ΚΑΛΙΑΚΟΥΔΕΣ ΤΟΥ ΟΛΕΘΡΟΥ part II - ΘΑ ΣΑΣ ΡΑΜΦΙΣΟΥΜΕ ΞΑΝΑ

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser24216
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Δεν νομίζω να μίλησα για την DOOM και τους 300 , βλέπεις εκεί υπάρχουν κάποια αξιόλογα άτομα.
Για εσένα και τον Darkling μίλησα αγαπητέ μου Κλεψ1 Κλεψ1 .

Ε ναι ηρωική έξοδος , δεν μπορείς να πεις
μπήκες , έπαιρνες κάτι επιτηρήσεις , έφαγες τις φάπες σου και τις έκανες με ελαφρά
ουπς

Ναι άσε στον κ30 ειδικά εσείς μας πονέσατε πολύ , δεν θυμάσαι κάθε εβδομάδα πλάνο μας είχατε .

χαχαχαχαχα...μην αφηνεις να σε κοροιδευουν οι γιατροι για να στα τρωνε,δεν εχεις αιμοροιδες!...ρωτησα ενα φιλο γιατρο και μου ειπε κρυες κομπρεσες στην πασχουσα περιοχη και βαζελινη γυρω απο αυτην καθε μερα και θα στρωσει...καλο κουραγιο...


[aig]10 Πόντοι για,
2. Συμπεριφορά
Παρακαλούμε να συμπεριφέρεστε με σεβασμό και με ευγένεια στους άλλους.
Μπορείτε να χρησιμοποιήσετε διάφορες τακτικές για να προκαλέσετε τον αντίπαλο σας, αρκεί οι τακτικές αυτές να είναι βασισμένες στο παιχνίδι.


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser29426

Πονάει ο λοκός σου και πετάς μπαρούφες...


[aig]10 Πόντοι για,
2. Συμπεριφορά
Παρακαλούμε να συμπεριφέρεστε με σεβασμό και με ευγένεια στους άλλους.
Μπορείτε να χρησιμοποιήσετε διάφορες τακτικές για να προκαλέσετε τον αντίπαλο σας, αρκεί οι τακτικές αυτές να είναι βασισμένες στο παιχνίδι.


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser24216

προσωπικα δεν επαιξα στον 33, και χρωσταω μια συγνωμη στην Σκουλ ο ιδιος.
το να εφυγα γιατι εγω "εφαγα φαπες" ειναι λιγο ****, το χωριο μου δεν πηγε πανω απο 1000 ποντους στο ριμ.
ξαναμπες στον 30 παντως, δεν εχει ληξει ακομα, προλαβαινεις να φας ενα μπαν ακομα.
 

DeletedUser27572

οπως βλεπετε δεν σας προσβαλω εγω μονοι σας αποδηκνιετε το τι ειστε με τα ποστ που κανετε οι σεχ οπως λεγοταν η φυλη που με εκανε πλανο στον ΗP και μου πηρε τα χωρια εχει μελη που με σεβοντε και αναγνωριζουν την αξια μου και πολλοι απο αυτους ηταν και ηγεσιες, ειμαι ο μονος που δεν προδωσε ποτε καμια φυλη και την μοναδικη φωρα που μπηκα στους σεχ για να κερδησω και εγω ΗP δεν το δεχτηκα και πολεμησα μεχρι τελους αν και επαιζα μονος μου στους storm γιατι για αυτους ειχα μπει απο την αρχη, ειμαι ο μονος που πεφτει παντα στην 1 φυλη που μπαινει και δεν αλαζει φυλες δεν πηγενε σε αυτους αυτο που ειπα αλλα στην summer, σε αυτο το παιχνηδι παντα οι εχθροι μου ηταν πολυ ποιο καθαροι απο τους συμμαχους μου αυτο λεει πολλα και καλα κανετε και προσβαλεστε 2.000 ατομα γιατι τα 1800 σας εκμεταλεβοντε και παντα και εγω ειμαι μεσα σε αυτα και τα αλλα 200 που μενουν στο τελος ειναι οι κλυκαδοροι αμα εγω που λεω την αληθεια ειμαι λαθως και πρεπει να με λιθοβολησετε καντετο ολλοι ξερετε πως εχω δικαιο και απο ατομα που αντι να διαβασουν τι τους λες, να σε ακουσουν ασχολουντε με αλλα πραγματα εγω δεν ασχολουμε για τα ψυχολογικα σας πηγαιντε αλλου.
δεν εχω σκοπο να ασχοληθω αλλο μαζι σας και κοψτε τα ψεματα ημουν χαλκδικη οταν εφαγα το πλανο και ηδη ειχε διαλυθει η φυλη μου απο την σαμερ με ψεματα ενημερωσα εγγερα για το πλανο πηρα και φαναρι και πην σκασουν οι επιθεσεις σας τυχαια ο παικτης με το φαναρι αλαξε φυλη και οι αμυνες εφηγαν και ακομα μηλατε απο την 1 μερα σας ξανασυχαθηκα οχι μονο γιατι ειμαι σιγουρος πως θα δω παλη τα ιδια αλλα γιατι μηλατε κιολας αμα θελετε να μαθετε αν ειμαι καλος παικτης ρωτηστε ξενους οι κομπλεξαρες εδο επιβιωνουν κανοντας το ασπρο μαυρο τουρκους ρωτηστε ειναι ποιο αξιοι απο τον λιγοτερο κομπλεξικο εδο μεσα.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser24216

