SOL VS SCHOOL

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33703
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

θα πας και κ1 για παιχτες ? βλεπω ξεθαψες accounts που εξαφανιστηκαν απο παλια οταν εγιναν ρεζιλι μολις ανεβηκαν συνομιλιες απο skype που προσπαθουσε να εξηγησει πως να κλεβεις χωρις να σε πιασουν .....

για τον death dealers λεω ..... ο οποιος εχει κατρακυλησει πλεον
 

DeletedUser

θα πας και κ1 για παιχτες ? βλεπω ξεθαψες accounts που εξαφανιστηκαν απο παλια οταν εγιναν ρεζιλι μολις ανεβηκαν συνομιλιες απο skype που προσπαθουσε να εξηγησει πως να κλεβεις χωρις να σε πιασουν .....

για τον death dealers λεω ..... ο οποιος εχει κατρακυλησει πλεον

Tο οτι εχει θεμα μαζι σου δεν σημαινει πως εχει κατρακυλησει φιλε !!
 

DeletedUser

Ουτε που με νοιαζει τι εχει μαζι μου καποιος που απο τη παρεα της KUROV του Κ20 κατηντησε να παιζει με τα αυγα στον κ33 , και ενω εχει εξαφανιστει ως account ντροπιασμενος ....
Εγω απλα ενημερωνω , ποιοι ειναι ... ποιοι ....

Επειδη ακουσαμε για ηθικες κλπ, και πεσανε τα τσιμεντα απο το γελιο
 

DeletedUser18255

Υποτιθεται οτι σε αυτο το θεμα γραφονται πραγματα που εχουν σχεση με τον κ33 και πιο συγκεκριμενα τον πολεμο μεταξυ SOL VS SCHOOL...Στα τελευταια ποστ γραφει ο καθενας για το μακρυ του και το κοντο του... Ρε μοντερατορς που ειστε κρυμμενοι ή κλειδωστε το θεμα ή πατε το προπαγανδα :hmmm:
 

DeletedUser33970

Ένα μπράβο από μεριάς μου στην ηγεσία της School που κατάφερε να δημιουργήσει μία νέα ΑΝΤΙSOL
Καταφέρατε να μας πορώσετε ακόμα περισσότερο.

Πραγματικα εδω και 1-2 μερες ψαχνουμε να βρουμε ποιοι ειναι ολοι αυτοι, μονοι τους φυτρωσανε, οι περισσοτεροι δεν παιζουν καν σε εμας χαχαχαχα :rolf:

Σε κατι σχολια παικτων τυπου dreamer bill, δεν θα μπω καν στον κοπο να απαντησω, δεν αξιζει κιολας, μιας και την απαντηση μου την εδωσα στο ενα και μοναδικο ατομο που ξερει και το ιδιο οτι ειμαι ξεκαθαρο.

Εχω ξαναπει οτι δεν θα σχολιαζω σοβαρα γιατι οταν γραφω στην πλακα γελαμε περισσοτερο, μην με θυμωνετε σας παρακαλω, σκεφτειτε την ψυχικη μου γαληνη. :cop: :cop:

Υ.Γ ειδα ξεφυτρωσε καποιος dmitropanos - pavloras στο φορουμ και γελασε μια εικονα της παναγιας που ειχα κρεμασμενη στον τειχο.
 

DeletedUser17505

οταν ο dmitropanos εγραφε στο φορουμ και επεζε φυλετικες εσυ πρεπει να κρατουσες το στηθος της μανας σου...
 

DeletedUser33970

ισχυει dmitropane εψαχνα στα φορουμ στον νετ στον w1 και εβλεπα dmitropanos και ανατριχιασα
 

DeletedUser33703

Πραγματικα εδω και 1-2 μερες ψαχνουμε να βρουμε ποιοι ειναι ολοι αυτοι, μονοι τους φυτρωσανε, οι περισσοτεροι δεν παιζουν καν σε εμας χαχαχαχα :rolf:

Προσέξτε το αυτό γτ κάποιος έχει φυτέψει ένα παράξενο δέντρο στη φυλή σας
μην σας φυτρώσει και τίποτα άλλο στα ξαφνικά
:oops:
9a023a261b6147e7abc0af30d485e9e7.png


Υ.Γ ειδα ξεφυτρωσε καποιος dmitropanos - pavloras στο φορουμ και γελασε μια εικονα της παναγιας που ειχα κρεμασμενη στον τειχο.

Ο dmitropanos έπαιζε από κ7 μαζί με την παρέα του speeda και ο pavloras από κ2 μαζί με την παρέα της Mojito , τώρα αν εσύ θες να υποτιμήσεις τους αντιπάλους σου και ψάχνεις πατήματα ατύχησες .
Είπαμε η SOL δεν είναι School , και θα δεις ακόμα πολλούς να ξυπνάνε που δεν φανταζόσουν καν ότι υπάρχουν στην όμορφη παρέα μας
Καληνύχτες ...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Χασιστας Φουντικος-Summer Wine=πρωταθλητης.
Κλαιει και ο υποκοσμος!!α ρε απαραδεκτε,α ρε κομικοτραγικε,το μονο που κανεις πετυχημενα στην ζωη σου ειναι να γλυφεις εκει που *******νε οι αντιπαλοι σου,και γενικα ολο το ελληνικο community.Εμαθες μια λεξη που την θεωρεις ψαγμενη και την εχεις κανει καραμελα,και νομιζεις οτι λες και κατι!Πραγματικα το οτι σε εβαλαν στην σκουλ,αν δεν το εκαναν για να γελανε,τοτε οντως παιδια απο σκουλ εχετε καποιο θεμα,οσο σας συμπαθω,οσο σας γουσταρω σαν παρεα,βαζετε αυτο το σκουπιδι στην φυλη;;Υπερβολη πιστευω!

Υ.Γ.1.τα χωρια τιποτενιε παικτακο που λες οτι ειχα τριγυρω δεχοντουσαν νουκς 3 μερες συνεχομενα(ρωτα τους συμπαικτες σου να στο επιβεβαιωσουν,αν βεβαια σου απευθυνουν και ποτε τον λογο) και ειχα κρυψει τα αμυντικα(ελαχιστα) σε διπλανη κολωνα,δεν ειμαι και σιγουρος αν ξερεις την εννοια της κολωνας,οποτε η κοντινοτερη διαθεσιμη αμυνα στην περιοχη ηταν στα 39 λεπτα...Τωρα αν εσυ το μονο αξιολογο πλανο που εχεις φαει ειναι απο βαρβαρα και δεν αντιλαμβανεσαι τι λεω παραπανω,δυστυχως δεν μπορω να κανω κατι για την περιπτωση σου.Και που σπαταλησα ενεργεια να σου απαντησω,πρεπει να το θεωρεις τιμη!

Υ.Γ.2.Βασιλη-Dreamer τα παιδια απο σκουλ δεν μου ειπαν να παω να παιξω μαζι τους,ειπαν απλα οτι θα γουσταρανε να παιζαμε παρεα,οπως και γω το λεω για ορισμενους(uppercut,aser,chess,καφκαλια και αλλους),αλλα ειχα ξεκαθαρισει οτι δεν θα επαιζα σκουλ στον κ33 και το σεβαστηκαν!
 

DeletedUser17505

το ποιο ακκ επαιζα σε κ7 και κ11 δεν ειναι αναγκη να το γνωριζεις.... καλα κανεις και υποτιμας φενεται ποσο αλαζονας και ανιδεος του παιχνιδιου εισαι...
 

DeletedUser

Χασιστας Φουντικος-Summer Wine=πρωταθλητης.
Κλαιει και ο υποκοσμος!!α ρε απαραδεκτε,α ρε κομικοτραγικε,το μονο που κανεις πετυχημενα στην ζωη σου ειναι να γλυφεις εκει που *******νε οι αντιπαλοι σου,και γενικα ολο το ελληνικο community.Εμαθες μια λεξη που την θεωρεις ψαγμενη και την εχεις κανει καραμελα,και νομιζεις οτι λες και κατι!Πραγματικα το οτι σε εβαλαν στην σκουλ,αν δεν το εκαναν για να γελανε,τοτε οντως παιδια απο σκουλ εχετε καποιο θεμα,οσο σας συμπαθω,οσο σας γουσταρω σαν παρεα,βαζετε αυτο το σκουπιδι στην φυλη;;Υπερβολη πιστευω!

Υ.Γ.1.τα χωρια τιποτενιε παικτακο που λες οτι ειχα τριγυρω δεχοντουσαν νουκς 3 μερες συνεχομενα(ρωτα τους συμπαικτες σου να στο επιβεβαιωσουν,αν βεβαια σου απευθυνουν και ποτε τον λογο) και ειχα κρυψει τα αμυντικα(ελαχιστα) σε διπλανη κολωνα,δεν ειμαι και σιγουρος αν ξερεις την εννοια της κολωνας,οποτε η κοντινοτερη διαθεσιμη αμυνα στην περιοχη ηταν στα 39 λεπτα...Τωρα αν εσυ το μονο αξιολογο πλανο που εχεις φαει ειναι απο βαρβαρα και δεν αντιλαμβανεσαι τι λεω παραπανω,δυστυχως δεν μπορω να κανω κατι για την περιπτωση σου.Και που σπαταλησα ενεργεια να σου απαντησω,πρεπει να το θεωρεις τιμη!

Υ.Γ.2.Βασιλη-Dreamer τα παιδια απο σκουλ δεν μου ειπαν να παω να παιξω μαζι τους,ειπαν απλα οτι θα γουσταρανε να παιζαμε παρεα,οπως και γω το λεω για ορισμενους(uppercut,aser,chess,καφκαλια και αλλους),αλλα ειχα ξεκαθαρισει οτι δεν θα επαιζα σκουλ στον κ33 και το σεβαστηκαν!

Το ποιος ειναι το σκουπιδι το ειδαν ολοι .
ΜΑζευτηκατε τα φασιστοειδη , τα ρατσιστομουτρα που προσπαθειτε να μολυνετε με τα συχαμενα μυαλα σας τους 15χρονους εδω περα, και τολμας εσυ το τιποτα και ολοι εκει να απευθυνεσθε σ εμενα ?
Με βριζει η φασιστοπαρεα σας ... ε και ? και βαλατε και τον αρχικλεφτη που στον κ26 εξαφανηστηκε τον death dealers , να σας αναβαθμισει σε ****ακια, και εχετε το θρασος να μιλατε ?

Ποιον εβαλαν λοιπον οι school ?
Aυτον που με κανονικους παιχτες και οχι κλεφτες διελυσε την σκουπιδοφυλη του blacko σε ολους τους πολυημερους speed .... οποιος εχει αμφιβολιες ανατρεχει και βλεπει στατς ....
Αυτον που εκλεισε 4 στους τελευταιους 12 κλειστους κοσμους .....

Παρουσιασε μου κατι αντιστοιχο στο ιδιο account και να μην εισαι 8ος αγροτης , να κατσω να μιλησω μαζι σου.

Να μιλησω με ποιους ?
Με τον νταβιντσι που ξεκινησε πριν 3 κοσμους και ειναι μονο μπαν και πυξιδα ?
Με τον μπλακο τον φασιστα που τον γλεντουσα μεχρι και στους σπιντ και εσπαγε ΣΕ 4 το πρωι και παλι χαρα δεν εβλεπε ?
Με εσενα τον αμπαλο που τα αφησες να χαθουν στις κολωνες ? εμαθες παναθεμα σε και τις κολωνες ....

Που ειδες χαρα ? Πουθενα ....

Σοβαρα τωρα , αφηνω τον εαυτο μου να μιλαει με αυτο .... http://prntscr.com/8uvi5h
ελεος ....

Οσα μπαν και να φαω στο φορουμ ,εγω εδω θα ειμαι και θα σας ξεφτηλιζω. Προκειμενου να μαθουν ολοι τι φασισταρια ειστε και τι κανετε μεσω του παιχνιδιου , ας φαω οσα μπαν θελετε.

Υ.Γ. Αυτο με το γλυψιμο μαλλον ειναι 2η σου φυση και νομιζεις οτι το κανουν ολοι .... ελα πες ξανα οτι ο πρωταθλητης που εχει μπινελικωσει ολο το κοσμο , γλυφει για να παιζει .... πες το αλλη μια φορα να ξεκαρδιστουν ολοι
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Το οτι εισαι το χειροτερο ειδος κομπλεξικου υποκειμενου φαινεται απο το ποσες φορες επαναλαμβανεις την λεξη φασιστας.Ψευτοεπανασταση,πηγαινε διελυσε κανα μαγαζι στο κεντρο,πες και δυο ουγκ και σταματα να λες οποιον σε κραζει για τον χαρακτηρα σου φασιστα,ειναι οντως ξεκαρδιστικο!

Οσο για τα ****ακια που λες,το οτι εσυ δεν ξερεις να κοβεις με το χερι δεν σημαινει οτι οσοι ξερουμε,το κανουμε με ****ακια,και σου ξαναλεω αν θες επιβεβαιωση ρωτα τους συμπαικτες σου.(Στην θεση τους θα θεωρουσα προσβολη να με λεγανε συμπαικτη σου)

Τελος τα μπαν δεν ειναι μαγκια,το οτι δεν μπορεις να ενταξεις τον εαυτο σου σε μια μικρη κοινωνια,κανει εσενα απροσαρμοστο,οποτε μαζεψε τα σαλακια σου και πηγαινε κρυψου σε κανα σπηλαιο γιατι αρκετα μας βρωμισες εδω περα!


Υ.Γ.Το ακκ ειναι καινουργιο,οπως θα δεις απο την υπογραφη μου,απο τον κ5 παιζω,μου αρεσει να αλλαζω καθε φορα ονοματα για διαφορους λογους,ο κυριος ειναι οτι απλα τα βαριεμαι(οσο περιεργο και ανυκουστο σου ακουγεται) και μου αρεσουν και οι αλλαγες.Τωρα για τα ακκ και τους κοσμους που περηφανευεσαι οτι εκλεισες,τα ακουμε βερεσε,βγες σε ενα μετωπο(αν σε βγαλουν τα παιδια απο σκουλ) και απεδειξε τι ξερεις,απο λογια εχουμε ακουσει πολλα και απο πολλες!
 

DeletedUser33970

το ποιο ακκ επαιζα σε κ7 και κ11 δεν ειναι αναγκη να το γνωριζεις.... καλα κανεις και υποτιμας φενεται ποσο αλαζονας και ανιδεος του παιχνιδιου εισαι...

αχ ναι πες μου κ αλλα, αλλα πριν μου πεις, ψαξε στα στατς για την φυλη MoD στον κ5... Αχ ναι πες μου κ αλλα αχχχχχχχχχχχχ


Προσέξτε το αυτό γτ κάποιος έχει φυτέψει ένα παράξενο δέντρο στη φυλή σας
μην σας φυτρώσει και τίποτα άλλο στα ξαφνικά
:oops:

Πρωταθληταρος μονο !
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

σε ολους τους κοσμους πρωτη γραμμη επαιξα .
Ρωτα τον φιλο σας τον death dealers ο οποιος εξαφανιζολ (αφου ειδαμε ολοι στο φορουμ να παρουσιαζει στο σκαιπ το πως να κλεβεις χωρις να σε πιανουν ) εδω και 10 κοσμους ....
Με το πρωταθλητη πρωτη γραμμη και εκεινον στη γαλαζια λιμνη ειδε χαρα , και ο φιλος σας ο τοτε Μερινο ουτε στη γαλαζια λιμνη δεν εμεινε ....
Ο αλλος φιλαρακος σας ο νταβιντσι κρεμασε 2 φυλες στον κ28 και μειναμε να παλευουμε να μαζεψουμε τα ασυμαζευτα γτ χαρησαν μιση υπειρο αυτος και τα φιλαρακια του.

Υπομονη, ο κ33 εχει πολυ μελλον και εσυ πηγες νωρις για πλεξιμο.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33818

Φιλαράκι από τα παλιά , μαζί πηγαίναμε φαντάροι .

Η ειρωνία δεν θα σε σώσει από το πακέτο που θα φας αν θες άκουσε την συμβουλή μου ξέκοψε από τις κακές παρεές γιατί θα σε λίγο θα γελάνε και τα θεμέλια από το μετρό της Θεσσαλονίκης.
 

DeletedUser

Βγες σε ενα μετωπο και θα ερθω εκει να "πλεξουμε" μαζι!
Εκτος και αν το παιζεις δηθεν βετερανος τωρα ;) (ή δεν σε βγαζουν μετωπο γιατι ξερουν τι σκουπιδαριο εισαι)
 

DeletedUser

φανταζομαι οτι αντιλαμβανεσαι πως αυτο δεν μπορει να γινει αυριο ε ? τουλαχιστον αυτο το καταλαβαινεις ετσι ?
αλλα εδω θα ειμαστε και επειδη απεναντι ειστε μαζεμενες πολλες συμπαθειες μου, θα γινει παιχνιδι σε κανα μηνα

πες μου τουλαχιστον οτι αντιλαμαβανεσαι αυτο ...
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή