προβλεψεις κ36

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser30988
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser2088

[aig]Δεν δίνω ποινές, γιατί πρέπει να δώσω σε όλους, δεν έχει νόημα λοιπόν, έπρεπε να το είχα κάνει από την πρώτη στιγμή.
Την επόμενη φορά που θα ξεφύγετε από το θέμα, θα αναγκαστούμε να το κλειδώσουμε.

Για να σας θυμίσω, προβλέψεις κ36 είναι το θέμα μας εδώ.[/aig]
 

DeletedUser

απ τις πρωτες 14 φυλες της 44 (οι υπολοιπες εχουν αρκετα λιγα μελη) εχουμε κοκκινες 5, συμμαχικες 4, ΣΕ 3 και 2 καφε.

Μπορεις να το ερμηνευσεις οπως θελεις, πρακτικα μου ειναι αδιαφορο. Αυτα που λενε οι σουπερπρο "πω ρε φιλε εχουμε 40 φυλες κοκκινες" και μετα παρακαλανε στα σκαηπ, η φευγουν μαζικα για ****ακια και διπλα ακκαουντς, μπορει να ειναι οι δικες σας φυλετικες.
στις δικες μας παιζουμε οπως πρεπει να παιζουμε.
μην ανησυχειτε αλλωστε, οπως λεω παντα, αφου ειμαστε ασχετοι και λιγοι, θα μας κατακτησετε ευκολα. Σε κοσμο κιολας χωρις ενισχυσεις απο αλλες φυλες, αυτη τη φορα που θα παει, η Ντουμ θα ειναι παιχνιδακι!!

αν δε σου αρεσει αυτο κανε μια φυλη, ελα στην 44 και κυρηξε μας τον πολεμο.

Χαχαχαχαχαχαχα την Κυριακη αλλαζει η ωρα μην μπερδευτεις και δεν παρεις σωστα τα χαπια σου .
 

DeletedUser27572

αν συνυπολογισεις οτι dnd και loca θα πανε μαζι .... τι μενει ?

η run να προσπαθει να δωσει λιγη αξιοπρπεπεια στο κοσμο

τι εγινε παλκαρι μου αλαξαμε γνωμη τοσο γρηγωρα, ο ελληνικος δεν ειναι ο ποιο δυσκολος και ανταγωνηστικος σερβερ στις φυλετικες μαχες? γρηγωρα εκανες κολοτουμπα για τις ηγεσιες που τις επητρεπουν να κανουν 10 ακαδημιες και να περνουν χωρια αποκει χωρης να εχουν καμια επιπτωση εγω πηστευω ειναι ποιο ευκολα τα πραγματα ακομα και με 3 χρονα να τους βαζαμε να παιξουν, στο θεμα μας τωρα εγω θα μηλησω μονο για την υπειρο μου δεν ειχα χρονο να διαμορφωσω αποψη για τις αλλες, βλεπω τους λοκα να κολανε και θα δειτε πως θα τους τρεναρουμε παρα πολυ και εμεις και οι υπολοιπες φυλες της υπειρου εγω φυλη που μου εκανε στραβη δεν την αφησα ετσι και δεν θα το κανω και τωρα η καταρα του gkratsiani ειναι να μην κληνει ποτε τον κοσμο φυλη που του εκανε λαδια δεν θα δοσω παραδειγματα οσοι ξερουν ξερουν.
 

DeletedUser34071

τι εγινε παλκαρι μου αλαξαμε γνωμη τοσο γρηγωρα, ο ελληνικος δεν ειναι ο ποιο δυσκολος και ανταγωνηστικος σερβερ στις φυλετικες μαχες? γρηγωρα εκανες κολοτουμπα για τις ηγεσιες που τις επητρεπουν να κανουν 10 ακαδημιες και να περνουν χωρια αποκει χωρης να εχουν καμια επιπτωση εγω πηστευω ειναι ποιο ευκολα τα πραγματα ακομα και με 3 χρονα να τους βαζαμε να παιξουν, στο θεμα μας τωρα εγω θα μηλησω μονο για την υπειρο μου δεν ειχα χρονο να διαμορφωσω αποψη για τις αλλες, βλεπω τους λοκα να κολανε και θα δειτε πως θα τους τρεναρουμε παρα πολυ και εμεις και οι υπολοιπες φυλες της υπειρου εγω φυλη που μου εκανε στραβη δεν την αφησα ετσι και δεν θα το κανω και τωρα η καταρα του gkratsiani ειναι να μην κληνει ποτε τον κοσμο φυλη που του εκανε λαδια δεν θα δοσω παραδειγματα οσοι ξερουν ξερουν.

