ΚΑΛΙΑΚΟΥΔΕΣ ΤΟΥ ΟΛΕΘΡΟΥ part II - ΘΑ ΣΑΣ ΡΑΜΦΙΣΟΥΜΕ ΞΑΝΑ

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser24216
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser2088

[aig]Κύριοι για να κλείσει το θέμα θα σας πω γιατί δεν έδωσα ποινή για σπάμ, μιας και δεν τρέφω καμία συμπάθια ή αντιπάθεια για κανέναν σας.

Το θέμα είναι παρουσίαση φυλής και στρατολόγηση παιχτών,
φυσικό είναι μια φυλή που θέλει να κάνει στρατολόγηση σε καλούς παίχτες να καυχιέται για άλλους κόσμους και τι έκανε σε αυτούς,
όπως φυσικό είναι οι παίχτες άλλων φυλών, να προσπαθούν να την μειώσουν και δεν έχουν άλλο τρόπο από το να φέρουν παραδείγματα από άλλους κόσμους, μιας και αυτός είναι καινούργιος για να έχει κάτι να πουν.

Ως εκ τούτου δεν βλέπω σπάμ.

Παρακαλώ συνεχιστείτε στο θέμα σας, γιατί τώρα ποια βλέπω ότι σπαμάρετε και οι δυο.[/aig]
 

DeletedUser

Χαχανουλα σε ποσα ρουμ με εβαλες;;
Παλι λογακια;;

τι ελεγε το πανηγυρι του Αγιου Ψευτη στον Δημο Απατεωνα ποντικακι?...σε αποθεωσαν?...θα σε βοηθησουν να απογειωθει η καριερα σου?...πες μου γτ ανησυχω γιατι την επαγγελματικη σου ανελιξη...τοσο ταλεντο ειναι κριμα να παει χαμμενο...
 

DeletedUser29315

τι ελεγε το πανηγυρι του Αγιου Ψευτη στον Δημο Απατεωνα ποντικακι?...σε αποθεωσαν?...θα σε βοηθησουν να απογειωθει η καριερα σου?...πες μου γτ ανησυχω γιατι την επαγγελματικη σου ανελιξη...τοσο ταλεντο ειναι κριμα να παει χαμμενο...

Φιλε the mysteries στο ζητω σαν χαρη.κανε ρισταρτ ελα στην 55 και η καριερα η δικη σου θα απογειωθει οταν σε νομπλαρω.χαχαχα.θα το λες και στα εγγονια σου.:axe:.και θα τραγουδας το μαυρη ειναι η νυχτα στα βουνα μαυρη σαν καλιακουδα..του ολεθρου.χαχαχαχα γκλαντι σ αγαπαμε ρε.στειλε ιν μποξ.νουμπα.ε νουμπα.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Φιλε the mysteries στο ζητω σαν χαρη.κανε ρισταρτ ελα στην 55 και η καριερα η δικη σου θα απογειωθει οταν σε νομπλαρω.χαχαχα.θα το λες και στα εγγονια σου.:axe:.και θα τραγουδας το μαυρη ειναι η νυχτα στα βουνα μαυρη σαν καλιακουδα..του ολεθρου.χαχαχαχα γκλαντι σ αγαπαμε ρε.στειλε ιν μποξ.νουμπα.ε νουμπα.

...η καριερα μου απογειωθηκε κ27 που σε γνωρισα...εμαθα να χανω!...χαχαχαχαχαχαααα... κανε καλυτερα εσυ ρεσταρτ ΒΔ κι ελα 44 να θυμηθεις τα παλια...με Νταρκλινγκ για αμυνες κι εμενα για καντηλια...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser32808

Βρε βρε λέω και εγώ , δεν θα ξανά βγουν τα παιδιά στο external , σας πεθύμησα βρε σεις , μου λείψατε . Κρίμα που δεν θα σας έχω .
Από τον κ33 γτ φύγατε ρε παιδιά ;
έτσι κάνει ο κόσμος ; ούτε ένα αντίο

Και σαν να μην έφτανε αυτό , η ηρωική έξοδος σας από τον κ33 ήρθατε στον 36 και δεν ήρθατε να πείτε ούτε ένα γεια ; τι είναι αυτά ρε παιδιά;

Μία συμβουλή για τις άλλες φυλές στον κ36 : Παιδιά κλείστε τα πτηνά στο κλουβί γρήγορα γιατί κουτσουλάνε ασύστολα.

τοκ τοκ τοκ
 
Κορυφή