3 ΝΤΟΥ VS STOP-RIP

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser31996
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser30244

Οτι δεν πηρατε χωρια απο το μπαν του kingainou ετσι;;Δεν βγηκατε βορια στην 55 εξαιτιας αυτου του μπαν;;

χαχαχα,οκ βαλτα κατα να δουμε ποσα χωρια εχει ο ενας λογαριασμος και ποσα χωρια ειχαν οι αλλοι 2 λογαριασμοι.και ποσα παρθηκαν και στις 2 περιπτωσεις απο τις φυλες που ηταν οι μπαναρισμενοι.

kavas 129 χωρια.
redarmy 171 χωρια.

kingainos 91 χωρια,που απο αυτα τα χωρια ζητημα αν παρθηκαν 10.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Τοκ . θεωρεις οτι εχεις κανει καλο παιχνιδι στον κ31 ?
Θελω μια σοβαρη απαντηση αν γινεται ....
 

DeletedUser

δεν εχει σημασια.
Εμενα με νοιαζει αν θεωρεις οτι εχεις κανει καλο παιχνιδι.
 

DeletedUser

θες να σε διασυρω και εδω ?
ηδη εξαφανιστηκες απο κ33 με τα ρεζιλικια σου .....

Πες μου απλα τι θες .... Ποσο θες να σε τρεχω ?

Υ.Γ. νταβιντσι νουμπιδι , κ31 ο πρωταθλητης τον εκλεισε .... δειξε ενα κοσμο που εχεις δει χαρα. Πυξιδα και μπαν εισαι παντου
 

DeletedUser31309

Τι 171 χωρια λες οτι ειχε ο ρενταρμυ ρε αναπηρε?
Και οι 2 ειχαν περιπου 200 χωρια...
Και δεν καταφερατε να παρετε ουτε τα μισα γιατι βγηκα μαζικο πλανο απο Στοπ απο μενα γι αυτο...

Οσο αναφορα κινγαινο οταν εφαγε μπαν πηρατε πανω απο τα μισα ομως μολις εφαγε μπαν πατησαν διαγραφη και ο ευαγορας και ο νικηφορος εφυγε και αλλοι που ειχαν κατεβασει τη δεξια πλευρα μεχρι το στακ και πηγαιναμε τρενο...
Αν δεν ειχαν φαει οι δικοι μας το μπαν κ τη διαγραφη ουτε 10 ρενταρμυ δεν σωζαν τη δεξια πλευρα...ποιος καβας κ ποιος ρενταρμυ...
Το οτι δεν μπορεσατε ν παρετε τα βαρβαρα που ηταν κ μεσα σας κατω δεξια ειναι ανικανοτητα της ομαδας σου που πενευες και δεν εκανες τιποτα εδω τοσο εσυ οπως και αρκετοι κοκοραδες...

Γι να θυμηθεις λιγακι ο ρενταρμυ εχασα ισα με 10 περιπου χωρια 2 βδομαδες πρωτογ φαει μπαν απο λεφτη και νουμπιγκ εκει και σηκωσε ολα τα νιουκ και μετα απο 10+ μερες ηρθε το μπαν...

Αν θες κι αλλη αναλυση ευχαριστως και να βαλω και ακριβως ποσα χωρια ειχε ο καθενας πρωτου το μπαν...τα σαπια σου για 171 χωρια του ρενταρμυ αστα...πες τα σε κανα κοσμο σε 3 χρονια απο τωρα να δικαιολογησεις τιποτα.:doh:..κοιτα να κοψεις αμυνες γιατι αυτοι που κοροιδευες θα σε επισκεπτουν οπως κ ολη η ομαδα...:rip:
Θα τα φτασεις τα 10.000 σπαθακια..:axe:..και τοτε να μας λες γι ρενταρμυ κ καβα και οτι θα νικαγατε...που βγαζανε οι αναπηροι 1 πλανο το διμηνο...ετσι θα νικουσατε..? :oops:Χαχαχαχα εισαι για τα χαλια...και μονο λογια και θεωρειες οπως παντα... ενω η ομαδα εδω σας χορεψε κανονικα...:noob:
Σε ειδαμε και σε δουλευουν ακομη και παικτες που δεν ειναι στον κ31:hmmm::oops::noob:



[exc]+10 πόντους για απαράδεκτη συμπεριφορά
ex.Con[/exc]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Ας μου δωσει εμενα μια σοβαρη απαντηση αν γινεται που περιμενω
 

DeletedUser30244

Ας μου δωσει εμενα μια σοβαρη απαντηση αν γινεται που περιμενω

το γεγονος οτι εισαι στην φυλη του αναπηρου απο πανω δεν βοηθαει και πολυ να σου δωσει καποιος σοβαρη απαντηση.