ας πει καποιος του υπερπαικτη ποιο πανω οτι με τα βαρβαρα που τα παιρνει 2-2 καθε μερα δεν θα παει μπροστα..

κανε συμμαχια με ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ που οπως εκανες και ασε της *****ιες, μολις ΕΦΑΓΕ ΠΥΞΗΔΑ ΟΙ ΦΥΛΗ ΣΟΥ εστειλες μηνυμα απευθειας στον Psychotic Nobles και εγλυφες, τωρα βγαινεις να το παιξεις ιστορια..

ΟΤΑΝ ΜΑΣ ΤΡΕΝΑΡΕΤΕ, ΠΡΟΣΕΧΕ πατησε και λιγο ΦΡΕΝΟ γιατι απο την φορα που θα πηγενεις μπορει να χασεις τον ελεγχο και ειναι κριμα
 

DeletedUser34071

Πανε πάρε κανά βάρβαρο ρε

ασε το παιδι να κανει το σταρτ απ του, αυτος ειναι ο παιχταρας μαζι με την φυλη του αυτοι ξερουν τι κανουν
εκτος απο το να τρωνε πυξηδες :oops:




τι εγινε παλκαρι μου αλαξαμε γνωμη τοσο γρηγωρα, ο ελληνικος δεν ειναι ο ποιο δυσκολος και ανταγωνηστικος σερβερ στις φυλετικες μαχες? γρηγωρα εκανες κολοτουμπα για τις ηγεσιες που τις επητρεπουν να κανουν 10 ακαδημιες και να περνουν χωρια αποκει χωρης να εχουν καμια επιπτωση εγω πηστευω ειναι ποιο ευκολα τα πραγματα ακομα και με 3 χρονα να τους βαζαμε να παιξουν, στο θεμα μας τωρα εγω θα μηλησω μονο για την υπειρο μου δεν ειχα χρονο να διαμορφωσω αποψη για τις αλλες, βλεπω τους λοκα να κολανε και θα δειτε πως θα τους τρεναρουμε παρα πολυ και εμεις και οι υπολοιπες φυλες της υπειρου εγω φυλη που μου εκανε στραβη δεν την αφησα ετσι και δεν θα το κανω και τωρα η καταρα του gkratsiani ειναι να μην κληνει ποτε τον κοσμο φυλη που του εκανε λαδια δεν θα δοσω παραδειγματα οσοι ξερουν ξερουν.

Ειδη αρχισαμε ΝΑ ΚΟΛΛΑΜΕ!!! Απο κατι νουμπαδες που εχουμε διπλα μας και δεν μας αφηνουν να νομπλαρουμε, οχι γιατι κανουν κατι σπουδαιο ΑΠΛΟΣ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ Ν-Ο-Υ-Μ-Π-Α-Δ-Ε-Σ και κανουν αυτο http://prntscr.com/8vm826 ΝΑΙ αυτος ειναι ο υπερπαικτης GRATSIANI που θα τρεναρει την λοκα με την μεγαλοφυλη του..

και τωρα η καταρα του gkratsiani ειναι να μην κληνει ποτε τον κοσμο φυλη που του εκανε λαδια δεν θα δοσω παραδειγματα οσοι ξερουν ξερουν.
ΜΗΝ ΦΑΣ, ΕΧΟΥΜΕ ΓΛΑΡΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣΟΥΠΑ ΝΟΥΜΠΑΚΛΑ!!!!!!!!!!!



