Εφιαλτης στην στάνη!!!

cr777

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
39
Σε κάθε κόσμο τα ίδια και τα ίδια...
Φυλές στάνες υπό την καθοδήγηση ενός τσοπάνη..
Να λέει τσαπούρρρ κιτς κιτς κιτς...Και να ακούγοντε από κάτω τα μπεε και τα μπεεε....

Συγνώμη κύριοι..Θέλουμε και να κοιμηθούμε...
Ήρθε η ώρα όπως σε κάθε κόσμο να σας στείλουμε στον επόμενο...

Μόνο που στον τελευταίο κάποιος ξέχασε κάτι καλσόν...
Ήρθε η ώρα να του τα δώσουμε πίσω...


Θα στα στείλουμε παρέα με μπεκρούλιακες Τσεκουρομάχους...
Ιππότες πάνω σε σελομένα άλογα που τρέφοντε από αγνό και καθαρό πράσινο χορτάρι...
Και αλήτες Αριστοκράτες..!





Υ.Γ.

Δεν ήσουν ποτέ Μαφιόζος...
Ένα εσωτερικό νομπλάρισμα ήσουν...
Και δεν θα γίνεις ποτέ , όσο και να προπασθείς..



ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΘΟΥΝ ΟΙ ΛΥΚΟΙ..ΜΕ ΕΝΤΟΛΗ ΝΑ ΔΥΑΛΗΣΟΥΝ ΤΗΝ ΣΤΑΝΗ ΣΟΥ
 

DeletedUser33970

χαχαχα Βγήκε και ο VanBlack να μιλήσει για πουλημένους...Που πουλάει ότι κινήτε και δεν κινήτε...
Κρίμα πραγματικά που έχεις κάποια σοβαρά άτομα και τους έχεις φλομώσει με τις μπαρούφες που τους λες...
Τιμή μας και καμάρι μας να διαλέξουμε τους Φοίνιξ από εσάς...Εκεί τουλάχιστον τα άτομα που έχουν μπροστά μπορείς να τα εμπιστευτείς...Πως να εμπιστευτείς φυλή που ηγήτε από έναν τύπο που την προπαγάνδα και το ψέμα τα έχει κάνει επάγγελμα?
 

cr777

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
39
Χτες είχαμε το πρώτο εφιαλτικό πλάνο και οι λύκοι όπως ήταν φυσικό κατασπάραξαν τα πρόβατα και μάλιστα ήδη ο τσοπανάκος έβγαλε την ανακοίνωση της αποχώρησης του υπό τον φόβο της πυξίδας προτρέποντας μάλιστα τους παίχτες της φυλής να το ακολουθήσουν και σε άλλους κόσμους(δεν νομίζω να τον ακολουθήσει και κανένας).Έτσι αυτοί που μίλησαν στην κύρηξη του πολέμου για παντελόνια στις 03/09/2015,σήκωσαν τις φουστίτσες τους και έφυγαν τρέχοντας στις 06/09/2015...

Πλευρά 1:
Φυλές: Escape, *N*M*
Πλευρά 2:
Φυλές: LIFE, LIFE 1, LIFE 2, LIFE 3

Timeframe: 03/09/2015 00:00:00προς07/09/2015 03:49:01

Συνολικές κατακτήσεις:

Πλευρά 1: 101
Πλευρά 2: 118
Διαφορά: 17

chart


Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 60
Πλευρά 2: 22
Διαφορά: 38

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων:

Πλευρά 1: 788,183
Πλευρά 2: 693,107
Διαφορά: 95,076

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 491,435
Πλευρά 2: 194,958
Διαφορά: 296,477

chart
 

DeletedUser

δυστυχως σταματανε καλα παιδια και καλοι παιχτες να παιζουν και θα κλεισουν τον κοσμο οσοι παιζουν βρωμικα και πουλανε τον οποιονδηποτε για να σωσουν τα χωρια τους και δεν εχουν παιξει ποτε φυλετικες μαχες και το μονο που κανουν ειναι να παιζουν φυλετικες αγκαλιτσες.
 

DeletedUser

Cr777
γράφεις πάντα τα καλύτερα ποστ :rolf:

Mess with the best
Είσαι απλά ένας μέτριος με μέτριο αμάξι(L)
 

DeletedUser32604

Aν ηταν καλοι παιχτες θα επαιζαν.
Απο την στιγμη που τα παρατανε θεωρουνται μετριοι η κακοι παιχτες.
 

DeletedUser31453

Εξαρτάται πως το εννοείς το καλοί-μέτριοι-κακοί παίκτες.

Θεωρείται μέτριος ή κακός παίκτης αυτός που ενώ τρώει πλάνο κ δέχεται τρένα σε 12 χωριά του αντί να χάσει χωριό παίρνει κ άλλα 10? Αυτόν τον παίκτη που τον κατατάσσεις? στους κακούς ή στους μέτριους? Γιατί ο αρχηγός σου του έστειλε κ συγχαρητήριο μήνυμα από ότι ξέρω για τον τρόπο παιξίματος του.

Αλλά για να το παρατήσουν κάποιους λόγους θα είχαν.
Μήπως γιατί ο αρχηγός σας φοράει φουστίτσες, καλσόν κ στρι@@@κια κ δεν τηρεί τις συμμαχίες που κάνει? (όπως κάνει συνήθως φυσικά)
Μήπως κλείνει συμμαχίες (χωρίς ημερομηνία λήξης) στις 5/8 κ στις 8/8 κάνει κοινό φόρουμε με την αντίπαλη φυλή ?
Μήπως 3 ώρες πριν σκάσει το πλάνο στρατολόγησε 2 παίκτες της LIFE γιατί δεν μπορούσε να πάρει αλλιώς χωριό μέσα στην 45?
Τι νόμισε ? ότι θα καθήσουν να παίξουν το παιχνιδάκι του?

όχι αγαπητέ. όπως αυτός χαλάει το παιχνίδι των άλλων, βρέθηκαν κάποιοι να του χαλάσουν κ το δικό του παιχνίδι κ ας μαζέψει τα βάρβαρά τους τώρα.
όταν θα μάθετε να παίζετε τίμια (πράγμα χλωμό) κ να μην κλείνετε κόσμους χρησιμοποιώντας ότι βρώμικο κ αισχρό υπάρχει τότε ίσως σταματήσουν κ οι καλοί παίκτες να πατάνε διαγραφές κ γιατί με "μετριότητες" δεν γουστάρουν να παίζουν. υποτιμάται η παικτική τους ικανότητα.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser32604

Eσυ μιλας οπως σε βολευει και τα λες και οπως σε βολευει.
Τα πραγματα ειναι απλα.
Κατηγορεις καποιον οτι παιζει λαθος ενω δεν ειναι ετσι οπως τα λες.
Λες για Συμμαχια πια συμμαχια εννοεις την Σ.Ε;
Κατηγορεις οτι χτυπηθηκες με υπουλο τροπο ποιος ειναι ο υπουλος τροπος που παιχτες σας ηθελαν να μπουν σε εμας;
Αν ησουν στην θεση μας δεν θα το εκανες αυτο;
Η αν το εκανες θα ησουν νορμαλ εσυ και εμεις που στρατολογησαμε παιχτες ηταν λαθος τακτικη και φοραμε φουστες κλπ...
Λαθος τα λες και το ξερεις πολυ καλα.
Ο αρχηγος σας δεν σας τα ειχε πει καλα μαλλον.
Θα παρουμε λες βαρβαρα μα εγω βλεπω καποιους να παιζουν.
Αυτοι δεν ειναι κοτες οπως μερικοι αλλοι και τους παραδεχομαστε.

- - - Eνημερώθηκε - - -

Εξαρτάται πως το εννοείς το καλοί-μέτριοι-κακοί παίκτες.

Θεωρείται μέτριος ή κακός παίκτης αυτός που ενώ τρώει πλάνο κ δέχεται τρένα σε 12 χωριά του αντί να χάσει χωριό παίρνει κ άλλα 10? Αυτόν τον παίκτη που τον κατατάσσεις? στους κακούς ή στους μέτριους? Γιατί ο αρχηγός σου του έστειλε κ συγχαρητήριο μήνυμα από ότι ξέρω για τον τρόπο παιξίματος του.

Ναι αλλα θα μας πεις και απο ποιους πηρε χωρια;
Τα εσωτερικα τα λενε οτι παιρνει τωρα;
Πηρε χωρια απο εμας;
 

DeletedUser7354

Mετά από κάτι χρόνια ας γράψω και στο εξτέρναλ...
Για να θυμηθούμε λίγο παλιές καλές εποχές...
Γιατί χαθήκαμε και ξεφυτρώσανε από το πουθενά κάτι γυμνοσάλιαγκες από την πολυ υγρασία....Μάγκες η υγρασία δεν είναι ούτε από βροχή ούτε από τα παραθαλάσσια εξοχικά σας...Φτου φτού...Σας αφήνω να μαντέψετε από τι είναι...Και αν σας έρθει κανά σέλινο,θα είναι από τα κεφτεδάκια που έφαγα 5 το πρωί...
Για πάμεεεεεεε....



Εξαρτάται πως το εννοείς το καλοί-μέτριοι-κακοί παίκτες.

Το εννοεί με μαθηματικές πράξεις...
Nightmare = Καλοί
Life= Κακοί
Nightmare + Life = Ένας Μέτριος πόλεμος...


VanBlack στις 03.09. και ώρα 18:21:47

Επειδή είμαστε ενάντια στην κατάργηση των παντελονιών ως ανδρικό ένδυμα και την χρησιμοποίηση φούστας όπως η φυλή σας θέλει να εφαρμόσει σας ανοίγουμε πόλεμο για να κρατήσουμε λίγο και κάποιες αξίες..

VanBlack στις 06.09. και ώρα 15:18


Καλησπέρα σε όλα τα παιδιά.

Μετά τις τελευταίες εξελίξεις η διοίκηση παραιτείται και αποχωρεί από τον κόσμο αυτό.

Αφήνουμε στη διάθεση των υπολοίπων που θέλουν να συνεχίσουν τα χωριά μας για να τα αξιοποιήσετε ανάλογα.

Ευχαριστούμε για την συνεργασία όσους μας εμπιστεύτηκαν και ελπίζουμε να τα πούμε κάποια άλλη φορά σε κάποιο άλλο κόσμο

Σας ευχόμαστε καλή συνέχεια

Πρώτη φορά στα χρονικά..Μία φυλή κυρρήτει τον πόλεμο και σε 3 μέρες διαλύετε...

Θεωρείται μέτριος ή κακός παίκτης αυτός που ενώ τρώει πλάνο κ δέχεται τρένα σε 12 χωριά του αντί να χάσει χωριό παίρνει κ άλλα 10?

Έχασε ή 2 ή 3 χωριά...Ότι χωριό πήρε ήταν από reclaim...Άδεια χωριά..12 χρονών πιτσίρικι να έβαζες το ίδιο αποτέλεσμα θα είχε...Ουτε καν ασχοληθήκαμε να τα βάλουμε άμυνες...Γιατί μπορεί να τον βαρέσαμε αλλά άλλος ήταν ο στόχος μας...Αλλά που να το καταλάβουν κάτι τριτοτέταρτοι σαν του λόγου σας που ακόμα δεν έχετε μάθει ποιες είναι οι επιθετικές και ποιες η αμυντικές μονάδες...Στο άλλο χωριό του King Diamond που του έβαλε άμυνες...Είδα το προβατάκι πως πήγε και έχασε 15 επιθετικά χωρίς να το πάρει...


Αυτόν τον παίκτη που τον κατατάσσεις? στους κακούς ή στους μέτριους?

Στον κάδο απορριμάτων...Αν υπήρχε επιλογή κάτι του χειρότερα από κακός θα την επέλεγα με κλειστά μάτια...
Όταν χάνεις 2-3 χωριά από τις 30 ώρες ενώ το πλάνο είναι αλλού...Τότε είσαι για γέλια και για κλάματα...
Χαχαχα άκου εκεί...30 ώρες έβλεπε τους άριστους να πηγαίνουν και έχασε και χωριά..Και μου τον κάνατε και θεό...
Δεν πειράζει..Εξάλλου με εξιτάρει το να ρίχνω θεούς από τον θρόνο τους και να τους βάζω να κάθοντε σε ξύλινες σαπισμένες καρέκλες που τρίζουν...



Γιατί ο αρχηγός σου του έστειλε κ συγχαρητήριο μήνυμα από ότι ξέρω για τον τρόπο παιξίματος του.

Ναι του έδωσα συγχαρητήρια για τον τρόπο παιξίματος του...Και σίγουρα όχι του παιχνιδιού... ;)
Μάλλον μερικοί έχετε πρόβλημα στο να κατανοήσετε τα ειρωνικά μηνύματα με τα πραγματικά...


Αλλά για να το παρατήσουν κάποιους λόγους θα είχαν.

Λόγος 1: Η διαγραφή από την πυξίδα για κάποιους είναι κύρος..
Λόγος 2: Γλύτωσαν χρόνο από την ζωή τους.
Λόγος 3: Αντί να σκύψουν κεφάλια και να γονατίσουν στις εφιαλτικές αρμάδες...Προτίμησαν το χαρακίρι..


Μήπως γιατί ο αρχηγός σας φοράει φουστίτσες, καλσόν κ στρι@@@κια

Να διορθώσω...Το ότι σας τα έβγαλα και σας τα πήρα..Δεν σημαίνει ότι τα φοράω κιόλας...
Από τα κορίτσια μου πάντα κρατάω και κάτι ως ενθύμιο...



κ δεν τηρεί τις συμμαχίες που κάνει? (όπως κάνει συνήθως φυσικά)

Ήταν μία Σ.Ε. Που έληγε στις 01/09...
Τώρα αν ο τσοπάνης σας,ήθελε να δώσει στα πρόβατά του αυτό για χόρτο...Δικό σας πρόβλημα..Μαζί του να μιλήσετε...
Και πάμε τώρα όλα μαζί....Μπεεεεε...



Μήπως κλείνει συμμαχίες (χωρίς ημερομηνία λήξης) στις 5/8 κ στις 8/8 κάνει κοινό φόρουμε με την αντίπαλη φυλή ?

Η Σ.Ε. Μαζί σας έγινε καθαρά για λόγους καλοκαιριού...Ότι συμφωνήθηκε στην Σ.Ε. τηρήθηκε κατά γράμμα και με το παραπάνω κιόλας.

Μήπως 3 ώρες πριν σκάσει το πλάνο στρατολόγησε 2 παίκτες της LIFE γιατί δεν μπορούσε να πάρει αλλιώς χωριό μέσα στην 45?

Τους δικούς μου τους παίχτες στις άλλες φυλές τους φροντίζω με την πλήρη ασφάλεια τους...
Το ότι μπήκανε σε εκείνο το χρονικό σημείο ήταν για την δική τους ασφάλεια...
Το ότι εσείς στρατολογήτε την σάρα και την μάρα και δεν ξέρετε καν ποιον βάζετε στην φυλή σας είναι δικό σας θέμα...
Δες το αλλιώς..Τους έστειλα σε μία ξένη χώρα για μεταπτυχιακό..Και ήρθαν πίσω στην χώρα τους...Ό Έλληνας που θα πάει κάποια χρόνια να μείνει στην Αμερική...Θα είναι Έλληνας...Όχι Αμερικάνος.



Τι νόμισε ? ότι θα καθήσουν να παίξουν το παιχνιδάκι του?

Τι να κάνουμε .. Τα δικά μου τα παιχνίδια είναι για άνω των 18...Όποιος θέλει παίζει..Όποιος αντέχει μένει.


όχι αγαπητέ. όπως αυτός χαλάει το παιχνίδι των άλλων, βρέθηκαν κάποιοι να του χαλάσουν κ το δικό του παιχνίδι κ ας μαζέψει τα βάρβαρά τους τώρα.

Αλήθεια τώρα...Είτε είναι βάρβαρα είτε είναι δικά σας..Ποια η διαφορά...?
Δεν ήσασταν καλύτεροι παίχτες από τα βάρβαρα...Το μόνο διαφορετικό που κάνατε από αυτά είναι ότι στέλνατε και κανα μήνυμα.


όταν θα μάθετε να παίζετε τίμια (πράγμα χλωμό)

Μάθε εσύ πρώτα να παίζεις γενικά και μετά κρίνεις και το να παίζεις τίμια ή άτιμα.

κ να μην κλείνετε κόσμους χρησιμοποιώντας ότι βρώμικο κ αισχρό υπάρχει

Έχουμε μπουχτήσει από το να κλείνουμε κόσμους δεν μας συγκινεί πια...
Το μόνο βρώμικο που υπήρξε ήταν το βρακάκι σου όταν είδες τα σπαθάκια...



τότε ίσως σταματήσουν κ οι καλοί παίκτες να πατάνε διαγραφές

Μα δεν είδα και κανέναν καλό παίχτη να παίζει..
Αν πήγαινες στα μέλη της φυλής σας θα ήθελες 10 σακούλες σκουπιδιών για να τους πρωτοχωρέσεις...




κ γιατί με "μετριότητες" δεν γουστάρουν να παίζουν.

Αυτοί που έχουν πιάσει πάτο...Δεν μπορούν να δουν την κορυφή και βλέπουν μέχρι την μετριότητα...Αν με πιάνεις δηλαδή.. ;)

υποτιμάται η παικτική τους ικανότητα.

Στην πραγματικότητα δεν έχετε καν παικτική ικανότητα για να την υποτιμήσουμε...






Το μπιμπερό σου τώρα και σε άλλον παιδότοπο...
 

DeletedUser7354

Ασε τα παιδια να εκφραστουνε παλιονουμπακα μην τα αποπερνεις την κυριακη θα ψηφισουν για φυλεταρχη αντι για προθυπουργο .. :p

Δεν τα αποπέρνω..Τους κάνω το παιχνίδι ποιο ενδιαφέρον...
Αν η Ελλάδα είχε μπροστάρη κάποιον από τους 4-5 άξιους φυλετάρχες για πρωθυπουργό αυτήν την στιγμή δεν θα χρωστάγαμε σε κανέναν και θα μας χρωστάγαν όλοι....





Μοίρασε πόνο Fumal καμάρι μου... You are a legend bro

Είχα καλό μέντορα φαίνεται :p
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
Δεν τα αποπέρνω..Τους κάνω το παιχνίδι ποιο ενδιαφέρον...
Αν η Ελλάδα είχε μπροστάρη κάποιον από τους 4-5 άξιους φυλετάρχες για πρωθυπουργό αυτήν την στιγμή δεν θα χρωστάγαμε σε κανέναν και θα μας χρωστάγαν όλοι.... Είχα καλό μέντορα φαίνεται :p

Άσε ρε :p

Αν έβαζες εσύ ή o tourloubouki υποψηφιότητα, κάθε εκλογικό κέντρο θα είχε κι έναν ρουφιάνο στην εκτελεστική επιτροπή να μη σου πω τον κάθε δικαστικό αντιπρόσωπο :D

...και μετά θα αναπολούμε τις παλιές καλές εποχές που υπήρχαν μόνο ρουσφέτια :p
 

DeletedUser24162

Άσε ρε :p

Αν έβαζες εσύ ή o tourloubouki υποψηφιότητα, κάθε εκλογικό κέντρο θα είχε κι έναν ρουφιάνο στην εκτελεστική επιτροπή να μη σου πω τον κάθε δικαστικό αντιπρόσωπο :D

...και μετά θα αναπολούμε τις παλιές καλές εποχές που υπήρχαν μόνο ρουσφέτια :p

Ούτε exit-poll δεν θα είχε.....:ban: θα τρώγανε όλες οι εταιρίες για διπλό λογαριασμό.....:doh:
 

DeletedUser31453

Φουμαλάκο δεν είχα σκοπό να ασχοληθώ καν με το τι θα γραφτεί στη συνέχεια του ποστ κ επειδή ξέρω ότι "φτιάχνεσαι" όταν ξεφτιλίζεσαι θα σου πω 2-3 πραγματάκια για να τα γνωρίζουν όλοι.


Όταν χάνεις 2-3 χωριά από τις 30 ώρες ενώ το πλάνο είναι αλλού...Τότε είσαι για γέλια και για κλάματα...
Χαχαχα άκου εκεί...30 ώρες έβλεπε τους άριστους να πηγαίνουν και έχασε και χωριά..


Που αλλού θα μπορούσε να είναι το πλάνο (έστω από 30 ώρες που με το φτωχό σου το μυαλό σκέφτηκες ότι θα το θεωρούσαμε σίγουρα φέικ) όταν η περιοχή δέχτηκε 12-13-14+ τρένα κ πόσο φέικ θα μπορούσε να είναι το πλάνο στην περιοχή, όταν στέλνεις σπλιταρισμένους αρίστους ... όταν σε κάθε χωριό (γιαυτά τα 3 που πήρες εννοώ) υπήρχαν 5 άριστοι από 2 χωριά σου με τον 2ο κ 3ο σπλιταρισμένο από μισό επιθετικό? κ φυσικά τα πήρες γιατί φαγώθηκαν τα κοψίματα.
κ φυσικά το πλάνο "βαφτίστηκε" φεικ γιατί δεν μπόρεσες να κρατήσεις κανένα.


Να διορθώσω...Το ότι σας τα έβγαλα και σας τα πήρα..Δεν σημαίνει ότι τα φοράω κιόλας...
Από τα κορίτσια μου πάντα κρατάω και κάτι ως ενθύμιο...


Μπα πηγαίνεις κ με κορίτσια? από πότε? υπάρχει κορίτσι που να θέλει να πάει μαζί σου? τι να ζηλέψει πάνω σου? τα χάλια σου στον καθρέφτη τα είδες ποτέ? παιδοβούβαλε ..



Ήταν μία Σ.Ε. Που έληγε στις 01/09...
Τώρα αν ο τσοπάνης σας,ήθελε να δώσει στα πρόβατά του αυτό για χόρτο...Δικό σας πρόβλημα..Μαζί του να μιλήσετε...
Και πάμε τώρα όλα μαζί....Μπεεεεε...


αυτό το 1/9 το έβγαλες από το μυαλό σου μάλλον. γιατί στην κλήση ήταν 5 άτομα δικά μας κ εσύ μόνος
κανείς δεν άκουσε ότι λήγει η ΣΕ την 1/9 παρά μόνο εσύ.. τι λογικό?




Η Σ.Ε. Μαζί σας έγινε καθαρά για λόγους καλοκαιριού...Ότι συμφωνήθηκε στην Σ.Ε. τηρήθηκε κατά γράμμα και με το παραπάνω κιόλας.

ποια ΣΕ τηρήθηκε κατά γράμμα?
η συμφωνία ήταν ότι δεν παίρνουμε άλλα χωριά (βάρβαρα κ μη) εμείς στην κ44 κ εσείς στην κ45
κ αυτό τι είναι? βάρβαρα μέσα στην κ45 πριν την λήξη της ΣΕ κ καλά.

*06* (507|422) K45 1,525 The Snipers [Escape] paspalie.com [LIFE 1] 2015-08-20 08:58:49
*06* (507|422) K45 1,533 Barbarian The Snipers [Escape] 2015-08-20 06:48:59
B_The Snipers_015 (504|422) K45 1,761 The Snipers [Escape] paspalie.com [LIFE 1] 2015-08-20 03:17:26
B_The Snipers_015 (504|422) K45 1,459 Barbarian The Snipers [Escape] 2015-08-19 01:09:00

κ φυσικά η μεγάλη παίκτρια σας τα έχασε.



Τους δικούς μου τους παίχτες στις άλλες φυλές τους φροντίζω με την πλήρη ασφάλεια τους...
Το ότι μπήκανε σε εκείνο το χρονικό σημείο ήταν για την δική τους ασφάλεια...
Το ότι εσείς στρατολογήτε την σάρα και την μάρα και δεν ξέρετε καν ποιον βάζετε στην φυλή σας είναι δικό σας θέμα...


Δεν σε τιμάει ιδιαίτερα να στρατολογείς την σάρα κ τη μάρα τι δική μας μόνο κ μόνο για να μπεις μ'αυτό τον τρόπο μέσα στην κ45. γιατί αλλιώς ήσασταν ανίκανοι να μπείτε.