[exc]Προειδοποίηση για ανάρμοστη συμπεριφορά. Συγκεκριμένα η χρήση της λέξης "ανάπηρος" για "πείραγμα" είναι τουλάχιστον απαράδεκτη και απαγορεύεται εδώ μέσα.
ex.Con[/exc]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Παλικαρι μου, σε ρωτησα κατι απλο , και πλεον ξερεις και ποιος ειμαι.
Εχεις παιξει εσυ στον κ31 ? Θεωρεις οτι το παιχνιδι που εχεις κανει σε τιμα ? Θεωρεις οτι ειναι αντιπροσωπευτικο ενος καλου παιχτη ?

Απλα πραγματα σε ρωταω ....
 

DeletedUser31996

ελα ρε παιχτουρα τοκ με τα παιχνιδια σου και την εμπειρια στο σωστο παιχνιδι και στην ομαδικοτητα. χαχχαχαχα εδω η ομαδα σου δεν ξερω γιατι σε εβαλε παλι. μαλλον παρακαλουσες λερομενες ποδιες για να σε βαλουν. Αν και απο οτι ειδα δεν σε ξερουν καν σαν ατομο της φυλης απο οτι μαθαινω απο μικρα παιχτακια σας που αν και λιωσαν και τιμησαν την φανελα σας δεν τους βαλατε ποτε στην οπμαδα και δεν τους βοηθισατε. Μην μιλας αλλο εσυ για αυτο το παιχχνιδι που ειναι ομαδικο γιατι δεν ξες να το παιζεις. Το εγω σου ειναι τοσο μεγαλο οσο και ο χαρτης στον κ1. Δεν ξες να παιζεις και δεν παιζεις. Περνας την ωρα σου εδω και μαζευεις βαρβαρα τιποτα αλλο και τωρα το παιζεις και μαγκας αλλα ξεχνας μια λεξη σου σου αρμοζει μπροστα απο το μαγκας. Τσαμπα μαγκας. Ερχεται η σειρα σου αγορινα μην φοβασαι δεν σε φοβομαστε και μας φοβασαι γιατι δεν εχεις ξαναδει ποτε κατι τετοιο. Γιατι ποτε δεν ησουν σε ομαδα σωστη απο οσο το κοβω για να λειτουργεις ετσι μετα απο τοσα χρονια "εμπειρειας". Ερχεται η σειρα σου ασχετε απο μια ομαδα "noobαδων" με ομαδικοτητα και κοτσια. τον νου σου.

Υ.Γ αν ειχες απαντηση σωστη θα την ελεγες στον summer wine αλλα δεν εχεις. τι να πεις? οτι θες να γινεις και εδω ρεζιλι? μαλλον οχι
 

DeletedUser30244

Παλικαρι μου, σε ρωτησα κατι απλο , και πλεον ξερεις και ποιος ειμαι.
Εχεις παιξει εσυ στον κ31 ? Θεωρεις οτι το παιχνιδι που εχεις κανει σε τιμα ? Θεωρεις οτι ειναι αντιπροσωπευτικο ενος καλου παιχτη ?

Απλα πραγματα σε ρωταω ....

Ο λογαριασμος tok empire,ηταν ενεργος απο 12/11/2014 εως 20/05/2015 που επαιζα ενεργοτατα,στο διαστημα λοιπον αυτο ειμασταν ανταγωνιστηκοι,φαινεται και απο τα στατιστικα μας.Θεωρω το παιχνιδι μου κατα την δικη μου γνωμη βαση παιχνιδιου ηταν απολυτο σωστο.

Αυτη η απαντηση σε εσενα,τωρα στον bumbolicious θα απαντησω στην καθαρευουσα :D
Η επανενταξη μου στην 3ντου ηταν κατι που συζητιοταν απο τα τελη αυγουστου απλα δεν τα βρισκαμε στα οικονομικα της μεταγραφης μου :D
Ναι η αληθεια ειναι οτι σαν Black Pirates στον κ1 ειμασταν ολιγο καυστικοι με τους αντιπαλους μας.
Ναι οντως μαζευω βαρβαρα αληθεια ειναι,τα χωρια μου τα μοιρασα τελη μαιου και ιδεα του sakis1017 ηταν να συνεχισω με λιγα χωρια μεσα στον πηρηνα της φυλης για να τους υποστηριζω που και που με αμυντικα οπως και εγινε σε 3 περιπτωσεις.Το αν ειμαι τσαμπα μαγκας το ξερουν οσοι με εχουν αντιμετωπισει πολυ καλα :D.
ΥΓ θελω αν σας ειναι ευκολο να σπασετε το οριο fake 14.116 εισερχομενες που εγραψε τελευταια φορα το κοντερ μου στον κ7.
ΥΓ2 περιμενω την μεγαλη του Ηλια ομαδα,για αυτο εμεινα στον κοσμο αλλωστε.
 