υγ Σταματα να παιρνεις βαρβαρα ΠΙΣΩ ΣΤΟ ΡΙΜ, δεν θα σε σωθεις απο την πυξηδα..
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser27572

και μετα σπασαν ολλα τα επιθετικα τους πανω στον nooba δεν πηραν το χωριο του, παλη καλα που δεν του εδωσαν και καινουριο τζαμπα και του το πηραν πισω τελευταια στιγμη και μου δωσαν και αμυνομαινο της ημερας ποσους αρηστους και ποσες nukes χασατε για 2-3 χωρια noobades? εχετε μαζι με την ακαδημια σας παραπανω ποντους απολλες τις φυλες της υπειρου και κανετε πλανο σπατε ολλες τις νιουκ σας για 3 χωρια εγω δειτε μηπως σας σημφερε να παρετε βαρβαρα και να τα βαλετε στο μανατζερ να σας τα φτιαξει και μετα ελατε να πειτε εμενα nooba αμα δεν ειχατε σπασει το ΣΕ γιατη φοβοσασταν μην σας χτυπησουμε πρωτοι και καναμε ντου ολλοι μαζι και εσεις και εμεις οταν ελιγε τοτε θα εβλεπες ποιος ειναι ο noobas γιατο παιζετε μονο ελλαδα μονο εδο σας περνει να κανετε τετια κανονικα θα επρεπε να υπηρχε κανονας για κυρωσεις μας χαλασατε το παιχνηδι αδικα δεν μπορειτε να κανετε ενα σωστο πλανο σε μια φυλη που εχει αποδεκατηστει απο αυτο που κανατε ακομα και ετσι ειστε λιγοι ρε παιδια πως να το κανουμε εγω δεν εγλυψα κανεναν ο δουκας σας εχασε και το τελευταιο τσεκουρι σημερα πανω μου και χωριο δεν ειδε τοσο αξιζετε!
εγω αν ειχα την δυναμηκη σας και ετρογα τετια ηττα απο φυλη αποδεκατηζμαινη με λαμογια δεν θα ειχα τα μουτρα να βγω στον εξτερναλ και να γραψω.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser34071

και μετα σπασαν ολλα τα επιθετικα τους πανω στον nooba δεν πηραν το χωριο του, παλη καλα που δεν του εδωσαν και καινουριο τζαμπα και του το πηραν πισω τελευταια στιγμη και μου δωσαν και αμυνομαινο της ημερας ποσους αρηστους και ποσες nukes χασατε για 2-3 χωρια noobades? εχετε μαζι με την ακαδημια σας παραπανω ποντους απολλες τις φυλες της υπειρου και κανετε πλανο σπατε ολλες τις νιουκ σας για 3 χωρια εγω δειτε μηπως σας σημφερε να παρετε βαρβαρα και να τα βαλετε στο μανατζερ να σας τα φτιαξει και μετα ελατε να πειτε εμενα nooba αμα δεν ειχατε σπασει το ΣΕ γιατη φοβοσασταν μην σας χτυπησουμε πρωτοι και καναμε ντου ολλοι μαζι και εσεις και εμεις οταν ελιγε τοτε θα εβλεπες ποιος ειναι ο noobas γιατο παιζετε μονο ελλαδα μονο εδο σας περνει να κανετε τετια κανονικα θα επρεπε να υπηρχε κανονας για κυρωσεις μας χαλασατε το παιχνηδι αδικα δεν μπορειτε να κανετε ενα σωστο πλανο σε μια φυλη που εχει αποδεκατηστει απο αυτο που κανατε ακομα και ετσι ειστε λιγοι ρε παιδια πως να το κανουμε εγω δεν εγλυψα κανεναν ο δουκας σας εχασε και το τελευταιο τσεκουρι σημερα πανω μου και χωριο δεν ειδε τοσο αξιζετε!
εγω αν ειχα την δυναμηκη σας και ετρογα τετια ηττα απο φυλη αποδεκατηζμαινη με λαμογια δεν θα ειχα τα μουτρα να βγω στον εξτερναλ και να γραψω.

εεε ναι σπασαν ολα τα επιθετικα τους ΣΕ ΚΑΤΙ ΝΟΥΜΠΑΔΕΣ ΜΕ ΦΑΝΑΡΙΑ, ετσι ξερει να παιζει και η κουτση μαρια ρε ηλιθιο πλασμα που το παιζεις και παικτης... καταρχην ΜΑΘΕ ΝΑ ΚΟΒΕΙΣ τα αλλα ολα ειναι ******ες βλακακο



[exc]Προειδοποίηση για χρήση κεφαλαίων, για βρισιές με "***" και για συμπεριφορά.
ex.Con[/exc]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser31693

εεε ναι σπασαν ολα τα επιθετικα τους ΣΕ ΚΑΤΙ ΝΟΥΜΠΑΔΕΣ ΜΕ ΦΑΝΑΡΙΑ, ετσι ξερει να παιζει και η κουτση μαρια ρε ηλιθιο πλασμα που το παιζεις και παικτης... καταρχην ΜΑΘΕ ΝΑ ΚΟΒΕΙΣ τα αλλα ολα ειναι ******ες βλακακο



[exc]Προειδοποίηση για χρήση κεφαλαίων, για βρισιές με "***" και για συμπεριφορά.
ex.Con[/exc]

Παπαλάκο, τα φανάρια, τα βγαζει το παιχνιδι, δεν τα γενάμε. Δε μπορεις να κατηγορεις λοιπον για τα φανάρια. Αν εφτασες σε αυτο το σημείο, τοτε καταλαβαινω ότι σε εχει πονεσει πολύ που το πλάνο σου αποδειχθηκε σκάρτο!

Εχεις παιξει βρωμικα και αυτο σε χαρακτηριζει απο την αρχη του κόσμου, αλλα να φτανεις σε σημείο να σου φταινε τα φαναρια σε ριχνει πολλά επίπεδα κατω.

Αν εισαι τοσο γαμώτος παίκτης και τοσο γαμάτη φυλη, θα μας ειχες ριξει πυξιδα σε ολους εδω και μερες, αλλα εισαι τοσο αχρηστος εσυ και οι δικοι σου, που ακομα και η λαμογια που κανατε, δε μπορεσατε να την εκμεταλευτειται.

Άλλα δε θα πω, απλα να θυμάσαι το εξής.

Εγω και αρκετοι συμπαίκτες μου, δε φοβόμαστε να χασουμε. Θελουμε ομως να χανουμε με το κεφάλι ψηλά και τη συνειδησή μας ησυχη οτι καναμε οτι καλυτερο μπορουσαμε για να αντεξουμε, ωστε να αποδειχθει οτι και ο αντίπαλος πραγματικά είναι καλυτερος μας.

Αυτο κράτα το καλα στο μυαλο σου, γιατι εσυ μεχρι στιγμης αυτο που εχεις δειξει είναι οτι εισαι καλυτερος μόνο οταν παίζεις με λαμογιες και πισωπλατα χτυπήματα!
 

DeletedUser24216

εεε ναι σπασαν ολα τα επιθετικα τους ΣΕ ΚΑΤΙ ΝΟΥΜΠΑΔΕΣ ΜΕ ΦΑΝΑΡΙΑ, ετσι ξερει να παιζει και η κουτση μαρια ρε ηλιθιο πλασμα που το παιζεις και παικτης... καταρχην ΜΑΘΕ ΝΑ ΚΟΒΕΙΣ τα αλλα ολα ειναι ******ες βλακακο



αχαχαχαχα κοιτα ρε κατι ασχετους που παιζουνε.

Δεν ανηκω στην φυλη που δεχτηκε επιθεση, αλλα σαν Υπευθυνος Αμυνων φυλης θα σου πω το εξης

"σορρυ φιλε, δεν ηξερα να λεω στα μελη μου που δεχονται επιθεση "ωπα φιλε, μαθε να κοβεις αριστους"

αχαχαχ τι φουντουκηδες υπαρχουν, δε μπορω.
 

DeletedUser

Eρεβωδών ασε τα σοβαρα ποστ και γραψε καμμια μλκια να γελασουμε..^^
 

DeletedUser27572

τους εκοψα τοσους αρηστους ειμαι ο πρωτος ελληνας που εκοψε αρηστους σε ΗΡ με οριο 40μσ και οχι 180 και ανοιγουν το στομα τους παλη στον .γρ ποιο παλια καπιοι ακομα και τον giotad που κερδησε εναν ΗΡ σχεδον μονος του βρηκαν λογο να τον πουν nooba οκ μαγκες δεν σας αρεσει το καθαρο παιχνηδι ακομα και αυτο να το καταλαβω αλλα σεβαστητε τουλαχιστον το οτι καποιος εκατσε να κοψει και σας τρεναρε για πλακα αν δεν διοχναμε τον πανακαλο απο την φυλη μετα το ρεσταρτ και μερικους αλλους που σας καναν απολιες θα ημασταν 1 φυλη με διαφωρα 200.000 απολιες αμυντικες απο την 2 και αυτο σημαινει πως ειμαστε ασχετοι λες και εσεις δεν στελνετε αμυνες τα αφηνετε τα χωρια ετσι να σας τα περνουν η οταν κοβετε αρηστους μετα δεν βαζετε αμυνες και τους αφηνετε να το παρουν το χωριο για να μην σας πουν ασχετους, η αμυντικη υπερφορτωση ειναι η καλυτερη αμυντικη τακτηκη διαβαστε κανεναν οδηγο για αρχαριους να μαθετε το παιχνηδι πρην γραψετε στο φορουμ και οχι να κοβετε με σνιπε και να χανει μετα η φυλη σας αμυνες σε χωριο που θα σας εχει μηνει 8-10 τειχος ποσο?
 

DeletedUser18255

ποιο παλια καπιοι ακομα και τον giotad που κερδησε εναν ΗΡ σχεδον μονος του βρηκαν λογο να τον πουν nooba οκ μαγκες δεν σας αρεσει το καθαρο παιχνηδι

Tον θυμαμαι αυτο τον hp επαιζα κι εγω δλδ ελεγα οτι επαιζα απλα ο giotad καηκε τοσο πολυ μιλαμε για 4 ωρες max υπνο καθε μερα και εδινε καμια φορα επιτηρηση να ριξει καμια ωρα υπνο ο τρελος βεβαια απο εκει και περα το παρατησε αλλα αυτο στο gr ειναι πρωτογνωρο και αξιο θαυμασμου :clap:
 

DeletedUser27572

Tον θυμαμαι αυτο τον hp επαιζα κι εγω δλδ ελεγα οτι επαιζα απλα ο giotad καηκε τοσο πολυ μιλαμε για 4 ωρες max υπνο καθε μερα και εδινε καμια φορα επιτηρηση να ριξει καμια ωρα υπνο ο τρελος βεβαια απο εκει και περα το παρατησε αλλα αυτο στο gr ειναι πρωτογνωρο και αξιο θαυμασμου :clap:

με εμενα τοτε ειχαν γινει πολλα η summer με την λοβ τα κανονησανε η σαμμερ να με στρατολογησει και η λοβ να με κανει πλανο οπου τα φαναρια και οι αμυνες φηγαν απο τα χωρια μου 5 λεπτα πρην σκασουν τα τρενα (ειχα αρκετα χωρια τοτε...) και μετα μου εδωσε λογαριασμο στην φυλη του να συνεχησω μαζι του μεχρη που τον κλησαμε, πρην απο αυτο τον ΗΡ παιζαμε κο πλαυ στον μαστερ και γενικα επαιζα μαστερ μαζι τους, για μενα ο καλυτερος ελληνας παικτης που εχω συναντησει και ποτε δεν εκανε την παραμηκρη λαδια σε κανεναν αν ομως ρωτησεις τους σαμμερ για αυτον θα σε βρησουν ειναι θεμα νεοτροπιας δεν ξερουμε να παιζουμε φυλετικες με την ενοια του οτι δεν υπαρχει σεβαζμος σε τιποτα μονο κομπλεξ για το ποιος την εχει μεγαλυτερη το ιδιο και εδο βλεπετε τι γραφετε γιαυτο και εγω δεν μηλαω συχνα σοβαρα πλεον το εχω παρει αποφαση πως αυτος ο σερβερ δεν αλαζει...
 

DeletedUser33970

Gkratsiani η φυλή YOLO σε προκαλεί να μαζέψεις φυλή για να μπεις αντίπαλος στον επόμενο hp (που θα ανοίξει σύντομα). Τα πολλά λόγια είναι φτώχεια και εσύ είπες παρα πολλά. Εάν θες να αποδείξεις κάτι μπες εκεί, εάν αποδεχτείς την πρόκληση στείλε μου πριβέ, αν και είμαι σίγουρος ότι θα αρχίσεις να λες ότι δεν έχεις χρόνο κλπ.

P.S P.Σ σε noblarame σε 1 βραδυ ούτε 1 άριστο δεν έκοψες. Εάν θες να μάθεις ποιος είναι ο Έλληνας που έκοψε τους περισσοτερους αριστους σε hp, ρωτα αυτούς που χάσανε στον προηγούμενο, με τιμή όμως όχι σαν εσένα με δικαιολογίες
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser27572

εγω ειπα ποιος ειναι ο πρωτος που εκανε σνιπε σε τρενο σε κοσμο με 40μσ κενο επιθεσεων που σημανει 120 μς ειχα να βαλω σνιπε και ποσο δυσκολευτηκαν να με παρουν σε εναν κοσμο που παιζαν μονοι τους χωρς 2 φυλη, ειχα κανει συμμαχεια και γιατι δεν μπορουσατε να την νικησετε καθαρα ακομα και οτι υμνω τον Χιτλερ ειπατε αλαξατε συζητησεις περασαν ολλα τα μελη μου απο το ρουμ σας στο σκυπε αυτα γιατι δεν τα λετε? αλλα τι να πρωτοπειτε απο αυτα? ειναι τοσα πολλα που βαριεμαι να τα αναφερω ολλα...
υγ αμα δεν ησουν στους λοβ η σαμμερ τα πανω δεν παν σε σενα,
δεν παιζω ξανα ελληνικο το μετανιωσα που γυρησα ισως κανεναν speed μονο τωρα αμα αλαξω γνωμη μεχρη τοτε θα σε ενημερωσω.
 

DeletedUser33970

Τι μας λες ρε φιλε αφου το skype σου ειχε αυτο το ονομα 卍KOSTAS卍 (gkratsiani). Μετα το αλλαξες και εβαλες το σημα του Χρυσου Αυγου.
Η love δεν ειχε κανει καμια συμμαχια για να φαει εσενα. Το μονο που εκανες ητανε να παιρνεις χωρια απο μικρους παιχτες, και δεν εφτιαχνες ουτε στρατο, εισαι τυχερος που αλλαξα pc οταν εφυγα απο την Ελλαδα γιατι τα screenshot με τις πρασινες αναφορες απο τα τρενα και τα Noble σε χωρια με 20 αγροκτημα και 30 ποραδικα χαθηκανε. Απο το αρχειο μονο ομως να εισαι σιγουρος. Επισης, τί τρενο εκοψες, σε βαρούσαμε απο τις 8 ωρες μακρια, σκαγαμε 7 το απογευμα και τα στατ σου ειναι αυτα: http://prntscr.com/8wiles . Απο που και ως που εκοψες τρενο, και ποιανου το τρενο ηταν αυτο?
 

DeletedUser

Αλλος ενας κοσμος τεσσαρων ηπειρων που μπηκαν για να μαθουν να χτιζουν ,κανενας ουσιαστικος πολεμος δεν θα υπαρξει .DNA + LOCA ιδια φυλη με διαφορετικο ονομα για να μπερδευει τους αρχαριους
 

