Ανήθικη REC

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33963
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser33963

Κάπου πρέπει να ακουστεί η άλλη πλευρά της ιστορίας , γι αυτό την γράφω εδώ!

Για την ιστορία, η enigma, οι men in black και οι resurection ενώθηκαν σε ΜΙΑ φυλή. Κρατήσαμε μόνο το όνομα της ρεκ μετά από συμφωνία. Αποφασίσαμε ότι Συμβούλιο θα ήταν 2 Δούκες από τις προηγούμενες 3 φυλές.
Ξεκινήσαμε green-army, killer-butterfly, falcon, assassin of death και albus dumbledore. Οι ...black mamba... και mitsosr1 δεν είχαν μπει καν στον κόσμο. Θα έφευγε ο falcon από το Συμβούκιο και θα μέναμε 6 άτομα. Αυτό δεν έγινε ποτέ. Κράτησαν τον falcon με το έτσι θέλω. Ο mitsosr1 μας έλεγε ανοησίες του τύπου έτσι ήταν η συμφωνία κτλ κτλ.. ΄και λέμε ας το να πάει... δεν είχαμε τίποτα προσωπικό με τον falcon. Οπόταν το αφήσαμε και πέρασε στο ντούκου.
Μοιράσαμε αρμοδιότητες με την συμφωνία ότι ΚΑΝΕΙΣ δεν θα έπαιρνε αποφάσεις αν δεν μιλούσαν πρώτα με το Συμβούλιο για να ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙ ΤΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ. Για τον assassin of death αυτά ήταν ψιλά γράμματα. Βλέπετε την είδε μεγάλος αρχηγός. Βρέθηκαν και 2-3 να του φουσκώσουν τα μυαλά ότι είναι παικταράς (όπως και ο mitsosr1 βέβαια) και δεν μαζεύεται με τίποτα! (Παικταράδες που σκάνε πολλά χρήματα για να είναι πρώτοι σε πόντους και στρατό χωρίς φάρμιγνκ στο σταρτ απ... ακόμη δεν το κατάλαβα... αλλά αυτό είναι άλλη ιστορία και όχι της παρούσης) Επιστρέφοντας στην ιστορία μας... ο assassin of death άρχισε να κάνει ότι του κατέβαινε.. πρώτο βήμα... έβαλε χέρι μέσα στους The expendables σχεδόν από την αρχή. Δεν την ίδρυσε αλλά τους κουμάνταρε. Τάχα ο mitsosr1 τσαντίστηκε με αυτό αλλά με τόσα που γίνανε πως να τους πιστέψεις; Βρεθήκαμε προ εκπλήξεως (όταν μιλάω στον πληθυντικό να ξέρετε ότι μιλάω για red-army, killer-butterfly και green-army). Έγιναν διάφορα τέτοια και ο green-army αποχώρησε από το Συμβούλιο για να μην διαλύσει ότι κτίσαμε . Μέιναμε σε αυτή την παρωδία Συμβουλίου ο red-army και εγώ.
Είχαμε βάλει κανόνες πχ. για τα βάρβαρα...(η γνωστή ιστορία με την βαρβαροφαγία!) αλλά οι κανόνες ίσχυαν μόνο στην μια από τις ρεκ... (μαντέψτε πια! ναι φυσικά... μόνο αυτή που είμασταν δούκες red-army και εγώ) O assassin of death έδινε άδειες για βάρβαρα (το αστείο??? μετά ήρθε να μας πει ότι έγινε μια φορά μόνο!) Κάθε φορά το γράφαμε στο κρυφό και ζητούσαμε εξηγήσεις... αλλά οι εξηγήσεις δεν έρχονταν... πέρναμε γελοίες δικαιολογίες. Στο μεγάλο μπαμ...ο mitsosr1 ήρθε να απαιτήσει να του δώσουμε συγκεκριμένες υποθέσεις... 2 μήνες γράφαμε στο κρυφό κάθε περίπτωση... τις προσπερνούσαν και μετά ήθελε λεπτομέριες (όπως ήταν φυσικό δεν είχα κρατήσει και σημειώσεις...)
Αλλά τα σοβαρά δεν ήταν αυτά.... τα σοβαρά ήταν η νοοτροπία τους. Mitsosr1 και assassin of death μου δήλωσαν ότι θέλουνε τους παίκτες που ξέρουν καλά και είναι ενεργοί να πάρουνε χωριά και οι ανενεργοί να φύγουνε. (Λέω και εγώ κανένα πρόβλημα... λογικό!! Που να ήξερα!!!!!!) Όταν έλεγαν να μείνουνε παίκτες που ξέρανε... κυριολεκτούσαν!!!! Σε πολλές περιπτώσεις τους ξέφυγαν ατάκες τους τύπου όλοι αυτοί θα φαγωθούνε... και εννούσαν συμπαίκτες μας... όχι απαραίτητα ανενεργούς! Αρχίσαμε να νιώθουμε ανασφάλεια.... τι τους εμπόδιζε να μας φάνε και εμάς;; Δεν μας ξέρανε και από πριν...!! Εδώ o assassin of death μου είπε στα μούτρα ότι ήθελε να φάει τον ΄ξάδερφο του... (καλός μας φίλος που μπήκε μαζί μας στο παιχνίδι) και ο άνθρωπος είναι σχεδόν 24 ώρες μέσα!!!! Μετά το γύρισε ότι τον ήθελε για κοπλαύ... περιττό να σας πω ότι ο άνθρωπος δεν ήξερε τίποτα περί κοπλαυ! Καννιβαλισμός λοιπόν.. συγκαλυμμένος μεν... αλλά δεν πάυει καννιβαλισμός.
Αρχίσαμε να εκνευριζόμαστε άσχημα..... βάλανε και τον ...black mamba... δούκα στην ρεκ που είμασταν εμείς και γίναμε 4 δούκες σε μια φυλή... (το πιο λογικό πράγμα στον κόσμο!! και άφησαν την ρεκ του assassin of death με εναν δούκα και ψάχνανε μετά άλλον για δούκα! ότι να ναι με λίγα λόγια!). Και ο ...black mamba... άρχισε να πετάει κόσμο, να βάζει κόσμο χωρίς να ξέρουμε τι και ποιός ήταν....
Και καταλήγουμε στο μεγάλο μπαμ.... στις 29/8 μας λέει ο mitsosr1 κάποια διπλωματικά θέματα... του λέμε ότι δεν μπορούμε να μιλήσουμε για προσωπικούς λόγους. Κλείνουμε ραντεβού 1/9. Βρίσκομαι εγώ με τον mitsosr1 το μεσημέρι την 1/9. Κανείς άλλος στην κλήση. Και λέμε θα μιλήσουμε το βράδι ΌΛΟΙ μαζί. Μπαίνω το απόγευμα και ανακαλύπτω ότι το μεσημέρι με το που βγήκα assassin of death , mitsosr1 και ...black mamba.... μπήκανε σκαιπ... μιλήσανε συμφωνήσανε και κάνανε αλλαγές στην διπλωματία!!! (ΝΕΥΡΙΑΖΕΙΣ Ή ΔΕΝ ΝΕΥΡΙΑΖΕΙΣ? Μετά από όλα αυτά????) Αφαίρεσα δικαιώματα όλων και κράτησα μόνο για μένα και red-army. Σκεφτόμαστε σοβαρά να δυαλύσουμε την μεγάλη ρεκ. Να παίξουμε και όσο πάμε. Αλλά μετά σκεφτόμαστε την ευθύνη που έχουμε απέναντι στους υπόλοιπους παίκτες μας... που στο κάτω κάτω της γραφής δεν φταίνε σε τίποτα....
Το βράδι συγκαλείται συμβούλιο... γίνεται τρικούβερτος καυγάς.. με τον mitsosr1 διαρρηγνύει τα ιμάτιά του , να σκίζεται ότι είμαστε παράλογοι, ότι θέλει να συνεχίσουμε, ότι δεν συμβαίνει τίποτα... κτλ κτλ κτλ. Συμφωνεί με όσα λέμε (λόγια του αέρα... πάντα συμφωνούσαν και μετά έκαναν τα δικά τους.) Κλείνουμε την κλήση και αντιλαμβανόμαστε ότι με έτσι ανθρώπους δεν μπορούμε να συνεργαστούμε... βρωμιά και δυσωδία... οπόταν παραχωρούμε τα δικαιώματα μας σε nekrothaftis1929 και του λέμε να κάνει ότι νομίζει. Είχαμε και εμείς την ελπίδα ότι θα ησύχαζαν αφού τον νεκροθέφτη τον έφερε ο assassin of death στον κόσμο αυτό μαζί με τους φίλους του. Αμ δε... μας γελάσανε....
Ο mitsosr1 ισχυρίστηκε ότι Ιδρυτικά Μέλη της ρεκ ήταν μόνο οι mitsosr1 , assassin of death kai ...black mamba.... Η enigma ήταν λέει 20 άτομα με το ζόρι και ήταν ο φτωχός συγγενής... μας πήρανε λέει γιατί μας λυπήθηκαν και ότι ποτέ δεν είμασταν κάτι παραπάνω μέσα στην ρεκ. Απείλησαν τα παιδιά που ανέλαβαν... ότι θα τους πετάξουν.
Έγινα σκύλα.... μπήκα και τους τα έχωσα... τόσο σε κρυφό... όσο και στο φόρουμ για να το δουν όλοι.... και εννοείται ότι ο αγαπητός ...black mamba.... τα έσβησε όλα.. και με πέταξε από την φυλή! Σημείωση ότι είχα δώσει ήδη τα χωριά μου να τα πάρει ο Νεκροθάφτης! Αλλά φρόντισε ο ...black mamba... και οι υπόλοιποi να τα πάρει ο xxxmanxxx. To κερασάκι στην τούρτα.. βγάλανε ανακοίνωση και ουσιαστικάν με διασύρουν στο φυλετικό φόρουμ χωρίς να μπορώ να αντικρούσω την χυδαιολογία τους. Α.. και για να ξεκαθαρίσουμε κάτι... όντως τους απείλησα... η απειλή ήταν ότι αν δεν ηρεμίσουν και να κόψουν τις βλακίες... θα τους έκανα ρόμπα εδώ.... όπως φυσικά και κάνω... γιατί εγώ δεν μασάω τα λόγια μου!
Πιο κάτω σας βάζω εικόνα από το τι γράφει για μένα o black mamba στο φόρουμ
http://prntscr.com/8ct3kx
 

DeletedUser26916

αμα μια φυλη εχει κλικες καθε φορα τετοια γινονται.
 

Timeless.

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
78
Αντρη θα σου απαντησω μονο σε 1-2 θεματα
με αυτα που εγραψες και οτι και αν γραψεις δεν προκειτε να αισθανθω ουτε ντροπη ουτε κατι αλλο
απλα προσεχε με τις απειλες σου.γιατι κατι ειχες γραψει στο φορουμ περι ηχογραφησεων κλπ
να σε πληροφορησω πως αν εχεις ηχογραφησει καποιον ειναι παρονομο,δεν ειναι παιχνιδι.

σας ειχα πει αφου δεν τα βρισκουμε να παρει ο καθε ενας τους δρομους μας δεν το δεχτηκες

οσο για τα ιδριτικα μελη κλπ δεν εισαι

διοτι δεχτηκες να μπεις σε μια οικογενεια με το ονομα REC
η οποια ειναι γεννημα θρεμα του Ομηρου
 

DeletedUser33963

Γι αυτό το θέμα με το όνομα Μήτσο δεν ήσουν καν μέσα για να ακούσεις τι λέχθηκε! Δεν είχες μπει καν στον κόσμο!! Άρα δεν μπορείς να φέρεις άποψη και δεν μπορείς να απαντήσεις. Ας μπει ο Όμηρος να απαντήσει γι αυτό. Αν έχει τα κότσια φυσικά να πει την αλήθεια! ΄Γιατί το ξέρω ότι δήλωσε στο φόρουμ ότι τα πράγματα έγιναν όπως τα λέει ο Μιχάλης. Ας έρθει να το πει στα μούτρα μου να δούμε αν τον παίρνει!!!
Όσο για τις ηχογραφήσεις το ξέρω ότι αυτό σε καίει γιατί είχες πει χίλια δυο πράγματα! Όπως το θεικό ότι ενώ ήσουν Δούκας της Ρεκ σκεφτόσουνα σοβαρά πρόταση από Μάπες να φάς όσους περισσότερους μπορείς και να πάς μαζί τους. Πράγμα που μπορεί να σκοπεύεις και να κάνεις δηλαδή.. δεν είναι ότι σε σταματάει κανείς!!!
Και αγόρι μου στο λέω... δεν έχεις ούτε λόγο , ούτε μπέσα! Και ούτε θα ασχοληθώ περαιτέρω μαζί σας! Το πόστ έγινε απλά γιατί δεν είχατε τα κότσια να με αφήσετε να απαντήσω στις γελοίες κατηγορίες σας μέσα στο φόρουμ!! Σκίστηκε ο Μιχάλης γιατί του πήρα τα δικαιώματα! ΄Το ιδρυτικό μέλος που μπήκε μια εβδομάδα μετά την ίδρυση της φυλής!
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Καλος παικτης μεν, *****χαρακτηρας δε ο Ομηρακος. Ρωτηστε τον να σας πει ιστοριες του κ17
 

DeletedUser33200

Δεν ξερω τι λετε αλλα εγω πιστευω πως οι καλοι παικτες δεν χρειαζονται 345783 ακαδημιες για να κλεισουν ενα κοσμο οπυ ουσιαστικα,για μενα τουλαχιστον,ανταγωνιζονται μια φυλη.
Καλος παικτης ο ομηρος ειναι τωρα οι υπολοιποι δεν ξερω :noob:
 

ex.Con

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
209
killer-butterfly οχι οτι σε ξερω αλλα θα το ξανα πω, καλα να παθεις να φτιαχνεις φυλη και να τη συχγωνευεις με αλλη μεσα σε 1 βδομαδα
 

Timeless.

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
78
ρε αντρη επειδη τυχαινει με μαπες να εχω καλες σχεσεις με καποια παιδια και επειδη πιστευω πως ειναι καλη φυλη σημαινει πως οντως θα φαω την φυλη μου και θα με στρατολογησουνε?
εσυ εχεις προσωπικα και μενος με αυτους,με εμενα γιατι τα βαζες δεν καταλαβα?

δεν με καιει καμια ηχογραφηση ειληκρινα ουτε φοβαμαι.

για λογους αξιοπρεπειας ομως κινηθηκα νομικα.

και για να κλεινουμε και μπεσα εχω και λογο εχω.
το οτι εσυ εισαι πονηρη ομως και σκεφτεσαι μην σε φανε υπουλα ειναι γιατι μαλλον εσυ τα σκεφτοσουνε να τα κανεις.

να ξερεις και κατι πως αρκετοι σε λενε βαλτη απο εκτος ρεκ κυκλους για να την διασπασεις

δεν θελω να το πιστεψω,και ουτε ασχολουμε.

παντως βλεπω πως δειχνεις πικρα και κομπλεξ χωρις λογο.
και να φανταστεις θεωρουσα πως θα τα πηγαιναμε καλα
 

DeletedUser33963

Άσε ΄Μήτσο άσε... δικά σου λόγια για Μάπες και τη συμφωνίαπου σου κάνανε όχι δικά μου!! Και δεν χρειάζομαι καν τις ηχγραφίσεις γι αυτό!! Έχω μάρτυρες όσους ήταν στην κλήση την 1/9 που το ξαναείπες!! Την πρώτη φορά το είπες μονάχα σ μένα και τον red-army. Προχθές όμως πάνω στα νεύρα σου το έριξες σε όλους!!

Και οι πολλοί που λένε ότι με βάλανε βαλτή είσαι εσύ και η παρέα σου! Αν ήθελα να την διαλύσω όπως λες θα το έκανα με το να φύγω και να τους πάρω μαζί μου όσους ήτανε. Όχι να πατήσω διαγραφή εγώ η ίδια για να μπορέσουν να συνεχίσουν οι υπόλοιποι με ηρεμία!!!

Αλλά αν νομίζες ότι θα δεχόμουνα να με διαβάλετε με τέτοιο τρόπο στην φυλή χωρίς να σας κράξω είσαι πολύ γελασμένος!!!!

Και δεν είχα μένος με τις Μάπες!!! Απλά συλλογικά το Συμβούλιο είχε πει από την αρχή για να πάμε για ΜΑΠΕΣ μιας και είναι όντως η πραγματικά καλή φυλή του Κόσμου!!! Εσύ μας τα είχες πρήξει ότι δεν χρειαζότανε και δεν έσπαγες Σ.Ε με Τ.Ε τους αγαπητούς του Όμηρου μετά που σου μαζέψανε όλους τους εχθρούς απο VIP. Και ουσιαστικά έκλεισες τον δρόμο για Μάπες. Και τώρα στρέφεσαι εναντιών DXL επειδή αυτό ήθελες από την αρχή αλλά δεν είχες τα κότσια να το ζητήσεις. Όλα έγιναν γιατί ΕΣΕΙΣ παίζεται ύπουλα. Και ποτέ δεν θελήσατε να μας συμπεριλάβετε κανονικά στην ηγεσία!!! Μόνο στάχτη στα μάτια και να σας κάνω το σκυλάκι που γαβγίζει στο φόρουμ!!

Όσο για αξιοπρέπεια πρέπει να την έχεις για να τρέξεις να την προφυλάξεις!! Και δεν είναι πίκρα ούτε κόμπλεξ αυτό που βγάζω... θυμός είναι!!! Απίστευτος θυμός που έμπλεξα με κάτι τύπους σας εσάς!!!!

Και ex.Con έχεις δίκιο αγαπητέ μου. Καλά να πάθω που δεν έμεινα να παίξω με τα 70 άτομα και θέλησα να κάνω ένωση με κάτι τύπους σας αυτούς!! Όντως... τα ήθελα και τα έπαθα! Ποτέ ξανά!
 

DeletedUser34003

Καλησπερα απο εμενα,
Θα γραψω μια φορα εδω και μετα δεν θα ξανασχοληθω γιατι δεν θελω να πεφτω στο επιπεδο σου killer-butterfly.
1ον: Η φυλη rec ειναι γεννημα θρεμα του Assassin Of Death και αποφασισαμε πολυ πριν ανοιξει ο κοσμος εγω και ο mitsosr1 να μπουμε σαν συνιδρυτες του Assassin Of Death.
2ον: Η φυλη rec λοιπον μπηκε στον κοσμο με 150 ατομα premade. Το αν μπηκαν καποιοι νωριτερα και καποιοι αργοτερα ειναι κατι που το καναμε μετα απο κοινη συνενοηση καθαρα για στρατηγικους και γεωγραφικους λογους κατι το οποιο προδιδει την λιγη αντιληψη που διαθετεις για το παιχνιδι οταν λες οτι εμεις δεν ειχαμε μπει ακομα μεσα στον κοσμο.
3ον: Συγνωμη αλλα δεν το ηξερα να σου αφησω τον πληρη ελεγχο μιας ακαδημιας στην οποια προσφερες 25 ατομα τυχαια στρατολογηση και χωρις να τους γνωριζεις και να εχω την αμφιβολια(οπως σωστα αποδειχθηκε οτι την ειχα) οτι καποια στιγμη στην οποιαδηποτε διαφωνια θα εκανες τα δικα σου λειτουργωντας εις βαρος της φυλης οπως εσυ αναγραφεις πως εγινες ''σκυλα'' (συγνωμη για την εκφραση).
4ον: Αυτο που επαθες σου αξιζε γιατι καταχραστηκες τα προνομια που εμεις σου δωσαμε και ποσο μαλλον οταν το εκανες πανω σε ενα ιδρυτη και εν ενεργεια δουκα, οπως επισης δεν προκειτε να αφησω κανενα μα κανενα οτι προνομια και να εχει να λειτουργησει εις βαρος της φυλης που εμεις κατα κυριο λογο εμεις δημιουργησαμε και να πηγαινει πισω τον κοπο και την προσπαθεια των μελων μας.
5ον: Οτι εχει να κανει με τα διπλωματικα οποιος εχει την μυγα μυγιαζετε αγαπητη μου. Το τι λες και νομιζεις εσυ οτι ειχαμε στο μυαλο μας με μαπες η με τον οποιονδηποτε ειναι κατι το οποιο απεχει μιλια μακρυα απο την πραγματικοτητα και απο την αρωστημενη φαντασια σου, σε αντιθεση με εσενα που εκανες τα παντα για καποιον προσωπικο σου λογο που δεν θα ανεφερω εδω να παμε απεναντι στις μαπες.
6ον: Το ηξερες εξ αρχης το οτι την διπλωματια την στρατηγικη και πολιτικη της φυλης την χειριζοταν κατα κυριο λογω ο mitsosr1 και ο Assassin Of Death και κατα δευτερο λογο εγω λογο υποχρεωσεων που εχω αυτον τον καιρο, οπως επισης θα ειμασταν ****ι αν την διπλωματια την αναλαμβανε καποιος αλλος εκτος των 3 ιδρυτων και ποσο μαλλον εσυ που μπηκε η μικρη φυλη σου σαν προσαρτημα μιας μεγαλης φυλης. Το οτι δεχτηκαμε παρολαυτα να σας ενωσουμε μαζι μας ηταν καθαρα λογω του green-army ο οποιος ξεραμε οτι ειναι ενας πολυ καλος παιχτης που γνωριζοταν με τον mitsosr1 απο τον κ5. Ποιος θα εμπιστευοταν λοιπον σε μια φυλη οπως την δικια μας την διπλωματια και την στρατηγικη σε εναν παικτη ο οποιος δεν μπορει να νομπλαρει ενα καθαρισμενο χωριο για 15 μερες ενω ξεκλειδωνε ταυτοχρονα διεκδικησεις παικτων του λειτουργωντας προς οφελος του ,κουτοπονηρα, καταχραζοντας για ακομη μια φορα το προνομια του δουκα.
Τελος προσεχε τι λες γιατι δεν ειμαι κανενας τυχαιος (δεν εννοω στο παιχνιδι) και οτιδηποτε πας να κανεις παρανομα το οποιο δεν ειναι στα πλαισια του παιχνιδιου θα με βρεις μπροστα σου.
 

DeletedUser33963

Ευχαριστώ Μιχάλη που νομίζοντας ότι με βάζεις στην θέση μου ουσιαστικά παραδέχεσαι όλα όσα γράφω!!!

Όσο για το τι έγινε με το 2ο χωριό μου.. και γι αυτό ακόμη έχω να ευχαριστήσω τον φίλο σου τον Μήτσο... που πήρε την επιτήρηση του χωριού μου και ενώ ήταν έτοιμα τα νομίσματα για αριστοκρατες και είχα τους πόρους για να τους βγάλει... μου έκανε αναβαθμίσεις στα κτίρια...

Α και όσο για το καθαρισμένο.. εγώ τον καθάριζα... τον καθάρισα 5 φορές μονάχη μου...+ μια φορά ο sakismais + 1 φορά ο tzole . Μπορεί και κάποιος άλλος χωρίς να πέρνω όρκο αφού τον γέμιζαν συνεχώς! Και όταν το κατέκτησα πάλι μόνη μου τον καθάρισα χωρίς βοήθεια από κανέναν! Αν δεν ήταν σωστός αυτός ο τρόπος δεν ξέρω τότε ποιός ήταν ο σωστός! Όσο για το ξεκλείδωμα που λες... από την στιγμή που δεν ζήτησε άδεια μπορούσα κάλλιστα να το ξεκλειδώσω όπως είχαμε κάνει παμπολλες φορές με άλλους παίκτες! Αλλά δεν σου άρεσε γιατί ήταν το φιλαράκι σου σωστά;;; Ο χχχmanxxx που στο τέλος του έδωσες την ευχαρίστηση να πάει να τα πάρει και τα 2!!! Ακόμη και εδώ φαίνονται τα 2 μέτρα και τα 2 σταθμά! Για τους φίλους σας όλα επιτρέπονταν για τους υπόλοιπους να πάνε να κουρεύονται! Α και πρόσεξε τι θα πεις γι αυτά... γιατί πριν με πετάξεις έξω και βάλεις τον χχχmanxxx να με νομπλάρει (άδεια χωριά που άφησα για τον νεκροθάφτη) ότι αναφορές είχα και ότι μηνύματα είχα καθώς και κάποια screenshot από το χωριό μου σε διάφορες φάσεις (όπως το πριν και το μετά την επιτήρηση που μου κρατούσε ο φίλος σου) τα έχω φυλάξει..! Και δεν μιλάω με λόγια του αέρα! Όπως εσείς επειδή νομίζετε ότι μπορείτε να λέτε ότι βλακία θέλετε χωρίς κανένα κόστος!!! Ένα από αυτά ήταν ότι για Διπλωματία δεν ήταν ο Μήτσος και Όμηρος... ήταν ο Όμηρος και ο green-army! Ο άνθρωπος που λες ότι φέρατε ολόκληρη φυλή μαζί σας γιατί ήταν έμπειρος από τον κ5. Ακόμη έχω την συνομιλία Όμηρου green-army που ουσιαστικά τον παρακαλούσε να μπούμε σαν ισάξια μέλη στην φυλή!! Αλήθεια που είναι ο Όμηρος;

Και επειδή από ότι βλέπω δεν έχετε ντροπή και η συζήτηση θα συνεχιστεί επάπειρον γιατί δεν ξέρετε πότε επιτέλους να το κλείσετε για μένα τελειώνει εδώ! Πραγματικά σας βαρέθηκα και σας συχάθηκα! Είπα την δικιά μου πλευρά της ιστορίας που ήταν και το ζητούμενο (αφού μου έριξες λάσπη όταν δεν μπορούσα πλεόν να υποστηρίξω τον εαυτό μου!) και όποιος έχει κρίση θα κρίνει!

Άντε γειά!
 

Timeless.

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
78
σε παρακαλω μην ξαναπεις ψεματα.
σε πηρα επιτηρηση ειχες 24 ποραδικα και 19 αγροκτημα δεν σου ειπα κατι λογω σεβασμου ειληκρινα
δεν σου εκανα αναβαθμισεις τυχαιες στρατωνα σταβλο σου ανεβασα και σου εφτιαχνα στρατο που μου ειχες πει

οσο για το αν ειχα επιτηρηση και μετα που σε νομπλαραν,μαθε πως εγω δεν ειχα τετοιο σκοπο,αλλα εσυ δεν επιτεθηκες σε ατομα της φυλης?
ασε την προπαγανδα.

μας λες θα μας κανεις βουκινο και αλλα τετοια αλλα το μονο που βλεπω ειναι να κλεγεσαι και να μας λες ανηθικους κλπ

κανε οτι νομιζεις αλλα δεν ανεχομαι απο κανεναν που δεν με γνωριζει προσωπικα να λεει οτι του κατεβει.
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser

Αυτος ο κοσμοσ μοιαζει λες και οι προσευχες και οι εκλεισεις να αρχισουν να παιζουν το παιχνιδι νεα παιδια να επιασε τοπο και να μπηκαν ολοι στον κ35, εκτοσ φυσικα απο καποια γνωστα πολυ καλα ακαουντ..Επειδη μιλατε για μεγαλους και καλους παικτες σε εναν κοσμο κατω της μετριοτητας θα σας πω το εξης... οταν αρχισετε να νομπλαρετε , να ρικλαρετε χωριο-α με αντιπαλο επι ωρες και στο τελοσ ειτε το χασετε ειτε το κερδισετε .. γελατε μεταξυ σας, τοτε θα ειστε σε σωστο δρομο ωστε να γινετε μεγαλος παικτης.
 

ex.Con

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
209
@valentinoholmes
εσυ που παιζεις φιλε;
 

ex.Con

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
209
ποιος θα το ανεβασει; απο μονο του θα ανεβει;
 

DeletedUser33200

Εγω στο ειπα:p
Ρε σεις γιατι τα λετε αυτα εγω θα ντρεπομουν χαχα
150 ατομα premade το καψατε χαχαχαχαχχαχα
 

DeletedUser21861

Ειλικρινα δν με απασχολουν τι εχει γινει προφανως τα χαλασατς στην μοιρασια αλλα ρε αδερφε 150 ατομα premade με.εκανες και γελασα εστελνες αιτημα και σε fb για να μπουν?
 
Κορυφή