προβλεψεις κ36

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser30988
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser34071

αχαχαχαχα κοιτα ρε κατι ασχετους που παιζουνε.

Δεν ανηκω στην φυλη που δεχτηκε επιθεση, αλλα σαν Υπευθυνος Αμυνων φυλης θα σου πω το εξης

"σορρυ φιλε, δεν ηξερα να λεω στα μελη μου που δεχονται επιθεση "ωπα φιλε, μαθε να κοβεις αριστους"

αχαχαχ τι φουντουκηδες υπαρχουν, δε μπορω.

καλα σε εσενα δεν απανταω καν, γιατι σε ξερει ολος ο σερβερ ποσο ****** εισαι..


στο θεμα με τον γρατσιανι τον ΠΡΟ, αυτα για τα τρενα και τα κοψιματα που λες πες τα σε καποιον αλλον γιατι ΧΘΕΣ ΝΟΜΠΛΑΡΑ ΧΩΡΙΟ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ μου εστειλες μηνυμα αν εκανα καλο σπλιτ γιατι το εκοψες και εγω δεν ειδα ουτε 1 κοψιμο, οποτε δεν μπορεσες να κοψεις σε τρενο 180μς.. οποτε ασε της *****ιες περι 40μς και πανε μαθε τα βασικα καταρχην...



ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ, Η ΦΥΛΗ +++++ ΔΕΝ ΔΙΚΑΙΟΥΤΕ ΝΑ ΜΙΛΑΕΙ ΕΔΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΣΤΡΑΤΟΛΟΓΗΘΕΙ ΣΤΟΥΣ ΛΟΚΑ + ΟΤΙ μεγαλε παιχταρα γρατσιανι το μηνυμα που λες οτι τα κανεις ολα αυτα για να μπεις στους λοκα το εχω, οποτε ασε της ******ες ρε φιλαρακι μου για τα ματια του κοσμου και παιξε το παιχνιδι σου


[aig]10 Πόντοι
Απαράδεκτη συμπεριφορά
Πολλές λέξεις με αστεράκια και είναι απολύτως κατανοητή η ερμηνεία τους.


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser34071

Ακουσα οι παιχταραδες της φυλης +-+-+-+-+ σταματανε τον κοσμο 36 γιατι αποτυχανε και κατι τετοια ισχυουν?
 

DeletedUser27572

Ακουσα οι παιχταραδες της φυλης +-+-+-+-+ σταματανε τον κοσμο 36 γιατι αποτυχανε και κατι τετοια ισχυουν?

ναι φιλος σταματησαν ολλοι δεν θα ξαναπαιξουν φυλετικες εξαιτιας σας αλλα δεν πειραζει δεν ειστε οι μονοι ολλοι στην ελλαδα ετσι παιζουν και αν κανουν μια στραβη οι run για να τους ακολουθησετε πρεπει να κανετε και εσεις, τυχαια ειπα την ραν μην το δεσετε σκυνι κορδονι sorry που αρχησα να μηλαω για συμβολα δεν το ξεκινησα εγω αλλωστε επρεπε να απαντησω δεν γινετε να πεταν λασπη στο ονομα μου και να μην αντιδρω να ξερετε πως τα δεξιος-αρηστερος αριανος-παοκτσης χρηστιανος-μοαμεθανος και καθε ειδους ****ς θανατιζμος χρησιμευουν μονο στην διαιρει και βασηλευε τακτικη καποιων τελος το θεμα εδο δεν ειμαι τιποτα και εχω ξεχασει καθε ειδους θανατιζμο που ειχα σε ιδεολογιες εδο και πολυ καιρο.
 

DeletedUser28903

πολυ θετικα σημαδια η dnd απο το πρωινο πλανο της, παρα πολλα κερδισμενα χωρια

Στην αλλη ηπειρο του νοτου, η loca σταθερη στο προβαδισμα της, αδυνατο φανταζει να χασει

στην κ44 φαινεται να πεφτει το πιο ωραιο ξυλο, καμια φυλη δν ξεχωριζει με διαφορα, αλλα φαινεται πως γινεται ωραιο παιχνιδι και ωραιες μαχες

μακαρι να μπορουσα να πω το ιδιο για την 45, η πρωτη φυλη δυστυχως φαινεται πολυ λιγη και πως δν ειναι για πολλα πολλα, συμμαχιες με ολο το χαρτη εναντιον μιας φυλης την φορα, πλανα 7 το πρωι σε συμμαχους κλπ... τετοιες φυλες δν προχωρανε στις φυλετικες μαχες οταν βρουν σοβαρο αντιπαλο , και σε αυτο το κοσμο θα τον βρουν
 
Κορυφή