STOP-RIP VS 3 NTOY

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser31309
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser31309

Πλευρά 1:
Φυλές: STOP, STOP!, SΤOP.., RIP, RIP1, RIP2
Πλευρά 2:
Φυλές: 3 NTOY, 3 NTOΥ, 3 ΝTOY, 3 ΝΤΟY, 3 ΝΤΟΥ

Timeframe: Για πάντα

Συνολικές κατακτήσεις:

Πλευρά 1: 6,262
Πλευρά 2: 5,909
Διαφορά: 353

chart


Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 1,258
Πλευρά 2: 904
Διαφορά: 354

chart
 

gmouzo

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
3
Γλυκεια μου και μονο που δεν κομπαζεις πια αρκει .!!!
τα στατιστικα λενε οτι θελουμε να μας πουν :)
 

DeletedUser

μα που σε ρε μεγαλε;; κανατε κανενα καλο πλανο μετα απο 2-3-4 μηνες και βγηκες να ποσταρεις;;
 

ΛΕΦΤΗΣ

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
76
μα που σε ρε μεγαλε;; κανατε κανενα καλο πλανο μετα απο 2-3-4 μηνες και βγηκες να ποσταρεις;;

Εχω την εντυπωση πως εχετε τερματισει την επιστημη του πλανου εσεις στα 3 ΝΤΟΥ. :clap:
Ριξε μια ματια στα πρωην ΧΧΧ.Περαστηκα!
 

DeletedUser

βγηκε καποιος να σας κομπλαρει εσας μετα απο ενα πλανο;; αλλος ειναι χαμενος εδω και δεν ξερω ουτε κ ποσο καιρο..περαστηκα σε μενα ή στον αρχηγαρα σου;;;;
 

DeletedUser31309

βγηκε καποιος να σας κομπλαρει εσας μετα απο ενα πλανο;; αλλος ειναι χαμενος εδω και δεν ξερω ουτε κ ποσο καιρο..περαστηκα σε μενα ή στον αρχηγαρα σου;;;;

χαχαχα baloteli εισαι ηθελα να ξερα αν παιζεις η ετσι μπαινεις να το παιξεις εδω παπατζα...?

ΠΑΝΤΩΣ Ο ΘΩΜΑΚΟΣ ΠΟΥ ΕΛΕΓΕ ΠΟΛΛΑ ΤΩΡΑ ΚΑΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΡΥΜΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΠΕΤΑΞΕΙ ΤΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΤΟΥ σε καποιον εκει στα 3ΝΤΟΥ...
 

DeletedUser33265

αντι να ξεκινησετε να τρωγεστε δεν βγαζετε καμια ομαδα να παιξουμε σε καποιον αλλο κοσμο μολις τελειωσουμε απο εδω παρεα?
λεω τωρα εγω...
 

DeletedUser

χαχαχα baloteli εισαι ηθελα να ξερα αν παιζεις η ετσι μπαινεις να το παιξεις εδω παπατζα...?

ΠΑΝΤΩΣ Ο ΘΩΜΑΚΟΣ ΠΟΥ ΕΛΕΓΕ ΠΟΛΛΑ ΤΩΡΑ ΚΑΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΡΥΜΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΠΕΤΑΞΕΙ ΤΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΤΟΥ σε καποιον εκει στα 3ΝΤΟΥ...

δεν ξερω ποιος ειναι ο Θωμας που λες..οσοι με γνωριζουν ξερουν που παιζω και σε ποιο λογ..τα κεφαλαια να υποθεσω ειναι επειδη εχασες την ψυχραιμια σου(λεω εγω τωρα);;;;
 

ΛΕΦΤΗΣ

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
76
Τι θα γινει ρε σνομπαρια;;Κανεις αλλος;; :help
 

DeletedUser31309

δεν ξερω ποιος ειναι ο Θωμας που λες..οσοι με γνωριζουν ξερουν που παιζω και σε ποιο λογ..τα κεφαλαια να υποθεσω ειναι επειδη εχασες την ψυχραιμια σου(λεω εγω τωρα);;;;

χαχαχαχχαχα...οχι καμια σχεση απλα ειπα μηπως και το βλεπε ο :noob: και απανταγε..χαχαχα
τελος παντων δεν σε ξερω σε βλεπω με 2-3 χωρια και λες τα δικα σου...γι αυτο ειπα να απαντησω...
 

DeletedUser

χαχαχαχχαχα...οχι καμια σχεση απλα ειπα μηπως και το βλεπε ο :noob: και απανταγε..χαχαχα
τελος παντων δεν σε ξερω σε βλεπω με 2-3 χωρια και λες τα δικα σου...γι αυτο ειπα να απαντησω...

εγω πλακα κανω,εσυ αρπαζεσε..για τα παιδια και το χαβαλε ειμαι στο κοσμο
 

DeletedUser31309

δεν αρπαζομαι αν ηταν ετσι δεν θα γελουσα...
καλα κανεις...
 

DeletedUser33570

STOP & RIP!!

Οι χειρότερες φυλές :noob: που έχω παίξει ever...

Τακτική που σκοτώνει.... μονο ανενεργοί & ΒΑΡΒΑΡΑ!!

Λατρεια με τα βαρβαρα...:rolf:

Δηλαδη οταν λεμε βαρβαρα... μιλαμε για αγωνα τωρα... πολεμος κανονικός... οχι στα αστεία... 100-200 στο τακ-τουκ....

Μάλιστα εχουν και κατι παιχτουρες... περνουν βαρβαρο 2.000π στις 8:00 το πρωϊ και στις 09:00 μετα απο 1 ωριτσα... το βαρβαρο ειναι 10.000π :rolf:

Καλα κανουν και μπραβο τους γιατι σε οτιδηποτε και να επιχειρει καποιος... ο τζιρος ειναι απαραιτητος και καταλυτικός...

Μπραβο λοιπον συνεχιστε ετσι για να μας δινεται και ετοιμα χωριουδακια...

3-4 παιχτες και οπου αποφασισουμε να χτυπησουμε ανοιγουμε τρυπες....:rolf:

ααα.... Να μην ξεχασω και τη αλλη φοβερη και μαχιμη μορφη του επιθετικου αγωνα...:cop:

RIP.... στην ήπειρο τους, έπεσαν όλοι πάνω να δείξουν τι αξίζουν...:grrr:....από γύρο παιχτουρες ολες...

Απο γυρο εδω εχει...:grrr2:...

ΜΑ ΟΥΤΕ 1 ΧΩΡΙΟ...:rolf:

Πέρνατε ανιχνεύσεις για 1 εβδομάδα....:noob: και δεν μπήκε ούτε δόρυ μέσα....

Αποτέλεσμα....ούτε 1 χωριο....:rolf: σας αξίζουν :clap:

Τωρα που ειναι ολα στακα.... βαλτε καμια αμυνα γιατι θα ερθει για επισκεψη το κουνελακι....:p

Ενα tip λοιπον σε όλους.... αμα θελετε να μην ξεφτιλιζεστε και γελανε ολοι μαζι σας, (καποιοι εχετε 1 ονομα - ειναι κριμα να το ξεφτιλατε ετσι...) ελατε να χτυπησετε ενεργους...δεν ειμαστε και πολλοί...

Με αυτα που κανετε θα φτασετε τους ενεργους με 200-300 χωρια τον καθενα μας... (και τωρα λογο επαγγεματικων υποχρεώσεων...συντήρηση κανουμε...) :hmmm: απο Σεπτεμβρη.... ωωω ρε μανα τι :rolf: εχει να πεσει...

ΜΦΧ
 

DeletedUser

Ρε φιλε γιατι κλαις??Αν χασεις λοιπον απο τις χειροτερες φυλες τι εισαι??Εισαι χειροτερος απο τους χειροτερους.Δηλαδη απορω ειλικρινα.

Ενω σε ειχα σε εκτιμηση αρχικα στον κ31,σε παρακολουθω και μου αρεσει η εξελιξη σου,με αυτα που λες χανεις τα παντα και απορω,πως γινεται να πεφτεις τοσο χαμηλα??
 

DeletedUser33570

Δεν μπορώ να σε κατηγορήσω

Τόσα αντιλαμβανεσε και τοσα λες....

Τωρα για το ποιος κλαίει... :rolf:

Εχω τοσες ντουζινες κλαψας... που πλεον βαρεθηκα και εχω αποκλεισει τους παντες... ουτε για φτυσιμο που λενε...

Τελος εαν νομιζεις οτι θελω να αποδειξω κατι... εισαι μακρα νυκτωμενος...

Ζησε στο σκοταδι σου....καλα ειναι εκει και η παραμικρή ακτιδα μοιαζει με φωτεινή επιτυχία...

ΜΦΧ
 

DeletedUser21577

εγω σπανια γραφω εδω , αλλα με αυτα που γραφεις , αναστενεις νεκρους....

για τα βαρβαρα , ας μιλησει αλλος ..οχι εσυ. απο τα στατς σου φενεται οτι πηρες 33 μεχρι τωρα .
κανε μια προσπαθεια να δεις και ποσα βαρβαρα πηρε η φυλη σου σε σχεση με εμας και μετα να μιλας.

αντε να δουμε ποτε θα ξυπνησει το κουνελλακι .. εχω αδυναμια στα κουνελλακια ..
σε κοβω για κουνελλακι του playboy...
 

DeletedUser33570

Φιλε μου,

Δεν σε ξερω και οφειλω να σου αναγνωρισω οτι εισαι ο ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ παιχτης απο RIP που κάνεις το παιχνιδι σου και δεν μου εστειλες πμ...

Τουλαχιστον μεχρι την ημερα που σας αποκλεισα ολους, γιατι ειχατε γινει εντελώς γραφικοί ολοι με τα πμ.

Τωρα για το "εγω σπανια γραφω εδω"... για συχνο χρήστη σε παρουσιαζει το φορα... αρα ΔΕΝ γραφεις και τοσο σπανια.

Στην Κ44 εχετε κανει τα αισχή... μεχρι και επιθεσεις σε συμπαιχτες βαζατε ενω ησασταν στην φυλή και λιγο πριν σκασουν αλλαξατε φυλή αυτοι που το εκαναν... και το ειδαν οτι εκαναν μαγκια κιολας....

Δεν ξερω εαν επικροτείς τετοιες τακτικες... αλλά ορισμενα πραγματα μιλανε απο μονα τους..

Ο Στελιος ειναι αλλού και ετσι δεν θα ασχοληθω καθολου μαζι του...

Ο Ηλιάς εχει καποια αξια σαν παιχτης και πραγματικα εχει κανει τα παντα (σε βαθμο που για μενα εχει ξεφτιλισθει...) για να κλεισει αυτον τον κόσμο.

Να ξερεις όμως κατι - ενεργους και μαχιμους παιχτες εσεις εκει στην RIP μεχρι στιγμής δεν αντιμετωπισατε...

Τα στατς σας σαν φυλή το δειχνουν αυτο και τα επιθετικα ODA και τα αμυντικα ODD...

Η τακτική με τα βαρβαρα στις παραλιες αλλων ηπειρων ειναι το ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΟ πραγμα!

Αυριο αμα θελουμε περνουμε 200 βαρβαρα βαθιά - διπλα στα μυστικα σας...ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΑΥΤΟ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ....?

ή ειναι πρωτόγνωρη εμπνευσμενη πολεμική τακτική ....:rolf:

ή κατι κανατε με αυτη την φοβερη κινηση...?
Το μονο που κανατε ειναι να καψετε αριστους σε βαρβαρα χωρια... και οταν αποφασισουμε θα καψετε και τζαμπα αμυνες σε χωρια που ΔΕΝ μπορειτε να κρατησετε...

Ο κοσμος εχει χωριστει στα 2, αυτη ειναι η αληθεια!

Επισης μια αλλη αληθεια ειναι οτι τα μονα μετωπα που "σπατε" ειναι των πρωην συμπαιχτων σας... που φανταζομαι γνωριζεται καλητερα απο μενα για την ενεργητηκότητα τους....:grrr:

Ναι πραγματικα θα τα πουμε τωρα που θελετε να δοκιμασετε τις ικανοτητες σας με ενεργους....
Εδω να σημειωσω - ΕΥΤΥΧΩΣ που το game εδωσε την δυνατοτητα να ριχνει και ο τελευταιος 1 σωστο τρενο!!
Το 80% που μου βαλαν τρενα απο την φυλή σας, ΔΕΝ γνωριζαν ουτε αυτο!! Τι να λεμε τωρα... τρενα που ο 1ος απο τον τελευταιο αριστο να εχει απο 30sec εως και 2-3 λεπτα...ΗΜΑΡΤΟΝ...
Για κλαματα φιλε μου - οχι για γελια - αλλα για κλαματα εισαστε!

2 παιχτες απο σας και 3 παιχτες απο πρωην ΠΑΠ αξιζουν προσοχης...

Αλλά αυτοι δεν φτανουν!

Τον κοσμο τον κλεινουν οι παιχτες που νιωθουν και εσεις τους εχετε μετρημενους στο 1 χερι...

Βλεπετε χρωματα στο Χαρτη και χαιρεστε... ενω θα πρεπει να βλεπετε παιχτες!

Μακαρι να κάνω λάθος και να δω μια φυλή που να ξερει να σπαει μετωπα και να μας ζορισει...να το ευχαριστηθουμε το game!

Μεχρι στιγμη βλεπω - λογια - ρουφιανιες και τζαμπα μαγκες...

Εδω θα ειμαστε και θα καταλαβεις γιατι καποιοι κλεινουν συνεχεια κόσμους - ενω καποιοι αλλοι κανουν τα ΠΑΝΤΑ και τελικα μενουν να χαϊδευουν τα αυτια απο το...Κουνελακι...που τοσο λατρευεις και του εχεις και αδυναμια.....και συντομα θα ερθει να σε επισκευτει... :)


ΜΦΧ
 

DeletedUser21577

Φιλε μου οταν σε 5 χρονια εχω γραψει στο φορουμ 119 φορες μονο , αυτο λεει κατι .
ο κοσμος εχει κλεισει και δεν το καταλαβες ακομη.
καλυτερα να εχω 50 παικτες ενεργους και οχι τοσο εμπειρους , που δινουν και το τελευταιο δορυ για τι φυλη τους ,παρα 4 πολυ καλους παικτες που ισως εχετε εσεις.
οσα χωρια εχω παρει απο εσας , δεν ειδα ουτε ιχνος βοηθειας να ερχεται.

εσυ επαιξες καλα αμυντικα , και ησουν ο μονος που το εκανε.εμεις στο πλανο εναντιον σου πηραμε και 15 χωρια στην περιοχη εκει.

αλλα οπως ειπαμε ο κοσμος εχει κλεισει.θα το καταλαβεις και εσυ.
πιστεψε με μπορω να καταλαβω ποτε τελειωνει ενας κοσμος.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή