προβλεψεις κ36

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser30988
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser24216

βαριεμαι τοσο πολυ σημερα που κοιταξα την διπλωματια μου.
εχουμε 21 φυλες κοκκινες.

ενταξει μπορει να μη σου φτανουν, απλα λεω τα δικα μου να περασει η ωρα. μην ασχολεισαι. ελα να σ αγκαλιασω.
 

DeletedUser

21 φυλες κοκκινες ξερεις... απο τισ αλλεσ ηπειρους .. xaxaxaxax :p πλακιτσα dark
 

ex.Con

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
209
dark ποια ειναι η φυλη σου?
 

DeletedUser

αααα η δοομ ειναι ρε? αφου μου ειπαν οτι εχετε ολη την ηπειρο γαλαζια.. αρα σωστα ειπα πριν?
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Φημες λενε οτι θα φερεις τον 27 να κανετε υπερσυμμαχια.
 

DeletedUser

Χαχαχαχαχα 21 φυλες κοκκινες σε αλλο κοσμο οχι σε αυτον.Η καταντια των φυλετικων συνεχίζεται. Μysteries τι λες κουκλιτσα μου παλι?Η τελευταια τρυπα του ζουρνα εισαι ρε γιωτα.Μια ζωη πάγκο.Ρε σκουπιδι των φυλετικων ουτε τις πρωτες αναβαθμιζεις δεν ξερεις να κανετε εσυ και ο Darkling και βγαζεις και γλωσσα?Ρε σας εχουμε για να γελαμε αλλα μην το τερματίζεται τελείως το θεματακι , στο γενικα να μιλατε οχι πατε να πουλησεις και παραμυθα οτι εισαστε και προ που κλείνεται κοσμο ,κουραδομαγκες.Σαν γυναικουλες κλαίγεστε να μην σας χτυπησουν, μπαινετε σε οποιον κοσμο ανοιξει και αν επιβιωσετε γλυφετε την νικητρια φυλη αλλαζετε φανελα,και χωνεστε ΑΥΤΑ κανετε ρε ποντικαραδες.


[aig]10 Πόντοι
2. Συμπεριφορά
Παρακαλούμε να συμπεριφέρεστε με σεβασμό και με ευγένεια στους άλλους.
Μπορείτε να χρησιμοποιήσετε διάφορες τακτικές για να προκαλέσετε τον αντίπαλο σας, αρκεί οι τακτικές αυτές να είναι βασισμένες στο παιχνίδι.
2.α. Προσωπικές προσβολές δεν επιτρέπονται πουθενά μέσα στο forum ή σε οποιοδήποτε άλλη λειτουργιά του forum (πχ προσωπικά μηνύματα). Παρακαλούμε να προσέχετε όλα σας τα "πειράγματα" ή τα "flames" να έχουν αυστηρή σχέση με το παιχνίδι. Οτιδήποτε έχει να κάνει με την προσωπική ζωή του καθενός, θα τιμωρείται αυστηρά.

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser24216

Γιαννακη δε ξερω τι λες, μπορει να μην εχει ζεσταθει και το γαλα ακομα, αλλα εγω που ξανακοιταξα τη διπλωματια μου σημερα οι 21 κοκκινες γινανε 22.
Κατα τ αλλα για το σχολιο με το "παραμυθα οτι εισαστε και προ" αυτο σημαινει δυο πραγματα. Ενα οτι δεν διαβαζεις τι γραφω, δυο οτι εισαι αυθεντικα ****ς.

το μονο πραγμα που λεω και ξαναλεω ειναι οτι ειμαι μετριος παικτης φυλετικων και την λεξη "προ" δεν την εχω κολλησει ποτε με μενα, εκτος αν ειναι για να πω "Προτεινω να πας σχολειο, πηγε 9 η ωρα"
 

DeletedUser31486

Προβλεψη Σικαλια:

Ο Αφρικανος εχει 5(κρυφους) διπλους στον 36 (μπορει και 6 δεν ξερω σιγουρα) κ νομιζει θα καταφερει κατι απο ολην αυτην την ιστορια .

Ασε το αλλο που ειναι και μεσα στον πυρηνα της ΟΜΑΔΑΣ ΒΙΑΣ.
----------------------------------------
Να ενας διπλος!

-Tig- χθες στις 23:48
Μουλε σικαλια βλαχο τσαντιρογυφτε σε βαρεθηκα ******ιζακο

-Tig- χθες στις 23:47
Καποιος να βολεψει τον σικαλια δεν ντρεπομαστε λιγο αρχηγος 1000 ποντων που λεει οτι θα μπει σε αλλο ακκουντ δεν εχει παρει ποτε στην ζωη του 2 χωριο.

Ασχολουμαστε με τον λακαμα τοσο καιρο πρπεει να αλλαξει αρχηγος τι σικαλιας και @@



Ασε το αλλο που στην αρχη νομιζα πως εχει 9 διπλους... χαχαχα καλο?

Μπουκιτσι?



[exc]+10 πόντους για παραβίαση του κανόνα 6. Διάλογος για Παράβαση των Κανονισμών του Παιχνιδιού
ex.Con[/exc]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser24216

ο Αφρικανος δεν τα κανει αυτα. ειναι μουφες. παιζει μονο εντιμα. και γραφει και καλες προβλεψεις!
 

DeletedUser

νταρκ τελικα σε αυτο που ειπα εχω δικιο ετσι.γτ απαντηση δεν πηρα. εχετε ολη την ηπειρο γαλαζια. και εριξα μια ματια στις απωλειες. ενω ειστε καπου στη μεση στις επιθετικεσ, στις αμυντικες ειστε πολυ κατω λες και δεν σας βαρανε. Εριξα και μια ματια στις αλλες φυλες της ηπειρου σου UWS,2m,ZHTO,WS. ολες βρισκοντε χαμηλα στις αμυντικες απωλειες, εκτος απο την zhto που ειναι πρωτη στις αμυντικες. Και για να ειναι πρωτη σε ολο το κοσμο σημαινει οτι την βαρανε πολλες φυλες. Και συμφωνα με τη θεση σας στις απωλειες δικαιολογουν οτι οι 21 κοκκινες φυλες δεν ειναι απο την ηπειρο. Αρα καλα με πληροφορησαν.
 

DeletedUser

νταρκ τελικα σε αυτο που ειπα εχω δικιο ετσι.γτ απαντηση δεν πηρα. εχετε ολη την ηπειρο γαλαζια. και εριξα μια ματια στις απωλειες. ενω ειστε καπου στη μεση στις επιθετικεσ, στις αμυντικες ειστε πολυ κατω λες και δεν σας βαρανε. Εριξα και μια ματια στις αλλες φυλες της ηπειρου σου UWS,2m,ZHTO,WS. ολες βρισκοντε χαμηλα στις αμυντικες απωλειες, εκτος απο την zhto που ειναι πρωτη στις αμυντικες. Και για να ειναι πρωτη σε ολο το κοσμο σημαινει οτι την βαρανε πολλες φυλες. Και συμφωνα με τη θεση σας στις απωλειες δικαιολογουν οτι οι 21 κοκκινες φυλες δεν ειναι απο την ηπειρο. Αρα καλα με πληροφορησαν.

http://prntscr.com/8tzzyh - αν διαβαζεις μονο τι γραφεις Βαλεντικακο δεν σου φταιει κανεις...και δεν εχει νοημα να σου απαντησει μιας και γραφεις τα ιδια ενω πηρες απαντησεις
 

DeletedUser

Εσυ τι πεταγεσαι στον νταρκ μιλησα. Αρα καλα μου ειπαν οτι αγκαλιαστηκατε με ολη την ηπειρο χαχαχαχαχαχα. Ολες αυτες οι φυλες παρεακι σας ειναι? Δεν βλεπω καμια ντοτσ και Β.Α στην ηπειρο. Τεσπα οπως και να εχει στο τελος θα γαγωθειτε οτι αγκαλια και να κανετε... Ενα να ξερεις.. ετσι κλεινει ηπειρο κ η γιαγια μ η μαριγω.
 