[aig] 10 ΠΟΝΤΟΙ για
2.α. Προσωπικές προσβολές δεν επιτρέπονται πουθενά μέσα στο forum ή σε οποιοδήποτε άλλη λειτουργιά του forum (πχ προσωπικά μηνύματα). Παρακαλούμε να προσέχετε όλα σας τα "πειράγματα" ή τα "flames" να έχουν αυστηρή σχέση με το παιχνίδι.

by aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser18637

..Καλό παιδί ο Σάββας, εξαιρετικό!!! και εντελως παρεξηγημένο. (Σαββα μου κι εγω ειχα να γραψω παρα πολυ καιρο)

Σάββα μου αστους να λένε, μπραβο καμάρι μου κερδισες, σου βγαζω το καπελο. Εσυ κέρδισες, εμεις χάσαμε! ξανά μπράβο.

Δε κατάλαβα ποιό είναι εδω το πρόβλημα?? Για να κερδίσεις δεν παίζεις? Τι στο καλό συνεχίζετε και γραφετε εδω, αφου ΚΕΡΔΙΣΕΣ.

Αν θελετε να μιλήσουμε για φυλετικές δε λέω ας μιλήσουμε αλλα τώρα να αναμασάμε κάτι τελειωμένο ελεος παιδάκια!

Στα έμαθε Σάββα μου ο τουρλου αλλα μάλλον τα κατεγραψες λίγο Λάθος, σε ενα παιχνιδάκι σαν αυτό πρεπει να υπάρχει και μια ισορροπία να μπορεί και ο κοσμος να εχει ενδιαφερον και οι παικτες να ευχαριστιουντε το παιχνιδάκι και να εχουν και κατι να λενε.

Και παιχνιδακι πρεπει να κανεις, αλλα και λαμογιες με τις αλλες φυλες.. ολα αποδεκτα. Αυτο που δεν ειναι αποδεκτο Σαββα μικρε μου ειναι να ριχνεις ολο το βαρος σε ενα κομματι και αυτο ειναι ενα με σενα ΛΑΜΟΓΙΕΣ!! απο πριν μπεις σε ενα κοσμο αυτο που σκεφτεσαι ειναι πως θα γινει να την "φερεις" σε ολους. Πες μου ενα κοσμο που μπηκες και δεν ειχες τσακωμους, αποχωρησεις, διαγραφες κτλ κτλ.

Εμεις μπηκαμε σε ενα κοσμο να παιξουμε παιχνιδακι και οχι να καθομαστε απο το πρωι ως το βραδυ να σκεφτομαστε που θα σκασει η επομενη λαμογια του Σαββα ειναι κουραστικο και καθολου διασκεδαστικο.

Και παλι λοιπον συγχαρητηρια οι λαμογιες κερδισαν (οπως φυσικα γινεται στους τελευταιους κοσμους)

Τωρα οσον αφορα το παικτικο κομματι... ευχαριστως να σου πω, εισαι πολυ μακραν ακομα απο ενα καλο παικτη (σαν παικτης παντα) απο παρα πολλους που ξερω. Και για να μη το αναλυσω και πολυ θα σου πω ενα απλο παραδειγμα και ο καθενας ας βγαλει τα συμπερασματα του...

Στην φυλη που εκανες στον 34 η διαφορα σου σε χωρια απο τον δευτερο παικτη ειναι χαωδης. Τι στο καλο πια ολοι για ενα account δουλευουνε??

Σου λειπει Σαββα μου το βασικο συστατικο ενος πραγματικα καλου παικτη ΟΜΑΔΙΚΟΤΗΤΑ, εισαι το παραδειγμα του ατομιστη. Θα ελεγα κι αλλα αλλα βαριεμαι, ταχουμε ξαναπει εξ αλλου (ασε που ακομα περιμενω τηλ. για καφε)

Οποτε σκεψου το, σε εναν επομενο κόσμο καλυτερα πηγαινε στη φυλη του Μητσου (τουρλου) να κανεις ενα ξεσκονισμα και ενημερωσε με και μενα να μαζεψω καμμια καλη ομαδουλα να παιξουμε φυλετικες, να το διασκεδασουμε, να βαλουμε και κανα στοιχηματακι να εχει ενδιαφερον, ξερεις ολα αυτα που μας κανουν και περναμε καλα.

Και αστους αλλους να λενε, εγω στοχω ξαναπει κατα βαθος σου εχω αδυναμια, ειπαμε εισαι θεος !!! τι αλλο να πω πια.

Φιλουρες

(ορματε μου τωρα παιδες και γραψτε ολα τα εσωψυχα σας αντε να παρει λιγο φωτια το external)
 

DeletedUser2415


Εγω παλι τι φταιω ρε βαγγελη ... παιξαμε αρκετο καιρο μαζι παραμενεις με την ιδια αποψη για μενα??

Οσο για τον φουμαλ το ποστ που εκανα ειναι αφου κερδισε να μην ποσταρει ειρωνικα δεν τον επεφυμησα...
 

DeletedUser16453

Ενας κοσμος γεματο κοτες, πουστιες και ρουφιανες. Καταστρεψατε τον κοσμο...
N.M.F. VS Nightmare, CCPS, ΦΟΙΝΙΞ
Αν εχετε αναγκη 3 φυλες για να μας φατε τι να πω... Χθες μας περασαν κοκκινους οι Φοινιξ και ξεκινησαν επιθεσεις ενω ειχαμε ηδη πολεμο με CCPS και Nightmare, και ενω ξεκινησαν πρωτοι ιδου τα αποτελεσματα τς πρωτες ωρες του πολεμου...

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 14
Πλευρά 2: 10
Διαφορά: 4

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 84,309
Πλευρά 2: 67,026
Διαφορά: 17,283

chart
 

DeletedUser7354

Άσε ρε :p

Αν έβαζες εσύ ή o tourloubouki υποψηφιότητα, κάθε εκλογικό κέντρο θα είχε κι έναν ρουφιάνο στην εκτελεστική επιτροπή να μη σου πω τον κάθε δικαστικό αντιπρόσωπο :D

...και μετά θα αναπολούμε τις παλιές καλές εποχές που υπήρχαν μόνο ρουσφέτια :p

Κωστάκη μου..Άσε με εμένα...Μοίρασε κανά printscreen και κανά αυτόγραφο στον λαό σου...


