προβλεψεις κ36

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser30988
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser30988

αφου δεν μιλαει κανεις ειπα να κανω εγω την αρχη
κ55 DND
k54 loca
k44 Ζητω
κ45 run

βαριεμαι να τα αναλυω αλλα αυτες πιστευω θα ειναι οι νικητριες της καθε ηπειρου!!
ποιες ειναι οι γνωμες κυριοι?
 

DeletedUser

Run και Loca ειναι σιγουρο ειδικα η λοκα εχει την πιο ευκολη ηπειρο κατ'εμε. Το ξυλο θα πεσει 44 και 55 και ειναι μετεωρα για μενα τα πραγματα.
 

DeletedUser33703

Ας κάνω και τις δικές μου προβλέψεις που τις περισσότερες φορές πέφτω μέσα ...
(Τονίζω πως στον κ36 παίζω μόνο για πρεμ και το βλέπω τελείως αντικειμενικά)

Κ44: Αυτή θα είναι η ήπειρος που θα κλείσει ποιο αργά από όλες τις άλλες και θα είναι η ήπειρος που θα παίξει ρόλο η διπλωματία
Εκεί βλέπω 3 φυλές DOOM , ΖΗΤΩ και MAFIA ,ξεκαθαρίζω ότι δεν ξέρω τι παίζεται με διπλωματία καθόλου , αλλά θεωρώ ότι επειδή η DOOM το έχει ποιο πολύ με την διπλωματία από τους ΖΗΤΩ θα είναι και αυτοί που θα κλείσουν την ήπειρο , η MAFIA θα παίξει δευτερεύοντα ρόλο στην ήπειρο αυτή.

Κ45: Η χειρότερη ήπειρος από άποψη υλικού και φυλών , από τους τυφλούς θα επικρατήσει ο μονόφθαλμος , λογικά και εκεί θα παιχτούν διπλωματικά παιχνίδια, κατά την ταπεινή μου γνώμη η φυλή που θα κλείσει εκεί την ήπειρο θα είναι η RUN με προσθήκες ή μία καινούργια φυλή που θα δημιουργηθεί από ένωση , θα είναι η τρίτη κατά σειρά ήπειρος που θα κλείσει .

Κ54: Ξεκάθαρη επικράτηση της LOCA βλέπω με κάποιες καλές προσθήκες υλικού από τις υπόλοιπες φυλές στην ήπειρο και θα πάει ποιο δυνατή για την διεκδίκηση του κόσμου , τώρα κατά τη γνώμη μου υστερεί λίγο σε υλικό σε σχέση με τους DND (η κ54 πιστεύω θα είναι η ήπειρος που θα κλείσει ποιο γρήγορα)

Κ55: Βλέπω και εκεί ξακάθαρα πράγματα (DND) σε σχέση με τον κ32 έχει σαφώς καλύτερο υλικό και πιστεύω θα δούμε καλό παιχνίδι από μέρους της , το μειονέκτημα της πιστεύω είναι πως δεν υπάρχει καλό υλικό στην ήπειρο της να απορροφήσει οπότε θα πάει κάπως αποδεκατισμένη .

Το ποιο λογικό είναι ο τελικός να πάει Βοράς - Νότος και πιστεύω πως ο κ36 θα κλείσει σχετικά γρήγορα και να τολμήσω να κάνω και την πρόβλεψη μου οι νικήτριες φυλές θα είναι LOCA-DND που πιστεύω θα πάνε μαζί.
 

DeletedUser31929

αντε και ο αλλος τα ιδια... ρε ξερετε κατι που δε ξερω???
 

DeletedUser33759

K54 LOCA ( σιγα σιγα ξεφευγει με καλο υλικο)
K55 DND ( ονομα μεγαλο με υλικο πολυ καλο )
K45 RAN ( 1 φυλη με που μπορει να κλεισει την ηπειρο ειναι η RAN)
K44 ΖΗΤΩ - DOOM ( εδω μαλλον θα δουμε φαπες)
 

DeletedUser

Ολοι εναντιων ΤΙΤΑΝΣ στον 55, Ολοι εναντιων ΖΗΤΩ 44. Υπαρχει μια διαφορα ομως δνδ με Doom. Η Doom παιζει αγκαλια με W.S και ΜΑΦΙΑ σε σχεση με ΔΝΔ.
 

DeletedUser

Αλλη φορα να κανουμε τετοιο θεμα απο τις προεγγραφες, πολυ περιμενατε που αφησατε 15 μερες
 

DeletedUser

Ολοι εναντιων ΤΙΤΑΝΣ στον 55, Ολοι εναντιων ΖΗΤΩ 44. Υπαρχει μια διαφορα ομως δνδ με Doom. Η Doom παιζει αγκαλια με W.S και ΜΑΦΙΑ σε σχεση με ΔΝΔ.

...σε κοβω λιγο παραπληροφορημενο...η ΖΗΤΩ εκαναν συμμαχια με Ντοτς(2 ακαδημιες) 3η και 5η θεση τοτε και Ζουλου(κολληταρια των Ντοτς) και προσφατα και με Β.Α εναντιων των υπολοιπων...αν το 1:1(πριν παρουν καταρακυλα) εσενα σου φαινεται βαρυ γτ εχεις συνηθισει το 9:3(με αριθμο μελων φυλης 70 αλα κ35) δεν φταιμε εμεις...

...εκτος αυτου εμεις παιζουμε για το παρεακι μας και το χαβαλε μας και οχι για να κλεισουμε κοσμο...ενημερωτικα...οποτε καμια συγκριση με DnD που ειναι μια ακρως ανταγωνιστικη και δεμμενη φυλη που σχεδον παντα παει για κλεισιμο...

Υ.Γ: ασε που πλησιασαν και τους 2Μ και απλα εφαγαν πορτα γτ το επαιξαν εξυπνοι και παιχταραδες(ο,τι θες ερχεται και μα πριντ σκριν συζητησεων σκαιπ και π.μ. στο γκεημ)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser31486

Οι μεγαλύτεροι ρουφ μαζεύτηκαν εδώ να μας ενημερώσουν

Ας πούμε όλοι μαζί ένα μεγάλο ευχαριστώ στα παιδιά

ΕΥ-ΧΑ-ΡΙ-ΣΤΟΥ-ΜΕ!
 

DeletedUser

αφελη με τισ ...αφελειες σου πριν ανοιξεις το στοματακι σου ξεκολα το και σκεψου. το να γνωριζεις ορισμενα πραγματα δεν σημαινει οτι εισαι ρουφ και 2ον δεν παιζω στον κοσμο για να μπορεισ να μου προσαψεις αυτον τον ορο.
 

DeletedUser

Οι μεγαλύτεροι ρουφ μαζεύτηκαν εδώ να μας ενημερώσουν

Ας πούμε όλοι μαζί ένα μεγάλο ευχαριστώ στα παιδιά

ΕΥ-ΧΑ-ΡΙ-ΣΤΟΥ-ΜΕ!

...ειπε ο ανθρωπος που στον κ35 φοβηθηκε τοσο που μαζι με Αντουαν01 εβαλε 9 φυλες των 70 ατομων να βαρεσουν 3 φυλες ιδιων ατομων σε κοσμο με 4 ηπειρους!...χαχαχαχαχαααααα...ελεος ρε...ασε να γραψει κανας αλλος......
 

DeletedUser17325

Επ επ. Τι παίζει εδώ ; Ποιοι ειναι οι ρουφ; Οεο ;
 

DeletedUser31486

...ειπε ο ανθρωπος που στον κ35 φοβηθηκε τοσο που μαζι με Αντουαν01 εβαλε 9 φυλες των 70 ατομων να βαρεσουν 3 φυλες ιδιων ατομων σε κοσμο με 4 ηπειρους!...χαχαχαχαχαααααα...ελεος ρε...ασε να γραψει κανας αλλος......

Κάποιοι έλεγαν ότι αυτοί που βαρέσαμε στον 35 τους βαραγαν στον 33 από την αρχή 10-15 φυλές μαζί δεν ξέρω μπορεί κ 20 κ τον έκλεισαν .......Φήμες τι να πεις.......
 

DeletedUser

Κάποιοι έλεγαν ότι αυτοί που βαρέσαμε στον 35 τους βαραγαν στον 33 από την αρχή 10-15 φυλές μαζί δεν ξέρω μπορεί κ 20 κ τον έκλεισαν .......Φήμες τι να πεις.......

...ελα ρε...σοβαρα?...επαιζαν στον 33 οι vvv3000vvv και τον εκλεισαν?...κοιτα να δεις τι μαθαινει κανεις...εκλεισε κοσμος που ακομα γινεται χαμος και μαλιστα απο φυλη που δεν παιζει καν!...χαχαχχαααααα...καλο...

...κι επειδη τους βαραγαν ολοι σε καποιον κοσμο και τελικα το εκλεισαν μικρε κι ανιδεε που εχεις μπλεξει τα μπουτακια σου ειναι οκ στον επομενο κοσμο 4 ηπειρων και οριο μελων φυλης 70 να κανεις υπερσυμμαχια 9 φυλες εναντιον 3 μπας και κερδισεις?...χαχαχαχαααααα...ο,τι να ναι...πατα διαγραφη καλυτερα ασχετιδη γτ το μονο που απεδειξε η κινηση σας ειναι ποσο φοβιτσιαρηδες ειστε και ποσο καλοι ειναι οι vvv300vvv!...
 

DeletedUser31486

Δεν γνωριζω που εχουν παιξει οι 300 κ δν με ενδιαφερει κ φυσικα τι να ασχολειθω ?>.....τι με νοιαζει κιολλας τι κανει οι 300

σημασια εχει οτι ανεφεραν οτι τους βαραγαν καμια 20αρια φυλες κ τον εκλεισαν κιολας τι με νοιαζει αν ειναι κιολας ο κ158

σ εχω κ μυνηματα κυριε προ

κ στον 35 εαν δν γνωριζεις πανω απο 1,5 μηνα ειμουν 2 φυλες εναντιων 3

δν εχω λογω να ξαναασχολειθω μαζι ΣΟΥ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Δεν γνωριζω που εχουν παιξει οι 300 κ δν με ενδιαφερει κ φυσικα τι να ασχολειθω ?>.....τι με νοιαζει κιολλας τι κανει οι 300

σημασια εχει οτι ανεφεραν οτι τους βαραγαν καμια 20αρια φυλες κ τον εκλεισαν κιολας τι με νοιαζει αν ειναι κιολας ο κ158

σ εχω κ μυνηματα κυριε προ

κ στον 35 εαν δν γνωριζεις πανω απο 1,5 μηνα ειμουν 2 φυλες εναντιων 3

δν εχω λογω να ξαναασχολειθω μαζι ΣΟΥ

...προ δεν ειμαι γενικα αλλα σε σχεση με κατι φοβισμενα γατακια οπως εσυ ειμαι...τωρα τα του κ35 τα ξερουν ολοι μην γινεσαι πιο πολυι ρεζιλι απο οτι ηδη εχεις γινει!...
 

DeletedUser30988

Παρακαλω πολυ μην μου χαλασετε το θεμα! αμα θελετε να τσακωθητε και να μιλησετε για τον κ1,κ2,κ1.822 ανοιξτε νεο θεμα οχι σε αυτο.
 

DeletedUser31371

Σιγα το θεμα ρε μεγάλε που θα στο χαλασουν! χχαχαχα....


[AIG]10 πόντοι για Spamming


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser30988

Σιγα το θεμα ρε μεγάλε που θα στο χαλασουν! χχαχαχα....

αλλος ενα χαχαχακιας απο εδω...αμα τους αφηνα να τσακωνονται θα γινοταν οπως καθε φορα! θα διαρκουσε ενας τσακωμος 4 σελιδες μετα μεσα στον τσακωμω θα προκειπται κιαλλοσ οπως γινεται παντα και παει λεγοντας!

μια ερωτηση εσυ τι ζορι τραβας? εγω δεν γουσταρω να γραγουν οτι θελουν στο θεμα γκε-γκε?εσενα που ειναι το προβλημα σου?θες να δεις τσακωμω καμαρι μου?καρφι δεν μου κεγεται τραβα δες καμια ταινια του σταλονε να ξελαμπικαρεις!

οτι ναναι ειστε μερικοι εδω μεσα πραγματικα ομως οτι ναναι! το να μου κανουν παρατηρηση επειδη στην πραγματικοτητα ζηταω να μην φυγουν απο το θεμα (ευγενικα κιολας "Παρακαλω πολυ μην μου χαλασετε το θεμα" ) και το να μην τσακωνονται,πρωτη φορα μου συμβαινει!
 
Κορυφή