SOL VS SCHOOL

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33703
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser33703

Λίγο μυαλό να είχατε θα καταλαβαίνατε.

Έχετε δει κάποιον που έχει ρουφιάνο να βγει και να το φανερώσει από μόνος του;
Το μήνυμα του kaza ήρθε σε συνεννόηση με εμένα,για να κόψουμε αντιδράσεις και προφανώς όλο το σκηνικό ήταν στημένο.Δεν ητανε τυχαιο το ότι βγάζαμε screenshot στη φορά και διαλέξαμε τον σπυράκο για να τα πιστέψει.
Λίγο αποχή από το φόρουμ,νομίζατε ότι σταμάτησα και κατευθείαν αρχίσατε τις πουστιές.
Ζυγίσατε τον ''σεβασμό'' σας και είδατε πως 30 χωριά υπερνικούν μια συμφωνία...

Καιρός ήταν στα ζόρια να δείξετε το πραγματικό σας πρόσωπο.Ο Δήμος θα ντρεπόταν...

Πριν τον πόλεμο είχα πει στον Acequad ότι κάποια στιγμή θα εξετάσω την αξιοπιστία σας και με απογοητεύσατε πλήρως...
Καλή συνέχεια να έχετε.

Δεν έχω να πω τίποτα άλλο παρά μόνο 3 λέξεις , ντροπή σας ξεφτιλισμένοι
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Το που εχει φτασει η SOL πλεον (και) διοικητικα αποδεικνυεται μετα απο αυτο το θεικο ποστ-ταπα του Ripply...
 

DeletedUser33703

Το πόσο ντρέπεται ο Δήμος φαίνεται από την επιστροφή του , όποιος κατάλαβε , κατάλαβε
Από εδώ και στο εξής θα δείτε μία SOL όπως δεν την έχετε δει ποτέ .

Τον Γιώργο τον είπαμε μάγκα που βγήκε και το παραδέχθηκε πως είχε ρουφιάνο και είχε σπάσει την συμφωνία και τώρα εσείς προσπαθείτε να το καλύψετε , Βασιλάκη εφόσον εσύ ήσουν σε συνεννόηση με τον Γιώργο μήπως είχες βάλει και κάποιον δικό μας στο τρομερό κόλπο γτ τα κυκλικά μας δεν διαρρέουν έτσι , όχι απλώς είχατε ρουφιάνο και σπάσατε την συμφωνία , κοκορευόσασταν και για αυτό και στέλνατε τα κυκλικά μας ,και αντί να βγείτε να το παραδεχθείτε πάτε να τα κουκουλώσετε , είστε ότι χειρότερο έχω δει , η φυλή σας αποτελείται από ένα μάτσο κομπλεξικούς .
Και το ποιοι είναι κωλόπαιδα άσε να το κρίνουν οι εξωτερικοί παράγοντες .
 

DeletedUser33970

Νικο τα ηχητικα θα τα στειλετε? τοσο καιρο μας τα εχετε ταγμενα :)
 

DeletedUser33818

Και το ποιοι είναι κωλόπαιδα άσε να το κρίνουν οι εξωτερικοί παράγοντες .

Εγω που είμαι εξωτερικός παράγοντας μπορώ να σας κρίνω και έχω να σας πω ότι είστε ότι νανε οχι μόνο εσύ το 80% της φυλής σου περίπου.(Γύρισα με όρεξη αγαπούλες μην φοβάστε δεν θα πονέσετε πολύ)
 

DeletedUser

Εγω λυπαμαι περισσοτερο απ ολους που παρατησε το παιχνιδι ο Σωτηρης , καθως εγω ημουν αυτος που τον εβαλε σε μια παρεα οπως η SOL.
Επισης να συμπληρωσω , το οτι κανουν 5-10 ατομα σε αυτη τη φυλη , σιγουρα δεν αντιπροσωπευει ολο το ποσοσο της ! Οποτε σταματηστε να κατακρινετε ολους τους παιχτες !
Απο εκει κ περα ευχομαι να εχει καλη συνεχεια στη ζωη του κ με το καλο το πτυχιο του !

Το παιχνιδι θα εχει κ συνεχεια , ελπιζω σε λιγο καιρο που θα ηρεμησει απ ολο αυτο να επιστρεψει κ να παιξουμε μεχρι τελος , ετσι οπως μπηκαμε ολοι μαζι απο την αρχη !
 

DeletedUser

Παλαιά μέλη της SOL από κ30 ή μέλη που έπαιξαν όπως λένε για λίγο στον κ33 , εχθροί-πικραμένοι ή καρπαζοεισπράκτορες από άλλους κόσμους (βλέπε Glad1 Glad1-Darkling) που μας βλέπουν μέχρι και στον ύπνο τους και ένα μάτσο ****τουμπίσκοι της δεκάρας είστε μαζεμένοι και προσπαθείτε να ονομαστείτε και φυλή .

... Σολ στον κ30? ... χμμμμμ ... κατι μου θυμιζει .... α ναι! ...μια φυλη καβαλημενων υπερφυαλων που οι 2 παιχταραδες αρχηγοι τους εφαγαν γκλομπαλ, η φυλη διαληθηκε και οσοι βρηκαν καταφυγιο σε αλλη φυλη βαραγαν τους μεχρι πριν λιγο συμπαιχτες τους που ηταν χωρις φυλη ...

... το ποιος μας βλεπει στον υπνο του ή ειναι πονεμενος φαινεται Βλακο! ... ειναι ο ιδιος που σε ποστ Sol VS School κ33 μνημονευει τον κ30 απο τον οποιο εφυγε με την ουρα στα σκελια .... χαχαχαχαααααα ... οι καρπαζοεισπρακτορες και νουμπαδες κλεινουν σε 2 μερες τον κ30 ... απο αυτο και μονο καταλαβαινεις ποσο χειροτερος εισαι εσυ και η φυλη σου ...




Δεν έχω να πω τίποτα άλλο παρά μόνο 3 λέξεις , ντροπή σας ρε ξεφτιλισμένοι

... ουτε να μετρας δεν ξερεις ρε καημενε ... να φανταστω οτι τους χρονους για να κοψεις ή να κανεις ρεκλεημ τους βαζεις στο ****ακι και τα κανει μονο του ε? ...



Συνέχισε Νικόλα...Πραγματικά ντρέπομαι που άνηκα στη φυλή σας στον κ30 .Μεγαλύτερα [aig]έγινε διαγραφή[/aig] δεν έχω ξαναδεί.

(Δεν πάει για όλους)


[aig]10 Πόντοι για Απαράδεκτη συμπεριφορά


By aigokairos[/aig]

... ταδε εφη ο καλος σου φιλος Βασιλης!(τωρα βεβαια σε γνωρισε σαν αντιπαλος και καταλαβε) ... τελικα ειναι καλυτερα να εισαι νουμπας με μπεσα παρα παιχταρας χωρις ... εμας δεν ντρεπεται κανεις απο κ19 μεχρι τωρα που ηταν στη φυλη μας ... φαντασου! ...



... εγω θα ελεγα ντιβα τους εξωτερικου να μην μιλας για λιγο καιρο γιατι ξεφτυλιζεσαι ολοενα και περισσοτερο ... το τροπαρι το ξερεις τωρα, αμα χασεις κι αυτο τον κοσμο παρα τις "τιμιες" προσπαθειες σου αλλαξε παλι ονομα λογαριασμου(Μερινο, Αφρικανος, Ελ Γκρεκο, Βλακο, κ.α.)! ...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33711

Δεν έχω να πω τίποτα άλλο παρά μόνο 3 λέξεις , ντροπή σας ξεφτιλισμένοι

Μιλησε και ο αρχιξεφτυλας(μετα αναρωτιεσαι τι εκτιμηση να μου εμεινε για εσενα σε οτι αφορα το παιχνιδι θελω να ελπιζω και οχι σε προσωπικο επιπεδο), αστο Νικο δε πειραζει αυτο που εκανες τις προαλλες ηταν οτι χειροτερο εχουν δει τα ματακια μου.

ΥΓ: Ξερεις μην τυχον και σε ακουσω να μιλας για ρουφιανιες αλλων φυλων κλπ σε αλλους κοσμους ενω δεν ξερεις κιολας θα γελαω βδομαδες. Μια τα μηνυματα στον κ30 μια εδω διαμοιρασμος σε 30 χωρια απο ρουφιανο να την χαιρεσαι την μεγαλη παικτικη σου αξια, παικταρα.ΕΥΓΕ και εις ανωτερα , το πιο αστειο ειναι οτι χαιρεσαι κιολας που πηρες τα χωρια αυτα λες και εκανες κατι τρομερο να πουμε.
ΥΓ2:
Αυτό είναι 4 λέξεις
σε ξεφτυλισε παλι αυτος χαχαχα

βαλτου και αλλα τρενα παιχταρα μου !!! να παρεις παρεις καποιο χωριο να νιωσεις σπουδαιος

εεε ρε τραγικε τυπε

Απο εδω και η αμοιβαδα ο φιλος σου.Ρε εχεις καταλαβει οτι αυτος που ειναι ρατσιστης εδω περα εισαι εσυ, εχεις προσβαλει τη μιση φυλη σου με τον ναρκισισμο που τρεφεις για τον εαυτο σου. Ξερουμε ολοι οτι εχεις καβαλησει το καλαμι(φημες λενε οτι εχεις κατσει εκει πανω στην κορυφη μαλιστα,ξερεις εκει που κανει μυτη και σαρεσει,πανω κατω πανω κατω) και πλεον το μονο που βγαζεις σε ολο το κοινο του .gr ειναι σκετη αηδια. Εισαι ντροπη παικτη και ενα τρανο παραδειγμα προς αποφυγην. Σου εχουν γλειψει τα αυτια λιγο παραπανω και το μονο που ξερεις να κανεις ειναι να κουνας το ποντικι και να ρυθμιζεις το ****ακι. Σκεπτικη στο παιχνιδι σου μηδενικο. Να προσπαθουμε να σου εξηγησουμε εγω και ο Κωστας 2 πραγματα και να αδυνατεις να το νιωσεις. Παρε και καταλαβε. Εξου και το γεγονος οτι ολα σας τα πλανα ηταν επιηκως απαραδεκτα σε εκτελεση και οργανωση.

Εγω λυπαμαι περισσοτερο απ ολους που παρατησε το παιχνιδι ο Σωτηρης , καθως εγω ημουν αυτος που τον εβαλε σε μια παρεα οπως η SOL.
Επισης να συμπληρωσω , το οτι κανουν 5-10 ατομα σε αυτη τη φυλη , σιγουρα δεν αντιπροσωπευει ολο το ποσοσο της ! Οποτε σταματηστε να κατακρινετε ολους τους παιχτες !
Απο εκει κ περα ευχομαι να εχει καλη συνεχεια στη ζωη του κ με το καλο το πτυχιο του !

Το παιχνιδι θα εχει κ συνεχεια , ελπιζω σε λιγο καιρο που θα ηρεμησει απ ολο αυτο να επιστρεψει κ να παιξουμε μεχρι τελος , ετσι οπως μπηκαμε ολοι μαζι απο την αρχη !

Αυτο ειναι το πιο σημαντικο, καλυτερα να κοιταξει τη σχολη του και τη ζωη του γιατι ετουτο τον ρημαδι τον κοσμο παλι τον ξεφτυλισαμε. Δυστυχως η ευτυχως την φυλη σου την αντιπροσωπευουν αυτα τα 5-10 ατομα και την εκπροσωπουν και την τελευταια εβδομαδα την ξεφτυλισαν μπροστα στα ματια τα δικα σου και ολων εδω μεσα. Εαν ανοιξετε τα ματια σας θα καταλαβετε ευκολα την πραγματικη εικονα του πλανου του οποιου φυσικα το αποτελεσμα ηταν υπερ σας. Εαν νομιζετε οτι σας την λεμε για το αποτελεσμα η το οτιδηποτε κανετε λαθος. Σας κραζουμε γιατι την ωρα που εσκαγαν οι ρουφιανιες σας κοκορευοσασταν σα τις κυρατσες(οχι εσυ τα δυο καμαρια σου)


Ζητω συγνωμη για το κειμενο.Ξερω οτι ειναι αιτια ban. Αλλα ειλικρινα δεν αντεχω αλλο αυτη την αηδια απο το διδυμο blacko, Da vinci την τελευταια εβδομαδα.


[aig]10 Πόντοι για Απαράδεκτη συμπεριφορά

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser31166

Εγω λυπαμαι περισσοτερο απ ολους που παρατησε το παιχνιδι ο Σωτηρης , καθως εγω ημουν αυτος που τον εβαλε σε μια παρεα οπως η SOL.
Επισης να συμπληρωσω , το οτι κανουν 5-10 ατομα σε αυτη τη φυλη , σιγουρα δεν αντιπροσωπευει ολο το ποσοσο της ! Οποτε σταματηστε να κατακρινετε ολους τους παιχτες !
Απο εκει κ περα ευχομαι να εχει καλη συνεχεια στη ζωη του κ με το καλο το πτυχιο του !

Το παιχνιδι θα εχει κ συνεχεια , ελπιζω σε λιγο καιρο που θα ηρεμησει απ ολο αυτο να επιστρεψει κ να παιξουμε μεχρι τελος , ετσι οπως μπηκαμε ολοι μαζι απο την αρχη !

Που σαι ρε τρελε. Επιτελους ενα συμπαθητικο ποστ απο σολ. Δωσε πονο στεφανε. Χαιρετισμους απο Ζαγκρεμπ.
 

DeletedUser

Αδερφε , δεν ξερω αν μπορεις ή θες να με πιστεψεις , παντως θα σου μιλησω ειλικρινα .. Απο εκει κ περα ειναι επιλογη σου , μιας κ παντα μ αρεσει να ειμαι ξεκαθαρος..

Δεν ξερω τιποτα για τα παραπανω κ δεν μπορω να τα καταλαβω γιατι προφανως δεν ξερω το θεμα της ολης υποθεσης ... Απο εκει κ περα εκτελουμε ενα πλανο που μας δινονται οι στοχοι ..
Πραγματικα πιστευω οτι μπορει να γινει τρομερο παιχνιδι , φτανει να υπαρχει θεληση κ φιλικη διαθεση απο κ προς τις 2 πλευρες !

Οσο για τον Glad1 Glad1 , δεν προκειται να σχολιασω τιποτα κ θα παρακαλουσα ολα τα παιδια εδω περα να μην του δωσουν σημασια , γιατι μονο σχετικος δεν θα ειναι σε αυτο το θεμα ..

Ο Κ30 εκλεισε , εδω παιζουμε τον Κ33 ... Παρακληση προς ολους !

Χαιρετισμους πολλους Αντωναρε !! Καλα να περνας κ να προσεχεις !
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33711

Δεν εχω κανεναν λογο να μη σε πιστεψω. Απο οτι βλεπεις λοιπον οι αρχηγοι σου μονο τιμιοι δεν ειναι. Πηραν απο ρουφιανο διαμοιρασμενες εντολες σε 30 χωρια μαζεμα ενος δυσκολου εσωτερικου για τη φυλη μας. Κολλησαν τα ρικλειμ στα κενα των 5 λεπτων που ειχαν τα τρενα απο τις εισερχομενες βοηθειες και το παιζουν παικταραδες. Αυτα. Προσωπικα δεν εχω με κανεναν και ουτε και με τους δυο αρχηγους σου απλα αναφερω ενα γεγονος που προκαλει αηδια και δε θα επρεπε μαλιστα να ειναι περηφανοι για αυτο.
 

DeletedUser30692

Δεν έχω λόγο να αποδείξω τίποτα και σε κανέναν Νίκο.

Αφού κατάλαβα τι είστε μου φτάνει εμένα...μπορείς να ζεις στον ονειρικό σου κόσμο...
Προφανώς το κλείσιμο του κόσμου σου έχει γίνει εμμονή.

Και να σκεφτείς ότι πιτσιρίκια παίζαμε για χαβαλέ...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Δυστυχως ολα αυτα περι ρουφιανων κ τα σχετικα ειναι μεσα στο παιχνιδι .. Αν δεν υπηρχαν αυτα τοτε θα γινοντουσαν πολυ ωραιες μαχες ... ( Εχω χασει κοσμο λογω ρουφιανου ) και καταλαβαινω ....

Με την σειρα μου λοιπον , ελπιζω να μην ξενερωσετε ( Εγω μπορει κ να ξενερωνα , απλα σου μιλαω σαν 3ος ,ποιο ειναι το ιδανικο ) και να συνεχισουμε το παιχνιδι μας !

Αυτα απο εμενα παιδια ... Οτι αλλο μπορουμε να συζητησουμε , ειμαι εδω ...
 

DeletedUser31455

Καλησπερα. Δεν συνηθιζω να γραφω εδω αλλα τα τελευταια γεγονοτα δεν μπορω να τα αφησω να περασουν ετσι. προσπερνω το γεγονος οτι η (τραγικη) ηγεσια της Σολ εδρασε με πλαγιους τροπους για να μαζεψει καποια χωρια και να παρει παραταση σε εναν (ακομα) χαμενο κοσμο για αυτους... Ειναι κατι που το εχουμε δει και σε αλλους κοσμους και σιγουρα θα το δουμε και στο μελλον απο πολλους ακομα.

Αυτο που με χαλαει ειναι οτι μας μιλαγανε για ηθικη και για καθαρο πολεμο.. ποιοι??? λες και δεν τους ξεραμε απο κ30.. Ακομα και την π...στια μπορω να την καταλαβω απο κατι τετοιους ανθρωπους...