DeletedUser24216

απ τις πρωτες 14 φυλες της 44 (οι υπολοιπες εχουν αρκετα λιγα μελη) εχουμε κοκκινες 5, συμμαχικες 4, ΣΕ 3 και 2 καφε.

Μπορεις να το ερμηνευσεις οπως θελεις, πρακτικα μου ειναι αδιαφορο. Αυτα που λενε οι σουπερπρο "πω ρε φιλε εχουμε 40 φυλες κοκκινες" και μετα παρακαλανε στα σκαηπ, η φευγουν μαζικα για ****ακια και διπλα ακκαουντς, μπορει να ειναι οι δικες σας φυλετικες.
στις δικες μας παιζουμε οπως πρεπει να παιζουμε.
μην ανησυχειτε αλλωστε, οπως λεω παντα, αφου ειμαστε ασχετοι και λιγοι, θα μας κατακτησετε ευκολα. Σε κοσμο κιολας χωρις ενισχυσεις απο αλλες φυλες, αυτη τη φορα που θα παει, η Ντουμ θα ειναι παιχνιδακι!!

αν δε σου αρεσει αυτο κανε μια φυλη, ελα στην 44 και κυρηξε μας τον πολεμο.
 

DeletedUser34068

Προβλεψη Σικαλια:

Ο Αφρικανος εχει 5(κρυφους) διπλους στον 36 (μπορει και 6 δεν ξερω σιγουρα) κ νομιζει θα καταφερει κατι απο ολην αυτην την ιστορια .

Ασε το αλλο που ειναι και μεσα στον πυρηνα της ΟΜΑΔΑΣ ΒΙΑΣ.
----------------------------------------
Να ενας διπλος!

-Tig- χθες στις 23:48
Μουλε σικαλια βλαχο τσαντιρογυφτε σε βαρεθηκα ******ιζακο

-Tig- χθες στις 23:47
Καποιος να βολεψει τον σικαλια δεν ντρεπομαστε λιγο αρχηγος 1000 ποντων που λεει οτι θα μπει σε αλλο ακκουντ δεν εχει παρει ποτε στην ζωη του 2 χωριο.

Ασχολουμαστε με τον λακαμα τοσο καιρο πρπεει να αλλαξει αρχηγος τι σικαλιας και @@



Ασε το αλλο που στην αρχη νομιζα πως εχει 9 διπλους... χαχαχα καλο?

Μπουκιτσι?



[exc]+10 πόντους για παραβίαση του κανόνα 6. Διάλογος για Παράβαση των Κανονισμών του Παιχνιδιού
ex.Con[/exc]


Γελοιε σικαλια εγω στα εγραφα ποιος αφρικανος.
Ειχα μπει στην φυλη σου καθαρα για ενα ασφαλες περιβαλλον επειδη ειχες στρατολογησει ολο το 30χ30 μου.
Τον τελευταιο καιρο το ανταλακτηριο ηταν γεματο συνεχεια και επειδη βαριομουνα καθε μερα τρολαρα εσενα και ολο το φορουμ γραφοντας οτι μου ερθει στο κεφαλι.

ΕΠεισης εστελνα και μυνηματα σε οποιον παικτη εβλεπα στην πρωτη 20αδα.
Εδειχνα τα μυνηματα σε μια παρεα χθες το βραδυ και τους γραφω ποσο ******ιοζης ειναι αυτος ο σικαλιας του εχω κανει την φυλη ταναπου και με κραταει...


Και μου λεει αυτος που ανεφερες δωσε επειτηρηση σε μενα και θα σε πεταξει αμεσως οπως και εγινε.
Οριστε και η επειτηρηση λιγο μετα που με πηρε με πεταξαν εξω.

Οποιος θελει να καταλαβει τι γινοταν στο φορουμ και στα μυνηματα καθε μερα μπορει να μου στηλει ιν γκαμε μυνημα να του κανω διαβιβαση.

Ετσι για να παρετε μια γευση.
Αυτο ηταν το πρωτο κυκλικο που απαντησα(οποιοσδηποτε σοβαρος αρχηγος με ειχε πεταξει αμεσως εξω)
1

Αυστηρα κριτηρια στρατολογησης
2

Πρωτο κυκλικο τρολαρισματος
3
4

Τα μελη ειχαν κουραστει αλλα ο αφελης...

5
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser20043

Γελοιε σικαλια εγω στα εγραφα ποιος αφρικανος.
Ειχα μπει στην φυλη σου καθαρα για ενα ασφαλες περιβαλλον επειδη ειχες στρατολογησει ολο το 30χ30 μου.
Τον τελευταιο καιρο το ανταλακτηριο ηταν γεματο συνεχεια και επειδη βαριομουνα καθε μερα τρολαρα εσενα και ολο το φορουμ γραφοντας οτι μου ερθει στο κεφαλι.

ΕΠεισης εστελνα και μυνηματα σε οποιον παικτη εβλεπα στην πρωτη 20αδα.
Εδειχνα τα μυνηματα σε μια παρεα χθες το βραδυ και τους γραφω ποσο ******ιοζης ειναι αυτος ο σικαλιας του εχω κανει την φυλη ταναπου και με κραταει...


Και μου λεει αυτος που ανεφερες δωσε επειτηρηση σε μενα και θα σε πεταξει αμεσως οπως και εγινε.
Οριστε και η επειτηρηση λιγο μετα που με πηρε με πεταξαν εξω.

Οποιος θελει να καταλαβει τι γινοταν στο φορουμ και στα μυνηματα καθε μερα μπορει να μου στηλει ιν γκαμε μυνημα να του κανω διαβιβαση.

Ετσι για να παρετε μια γευση.
Αυτο ηταν το πρωτο κυκλικο που απαντησα(οποιοσδηποτε σοβαρος αρχηγος με ειχε πεταξει αμεσως εξω)
1

Αυστηρα κριτηρια στρατολογησης
2

Πρωτο κυκλικο τρολαρισματος
3
4

Τα μελη ειχαν κουραστει αλλα ο αφελης...

5



χαχαχχαααχ,θα μας τρελανεις εσυ ρε 'μπουκιτσι'!!!χααχαχαχαχα
 

DeletedUser31486

Ουτε τυφλος ειμαι ουτε ****ς

Ο Blacko επιτηρουσε τον tig

Ειχες στειλει 15 κυκλικα για ασχετα πραγματα..

Αφρικανε

Τι να ασχολειθω με τιποτενιους παικτες σαν εσενα?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser34068

Μια απλη αναγνωση στα μυνηματα και τις ημερομηνιεες και το ποτε με πηρε επειτηρηση φενεται ποιος τα εστελνε.
1 μηνα στην φυλη καθε μερα εστελνα κυκλικα και σπαμαρα στο φορουμ.(τι τραβηξαν οι ran...)

Για το οτι εισαι ****ς κανει μπαμ για το τυφλος δεν ειμαι σιγουρος

Το παληκαρι χαρη μου εκανε ειχα βαρεθει να βλεπω την μουρη σου και οτι και αν εκανα δεν με πεταγες εξω και το ανταλακτηριο ηταν συνεχεια κοκκινο.

Βλαχο σικαλια γελοιε ποντικομουρη τι συμαινει το μπουκιτσι εμαθες τελικα?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή