The School Of TW....

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser27391
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser27391

Με ποια κριτήρια επιλογής επιλέγουμε για σχολεία TW στην Ελλάδα, υπάρχουν προϋποθέσεις ένταξης, με ποιους πρέπει να επικοινωνήσω για να στείλω ένα group, ποια κέντρα μετα-εκπαίδευσης έχουν και στο τέλος παίρνουν κάποιο πτυχίο και τι ισχύει για αναγνώριση πτυχίων, δηλαδή θα ισχύουν και για άλλους server??

:( :( :(
 

cr777

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
39
Υπάρχει μια σχολή tw που χωρίζεται σε 2 τμήματα στο μαθησιακό και στο επιστημονικό.
Στο μαθησιακό μπορείς να μπεις ,εύκολα, κάνοντας μια απλή αίτηση στην γραμματεία χωρις να υπάρχουν ιδιαίτερες προυποθέσεις αρκει να εισαι πανω απο 15 ,να έχεις πάνω απο 1 δάχτυλο κτλπ .Αν γίνεις δεκτος τότε θα αρχίσει άμεσα η εκπαίδευσή σου στις βασικές ατομικές ικανότητες και στην βελτιωση της στατηγικής σου στο tw.
Στο επιστημονικό τμήμα μπορείς να ενταχθείς μονο με σοβαρα βιογραφικό στο tw που θα εξετάσει ο Πρύτανης(uppercut) η αν εισαι απόφοιτος φυσικού με μεταπτυχιακό στην αστρονομία.Σε αυτο το τμήμα διευθυντής ειναι ο διακεκριμένος αστροφυσικός floki ,λέγεται οτι ο ιδιος ο odin εντυπωσιασμένος απο τις ικανοτητές του στο tw του εδωσε το χρυσο μανδύα της γνωσης που έκανε ακόμα και τον ήλιο να θαμπωθεί απο την λάμψη του, ο οποιος με την ομάδα του ,μεταξυ αλλων, μελετά τις αρνητικές επιπτώσεις της υπεριώδους ακτινοβολίας στον κ33 κι τους τροπους αντιμετώπισης της.Προσφατα ήρθαν μπροστα σε μια απιστευτευτη ανακάλυψη: στη 1 Ιουλιου θα γινει η μεγαλύτερη έκλειψη ηλιου που εχουμε δει ποτε λογω ενος σμηνους αστεροϊδών(fakes) που θα σκεπάσει τον ηλιο και θα εδιευκρινιστης διάρκειας φαινόμενο που ουσιαστικά θα τυφλώσει τον ηλιο.Αυτη την τυφλωση θελει να εκμεταλευτει η ομαδα ωστε να καταφερει τον αποτερο σκοπο της που δεν ειναι αλλος απο την καταστροφη του ηλιου ,τα συμβατικά ομως πυρηνικά(nukes) δεν μπορουν να καταστρεψουν τον ηλιο ετσι χρειαζεται η κατασκευη ενός νεου υπεροπλου.Ενα μέλος της ομαδας ο cr777 πονηρεύτηκε πως το μυστικο μπορει να το δωσει μονο ο αρχαιος εχθρος του ηλιου,το φεγγαρι. Πραγματι η θεα του φεγγαριου Αρτεμης(diana) ικανοποιήθηκε απο την θυσια(pentakill σε rank game) και του αποκαλυψε το μυστικο για την κατασκευη του υπεροπλου(supernuke) που θα κανει τον ηλιο να δύσει οριστικά απο τον κοσμο 33.
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
καλυτερα να βαλετε αντιηλιακο γιατι ο ηλιος καιει πολυ στον κ33
 

DeletedUser33703

Εγώ ξέρω πως το καλοκαιράκι κλείνουν τα σχολεία και μας καίει ο ήλιος
Καλό καλοκαιράκι ...
 

DeletedUser

Οφειλω να ομολογησω οτι η εκθεση του φιλτατου cr777 ειναι απο τις καλυτερες που εχω διαβασει μεχρι τωρα!!

Καλο καλοκαιρι,καλα μπανια,καλα παρτακια σε παραλιες,εεε και αντε καλες μαχες ;)
 

DeletedUser33761

Καλά μπάνιαααααααααααααααα :)
Υπάρχει αρκετός Ήλιος για όλους :*
 

DeletedUser27391

Respect cr777!!

Καλό καλοκαίρι σε όλους (με ή χωρίς συμφωνία....)!!!
 

DeletedUser30115

Εγώ ξέρω πως το καλοκαιράκι κλείνουν τα σχολεία και μας καίει ο ήλιος
Καλό καλοκαιράκι ...

Και οποιους δεν τους καιει ο ηλιος Νικο υπαρχει και το ΣΟΛαριουμ!
Καλο καλοκαιρι και ελπιζω να τελειωνει γρηγορα και ο 33 μπας και προλαβουμε καμμια παραλια!:D
 
Κορυφή