θελω να σου ειμαι καλοκαγαθα ειλικρινης.

δεν καταλαβα τιποτα.
 

DeletedUser

Η μεγαλη επανεμφανιση (μας λειψατε), οι δικαστες των φυλετικων (ολοκληρο πλανο σε βαρβαρα κανανε και να σκανε και ολοι μαζι την ιδια ωρα), οι τιμωροι των ανεγκεφαλων και νουμπαδων (αγκαλια στην ηπειρο και πολεμο με την τρομερη bad), οι τρομεροι λεκτορες του εξτερναλ (τοσες τελειες και χαχαχουχα) και προπαντων οι παικτες με την "μεγαλυτερη" μπεσα!!
Πρωτοσελιδα σε εφημεριδες, ο ουρανος σκοτεινιαζει, φτερουγισματα και κροξιματα, φοβος στην καρδια των παικτων,επιστρεψανε...

Καλη επιτυχια ευχομαι αλλα ενα παραπονο εχω. Ενα μηνυματακι οτι μπαινετε στον κοσμο δεν στειλατε, να κανονιζαμε και ιδια ηπειρο για να μας "ποναγατε" οπως εσεις ξερετε ;)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser29315

Γεια σας παιδια καλο φθινοπωρο καλες μαχες.μια καλησπερα απο μενα.νταρκλινκ καλη επιτυχια μουρλε μου.χαιρετισματα στον γκλαναταρα.γκρατσιανι ωραιος παικτης πολυ δυνατος.σε καταλληλη φυλη θα εκανε παπαδες.χαιρετισματα σε ολους και παλι μπηκα και γω να διασκεδασω κανα βραδακι.
 

DeletedUser24216

edit αυτο το ποστ γιατι καποιο προβλημα εχει το φορουμ σας
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser24216

Η μεγαλη επανεμφανιση (μας λειψατε), οι δικαστες των φυλετικων (ολοκληρο πλανο σε βαρβαρα κανανε και να σκανε και ολοι μαζι την ιδια ωρα), οι τιμωροι των ανεγκεφαλων και νουμπαδων (αγκαλια στην ηπειρο και πολεμο με την τρομερη bad), οι τρομεροι λεκτορες του εξτερναλ (τοσες τελειες και χαχαχουχα) και προπαντων οι παικτες με την "μεγαλυτερη" μπεσα!!
Πρωτοσελιδα σε εφημεριδες, ο ουρανος σκοτεινιαζει, φτερουγισματα και κροξιματα, φοβος στην καρδια των παικτων, επιστρεψανε...

Καλη επιτυχια ευχομαι αλλα ενα παραπονο εχω. Ενα μηνυματακι οτι μπαινετε στον κοσμο δεν στειλατε, να κανονιζαμε και ιδια ηπειρο για να μας "ποναγατε" οπως εσεις ξερετε ;)


Γιατι δεν ερχεστε και σεις?
μας λειψανε οι 500 ξαφνικες επιθεσεις απο εναν παικτη που μπαινουν το ιδιο δευτερολεπτο.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Ασχολουμαστε με σοβαρο κοσμο,με παικτες που αν μας κερδισουν,θα μας εχουν κερδισει οι ιδιοι και δεν θα το παιζουν μαγκες με "φρυδια" αλλονων(ΤΡ-ΣΟΥΣΟΥ σε περιπτωση που εχεις κενα) και το σημαντικοτερο,με παικτες που εχουν μπεσα και καθολου κομπλεξ ;)

Οσο για τις 500 επιθεσεις,θυμησε μου που το συναντησες γιατι δεν νομιζω να δεχτηκες επιθεσεις απο εμας,θυμαμαι ησουν μια ηπειρο μακρυα και δεν πλησιαζες και πολυ ;)
 

DeletedUser24216

ουτε στον 30 χασατε απο φρυδια αλλων.
απ τα δικα σας χασατε.
 