ΛΕΦΤΗΣ

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
76
Δυο πιτα καλαμακι κοτοπουλο απο ολα! :help



[exc]Προειδοποίηση για spamming.
ex.Con[/exc]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser21280

ο πρωταθλητης ειναι φιλε...
χαμενη υποθεση το παιδι :p

Οπππππ βρε βρε βρε καλως τον....
απο που βγηκες και μιλας και εσυ τωρα,,,που εχεις εξαφανιστει και ολο αλλαζεις το acoynt σου..
μιλα καλυτερα για κοσμους που εχεις κλεισει χωρις να σε βριζουν ολοι,,,
η αληθεια ειναι οτι θα συναντηθουμε σιγουρα εμεις οι 2..
θα σε βρω συντομα στον 36 και ας μην παιζεις με το δικο σου :noob:...ως συνηθως κρυβεσαι...
ολα καπου τεμνουν οποτε ετοιμασου μικρε...
και κατι ακομα
δεν ξεχναω ποτε να το ξερεις,,,,:D
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
καλα εσυ εχεις προβλημα μεγαλο
λογικο μετα την πυξιδα που σου εριξα στον 33

36 δεν παιζω προς το παρων...αλλα αν μπω να ξερεις οτι θα το μαθεις σιγουρα
 

DeletedUser

Οπππππ βρε βρε βρε καλως τον....
απο που βγηκες και μιλας και εσυ τωρα,,,που εχεις εξαφανιστει και ολο αλλαζεις το acoynt σου..
μιλα καλυτερα για κοσμους που εχεις κλεισει χωρις να σε βριζουν ολοι,,,
η αληθεια ειναι οτι θα συναντηθουμε σιγουρα εμεις οι 2..
θα σε βρω συντομα στον 36 και ας μην παιζεις με το δικο σου :noob:...ως συνηθως κρυβεσαι...
ολα καπου τεμνουν οποτε ετοιμασου μικρε...
και κατι ακομα
δεν ξεχναω ποτε να το ξερεις,,,,:D

επειδη μπερδευτηκα ....
Φανταζομαι δεν αναφερεσαι σ εμενα , οτι κρυβομαι .....
 

DeletedUser31309

καλα εσυ εχεις προβλημα μεγαλο
λογικο μετα την πυξιδα που σου εριξα στον 33

36 δεν παιζω προς το παρων...αλλα αν μπω να ξερεις οτι θα το μαθεις σιγουρα



κι εγω να ξερεις δεν ξεχναω την λαμογια σου στον 28 νοικ...και απ οτι φαινεται υπαρχουν κι αλλοι που εχεις κανει λαμογιες...φυσικο μου φαινεται...

οσο αναφορα εσενα γιωργακη...αν ηταν να απαντησεις κατι στο μεγαλο μηνυμα πιο πανω που εγραψα θα το χες κανει...αλλα μονο σαλτσες και να κοκορευεσαι ξερεις...γι αυτο χανεις τον ενα κοσμο μετα τον αλλον...τουλαχιστον σε αυτο το κοσμο καταφερες να φτασεις μεχρι το τελος:doh:...βεβαια αυτο οφειλετε στο οτι ησουν ριμ και μεσα στα δικα σας μπλε:D...σε διαφορετικη περιπτωση θα ειχες ηδη αποχαιρετησει...:D

τελος παντων...το θεμα ειναι οτι και εδω θα μετρησεις πυξιδα...και το καλυτερο ειναι οτι στα λεγα οτι θα φτασω στο τελος με αυτα τα παιδια που κοροιδευες:oops:...ετσι να τσουζει λιγακι περισσοτερο!!!:oops::noob:
 

DeletedUser30244

κι εγω να ξερεις δεν ξεχναω την λαμογια σου στον 28 νοικ...και απ οτι φαινεται υπαρχουν κι αλλοι που εχεις κανει λαμογιες...φυσικο μου φαινεται...

οσο αναφορα εσενα γιωργακη...αν ηταν να απαντησεις κατι στο μεγαλο μηνυμα πιο πανω που εγραψα θα το χες κανει...αλλα μονο σαλτσες και να κοκορευεσαι ξερεις...γι αυτο χανεις τον ενα κοσμο μετα τον αλλον...τουλαχιστον σε αυτο το κοσμο καταφερες να φτασεις μεχρι το τελος:doh:...βεβαια αυτο οφειλετε στο οτι ησουν ριμ και μεσα στα δικα σας μπλε:D...σε διαφορετικη περιπτωση θα ειχες ηδη αποχαιρετησει...:D

τελος παντων...το θεμα ειναι οτι και εδω θα μετρησεις πυξιδα...και το καλυτερο ειναι οτι στα λεγα οτι θα φτασω στο τελος με αυτα τα παιδια που κοροιδευες:oops:...ετσι να τσουζει λιγακι περισσοτερο!!!:oops::noob:

ο μονος κοσμος που δεν εφτασα στο τελος του ηταν ο κ28 Ηλια,Δηλαδη απο τους 11 κοσμους δεν τα εχω καταφερει σε 1.Εσυ εχεις παιξει σε 3 κοσμους και νομιζεις οτι εχεις καταφερει κατι,για αυτο γελανε ολοι μαζι σου.
 
Κορυφή