Εφιαλτης στην στάνη!!!

DeletedUser18637

Εγω παλι τι φταιω ρε βαγγελη ... παιξαμε αρκετο καιρο μαζι παραμενεις με την ιδια αποψη για μενα??

Οσο για τον φουμαλ το ποστ που εκανα ειναι αφου κερδισε να μην ποσταρει ειρωνικα δεν τον επεφυμησα...


Μητσάκο που κατάλαβες οτι φταις...?? χαχαχα

Το αντιθετο ειπα μαλιστα ΕΝΤΕΛΩΣ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ

Ειπα του Σαββα πως τα εμαθε λιγο λάθος και καλα θα κανει να ξαναερθει να παιξει λιγο μαζι σου να ξεσκονισει τις γνωσεις του.

Οχι κανενα απολυτως θεμα με σενα Μητσο... απολυτως. (μην παρεξηγηθω κιολας)

Αλλα μιας και οι κοσμοι που βγαζουν τωρα τα σαινια εδω στις φυλετικες εχουν ρυθμισεις για κλαμματα και ταχυτητες για χελωνες τι αλλο να κανουμε, παιζουμε εδω στο εξτερναλ να περασει η ωρα.

Τελικα (ετσι για να αλλαξω και θεμα) κανεις δε μπαινει στον Κ36 ε? Αυτο τουλαχιστον εχω μαθει μεχρι τωρα.

Κριμα και ειχαμε προετοιμαστει αρκετα ατομα για ενα καλο κοσμο με ενδιαφερον.

- - - Eνημερώθηκε - - -

Και στον Σαββα αφιερωμενο να μη λεει πως τον γραφω.

Απο την παρεα σου?? χαχαχ ρε Σαββα για ονομα! στο νηπιαγωγειο εισαι ακομα "μαμα δε με παιζουν" και τετοια. Θα μεγαλωσεις επιτελους?

Η παρεα σου ειναι ατομα που επιλεγεις εσυ οπως καλα το ειπες Σαββα και με τις επιλογες σου πολυ δυσκολα θα κανω χωριο γιατι υποθετω θα συμφωνειτε σε πολλα πραγματα.

Το ονοματακι σου δε το ανεφερα εγω αλλα μαλλον εσυ ανεφερες πρωτος το δικο μου σε αυτο το ποστ, (κανε μια αναδρομη στα γραφομενα). Εγω απλα ειπα να δωσω λιγο συνεχεια να γινει και λιγο τζερτζελες.

Το αν θες να παιξεις η οχι, και το ποιος ειναι η δεν ειναι αυτο ειναι δικαιωμα του καθε ενα. Εγω παντως Νικ δεν αλλαζω σαν και σενα, με εν ξεκινησα και με αυτο θα προχωραω οσο ακομα υπαρχουν εδω οι φυλετικες και εχω χρονο να ασχοληθω παντα.

Και εχω πολυ υπομονη Σαββα μου... πολυ. Εσυ φροντισε καλου κακου να αλλαζεις ΝΙΚ σε καθε κοσμο γιατι ποτε δε ξερεις τι γινεται.

Για τα υπολοιπα που γραφεις βαριεμαι τωρα να ασχοληθω. Εξαλου τι να πω μπας και εισαι το πρωτο καβαλημενο καλαμι η το τελευταιο??

Ξανα φιλακια.... συνεχιζω να σου εχω αδυναμια οτι και να λες...

γουτσου γουτσου... λεμε:rolf:
 

DeletedUser33975

Αλλοι δν εχουν να φανε κ αλλοι σφαζονται στον κ34 του εξτερναλ..

Τι να πω

Σοβαρευτειτε!!!!

Κολλατε σε ενα διαδικτυακο εικονικο παιχνιδι....

Η πραγματικη ζωη ειναι εξω απο εδωωωωω
 

DeletedUser

Ο Fumal ειναι καλος μονο για καμια μπυρα οχι για φυλετικες .Μια φορα νουμπας παντα νουμπας.Θελει εξυπναδα το παιχνιδι οχι κουμπαριες .Κανει κουμπαριες γιατι απλα δεν μπορει να παιξει.
 
Κορυφή