DeletedUser

Μια φορα παντως απο τα δικα σας δεν χασαμε,θεατες ησασταν ;)
Ελπιζω κ36 να βρειτε καποιον να κανετε μια αγκαλια στην ηπειρο και να αντεξετε το σταρτ απ μπας και κανετε κατι σημαντικο ετσι για την αλλαγη,και μην αγχωνεστε,σιγουρα καπου θα σας πετυχουμε ;)
 

DeletedUser

Μια φορα παντως απο τα δικα σας δεν χασαμε,θεατες ησασταν ;)
Ελπιζω κ36 να βρειτε καποιον να κανετε μια αγκαλια στην ηπειρο και να αντεξετε το σταρτ απ μπας και κανετε κατι σημαντικο ετσι για την αλλαγη,και μην αγχωνεστε,σιγουρα καπου θα σας πετυχουμε ;)

αγκαλιαστηκαν ειδη σε κοσμο με 1/3 των ηπειρων. οπως και καποιεσ αλλες. αλλα θα τα λεμε στην πορεια.
 

DeletedUser29426

Την είπες την μπαρούφα και εσύ κοροίδο απελυσέ τους ρουφ σου ειναι πολυ φτηνη παραμυθια σου πουλανε
 

DeletedUser24216

αγκαλιαστηκαν ειδη σε κοσμο με 1/3 των ηπειρων. οπως και καποιεσ αλλες. αλλα θα τα λεμε στην πορεια.

δεν υπαρχει "αδερφικη συμμαχια" και τραγελαφικοι οροι για την Ντουμ. Τα εχουμε ξαναπει και στον 30, τωρα αν δεν μπορειτε να καταλαβετε απλα νοηματα, φερτε τον Μοργκοθ που τα καταλαβαινει. (τα ξεχναει μετα αλλα κανεις δεν ειναι τελειος)
η μονη φυλη που δεν υπαρχει και δε θα υπαρξει ποτε υποψια διαμαχης με εμας ειναι οι 300, και αυτοι δεν μπηκαν σαν φυλη στον 36.

αν δεν το καταλαβαινετε, ανοιγω MS paint.
 

DeletedUser24216

Γιατι, μην σκασετε και παθουμε τιποτα?
μαυρα ματια κανουν τα μπαν που σας χασανε.
 

DeletedUser

Η μεγαλη επανεμφανιση (μας λειψατε), οι δικαστες των φυλετικων (ολοκληρο πλανο σε βαρβαρα κανανε και να σκανε και ολοι μαζι την ιδια ωρα), οι τιμωροι των ανεγκεφαλων και νουμπαδων (αγκαλια στην ηπειρο και πολεμο με την τρομερη bad), οι τρομεροι λεκτορες του εξτερναλ (τοσες τελειες και χαχαχουχα) και προπαντων οι παικτες με την "μεγαλυτερη" μπεσα!!
Πρωτοσελιδα σε εφημεριδες, ο ουρανος σκοτεινιαζει, φτερουγισματα και κροξιματα, φοβος στην καρδια των παικτων,επιστρεψανε...

Καλη επιτυχια ευχομαι αλλα ενα παραπονο εχω. Ενα μηνυματακι οτι μπαινετε στον κοσμο δεν στειλατε, να κανονιζαμε και ιδια ηπειρο για να μας "ποναγατε" οπως εσεις ξερετε ;)

...καντε κομμα οι πονεμενες να κλαψετε ολες μαζι!...σορυ παντως που δεν στελνουμε μνμ σε φυλες που δεν ξερουν να παιζουν τιμια...δεν θα ξαναγινει...

Υ.Γ: τη λεξη μπεσα ασε να τη χρησιμοποιει κανας που ξερει τι σημαινει

- - - Eνημερώθηκε - - -

Γεια σας παιδια καλο φθινοπωρο καλες μαχες.μια καλησπερα απο μενα.νταρκλινκ καλη επιτυχια μουρλε μου.χαιρετισματα στον γκλαναταρα.γκρατσιανι ωραιος παικτης πολυ δυνατος.σε καταλληλη φυλη θα εκανε παπαδες.χαιρετισματα σε ολους και παλι μπηκα και γω να διασκεδασω κανα βραδακι.

...και γτ δεν τα λες τα χαιρετισματα κατευθειαν σε μενα ρε?...χαχαχαχαααααα...μπηκες κ36?...

- - - Eνημερώθηκε - - -

Ασχολουμαστε με σοβαρο κοσμο,με παικτες που αν μας κερδισουν,θα μας εχουν κερδισει οι ιδιοι και δεν θα το παιζουν μαγκες με "φρυδια" αλλονων(ΤΡ-ΣΟΥΣΟΥ σε περιπτωση που εχεις κενα) και το σημαντικοτερο,με παικτες που εχουν μπεσα και καθολου κομπλεξ ;)

Οσο για τις 500 επιθεσεις,θυμησε μου που το συναντησες γιατι δεν νομιζω να δεχτηκες επιθεσεις απο εμας,θυμαμαι ησουν μια ηπειρο μακρυα και δεν πλησιαζες και πολυ ;)

...παλι μιλας για μπεσα?...χαχαχαχαχαααα...εσυ σε μας?...ενταξει πλεον εισαι πιο αστειος κι απο τον ταμτακο...τωρα για σοβαρους κοσμους μην μας τα θυμιζεις τι λεγατε: κ30 ο καλυτερος κοσμος σε υλικο και ρυθμισεις και καλο παιχνιδι(πριν απο τα γκλομπαλ και τις βρωμιες σας βεβαια)...

...σας ειδαμε και λιγο κ33 ποσες επιθεσεις εφευγαν οταν εκαναν αναβαθμιση στο παιχνιδι και δεν δουλευε σχεδον κανενα ****-παρανομο σκριπτ...20 φεικ τη μερα Νταβιντσι και αλλες τοσες ο Αφρογαλος...χαχαχαχαχαααα...παιχταραδες...να μην μιλησω για τρενα και κολληματα που εχω και πριντ σκριν εκεινη την περιοδο...

- - - Eνημερώθηκε - - -

Μια φορα παντως απο τα δικα σας δεν χασαμε,θεατες ησασταν ;)
Ελπιζω κ36 να βρειτε καποιον να κανετε μια αγκαλια στην ηπειρο και να αντεξετε το σταρτ απ μπας και κανετε κατι σημαντικο ετσι για την αλλαγη,και μην αγχωνεστε,σιγουρα καπου θα σας πετυχουμε ;)

...δεν προλαβατε να χασετε γατακια!...με 2 μπαν διαλυση φυλης, ουριτσα μεσα,αυτακια κατω και τρεχατε να κρυφτειτε σε αυτους που βριζατε δλδ Σουσου!...μιλαει και ο κοπλευ του λογ Μιστερ Γυριστρουλα Shipboy που ηταν Σολ, πηγε Σουσου μολις διαλυθηκε και μετα ρουφιανευε τους Σολ για να παει ΤΡ και μετα επειδη μπλεχτηκαν τα κομπλευ ξαναπηγε Σουσου(τοτε ΦΑΠΕΣ)...ρε Σωτηρακη ασε να μιλησει κανας αλλος για μπεσα και σωστο παιχνιδι γτ εσυ εισαι πολυ μικρος και φοβιτσιαρης για να το κανεις...

- - - Eνημερώθηκε - - -

αγκαλιαστηκαν ειδη σε κοσμο με 1/3 των ηπειρων. οπως και καποιεσ αλλες. αλλα θα τα λεμε στην πορεια.

...να σας φερουμε χαρτομαντηλα να κλαψετε?...λιγο αλοιφη για καλους να ανακουφιστειτε?...ο,τι χρειαστειτε πειτε μας γτ η κλαψα σας ειναι πολυ βαρετη...

- - - Eνημερώθηκε - - -

προσεχε τι ευχεσαι...

...ταδε εφη ο λογ με τα χιλια κοπλευ που αναγραφει 3 κοσμους στο προφιλ του:

κ28 - που και καλα πατησε διαγραφη για τους γνωστους λογους(οχι μην χαλασει το αρχειο και χασει ρε παιδια αλλα γτ ξενερωσε, ηταν στραβη η στεκα,δεν ηθελε να παρει μεταγραφη στα κοκκινα, κτλ)

κ30 - που εφαγε γκλομπαλ για τον πιο σιχαμενο ανανδρο λογο που εχω ακουσει οσα χρονια παιζω φυλλετικες(μαζι με το Νικολακη των χιλιων λογ)

κ33 - τον κοσμο των 4 ηπειρων που επειδη παιζουν εγινε ο καλυτερος εβερ

...οκ... i rest my case kitten! ... ειλικρινα τρεμω μην ερθεις κ36 και κανεις οτι και στους προηγουμενους 2 κοσμους που επαιξες...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή