3 ΝΤΟΥ VS STOP-RIP

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser31996
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser31996

Ο ΚΟΣΜΟΣ ΚΥΛΑΕΙ ΚΑΛΑ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΜΙΚΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΚΑΙ ΚΑΤΕΥΘΥΝΟΜΑΣΤΕ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΕΥΘΕΙΑ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΙΡΟ. ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΑ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΑΡΓΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΚΑΙ ΔΥΣΚΟΛΕΥΕ ΤΟ ΠΡΑΜΑ , ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΠΑΙΞΑΜΕ ΠΟΛΥ ΞΥΛΟ ΚΑΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΕΚΑΝΕ ΤΙΣ ΛΑΜΟΓΙΕΣ ΤΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΔΙΑΦΩΝΕΙΣ ΚΑΝΕΙΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΚΑΙ ΦΤΑΣΑΜΕ ΝΑ ΧΟΥΜΕ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΝΑ ΒΓΟΥΝ ΜΙΚΡΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΣΤΟ ΠΡΟΣΚΙΝΙΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΚΑΛΑ.

ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΛΟΙΠΟΝ, ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΩ ΛΙΓΟ ΕΡΙΣΤΙΚΟΣ, ΟΙ 3ΝΤΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ Κ36 ΝΑ ΜΠΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΕΔΩ ΧΑΝΟΥΝ ΧΡΟΝΟ ΑΔΙΚΑ :p

STOP-RIP HYPE

Η.Γ. ΔΕΝ ΚΡΑΤΑΩ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΚΑΚΙΑ ΚΑΙ ΜΑΚΑΡΙ ΜΕ ΠΟΛΛΟΥΣ ΑΠΟ ΣΑΣ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΧΑΧΑΑ


ΚΑΛΕΣ ΜΑΧΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣ :noob:


[aig]Προειδοποίηση για
1.β. Κεφαλαία
Τα κεφαλαία στην γλώσσα του internet δείχνουν πως κάποιος φωνάζει-τονίζει με έντονο τρόπο αυτό που λέει. Παρακαλούμε να αποφεύγετε την εκτεταμένη χρήση τους και να την περιορίζετε σε συγκεκριμένες λέξεις-φράσεις που θέλετε να τονίσετε.


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33752

Ρε παιδια αλλο ειναι τωρα που με καιει εμενα οχι ποιος θα κλεισεις κοσμο!! Πολυ φοβαμαι οτι μετα την απωλεια του ΓΑΤΟΥΛΗ θα γεμισουμε ποντικια :oops:

Κι αλλη πυξιδα ο προ με την παρεα του! :oops:
 

DeletedUser33198

τι πυξιδα; τι εγινε χασαν οι στοπ; μην με παρεξηγειται εχω καιρο να ασχοληθω με το παιχνιδι!
 

DeletedUser31996

οχι και αν δεις τον χαρτη ο γατουλης τον 3 ΝΤΟΥ εξαφανιστικε.
 

DeletedUser33265

εχω καιρο να ασχοληθω με το παιχνιδι!

ο καλυτερος του χωριου εισαι,σου ευχομαι απο την καρδια μου να μην ξανασχοληθεις...χασιμο χρονου ειναι...δεν περνας τον χρονο σου απλα τον χανεις...και ειδικα για ατομα που δεν εχουν λοξα να κλεισουν κοσμο...
 

DeletedUser31996

μαλιστα καθηγητα ΛΕΦΤΗ ξεκιναω αμεσα :D:hmmm:
 

DeletedUser33570

Τι ωραια που ειναι να χτυπας ανενεργους εεε...

Εδω βλεπω εχετε επιδωθει να μαζευεται και καμια 200 αρια ΒΑΡΑΒΑΡΑ μεσα στην Κ44 :rolf:

Ολα απο γυρο... 3 μηνες εκει μεσα στην Ηπειρο σας και ΕΝ εχετε παρει ΟΥΤΕ 1 χωριο - οχι μονο απο μενα - αλλα απο ΚΑΝΕΝΑ ενεργο παιχτη!

Παρτε ολους τους ανενεργους και χαρειτε...

Στα μυστικα ειμαστε παραπανω... οι ενεργοι Δυναμωνουν συνεχεια...οι ανενεργοι ειναι βαρη που φευγουν απο την πλατη μας...

Kαι εσεις που μπηκατε Κ36 :clap: τι θα κανετε...:rolf: ...

Αααα να μου πεις θα λετε σε λιγο οτι και καλα μπηκατε για prem...:rolf: :rolf:

Ρε ΟΥΤΕ Κ31 ΔΕΝ θα κλεισετε...5-6 ατομα θα σας κραταμε μεχρι να βαρεθειτε :grrr2:...παιχτουρες του γλυκού νερου....:rolf:
 

ΛΕΦΤΗΣ

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
76
Εεεεεελα ρε Ταραχη.Εγω τους τα λεω δεν με ακουνε...Τους λεω εδω και καιρο πριν καν ανοιξει ο 31 να πατησουμε διαγραφη!! :doh: :rolf:
 

DeletedUser33570

....εισαι ο ΜΟΝΟΣ που νιωθει εδω...

