ΚΑΛΙΑΚΟΥΔΕΣ ΤΟΥ ΟΛΕΘΡΟΥ part II - ΘΑ ΣΑΣ ΡΑΜΦΙΣΟΥΜΕ ΞΑΝΑ

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser24216
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser24216

Κι ενω η λιστα με τους κλαμμενους του Κ30, εφτασε σε ενα μακροσκελες ομολογουμενως, τελος, ανοιξε ο Κ36.
ολοι ηρεμα εκαναν τα κουμαντα τους, υπολογιζαν τις συμμαχιες, τις αδερφικες σχεσεις μεχρι τελους, μεχρι να τσακωθουν για το πρωτο βαρβαρο, κοιταζαν για το αν εχουν γινει update τα ****ακια τους, (τα Converse εννοω, δε καταλαβαινω τι σκεφτηκατε) κι ενω ολα εμοιαζαν μια σιγαλια σε ενα ηρεμο δασακι, ξαφνικα.

αφου, αφου, αφου, αφου.
(ηχος καταραμενων φτερων)


οι Καλιακουδες του Ολεθρου εσκισαν τον αγερα σαν μνημον..... (απαγορευονται τα πολιτικα σχολια, +10 βαθμοι), προσγειωθηκαν στο Κ36 και κοιταξαν ολουθε. (sic)

ειμαστε εδω και θα μεινουμε.
οσοι μας θελετε για φιλους, ειμαστε καλα παιδια.
οσοι μας θελετε για εχθρους να σας δωσω μια λιστα απο ατομα που υπογραφω και με τα 2 μου πληκτρολογια οτι το μετανιωσαν οικτρα.

ειμαστε νουμπαδες κι ετοιμοι για ολα.
ειμαστε το κακο σπυρι στον (ΛΟΓΟΚΡΙΣΙΑ) σας.
σε αντιθεση με εσας, εχουμε φτερα.

Καλως μας ανταμωσατε στον Κ36.
Και μη ξεχνατε.
το καλεσμα της καλιακουδας εχει μελετηθει απ το πανεπιστημιο του Γκουγκενστουργκεν και βραβευτει ως καλυτερο σαουντρακ για ταινιες ερωτικου περιεχομενου και μαγειρικης στιφαδου με μετρια ομως κρεμμυδακια.


η παρουσα παρουσιαση (καπως δεν κολλαει γραμματικα αυτο, Νικο βοηθα με), ηταν μια προσφορα των κολλυβων "Τζωρτζ Πυξιδας και Υιοι."
 

ex.Con

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
209
το ονομα της φυλης δεν μας ειπατε
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
Κι ενω η λιστα με τους κλαμμενους του Κ30, εφτασε σε ενα μακροσκελες ομολογουμενως, τελος, ανοιξε ο Κ36.
ολοι ηρεμα εκαναν τα κουμαντα τους, υπολογιζαν τις συμμαχιες, τις αδερφικες σχεσεις μεχρι τελους, μεχρι να τσακωθουν για το πρωτο βαρβαρο, κοιταζαν για το αν εχουν γινει update τα ****ακια τους, (τα Converse εννοω, δε καταλαβαινω τι σκεφτηκατε) κι ενω ολα εμοιαζαν μια σιγαλια σε ενα ηρεμο δασακι, ξαφνικα.

αφου, αφου, αφου, αφου.
(ηχος καταραμενων φτερων)


οι Καλιακουδες του Ολεθρου εσκισαν τον αγερα σαν μνημον..... (απαγορευονται τα πολιτικα σχολια, +10 βαθμοι), προσγειωθηκαν στο Κ36 και κοιταξαν ολουθε. (sic)

ειμαστε εδω και θα μεινουμε.
οσοι μας θελετε για φιλους, ειμαστε καλα παιδια.
οσοι μας θελετε για εχθρους να σας δωσω μια λιστα απο ατομα που υπογραφω και με τα 2 μου πληκτρολογια οτι το μετανιωσαν οικτρα.

ειμαστε νουμπαδες κι ετοιμοι για ολα.
ειμαστε το κακο σπυρι στον (ΛΟΓΟΚΡΙΣΙΑ) σας.
σε αντιθεση με εσας, εχουμε φτερα.