Αυτο ομως που με εξοργιζει και δεν μπορω να το χωνεψω με τιποτα ειναι η ελλειψη σεβασμου προς εναν συνανθρωπο.. καταλαβαινετε πολυ καλα οτι μιλαω για τον constantinople333. Με ποιο δικαιωμα Νικολακη (γιατι νικολακης εισαι) βγαινεις στο εξωτερικο και σχολιαζεις μια κατασταση ενος συμπαικτη σου τοσο προκλητικα μειωνοντας τον. Αν το εκανες μονο και μονο για να κερδισεις τις εντυπωσεις εδω στο εξωτερικο σε πληροφορω πως εισαι για γελια.. Αν το εκανες επειδη το πιστευεις και επειδη ετσι λειτουργεις σαν ανθρωπος εισαι για κλαμματα.

Και στις 2 περιπτωσεις πρεπει να κατσεις να σκεφτεις μερικα πραγματα. Να διαχωρισεις το παιχνιδι απο την ζωη και να βαλεις ορια. Γιατι οχι Νικολακη δεν ειναι ολοι χωρια που νομπλαρονται.. Αυτο επρεπε να το καταλαβεις απο την στιγμη που "φιλοι' σου απο προηγουμενους κοσμους φευγουν ενας ενας μολις καταλαβουν τι ακριβως εισαι και στο τελος θα μεινεις μονος με τον blacko... και δεν μιλαω για το παιχνιδι...

Οσο για τους συμπαικτες σου στην Σολ δεν εχω να χωρισω κατι μαζι τους. ισα ισα που μερικοι μου ειναι και αρκετα συμπαθεις.. Αλλα αν επικρωτουν τις κινησεις σου θα πρεπει να αναθεωρησω...

Καληνυχτα Νικολακη...


[aig]προειδοποίηση
και δεν μιλαω για το παιχνιδι.
2.α. Προσωπικές προσβολές δεν επιτρέπονται πουθενά μέσα στο forum ή σε οποιοδήποτε άλλη λειτουργιά του forum (πχ προσωπικά μηνύματα). Παρακαλούμε να προσέχετε όλα σας τα "πειράγματα" ή τα "flames" να έχουν αυστηρή σχέση με το παιχνίδι. Οτιδήποτε έχει να κάνει με την προσωπική ζωή του καθενός, θα τιμωρείται αυστηρά.

Αν κατάλαβα καλά απορώ γιατί περιορίστηκα σε προειδοποίηση.


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser30692

Αυτό έλειπε ρε να τα παρατήσουμε επειδή πήρατε 45 χωρια στη ρουφιανια...Ό,τι μαζέψατε μαζέψατε ... μολις περασει το μπουρινι την πατατινας θα επιστρεψουμε στα γνωστα...ακομη τα στατς ειναι +90 για εμας και συνεχιζουμε.
 

DeletedUser33711

Προφανως και ειναι μεσα στο παιχνιδι. Το εκνευριστικο δυστυχως ειναι που ειναι και περηφανοι για το ρουφιανομαζεμα και πιστευουν οτι οντως πετυχαν κατι. Εμεις συνεχιζουμε το παιχνιδι μας κανονικα, και προσωπικα χαιρομαι να παιζω με νοημων ατομα. Βασιλης στο ονομα για να με ξερεις. Απο την πρωτη στιγμη που μπηκα στον κοσμο αυτο φροντισα να εχω καλες σχεσεις με ολους, μεχρι προτεινως μονο καλα ειχα να πω για την αξια του Blacko, του Νασου του Σωτηρη και του Νικολακη(εσυ μου σπας τα νευρα μια ζωη δε θα αλλαξει) παικτικα κυριως και μερικοι απο αυτους δηλαδη οι πρωτοι τρεις εξακολουθουν να μου ειναι αρκετα συμπαθεις και τους σεβομαι οπως σεβομαι ολους τους συμπαικτες και εχθρους(καθαρα εικονικους). Το γεγονος της ρουφιανιας ομως και σε συνδιασμο με την επιδειξη ειναι κατι που δε μαρεσει ομως. Δε με νοιαζει εαν χασω 50 χωρια σε μια ημερα με νοιαζει να περναω καλα παιζοντας το παιχνιδι, εαν καποιοι αλλοι το εχουν αναγαγει σε αλλο επιπεδο και η μονη τους αναγνωριση βρισκεται εδω μεσα δε μου ειναι προβλημα εμενα. Δικος τους ο κοσμος εμεις θα παιξουμε το παιχνιδι μας για να το ευχαριστηθουμε και οχι για να σπαστουμε και να χαλασουμε τις ζωες μας,για αυτο το λογο μαλιστα λεω μπραβο στο Σωτηρη για την επιλογη του. Σιγουρα θα τον ηθελα στην παρεα και να ακουγεται η γνωμη του ειναι ενα απο τα πιο συμπαθη ατομα που γνωρισα απο τη φυλη σου.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή