ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ κ30 3 ΜΗΝΩΝ

  • Δημιουργός θέματος the mysteries
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Μαθηματα Tribal hugs απο ντουμ και 300 απο την αρχη του κοσμου,και τωρα στο τρυπακι και η ΤΡ.

Α βρε υποκειμενα,και τολμαγατε και βγαινατε στον κ33 να λετε οτι κανουμε αγκαλιες με σκουλ και μουρ!
Τραγικοι μεχρι αηδιας...χαχανουλα απαντα λιγο για το πως πυξιδιασες την σολ γιατι εχω ξεχασει το κλασσικο ποιηματακι ;)


Σωτηρη , εσυ συγκεκριμενα δεν πρεπει να ασχολεισαι φιλε ...
Μην μπαινεις σε αυτο το τρυπακι να βγαινεις στο εξωτερικο και να κραζεις ..
Παιξανε σωστη διπλωματια απο την αρχη του κοσμου κ τωρα ηρθε η ωρα να κλεισει με νικητες αυτους..
Επαιξε η SOL , πολυ καλη παρεα , πολυ γελιο αλλά μεχρι εκει ..
Ο κ30 δεν γραφει πλεον SOL . Ηταν ο πρωτος κοσμος των παιδιων κ παιχτηκε λαθος , πιστευω στις δυνατοτητες τους ελπιζω κ θελω να πιστευω να παιζουν παντα με το 100% και να κλεισουν ολους τους κοσμους. Το παιχνιδι ειναι διπλωματια , ή παιζεις με αυτη ή αποδεχεσαι την ηττα σου..
Ασε τις αγκαλιτσες κ ολες αυτες τις παρομοιωσεις ... Μαζι παιζαμε κ εμεις λεγαμε οτι μας @#$@ανε το παιχνιδι ... Ασχετο αν τα παω τα παιδια , δεν εχει σχεση το ενα με το αλλο ...
 

DeletedUser

Στεφανε δεν καταλαβες τι ηθελα να πω.το σχολιο μου ηταν καθαρα απεναντι στην χαχανουλα και τον νταρλινγκ καθως οι 2 τους ειχανε βγει στο φορουμ κ33 και λεγανε για αγκαλιες της σολ κλπ κλπ.
και ετσι μου γεννηθηκε και εμενα η απορια του τι θα κανουν τωρα που πλεον στον κοσμο ειναι αυτοι μαζι με 300 και η ΤΡ.

Τα παιδια απο τρ δεν τους εκραξα και μπραβο τους που κερδισανε στον πολεμο μιας και τον ουσιαστικο πολεμο αυτοι τον κανανε!

Οσο για την σολ,γινανε αρκετα λαθη αλλα τεσπα τα εχουμε πει 1000 φορες αυτα τα πραγματα.Και εξαλλου,απο τα λαθη μας μαθαινουμε ολοι!
 

DeletedUser24216

Εγω αποκλειεται να ειπα κατι στον Κ33, ΓΙΑ τον Κ33, εφ οσον δεν επαιξα ποτε.

να εκραξα το συναφι σας γιατι του αξιζει, αλλο θεμα, με χαρα μου.
 

DeletedUser

Στεφανε δεν καταλαβες τι ηθελα να πω.το σχολιο μου ηταν καθαρα απεναντι στην χαχανουλα και τον νταρλινγκ καθως οι 2 τους ειχανε βγει στο φορουμ κ33 και λεγανε για αγκαλιες της σολ κλπ κλπ.
και ετσι μου γεννηθηκε και εμενα η απορια του τι θα κανουν τωρα που πλεον στον κοσμο ειναι αυτοι μαζι με 300 και η ΤΡ.

Τα παιδια απο τρ δεν τους εκραξα και μπραβο τους που κερδισανε στον πολεμο μιας και τον ουσιαστικο πολεμο αυτοι τον κανανε!

Οσο για την σολ,γινανε αρκετα λαθη αλλα τεσπα τα εχουμε πει 1000 φορες αυτα τα πραγματα.Και εξαλλου,απο τα λαθη μας μαθαινουμε ολοι!