DeletedUser27572

Τι μας λες ρε φιλε αφου το skype σου ειχε αυτο το ονομα 卍KOSTAS卍 (gkratsiani). Μετα το αλλαξες και εβαλες το σημα του Χρυσου Αυγου.
Η love δεν ειχε κανει καμια συμμαχια για να φαει εσενα. Το μονο που εκανες ητανε να παιρνεις χωρια απο μικρους παιχτες, και δεν εφτιαχνες ουτε στρατο, εισαι τυχερος που αλλαξα pc οταν εφυγα απο την Ελλαδα γιατι τα screenshot με τις πρασινες αναφορες απο τα τρενα και τα Noble σε χωρια με 20 αγροκτημα και 30 ποραδικα χαθηκανε. Απο το αρχειο μονο ομως να εισαι σιγουρος. Επισης, τί τρενο εκοψες, σε βαρούσαμε απο τις 8 ωρες μακρια, σκαγαμε 7 το απογευμα και τα στατ σου ειναι αυτα: http://prntscr.com/8wiles . Απο που και ως που εκοψες τρενο, και ποιανου το τρενο ηταν αυτο?

το σημα της σβαστηγγας συμβολιζει την δεξιοστροφη κινηση της ενεργειας μεσα στο ανθρωπινο σωμα και χρησιμοποιειτε για θεραπειες, δηλωνω σαμανως επισης χρσιμοποιω και το μασωνικο συμβολο του φηδιου που τρωει την ουρα του που σημαινει πως ο κοσμος αυτος δεν σωνετε χρειαζετε επανεκινηση και αυτο γιατι υπαρχουν ατομα κολημαινα σαν πολλους απο εσας και το σημα της πενταλφας που δεν ειναι σατανηστικο η αντιθετη πενταλφα χρησιμοποιειτε απο τους σατανηστες η κανονικη συμβολιζει τα στοιχεια που βρησκοντε στο ανθρωπινο σωμα σαν καναλια και τον ρολο που παιζει το ενα εναντι του αλλου ποιο στοιχει πρεπει να δυναμωσεις για να επελθει και παλη ισορροπεια, ο μεανδρος ειναι επισης συμβολο ενεργειας και γιαυτο υπαρχει στο 50% των αρχαιων ελληνικων ναων οπως και τα λιονταρια βαριεμαι τωρα να εξιγω συμβολα οποιος τον ενδιαφερει μπορει να τα ψαξει μονος του παντος το οτι χρησιμοποιησε κατι ο Χιτλερ η ο gkratsiani δεν σημαινει πος ειναι πλεον καταραμαινο πλεον ολλο και περισσοτεροι ανθρωποι αλαζει η ροη της ενεργειας τους και μπαινουν στον αντιπαραγωγικο κυκλο και η καλυτερη μεθοδος θεραπειας για αυτους ειναι να βλεπουν το συμβολο της σβαστηγας και να ακουν και να λεν συγκεκρημαινα μαντραμς οχι χιτλερικα εμβατηρια μην φοβασε ξερω δεν γνωριζετε απο τετια αν γνωριζατε δεν θα μπορουσαν οι φαρμακευτικες ετεριες να σας πουλαν τα δηλητηρια τους εγω εχω δει την θεια μου να γλητωνει απο μαρμαρηγη στην καρδια της με τον βελονιζμο εχω δει ανθρωπο που δεν πορουσε να περπατησει ποτε πλεον να τρεχει και πολλα αλλα δεν με νοιαζει ποιος πηστευει η οχι αμα δεν γουσταρει κανεις τα κανο μονο σε μενα δεν εχω παρει ποτε ουτε ασπιρηνη.
υγ το τρενο ηταν του κρητηγιαννη ρωτηστε τον 40μς σε καθε αρηστο κενο (μηλας για αλλον ΗΡ εσυ που ειχα σταματησει γιατι ειχαν γινει τα προαναφερθεντα και δεν γουσταρα να παιζω για τν σαμμερ ειχα παει και διακοπες και οπως σου ειπα ειχα αμυνες που κοβαν τα τρενα σας και τραβηχτηκαν 5 λεπτα πρην σκασετε τι δεν καταλαβαινεις???)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser2088

[aig]Δεν νομίζω ότι διαλέξατε το κατάλληλο φόρουμ,
για να συνεχίσετε την ανάλυση αυτού του θέματος και οι δυο,

παρακαλώ επανέλθετε στο θέμα![/aig]
 
Κορυφή