Καλως μας ανταμωσατε στον Κ36.
Και μη ξεχνατε.
το καλεσμα της καλιακουδας εχει μελετηθει απ το πανεπιστημιο του Γκουγκενστουργκεν και βραβευτει ως καλυτερο σαουντρακ για ταινιες ερωτικου περιεχομενου και μαγειρικης στιφαδου με μετρια ομως κρεμμυδακια.


η παρουσα παρουσιαση (καπως δεν κολλαει γραμματικα αυτο, Νικο βοηθα με), ηταν μια προσφορα των κολλυβων "Τζωρτζ Πυξιδας και Υιοι."

καλη επιτυχια!!!! :D
 

DeletedUser

To loipon. o k36 exei pio kala accounts apo k35 an paiksoun oloi tha eexei gelio. alla i katifora toy paixnidiou na min mporei na simplirosi 4 ipirous sinexizete. ayta ta oliga asxeta. Sorry gia ta greeklish alla fteei to shift mou.


[aig]Αφού φταίει το shift απλή προειδοποίηση για
1.α. Greeklish
Στο forum απαγορεύονται τα Greeklish. Η τιμωρία για χρήστες που γράφουν με Greeklish είναι infraction 5 πόντων για κάθε μήνυμα η απάντηση σε Greeklish. Αυτό σημαίνει ότι μετά από 4 μηνύματα ή απαντήσεις με Greeklish επέρχεται αυτόματα αποκλεισμός για 1 μήνα. Απαγορεύονται οι αιτήσεις υποστήριξης γραμμένες με λατινικούς χαρακτήρες (Greeklish) και τέτοιες δεν θα απαντιούνται.

φρόνιμο θα ήταν μέχρι να το φτιάξετε να γυρίσετε με το μάους την γλώσσα στα Ελληνικά και να την αφήσετε μόνιμα εκεί.
By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

ex.Con

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
209
To loipon. o k36 exei pio kala accounts apo k35 an paiksoun oloi tha eexei gelio. alla i katifora toy paixnidiou na min mporei na simplirosi 4 ipirous sinexizete. ayta ta oliga asxeta. Sorry gia ta greeklish alla fteei to shift mou.

και πως ξερεις εσυ τα "καλα" και τα "κακα" accounts του 35 και του 36, ξερεις αν παιζει καποιος "καλος" με αλλο name?
 

DeletedUser33703

Βρε βρε λέω και εγώ , δεν θα ξανά βγουν τα παιδιά στο external , σας πεθύμησα βρε σεις , μου λείψατε . Κρίμα που δεν θα σας έχω .
Από τον κ33 γτ φύγατε ρε παιδιά ;
έτσι κάνει ο κόσμος ; ούτε ένα αντίο

Και σαν να μην έφτανε αυτό , η ηρωική έξοδος σας από τον κ33 ήρθατε στον 36 και δεν ήρθατε να πείτε ούτε ένα γεια ; τι είναι αυτά ρε παιδιά;

Μία συμβουλή για τις άλλες φυλές στον κ36 : Παιδιά κλείστε τα πτηνά στο κλουβί γρήγορα γιατί κουτσουλάνε ασύστολα.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser27572

καλη αρχη, μην γκρηνιαζετε ολλοι φτετε για την καταντια του ελλνικου σερβερ με τον χαρακτηρα σας διοχνετε τον κοσμο απο το παιχνηδι και μετα γκρηνιαζετε οτι δεν υπαρχουν παικτες, εγω ειδα αρκετους καλους στην ήπειρο 54 και ειπα να μπω για πλακα χωρης πρεμ γιατι παιζω και αλλου και γενικα δεν εχω χρονο οπως εχω πει στον δικο μας σερβερ δεν αξιζει να παιξεις σοβαρα εντιμοτης 0.
 

DeletedUser33970

Γκρατσιανι τι εγινε τελικα με εκεινη την διασημη ηθοποιο που ειχατε μονιμη σχεση και σε πληρωνε για να παιζεις ?

Υ.Γ Συνεχιζεις την απεριγραπτη καριερα σου σε ελληνικους και ξενους κοσμους?
 

DeletedUser27572

Γκρατσιανι τι εγινε τελικα με εκεινη την διασημη ηθοποιο που ειχατε μονιμη σχεση και σε πληρωνε για να παιζεις ?

Υ.Γ Συνεχιζεις την απεριγραπτη καριερα σου σε ελληνικους και ξενους κοσμους?

χαχαχαχα χαιρομαι που με θυμαστε ακομα αυτο σημαινει πως σας εχω μηνει αξεχαστος, παντος αυτο που λες δεν τοχω πει δεν ηταν ηθοποιος και δεν με πληρωνε για να παιζω χαχαχαχα εχετε ξεφηγει, το ζουμι του ελληνικου σερβερ ειναι οτι δεν ξερετε να παιζετε μονο να μηλατε, να κανετε προπαγανδα, να μαζεβετε την παρεα σας και να κερδηζει αυτος που εκανε περισσοτερη προπαγανδα και μαζεψε την μεγαλυτερη παρεα οπως οταν μαλονουν 2 παιδακια λενε θα φωναξω την παρεα μου τετια φαση (γιαυτο καλω και το παληκαρι αυτου του ποστ να κανει μεγαλη παρεα για να κερδησει και να σκαρφηστει τα ποιο τρελα ψεματα, εδο θα μαθει απο τους καλυτερους) εκει εχετε μηνει και παντα με ψεματα μεχρη και οτι υμνω τον χητλερ λεγαν καποτε για να διαλυσουν την συμμαχεια μου και διαφωρα αλλα που δεν θυμαμε , ψευτηκα print αβερτα μεχρη και τον κολητο μου ψησαν και αναγκαστηκα να τον noblaro γιαυτο καλυτερα μονος χωρης να μηλαω με κανεναν και να μην στηριζομαι σε καμια παρεα να παιξω μεχρη να βαρεθω και να με πουν και ασχετο στο τελος, κανενα θεμα δεν θα κανω την ηθικη μου ******α για την πρωτια.
 

DeletedUser24216

εχεις δικιο. αυτο κανουμε.
μαζευουμε τις καλυτερες ομαδες και κερδιζουμε.

μαλλον γι αυτο το παιχνιδι ειναι ομαδικο και και κανενας σουπερ παικταρας δεν κερδισε μονος του.

ευγε.
 

DeletedUser27572

δεν κατηγωρησα κανεναν για αυτο απλα λεω πως αυτο δεν σημαινει οτι ειστε μαγκες η οτι ειστε καλοι παικτες, κατηγωρησα οσους χρησιμοποιουν ψεματα για την προπαγανδα τους και δεν εχουν ηθικη απλα γιατι ειναι κληκα μεσα σε μια συμμαχεια σου περνουν τα χωρια ενω εισε συμμαχος τους η σε βαζουν στην συμμαχεια τους για να το κανουν ποιο ευκολα και διαφωρα τετια, ελλα δεν νομιζω να ειμαι ο μονος που τα εζησε αυτα...
 

DeletedUser33970

οντως γκρατσιανι, εγω ακομα πεταγομαι ιδρωμενος τα βραδια και φωναζω το ονομα σου, σε ακουω και το βρακακι μου γινεται κιτρινο μπροστα καφε πισω... Αξεχαστος θα μας μεινεις πιστευω σε ολους εδω http://prntscr.com/8kfpgo ! Να μας μιλησεις εσυ για προπαγανδα και ηθικη? καλυτερα να μας μιλησει η ηθοποιος τραγουδιστρια που σε πληρωνε για να παιζεις και σε απασχολουσε ολως τυχαίως οταν ετρωγες πλανο. Αντε φιλακια
 

DeletedUser3040

χαχαχαχα χαιρομαι που με θυμαστε ακομα αυτο σημαινει πως σας εχω μηνει αξεχαστος, παντος αυτο που λες δεν τοχω πει δεν ηταν ηθοποιος και δεν με πληρωνε για να παιζω χαχαχαχα εχετε ξεφηγει, το ζουμι του ελληνικου σερβερ ειναι οτι δεν ξερετε να παιζετε μονο να μηλατε, να κανετε προπαγανδα, να μαζεβετε την παρεα σας και να κερδηζει αυτος που εκανε περισσοτερη προπαγανδα και μαζεψε την μεγαλυτερη παρεα οπως οταν μαλονουν 2 παιδακια λενε θα φωναξω την παρεα μου τετια φαση (γιαυτο καλω και το παληκαρι αυτου του ποστ να κανει μεγαλη παρεα για να κερδησει και να σκαρφηστει τα ποιο τρελα ψεματα, εδο θα μαθει απο τους καλυτερους) εκει εχετε μηνει και παντα με ψεματα μεχρη και οτι υμνω τον χητλερ λεγαν καποτε για να διαλυσουν την συμμαχεια μου και διαφωρα αλλα που δεν θυμαμε , ψευτηκα print αβερτα μεχρη και τον κολητο μου ψησαν και αναγκαστηκα να τον noblaro γιαυτο καλυτερα μονος χωρης να μηλαω με κανεναν και να μην στηριζομαι σε καμια παρεα να παιξω μεχρη να βαρεθω και να με πουν και ασχετο στο τελος, κανενα θεμα δεν θα κανω την ηθικη μου ******α για την πρωτια.

τωρα οτι στην ουσια προσβαλεις τουλαχιστον 2000 παικτες που παιζουν στον ελληνικο σερβερ το πηρες χαμπαρι η δεν φτανει μεχρι εκει η υπεροψια σου?μπορεις να πεις οτι θες ονομαστικα για οτι περιγραφεις αλλα οι υπολοιποι δεν σου φταιμε τιποτα να μας αποκαλεις,καιροσκοπους,ψευτες,ασχετους παικτικα,και δεν ξερω τι αλλο.μαζεψου λοιπον και προσεχε τι γραφεις δημοσια
 

DeletedUser24216

απ οσα καταλαβα, θα χαρω να διαλυσω τον γκρατσιανι σε καποιον κοσμο με ακρατη επιδειξη καιροσκοπισμου και χρησιμοποιωντας το μυστικο αποθεμα μου απο ρουφιανους.
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
χαχαχαχα χαιρομαι που με θυμαστε ακομα αυτο σημαινει πως σας εχω μηνει αξεχαστος, παντος αυτο που λες δεν τοχω πει δεν ηταν ηθοποιος και δεν με πληρωνε για να παιζω χαχαχαχα εχετε ξεφηγει, το ζουμι του ελληνικου σερβερ ειναι οτι δεν ξερετε να παιζετε μονο να μηλατε, να κανετε προπαγανδα, να μαζεβετε την παρεα σας και να κερδηζει αυτος που εκανε περισσοτερη προπαγανδα και μαζεψε την μεγαλυτερη παρεα οπως οταν μαλονουν 2 παιδακια λενε θα φωναξω την παρεα μου τετια φαση (γιαυτο καλω και το παληκαρι αυτου του ποστ να κανει μεγαλη παρεα για να κερδησει και να σκαρφηστει τα ποιο τρελα ψεματα, εδο θα μαθει απο τους καλυτερους) εκει εχετε μηνει και παντα με ψεματα μεχρη και οτι υμνω τον χητλερ λεγαν καποτε για να διαλυσουν την συμμαχεια μου και διαφωρα αλλα που δεν θυμαμε , ψευτηκα print αβερτα μεχρη και τον κολητο μου ψησαν και αναγκαστηκα να τον noblaro γιαυτο καλυτερα μονος χωρης να μηλαω με κανεναν και να μην στηριζομαι σε καμια παρεα να παιξω μεχρη να βαρεθω και να με πουν και ασχετο στο τελος, κανενα θεμα δεν θα κανω την ηθικη μου ******α για την πρωτια.

Μου στραμπουληξες τα ματια φιλε


τωρα οτι στην ουσια προσβαλεις τουλαχιστον 2000 παικτες που παιζουν στον ελληνικο σερβερ το πηρες χαμπαρι η δεν φτανει μεχρι εκει η υπεροψια σου?μπορεις να πεις οτι θες ονομαστικα για οτι περιγραφεις αλλα οι υπολοιποι δεν σου φταιμε τιποτα να μας αποκαλεις,καιροσκοπους,ψευτες,ασχετους παικτικα,και δεν ξερω τι αλλο.μαζεψου λοιπον και προσεχε τι γραφεις δημοσια

https://www.youtube.com/watch?v=Z6Sf-SErcdY μου θυμησες αυτο εδω
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser

Βρε βρε λέω και εγώ , δεν θα ξανά βγουν τα παιδιά στο external , σας πεθύμησα βρε σεις , μου λείψατε . Κρίμα που δεν θα σας έχω .
Από τον κ33 γτ φύγατε ρε παιδιά ;
έτσι κάνει ο κόσμος ; ούτε ένα αντίο

Και σαν να μην έφτανε αυτό , η ηρωική έξοδος σας από τον κ33 ήρθατε στον 36 και δεν ήρθατε να πείτε ούτε ένα γεια ; τι είναι αυτά ρε παιδιά;

Μία συμβουλή για τις άλλες φυλές στον κ36 : Παιδιά κλείστε τα πτηνά στο κλουβί γρήγορα γιατί κουτσουλάνε ασύστολα.

...βρε καλως την κοπελια με το μεγαλο στομα και τη μικρη μπεσα!...πως απο εδω?...

...κ33 μπηκε η Ντουμ ή οι 300 και εφυγαν?...χαχαχααααα... παραισθησεις φαση ή μας μπερδευεις με σενα και τον Νταβιντσι στον κ30?...

...ηρωικη εξοδος κ33?...κοπελια πες στο γιατρο να σου αλλαξει τα χαπια γιατι ουτε αντρας γινεσαι με αυτα αλλα σου φερνουν και παραισθησεις!...

...μια συμβουλη κι απο μενα για ολους τους κοσμους: Παιδια δωστε στη Νικολινα α.κ.α Αφρικανο, Μερινο, Μπλανκο, Ελ Γκρεκο λιγη σημασια,αγαπη και ενα μαξιλαρι οπου την βρειτε, γιατι την πονεσαμε πολυ στον κ30 και εκτοτε ολοι την κοροιδευουν και δεν μπορει να κατσει καλα χωρις ενοχλησεις...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33703

...βρε καλως την κοπελια με το μεγαλο στομα και τη μικρη μπεσα!...πως απο εδω?...

...κ33 μπηκε η Ντουμ ή οι 300 και εφυγαν?...χαχαχααααα... παραισθησεις φαση ή μας μπερδευεις με σενα και τον Νταβιντσι στον κ30?...

...ηρωικη εξοδος κ33?...κοπελια πες στο γιατρο να σου αλλαξει τα χαπια γιατι ουτε αντρας γινεσαι με αυτα αλλα σου φερνουν και παραισθησεις!...

...μια συμβουλη κι απο μενα για ολους τους κοσμους: Παιδια δωστε στη Νικολινα α.κ.α Αφρικανο, Μερινο, Μπλανκο, Ελ Γκρεκο λιγη σημασια,αγαπη και ενα μαξιλαρι οπου την βρειτε, γιατι την πονεσαμε πολυ στον κ30 και εκτοτε ολοι την κοροιδευουν και δεν μπορει να κατσει καλα χωρις ενοχλησεις...

Δεν νομίζω να μίλησα για την DOOM και τους 300 , βλέπεις εκεί υπάρχουν κάποια αξιόλογα άτομα.
Για εσένα και τον Darkling μίλησα αγαπητέ μου Κλεψ1 Κλεψ1 .

Ε ναι ηρωική έξοδος , δεν μπορείς να πεις
μπήκες , έπαιρνες κάτι επιτηρήσεις , έφαγες τις φάπες σου και τις έκανες με ελαφρά
ουπς

Ναι άσε στον κ30 ειδικά εσείς μας πονέσατε πολύ , δεν θυμάσαι κάθε εβδομάδα πλάνο μας είχατε .
 
Κορυφή