να ρωτησω κατι; Οντας forum moderator πως γινεται να δεχτεις ποινη αν ξεφυγεις ως παικτης; Θα παρακαλουσα να σαι λιγο πιο αντικειμενικος οταν μιλας ως παικτης, χωρις τη γραμματοσειρα. Δεκτο πως αυτος ειναι ο εαυτος σου και ετσι μπορεις να μιλας αλλα βγαζεις μια διπροσωπια οταν απο παικτης τωρα σε 10 ποστ θα μιλας ως moderator. Για την ωρα ο μονος που το καταφερνει αυτο στα 2 χρονια + που διαβαζω φορουμ ειναι ο aigokairos.


[aig]Ενημερωτικά, ο συμπαίχτης μας @ex.Con έχει πάρει την ποινή του στο πόστ #142 για σπάμ,
αφού το κλείσαμε και αυτό,
παρακαλώ να επανέλθετε στο θέμα.[/aig]
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
CFeRRav.png


Και είναι σε εξέλιξη πλάνο της SOL
 

DeletedUser33703

και αυτο για παραδειγμα
[SPOIL]
9YFTP9b.png
[/SPOIL]
ειναι απο εδω στον 33. Ξερεις εσυ πολλα scripts που σου έδωσαν οι original να κανουν 5πλη dodge ακυρωση?? (τη μια την εχασα να πω την αληθεια :p)

Βλέπω ότι κρατάς αρχείο :D
έχω κάτι φρέσκο για σένα

c801775058b141f4b87090090715d81b.png


είναι και άλλες 3 ακυρώσεις αλλά δεν χωρούσαν στην οθόνη για το print
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
Βλέπω ότι κρατάς αρχείο :D
έχω κάτι φρέσκο για σένα
είναι και άλλες 3 ακυρώσεις αλλά δεν χωρούσαν στην οθόνη για το print

Είπε κανείς οτι δεν είσαι παιχτούρα; :p

______________________________

Ένα δυνατό πλάνο σήμερα από SOL, όχι τόσο καλά εκτελεσμένο, αλλά αποτελεσματικό και μια κακή άμυνα από μέρους μας.

Πλευρά 1:
Φυλές: School
Πλευρά 2:
Φυλές: SOL

Timeframe: Τελευταίες 24 ώρες

Συνολικές κατακτήσεις:

Πλευρά 1: 40
Πλευρά 2: 30
Διαφορά: 10

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 10
Πλευρά 2: 22
Διαφορά: 12

και η διαφορά ίσως μεγαλώσει και άλλο στο after plan.
 

DeletedUser33711

H εκτελεση γενικα ειχε προβληματα για αλλη μια φορα.
 

DeletedUser33711

Βαρεσες αλλα οχι απο το δικο σου λογαριασμο.

Εγω τους ελεγα περιμενει να μας πεταξει 100 επιθετικα σε afterplan να παρει oda, αλλα εισαι κλειδωμενος (L)
Ρε μη ριχνετε αλλες νουκ θα μου σπασει το ρεκορ σε απωλειες :help
 

DeletedUser

Στο σπαει πολυ ευκολα πιστευω!!

Και εσυ απο οτι θυμαμαι δεν ειχες μεγαλο after plan!
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
Βαρεσες αλλα οχι απο το δικο σου λογαριασμο.

Εγω τους ελεγα περιμενει να μας πεταξει 100 επιθετικα σε afterplan να παρει oda, αλλα εισαι κλειδωμενος (L)
Ρε μη ριχνετε αλλες νουκ θα μου σπασει το ρεκορ σε απωλειες :help

εισαι λιγο Da Vc?
 

DeletedUser33711

Τι εννοεις με μαξιλαρακι για να καθομαι κυκλοφορουσα μια βδομαδα μετα.
Ειμαι πολυ Da V.C. (L)
 

DeletedUser

Υπερβολες!

Τελικα τι εγινε σε περασε;
Γιατι βγηκα για τον αγωνα και ο αππερκατ δεν εμφανιζει βραβεια!
 

DeletedUser33711

3 ημερες με αριστονουκ. Θα μαθω και θα σου πω. Ωραιο παιχνιδι σημερα, πλακα ειχε.

Συνεχιζουμε.
 

DeletedUser

Και σκεψου ηταν μονο η αρχη!
Να δουμε ποιος εχει πιο ολλα αποθεματα ενεργειας ;)
 

DeletedUser33711

Σωτηρη μην ανοιξουμε αυτη την κουβεντα παλι γιατι εχουν δει και εμας τα ματακια μας χειροτερα πραγματα απο ενα αθρησκο επιθετικο.

Οπως ενα αθρησκο αμυντικο σε επιθεση. 2500 δορια 2500 τοξα και 500 βαρυ με αριστο. Τρελη αθρησκη αριστονουκ (L)
Στην επιθεση ολοι εχουν αποθεματα ενεργειας. Στην αμυνα ειναι η υποθεση της υπομονης του παικτη-παικτων που παιζουν το λογαριασμο.
 

DeletedUser

Σου χω αναφορα εγω βασιλη ;)
Δειξε μου και συ την αναφορα να μοιρασουμε κανα εσωτερικο αποδω,χαχαχαχαχ!

Παντως ο δικος σας τις μισες του νουκς αθρησκες τις εχει,ενημερωστε τον γιατι ειναι κριμα!

Μπα μην το λες,ριξαμε αρκετο καψιμο αυτες τις 2 μερες και εμεις απο δω,αλλα προφανως ο αμυνομενος εχει παντα μεγαλυτερο προβλημα απο τους επιτιθεμενους.
 

DeletedUser33711

Δε θελω να εκθεσω τον παικτη που το εκανε αυτο γιατι ειναι ο λογος που κρατιεται η Sol και φυσικα χαιρει εκτιμησης δικιας μου. Θα ψαξω την αναφορα να δειξω μονο τις απωλειες για την πλακα :)

Εχετε εσωτερικο να μοιράζεται δε χρειαζεστε παραπανω, θα τελειωσουν και οι αριστοκρατες.
 
Κορυφή