SOL VS SCHOOL

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33703
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser33703

Την 1η του μήνα ξεκινάει ο πόλεμος ανάμεσα σε SOL και σε School .
Ας νικήσει ο καλύτερος
τα πρώτα στατιστικά θα μπουν με την πρώτη μέρα του πολέμου
Καλές μάχες να έχουμε , άντε γιατί βαρεθήκαμε

Άνοιξα ένα θεματάκι μπας και γίνει κανένα νταβαντούρι γιατί πολύ νέκρα έπεσε .
 

DeletedUser33921

Έβγαλε ο Blacko ανακοίνωση και μετά έβγαλε και ο Τσίπρας :D

Να δεις που στο δημοψήφισμα πολλοί θα μπερδευτούν και αντί να ΝΑΙ ή ΟΧΙ θα ψηφίσουν SOL ή School :p
___________________________________

Στα του 33 και του πολέμου, φαβορί είναι η SOL και outsider η School

Όπως και να έχει, το καλοκαίρι είναι δύσκολη περίοδος για όλους. Μακάρι να δούμε έναν ωραίο πόλεμο με πολλές ανταλλαγές χωριών, με ωραία πλάνα και αναφορές και όπως είπες ας κερδίσει ο καλύτερος.
Συγχαρητήρια και στις 2 πλευρές που κράτησαν τη συμφωνία των συνόρων ως το τέλος

Ο χάρτης την παρούσα στιγμή είναι κάπως έτσι

z7ffzwJ.png


Δεν τον λες και άσχημο :p
 

DeletedUser18255

Την 1η του μήνα ξεκινάει ο πόλεμος ανάμεσα σε SOL και σε School .
Ας νικήσει ο καλύτερος
τα πρώτα στατιστικά θα μπουν με την πρώτη μέρα του πολέμου
Καλές μάχες να έχουμε , άντε γιατί βαρεθήκαμε

Άνοιξα ένα θεματάκι μπας και γίνει κανένα νταβαντούρι γιατί πολύ νέκρα έπεσε .

Καλα εσεις ονειρευεστε πολεμους και νταβαντουρια εδω απο την αλλη Κυριακη δεν ξερουμε αν θα εχουμε internet για σοβαρευτειτε λιγακι λεω εγω:hmmm:
 

DeletedUser30115

Καλες/Τιμιες μαχες να εχουμε και οι 2 μεριες! :axe:
Οσο για τον floki εχω να πω οτι φαβορι δεν υπαρχει μεχρι να γινει το πρωτο πλανο(εκει θα βγει το φαβορι) :)
Και απο οτι φαινετε καποιος απο μερια σκουλ το κατεχει το αθλημα περι πλανων αλλα ειναι και ενας στην ΣΟΛ που το κατεχει περισσοτερο πιστευω χαχαχαχα :D
 

cr777

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
39
καλή τύχη στις solιστριουλες μαγισούλες , είμαι σίγουρος οτι θα κάνετε οτι καλύτερο μπορείτε :ban: αλλά η κατάληξη θα ειναι ίδια όπως στο κ30 ,ξέρεται εσεις :noob:
 

DeletedUser

καλή τύχη στις solιστριουλες μαγισούλες , είμαι σίγουρος οτι θα κάνετε οτι καλύτερο μπορείτε :ban: αλλά η κατάληξη θα ειναι ίδια όπως στο κ30 ,ξέρεται εσεις :noob:


Μάλιστα.
Ο καλός τους μάλλον.
Ανατριχίλα...
 

cr777

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
39
Καλά σε θέμα που εχει σχολιάσει ο chessknight, o afrikanos και ο cr7 τολμάτε και σχολιάζετε(ουγκαγκα και oyez)? Αν μιλήσει ο τελευταίος παιχτης της ακαδημίας μας τοτε μπορείτε να ανταλάξετε αποψεις, μαζι του, περι βαρβαροφαγίας.χ
Επίσης μια ερώτηση,γιατι ονομάζετε τα χωρία σας <<ωρα να σολαρουμε>> με τόσες ενώσεις που έχεται κάνει? ο συριζα θα επρεπε να εισασταν ...
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser6733

Καλά σε θέμα που εχει σχολιάσει ο chessknight, o afrikanos και ο cr7 τολμάτε και σχολιάζεται(ουγκαγκα και oyez)? Αν μιλήσει ο τελευταίος παιχτης της ακαδημίας μας τοτε μπορείτε να ανταλάξετε αποψεις, μαζι του, περι βαρβαροφαγίας.χ
Επίσης μια ερώτηση,γιατι ονομάζεται τα χωρία σας <<ωρα να σολαρουμε>> με τόσες ενώσεις που έχεται κάνει? ο συριζα θα επρεπε να εισασταν ...


θελω να πσιστευω οτι απλα κανεις οτι λεει και κατω απο το ονομα σου "spammarω σιγουρα" δηλαδη γιατι αλλιως μετα απο αυτο http://gr.twstats.com/gr33/index.php?page=player&mode=conquers&id=775849&type=gain&pn=-1
δεν νομιζω να μπορεις να πεις και πολλα για τον ουγκαγκα

Υγ εγω οντως σπαμαρω.
 

DeletedUser

θελω να πσιστευω οτι απλα κανεις οτι λεει και κατω απο το ονομα σου "spammarω σιγουρα" δηλαδη γιατι αλλιως μετα απο αυτο http://gr.twstats.com/gr33/index.php?page=player&mode=conquers&id=775849&type=gain&pn=-1
δεν νομιζω να μπορεις να πεις και πολλα για τον ουγκαγκα

Υγ εγω οντως σπαμαρω.


Δε χρειάζεται να απαντάμε στον κάθε τυχαίο. Και εγώ δεν κράζω σαν 8χρονο όπως κάποιοι. Ξέρω να απαντάω εκεί που πρέπει και όχι στα forum.
 

DeletedUser30115

Μυριζει μπαρουτι!!!!!!!!!!!
Αντε να δουμε τι θα δουμε...αν και φαινετε αξιζει ο κοπος αναμονης για αυτο τον πολεμο!
 

DeletedUser

Καλά σε θέμα που εχει σχολιάσει ο chessknight, o afrikanos και ο cr7 τολμάτε και σχολιάζετε(ουγκαγκα και oyez)? Αν μιλήσει ο τελευταίος παιχτης της ακαδημίας μας τοτε μπορείτε να ανταλάξετε αποψεις, μαζι του, περι βαρβαροφαγίας.χ
Επίσης μια ερώτηση,γιατι ονομάζετε τα χωρία σας <<ωρα να σολαρουμε>> με τόσες ενώσεις που έχεται κάνει? ο συριζα θα επρεπε να εισασταν ...

Αφηστε τον Ταναση ησυχο ρε, συννηθισε απο μας κ λεει κ κεινος οτι ειναι ο cr7 (οχι cr777, μας κουραζουν ολα αυτα τα 7αρια). Απλα τρολαρει το παιδι, κουβεντα να γινεται, πεσατε να τον φατε. Λευτερια στον cr7
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
ειναι λιγο μετριος απλα οπως ολοι οι σκουλ
 

DeletedUser33703

Έχει φέρει παίκτες καλούς σε λογαριασμούς η School και σίγουρα θα δούμε ένα πολύ καλό παιχνίδι και από τις 2 πλευρές , άποψη μου ...
Από ένας από τους ποιο βαρετούς κόσμους έχει γίνει ένας από τους ποιο ενδιαφέρον , αύριο θα πέσουν και τα πρώτα στατιστικά

Καλές μάχες να έχουμε .
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Καλες μαχες και στις 2 πλευρες.
Παρ ολα αυτα νομιζω πως η περιοδος που ανοιξε ο πολεμος ειναι λαθος, οχι απο θεμα χαρτη αλλα λογω καλοκαιριου.
Τελος παντων, ας κερδισει οποιος το αξιζει.
 

cr777

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
39
Πλευρά 1:
Φυλές: School, Schοol
Πλευρά 2:
Φυλές: SOL

Timeframe: 01/07/2015 00:00:00προς04/07/2015 19:57:44

Συνολικές κατακτήσεις:

Πλευρά 1: 111
Πλευρά 2: 96
Διαφορά: 15

chart


Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 49
Πλευρά 2: 49
Διαφορά: 0

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων:

Πλευρά 1: 650,752
Πλευρά 2: 643,311
Διαφορά: 7,441

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 349,028
Πλευρά 2: 372,402
Διαφορά: 23,374

chart


Βλέπουμε οτι οι μαγισσούλες κρατάνε γερά ως τώρα αλλά για πόσο ακόμα?
Φόβος και δέος επικρατεί στο αντιπαλο στρατόπεδο καθώς ο αρχιστράτηγος floki πάνω στο μαυρο άλογο του καλπάζει προς το μερος τους:axe:.Μπορούν να τους σώσουν τα μαγικά τους botakia:ban:?
 

DeletedUser30115

Παντως πολυ καλο παιχνιδι και απο τις 2 μεριες!
Οσο για τους προηγουμενους που μιλησαν για φοβαρι οπως ειδατε φαβορι δεν υπαρχουν,ολα ισα ειναι!
Καλη συνεχεια και στις 2 μεριες!
Αν και μυριζει μπαρουτι ακομα! :D


ΥΓ Παντως τα ****ακια σας ειναι chessversion 2015??


[aig]Προειδοποίηση,
6. Διάλογος για Παράβαση των Κανονισμών του Παιχνιδιού
Για να αναφέρετε την παράβαση των κανονισμών του παιχνιδιού από ένα άλλο μέλος εντός τους παιχνιδιού παρακαλούμε να κάνετε χρήση του Κέντρου Υποστήριξης. Μην ανοίγετε για αυτόν τον σκοπό threads/posts παραπόνων/διαμαρτυρίας στο forum.


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser30906

Μπράβο παιδιά, ελπίζω να συνεχίσει ετσι ο πόλεμος και να είναι καθαρός μέχρι τέλους.

Καλή συνέχεια να έχουμε!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή