Λεφτα λεφτα λεφτα

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser9362
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser9362

τελικα βρηκαμε και αλλο ενα ατομο που πρεπει να αρχισουμε να κανουμε παρεα διοτι τα λεφτα τρεχουν απο τις τσεπες του (L)(L)(L)
στο ριμ χωριο 9.760 ποντους και ΝΑΙ ανηκει στα Παρταλια και αυτος να κανει παρεα στον xxxmanxxx. :'(
[SPOIL]hwy705Q.jpg[/SPOIL]

To κακο ειναι οτι δν μπορει να επιτεθει σε κανεναν λογο διαφορας ποντων :oops:
 

DeletedUser

...το ιδιο ατομο ειναι...εκανε 2ο λογ για να βγει ριμ...

[aig]10 Πόντοι
6. Διάλογος για Παράβαση των Κανονισμών του Παιχνιδιού
Για να αναφέρετε την παράβαση των κανονισμών του παιχνιδιού από ένα άλλο μέλος εντός τους παιχνιδιού παρακαλούμε να κάνετε χρήση του Κέντρου Υποστήριξης. Μην ανοίγετε για αυτόν τον σκοπό threads/posts παραπόνων/διαμαρτυρίας στο forum.


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser31371

Μπορεί να είμαι στα παρτάλια, αλλά θεωρω μεγάλη ντροπή να υπάρχουν τέτοιοι λογαριασμοί. Ντροπή τοσο για τις εποχές που ζουμε, ντροπή τοσο για αυτους που διαχειρίζονται αυτο τονλογαριασμό,

αλλά πάνω απολά νιώθω ντροπή για το ίδιο το παιχνίδι και όλους τους υπεύθυνους γιαυτο, που με την απρόσκοπτη χρήση του πριμιουμ έχει καταφέρει να μετατρέψει ένα "παιχνιδι" σε απλή καθαρή εισπαρακτική μηχανή και τίποτε άλλο.
 

DeletedUser

Θα παρακαλεσω πολυ να σταματησουν τα χαζα σχολια περι WOLF TOWN 13!!!

Η συνεργασια μας ειναι αψογη και παρα τις δυσκολες εποχες πληρωνει ΠΑΝΤΑ μετρετοις και στην ωρα του....Του εχω χτισει το 1ο χωριο και παμε για 2ο....Λοιπον επειδη μεχρι στιγμης εχω μαζεψει Πρεμιουμ μεχρι τον Κ45, παρακαλω να σταματησετε να αποθαρυνετε τους αγοραστες μου....

Ευχαριστω πολυ!
 

DeletedUser9362

Ζητω συγγνώμη που σου καταστρέφω την επιχείρηση αποθαρυνοντας τον
Αλήθεια ποσα εβγαλες;
 

DeletedUser31608

Θα παρακαλεσω πολυ να σταματησουν τα χαζα σχολια περι WOLF TOWN 13!!!

Η συνεργασια μας ειναι αψογη και παρα τις δυσκολες εποχες πληρωνει ΠΑΝΤΑ μετρετοις και στην ωρα του....Του εχω χτισει το 1ο χωριο και παμε για 2ο....Λοιπον επειδη μεχρι στιγμης εχω μαζεψει Πρεμιουμ μεχρι τον Κ45, παρακαλω να σταματησετε να αποθαρυνετε τους αγοραστες μου....

Ευχαριστω πολυ!


Σε ερωτευτηκα !!! (L)
 

DeletedUser

Χαχαχαχα

Φιλε μου private player σε παρακαλω να τροφοδοτησεις και εσυ το φιλο μου Wolf....εχω 21 αγορα κ δεν προλαβαινω....ειναι πολυ γρηγορος....δεν τον πιανει τπτ...βοηθησε με να χτισουμε μαζι το 2ο χωριο του και επιτελους να δημιουργησουμε εναν δευτερο ανταγωνηστη του voithia...Σκεψου ποσο ενδειαφερον θα ειναι οι κόσμοι....Χαχαχαχα

Αυτοι οι παικτες κατα τη γνωμη μου ειναι οτι καλυτερο υπάρχει στο παιχνιδι....οταν παιξω παλι κανονικα θα χαρω πολυ με την ευγενικη χορηγια που θα μου κανουν τα καλοφτιαγμενα χωρια τους... χεχεχε

Να ζησουν οι πρεμιεραδες!!!! ΕΥΓΕ!!!!
 

DeletedUser31608

Ωραιο παραδηγμα εδωσες τον voithia ! Τεσπα και ο wolf 13 θα το μετανιωσει σε λιγο καιρο που σπαταλησε τοσο πρεμιουμ !
Αληθεια χερομαι πολυ που εχω ενα τετιο παιχτη κοντα μου ... :rip:
Μου εχει θυμησει τον κυριο mad18 οταν ειχε εμφανησει ενα χωριο στο χαρτη σε ενα πιο παλιο κοσμο και ηταν 9 χιλιαρικα και οπιος τον καθαριζε καιρδιζε βραβειο κατι τετιο εγινε και με το wolf τωρα ετσι ξαφνηκα βγηκε στο χαρτι ενα 9 χιλιαρο χωριο :rolf:
 

DeletedUser20536

Νομιζω ηρθε η ωρα να μπει ενα CAPITAL CONTROL και στα prem, εχεται που εχεται χαλασει το παιχνιδι βαλτε ενα περιορισμο.:help
 

Assassin Of Death

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
162
Εδω το παιδι πηρε βαρβαρακι 141 ποντους στις 30 του μηνα και το εχει κανει 10 χιλιαρο..δεν ειδα καλυτερο χτιστη οφειλω να πω!! :rolf:
 

DeletedUser20536

Το πατερα του σκεφτομαι ,μολις δει το λογαριασμο της πιστωτικης του....:grrr2:
 

DeletedUser33761

Ετσι οπως τα λεει o xriso ειναι!
60ΡΡ την ημερα πρεπει
 
Κορυφή