Φουμαλάκο δεν είχα σκοπό να ασχοληθώ καν με το τι θα γραφτεί στη συνέχεια του ποστ

Aλλά είπες να πάρεις μία 2η δόση Fumal για την απελπησία σου

κ επειδή ξέρω ότι "φτιάχνεσαι" όταν ξεφτιλίζεσαι θα σου πω 2-3 πραγματάκια για να τα γνωρίζουν όλοι.

Την είδες και ΒΒC προβατάκι?

Που αλλού θα μπορούσε να είναι το πλάνο (έστω από 30 ώρες που με το φτωχό σου το μυαλό σκέφτηκες ότι θα το θεωρούσαμε σίγουρα φέικ) όταν η περιοχή δέχτηκε 12-13-14+ τρένα κ πόσο φέικ θα μπορούσε να είναι το πλάνο στην περιοχή, όταν στέλνεις σπλιταρισμένους αρίστους ... όταν σε κάθε χωριό (γιαυτά τα 3 που πήρες εννοώ) υπήρχαν 5 άριστοι από 2 χωριά σου με τον 2ο κ 3ο σπλιταρισμένο από μισό επιθετικό? κ φυσικά τα πήρες γιατί φαγώθηκαν τα κοψίματα.
κ φυσικά το πλάνο "βαφτίστηκε" φεικ γιατί δεν μπόρεσες να κρατήσεις κανένα.

Δεν έχει ίχνος μυαλού στην κατανόηση ενός πλάνου...Δεν σε αδικώ...
Σας βαρέσαμε σε 3 διαφορετικούς πυρήνες....Βορρά/Μέση/Νότο...Στην μέση βαρέσαμε συγκεκριμένα χωριά για να κρατήσουμε σε μία `ύπνωση` το πρωτοπαλίκαρό σας...Ώστε να ασχοληθείτε μαζί του και να επικρατήσουμε στις άλλες 2 περιοχές...Και όπως ακριβώς έγινε....Κανείς δεν είπε ότι αυτό ήταν το fake πλάνο..Αλλά το παραπλανητικό μας πλάνο....Το fake πλάνο μας ήταν σε διάφορους συγκεκριμένους παίχτες με 91 τρένα χωρίς καν συνοδεία...και μάλιστα τα 5 νομπλάρανε...Τι εννοείς δεν μπόρεσα να κρατήσω κανένα..? Ούτε καν ασχολήθηκα με τα χωριά..Την δουλειά μου την έκανα...Αλλά τι να κάνουμε..Έτσι σκέφτονται όσοι παίζουν για την πάρτυ τους σαν και εσένα....Δεν φταιώ εγώ που ήμουν και πάλι 3 βήματα μπροστά από την νοημοσύνη σου...



Μπα πηγαίνεις κ με κορίτσια? από πότε? υπάρχει κορίτσι που να θέλει να πάει μαζί σου? τι να ζηλέψει πάνω σου? τα χάλια σου στον καθρέφτη τα είδες ποτέ? παιδοβούβαλε ..

Απαπά νευαράκιααααα...Καλά ντε...Μην νευριάζεις για ένα στριγνκ....Θα στο επιστρέψω αν θες...Τόσα σας πήρα...Το δικό σου θα μου λείψει..?
Όσο για τα κοριτσάκια..Πολλές...Γιατί εμένα μου κάνει κούκου σε αντίθεση με εσένα που ούτε καν με μπλε χαπάκια... :*
Θα μπορούσα να σου δώσω πολύ καλύτερη και ειλικρινής εξίσου απάντηση αλλά δεν με αφήνουν οι κανόνες..


αυτό το 1/9 το έβγαλες από το μυαλό σου μάλλον. γιατί στην κλήση ήταν 5 άτομα δικά μας κ εσύ μόνος
κανείς δεν άκουσε ότι λήγει η ΣΕ την 1/9 παρά μόνο εσύ.. τι λογικό?

Η συμφωνία ήταν για 1 μήνα και ότι θα μιλάμε 1 εβδομάδα πριν για τις ανανεώσεις...
Γιατί δεν ρωτάς και τον Σάββα..? Ή μόνο το παρεάκι σας και να βγάλετε μόνο δικά σας συμπεράσματα προς τα έξω??


ποια ΣΕ τηρήθηκε κατά γράμμα?
η συμφωνία ήταν ότι δεν παίρνουμε άλλα χωριά (βάρβαρα κ μη) εμείς στην κ44 κ εσείς στην κ45
κ αυτό τι είναι? βάρβαρα μέσα στην κ45 πριν την λήξη της ΣΕ κ καλά.

[spoil]*06* (507|422) K45 1,525 The Snipers [Escape] paspalie.com [LIFE 1] 2015-08-20 08:58:49
*06* (507|422) K45 1,533 Barbarian The Snipers [Escape] 2015-08-20 06:48:59
B_The Snipers_015 (504|422) K45 1,761 The Snipers [Escape] paspalie.com [LIFE 1] 2015-08-20 03:17:26
B_The Snipers_015 (504|422) K45 1,459 Barbarian The Snipers [Escape] 2015-08-19 01:09:00[/spoil]

κ φυσικά η μεγάλη παίκτρια σας τα έχασε.

Ναι όντως έγινε κάτι τέτοιο..Η παίκτρια λειτούργησε αυτόνομα...Τα πήρατε και κανένας δεν σας είπε τίποτα..Γιατί πολύ απλά είχατε δίκιο...
Οπότε τι μου τα αναφέρεις..?


Δεν σε τιμάει ιδιαίτερα να στρατολογείς την σάρα κ τη μάρα τι δική μας μόνο κ μόνο για να μπεις μ'αυτό τον τρόπο μέσα στην κ45. γιατί αλλιώς ήσασταν ανίκανοι να μπείτε.

Η σάρα και η μάρα δεν είναι 1 παίχτης που ήταν ο μόνος που άξιζε από την φυλή σας...
Και όσο για να μπω στην 45...Μην μπερδεύεις τις φυλές μας...απλά αυτή ήταν μία καινούργια στάση για το κάμα σούτρα.


..Καλό παιδί ο Σάββας, εξαιρετικό!!! και εντελως παρεξηγημένο. (Σαββα μου κι εγω ειχα να γραψω παρα πολυ καιρο)

Και που έγραψες..Τι κατάλαβες.Εσύ έγραψες και άλλοι σε γράψανε...Αλλά για να δεις τι φίλος είμαι..Θα ασχοληθώ και μαζί σου για να πάρεις και λίγο αξία.

Σάββα μου αστους να λένε, μπραβο καμάρι μου κερδισες, σου βγαζω το καπελο. Εσυ κέρδισες, εμεις χάσαμε! ξανά μπράβο.

Εσύ μου έβγαλες το καπέλο,και εγώ σου έβγαλα το καλσόν σου..(Σου τι μπαίνω από τώρα..Γιατί διάβασα τις αερολογίες σου ήδη από κάτω.)

Δε κατάλαβα ποιό είναι εδω το πρόβλημα?? Για να κερδίσεις δεν παίζεις? Τι στο καλό συνεχίζετε και γραφετε εδω, αφου ΚΕΡΔΙΣΕΣ.

Όταν αναφέρονται στο όνομά μου..Θα υποστούν και τις συνέπειες.

Αν θελετε να μιλήσουμε για φυλετικές δε λέω ας μιλήσουμε αλλα τώρα να αναμασάμε κάτι τελειωμένο ελεος παιδάκια!

Κάτι τελειωμένοι σας και εσάς (παικτικού επιπέδου) , τελείωσαν αυτό το παιχνίδι.

Στα έμαθε Σάββα μου ο τουρλου αλλα μάλλον τα κατεγραψες λίγο Λάθος, σε ενα παιχνιδάκι σαν αυτό πρεπει να υπάρχει και μια ισορροπία να μπορεί και ο κοσμος να εχει ενδιαφερον και οι παικτες να ευχαριστιουντε το παιχνιδάκι και να εχουν και κατι να λενε.

1ον..Με τον Μήτσο δεν έχουμε καμία σχέση πέρα λίγο του 1 και λίγο του 9...Δεν έχουμε παίξει ποτέ μαζί..Μην μιλάς και για τους δυο μας όταν δεν έχουμε κάποια κοινή σχέση (φυλή κτλπ)
2ον..Αν θέλουν ισορροπία και ευχαρίστηση ας παίξουν τέτρις ή πάκμαν...Εδώ ο καλύτερος κερδίζει..Είτε εύκολα είτε δύσκολα...Ανάλογα ποιον έχει αντίπαλο...Δυστυχώς για εμάς όλοι στον 34 είτε πολύ χειρότεροι του μετρίου.


Και παιχνιδακι πρεπει να κανεις, αλλα και λαμογιες με τις αλλες φυλες.. ολα αποδεκτα. Αυτο που δεν ειναι αποδεκτο Σαββα μικρε μου ειναι να ριχνεις ολο το βαρος σε ενα κομματι και αυτο ειναι ενα με σενα ΛΑΜΟΓΙΕΣ!! απο πριν μπεις σε ενα κοσμο αυτο που σκεφτεσαι ειναι πως θα γινει να την "φερεις" σε ολους. Πες μου ενα κοσμο που μπηκες και δεν ειχες τσακωμους, αποχωρησεις, διαγραφες κτλ κτλ.

Το λαμογιές είναι δικιά σου άποψη και γνώμη..Και φυσικά οποιουδήποτε έχει χάσει και τον τσούζει...Λογικό να πρέπει να ρίξει κάπου το φταίξιμο παρά να αποδεχτεί αυτό που είναι...Κάποιος που δεν έχει ιδέα με το πως να παίξει...Και εννοείτε ότι θα υπάρξουν τσακωμοί,αποχωρήσεις και διαγραφές...Γιατί όταν χάνεις ξενερώνεις...ένας κλασικός οπαδός είσαι που όταν χάνεις σου φταίει ο διαιτητής... Σιγά σιγά πρέπει να αποδεχθείς ότι είσαι ένας παίχτης του δίμηνου...Αν δεν σε περιμαζέψει κανένας στην φυλή του..Έχεις πατήσει διαγραφή για να μην δεις πυξίδα...Όπως πάντα άλλωστε.

Εμεις μπηκαμε σε ενα κοσμο να παιξουμε παιχνιδακι και οχι να καθομαστε απο το πρωι ως το βραδυ να σκεφτομαστε που θα σκασει η επομενη λαμογια του Σαββα ειναι κουραστικο και καθολου διασκεδαστικο.

Μπλα μπλα μπλα...Εφόσον πιστεύεις για μένα κάτι τέτοιο γιατί έκλεισες Σ.Ε μαζί μου και δεν με πέρασες εχθρό σου..
Γιατί πολύ απλά δεν ισχύουν...Η προπαγάνδα που προσπαθείς να μου κάνεις μου αρέσεις...Μου ανεβάζεις τους αντιφανς μου και ανεβαίνουν οι πωλήσεις των φωτογραφιών μου για να μου πετάνε βελάκια..


Και παλι λοιπον συγχαρητηρια οι λαμογιες κερδισαν (οπως φυσικα γινεται στους τελευταιους κοσμους)

Και στους πρώτους κόσμους το ίδιο πυξιδιάρης ήσουν,κλάματα και λασπολογίες...Όσο και να γεράσεις δεν αλλάζεις...Γιαυτό σε κάναμε πέρα και σε βγάλαμε από την παρέα μας...Γιατί η τιμή με εσένα έχουν μεγάλη διαφορά.

Τωρα οσον αφορα το παικτικο κομματι... ευχαριστως να σου πω, εισαι πολυ μακραν ακομα απο ενα καλο παικτη (σαν παικτης παντα) απο παρα πολλους που ξερω. Και για να μη το αναλυσω και πολυ θα σου πω ενα απλο παραδειγμα και ο καθενας ας βγαλει τα συμπερασματα του...

Κάποιος σαν και εσένα δεν μπορεί να κρίνει παικτικά επίπεδα όταν το δικό του είναι κάτω και από το κάκιστο...Και όταν κάποιος σαν και εσένα είναι στον πάτο..Μπορεί να δει μέχρι το ταβάνι..Δεν μπορεί να δει τον ήλιο...Το αν είμαι καλός παίχτες ασε να το κρίνουν αυτοί που πολεμάνε δίπλα μου...Η δική τους γνώμη και μόνο μετράει... Επίσης...Με χαροποιεί όταν ένας νουμπάς σαν και εμένα..Κερδίζει πρωτοκλασάτους..

Στην φυλη που εκανες στον 34 η διαφορα σου σε χωρια απο τον δευτερο παικτη ειναι χαωδης. Τι στο καλο πια ολοι για ενα account δουλευουνε??

Βάζω τα επιθετικά μου στα μέλη μου,και δεν μου έβαλε κανείς ούτε ένα..
Στέλνω άμυνες σε όλους και δεν έχω πάρει ούτε δόρυ...
Ανενεργοί λογαριασμοί μοιράζονται σε όλους...
Στέλνω πόρους και δεν έχω πάρει τίποτα...
Πως το εννοείς παίζουν αυτοί για τον λογαριασμό μου...?? Αλλά ξέχασα η κλασσική προπαγάνδα...
Και αν θέλει οποιοδήποτε μέλος μου μπορεί να με διαψεύσει.


Σου λειπει Σαββα μου το βασικο συστατικο ενος πραγματικα καλου παικτη ΟΜΑΔΙΚΟΤΗΤΑ, εισαι το παραδειγμα του ατομιστη. Θα ελεγα κι αλλα αλλα βαριεμαι, ταχουμε ξαναπει εξ αλλου (ασε που ακομα περιμενω τηλ. για καφε)

Δεν νομίζω να είσαι σε θέση να κρίνεις την ομαδικότητα μου..Αυτό μπορούν να το κρίνουν όσοι είναι στην ομάδα μου...
Σε αυτούς προσφέρω πολλά..Στους εχθρούς μόνο πόνο,μίσος και χολή.


Οποτε σκεψου το, σε εναν επομενο κόσμο καλυτερα πηγαινε στη φυλη του Μητσου (τουρλου) να κανεις ενα ξεσκονισμα και ενημερωσε με και μενα να μαζεψω καμμια καλη ομαδουλα να παιξουμε φυλετικες, να το διασκεδασουμε, να βαλουμε και κανα στοιχηματακι να εχει ενδιαφερον, ξερεις ολα αυτα που μας κανουν και περναμε καλα.

Αν μπει καμιά καλή φυλή μπορεί..Αν μπει δικιά σου...Το ίδιο λάθος δεν το κάνουμε...Ποιο εύκολα νομπλάρουμε εσάς παρά τα βάρβαρα.

Και αστους αλλους να λενε, εγω στοχω ξαναπει κατα βαθος σου εχω αδυναμια, ειπαμε εισαι θεος !!! τι αλλο να πω πια.

Φιλουρες

(ορματε μου τωρα παιδες και γραψτε ολα τα εσωψυχα σας αντε να παρει λιγο φωτια το external)


Όλοι έχουν αδυναμία σε αυτόν που ζηλεύουν...Σε καταλαβαίνω..


Εγω παλι τι φταιω ρε βαγγελη ... παιξαμε αρκετο καιρο μαζι παραμενεις με την ιδια αποψη για μενα??

Οσο για τον φουμαλ το ποστ που εκανα ειναι αφου κερδισε να μην ποσταρει ειρωνικα δεν τον επεφυμησα...

Δεν ποστάρω ειρωνικά επειδή κέρδισα...Τόσους κόσμους κέρδισα και δεν πόσταρα ούτε λέξη...
Απλά αναφέρθηκαν στο άτομο μου και πρέπει να μπούνε στην θέση τους..
Αλλά ένα μερίδιο ευθύνης φέρεις και εσύ που μάζεψε αυτό το αδέσποτο..Και έβγαλε γλώσσα ότι σε κέρδισε κάπου στην αρχή και μετά στο ίδιο κόσμο τους στρατολόγησες γιατί λέει τους χρειαζόσουν τέτοιοι παιχταράδες που ήταν...
Ρε δώστους πυξίδααααααααα.... Με σκέφτεσαι με την καλή σου την καρδιά..Δεν το αξίζουν...Εκεί που φτύνανε γλύφουν...Και μετά θα ξανα φτύνουν...Είναι οι ράτσα τους τέτοια...


Ενας κοσμος γεματο κοτες, πουστιες και ρουφιανες. Καταστρεψατε τον κοσμο...
N.M.F. VS Nightmare, CCPS, ΦΟΙΝΙΞ
Αν εχετε αναγκη 3 φυλες για να μας φατε τι να πω... Χθες μας περασαν κοκκινους οι Φοινιξ και ξεκινησαν επιθεσεις ενω ειχαμε ηδη πολεμο με CCPS και Nightmare, και ενω ξεκινησαν πρωτοι ιδου τα αποτελεσματα τς πρωτες ωρες του πολεμου...

Πετάχτηκαν και οι μεζέδες...Ποιος πόλεμος? Έχουμε και με εσάς πόλεμο? Μεζεδάκια για 3 παίχτες μας είστε που δεν έχουν τι να κάνουν..Και νομπλάρουν από εσάς...Αλλά αφού θες να κοιτάξουμε στατς..Έχεις 10 μέρες περιθώριο...Σε 10 μέρες θέλω να ξανά ανεβάσεις..Μην το ξεχάσεις όμως και μην χαθείς...Ή μήπως πας και εσύ για διαγραφή...? Αλλά στεναχωριέσαι που σε είχαμε παραμελημένο ε?...Δεν πειράζει..Αφού το θες τόσο θα πάρεις και εσύ μία δόση αγάπης..
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser16453

χαχαχα τωρα που εχω πολεμο σχεδον με ολο το χαρτη λογικο να με παρεις χωρια, αν το θεωρεις αυτο επιτυχια τι να σου πω! χαχαχα απλα γελαω! Κι αν προσεξες τα στατιστικα ειναι με φοινιξ, με τον νεο εχθρο μας και την συμμαχια σας! Για καποια χωρια στο skype μ ελεγες οτι σε μια βδομαδα να τα παρεις και παλευες 1-2 μηνες χωρις αποτελεσμα και μετα μου κανατε κατι γελοιες προτασεις για να σας δωσω τα χωρια. Τωρα που διαλυθηκα εσωτερικα λογω CCPS και εχω πολεμο με φοινιξ χαιρω πολυ! ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΣΟΥ!
 
Κορυφή