γιαυτο και εισαι εκει που εισαι....

Τζαμπα χαμενος χρονος....:D

Πως πας?

Εδω και η κουτση Μαρια παιρνει χωρια... γιατι ετσι πισω... δουλεια φανταζομαι...

Τεσπα χαρηκα γιατι καποτε τα λεγαμε και εσυ, εαν μη τι αλλο, τα τιμας τα παντελονια!

Ο ροπμαξ... ο αλλος που το επαιζε και κλεφτης κ Αστυνομος... πεστου να φτιαξει κανα καμικαζει και να το πεταξει... να δει κατα που θα σκασει....:rolf:

Η πλακιτσα - πλακιτσα, για μενα

Λέφτης = respect...
 

DeletedUser31309

χαχαχαχαχαχαχα...5-6 οπως ειπες θα μεινετε...και αν νομιζεις οτι εσεις οι 5-6 μπορειτε να τα βαλετε με την στρατια της ΣΤΟΠ...τοτε εισαι πολυ γελασμενος και πολυ κουτος να πιστευεις κατι τετοιο...
οπως στα ειχα πει βγαινουν σιγα σιγα...και οσα μου ειχες πει ουτε στο 10% δεν βγαινουν...
 

DeletedUser

ταραχη ο δικο σας ο george230 ανεφερε οτι δεν χτυπηθηκα απο εσας οταν αρχισαν να γυρνανε οι αμυνες... ειστε ψευτες.... απλα βαλατε τον μικρο σας παικτη να με βαρεσει για να μου κανει ζημια να χασει τα αχαστα κ να ειστε ετοιμοι μετα να με βαρεσετε... αλλα την πατησατε... συνεχιστε τις ανιχνευσεις... τα χωρια θα γεμισω με 100.000 αμυνες εκαστος.... κ μετα να δω την δυναμη σας... οποτε μην μιλατε γιατι σας πειραμε αμπαριζα.... ταραχη μαθε μπαλιτσα αγορι μου.!!!!
 

DeletedUser31996

Ταραχη σου παει το ονομα ρε. Για να βγαινεις και να λες αυτα μαλλον ταραγμενο σε κοβω. Ασε μαθαινω νεα απο δικο σας τι παιζει απο κει χαχαχχαχαχα γατακι του γλυκου νερου. Ναι εχεις πειρα παραπανω αλλα ομαδικοτητα δεν η οποιοα ειναι και η βασικη ζητηση για να κλεισεις κοσμο. 5-6 ειστε και κει θα μεινετε γιατι μεχρι και το τελευταιο χωριο θα χασεις. Παρεπιπτοντως χαιρετισματα στον γατουλη ;) <3
 

DeletedUser33200

Εγω δεν παιζω αλλα μονο και με οσα εχω δει απο κοσμους που εχει παιξει η 3ΝΤΟΥ θα πω κατι.

Ειτε θα νικησουν τιμια ειτε ατιμα ειναι απλο :rolf:

Καλυτερα εσεις στη Στοπ να προσεχετε:Ρ

ΥΓ
Λευτερη εισαι ασχετος
 

DeletedUser31309

χαχαχαχαχαχα
5-6 και ξερετε το καλυτερο ε...μολις ειδαν τον σωτηρη μπουλ εκτος φυλης για τοτε μιλαω που ειχαμε παραξηγηθει τρεχανε και παρακαλαγανε να τον παρουνε απο εκει...μας ειχαν μεσα μας τον χharis να μαθαινουνε τα παντα και λοιπα...δεν τους κανω ομως την χαρη...
αυτος ειναι ο ταραχη και απο εκει οι παικτες...απολαυστε τους...ΠΙΟ ΜΗΔΕΝ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΗΔΕΝΙΚΟΙ ΕΙΣΤΕ...
παρτε τους ανενεργους σας γιατι και 500 χωρια να φτασετε με τα μισα οι καλυτεροι μας, σας γλεντανε για τα καλα...

και ταραχη ασχετε ρωτα λιγο τον george230 που του ειχα πει μια βδομαδα πριν παμε και φτιαξουμε αποικια στους μπαναρισμενους παικτες των ΝΤΡΟΥΙΤ ρενταρμυ και καβα...τι του ειχα πει...ακριβως τι του ειχα πει να σε ενημερωσει...και σου αναφερω ακριβως εδω την στρατηγικη μου τοτε πως επαιξα και δεν ειχαν ουτε 1 τσεκουρι για ρηκλεημ σακης και ολοι εκει κατω...

μαζεψτε τωρα τα εσωτερικα σας γιατι ολα κοκκινα τα δειχνει ο χαρτης...γατακι!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

σας προτεινω ομαδικη διαγραφη... ετσι ισως σωσετε τα προσχιματα.χαχαχα
 
Κορυφή