... ρε ****υλικο μαθε να μιλας και να μην λες ασυναρτησιες! ... βασικα ηθελες να πεις μια κοτζανα γιατι το μεγαλο στομα σας σαν Σολ σας το βουλωσαμε για τα καλα και σαν δωσαμε εισητηριο διαρκειας για κ31,32,33,34,35 κτλ ... ενταξει φαγατε αγγουρι τοτε ... ακομα ζοριζεστε? ...


... κ33 μην μπερδευεις και αλλους γιατι γινεσαι πιο ******ιοζης απο οτι πραγματικα εισαι ... εσεις οι ντομπροι, σταρατοι, παιχταραδες ξεκινησατε κ33 με μια κανονικη ακαδημια, μια μυστικη ακαδημια(2 φυλες), μια φανερη συμμαχια και μια Σ.Ε με Σκουλ(2 φυλες) που ησασταν 100% φιλικα προσκειμμενη με καμια διαθεση για πολεμο σε εναν μικρο κοσμο με 4 ηπειρους!!! ... :oops: ... τωρα αν οι Τζαζ, κτλ ηταν λιγοι και δεν αντεξαν να τους βαρατε κι εσεις και οι Σκουλ και αναγκαστικα πατε για πολεμο με Σκουλ γιατι δεν εχετε αλλη επιλογη μην μας το παρουσιαζεις σαν κατι ...


... οσο για την απορια σου αυτη εχει απαντηθει ηδη καιρο τωρα αλλα τελικα κατεληξα οτι εισαι πολυ μειωμενης αντιληπτικοτητας οποτε λογικο να μην το καταλαβες ... η συμφωνια και η συμμαχια μας με ΤΡ εγινε οταν μας παιξανε βρωμια και "χαναμε" τον κοσμο και ηταν μεχρι τελος και την εχουμε τηρησει αμφοτεροι στο ακεραιο ... δεν περιμενω να καταλαβεις τι ειναι συμμαχος, συμφωνια κτλ γιατι στις φυλες που παιζεις η μπεσα ειναι λεξη αγνωστη ... ρωτα αν θες και τους ΤΡ που ολοι οι πικραμενοι γλυφετε για να μειωσετε το μεγεθος της νικης μας ...


... λαθη ειναι οτι ο Ελ Τουμπας και η Νταβιτσια εξαφανιστηκαν απο κ30 γιατι καναν τη μεγαλυτερη βρωμια που εχω ακουσει τοσα χρονια που παιζω? ... λαθος απλα ηταν οτι βγαζατε πλανο και μαζευατε επιθετικα για ΑΑ ενω τους ειχατε ακομα Σ.Ε? ... λαθος ηταν οτι βγαλατε γλωσσα για Σολ εναντιον κ30 και μολις σας καναμε τη χαρη τρεξατε να κανετε αγκαλιτσες με το μισο χαρτη(4 ακαδημιες Μπαντ, 10 ακαδημιες Ντιτι, 2 ακαδημιες Σενιορ)? ... χαχαχαχαχαααααα ...


... πως να μην γελασει καποιος μαζι σας ρε? ... θα μας πεις εσυ για αγκαλιτσες και συμφωνιες? ... ασε μας κουκλιτσα μου πρωινιατικα ... ασε να μιλησει κανας αλλος που το χει ... γιατι εσυ ουτε μυρωδια ... αν πονας ακομα σου εχω την καταλλληλη αλοιφη: proctosynalar ... μου ειπε ο Νικολακης Αφρικανος οτι με 1-2 επαλειψεις τη μερα στην πασχουσα περιοχη κανει θαυματα ...για να το λεει αυτος ξερει ...



[aig]10 Πόντοι
2. Συμπεριφορά
Παρακαλούμε να συμπεριφέρεστε με σεβασμό και με ευγένεια στους άλλους.
2.α. Προσωπικές προσβολές δεν επιτρέπονται πουθενά μέσα στο forum ή σε οποιοδήποτε άλλη λειτουργιά του forum (πχ προσωπικά μηνύματα). Παρακαλούμε να προσέχετε όλα σας τα "πειράγματα" ή τα "flames" να έχουν αυστηρή σχέση με το παιχνίδι.


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
http://prntscr.com/7kotq6

http://prntscr.com/7kou4e

ειστε σιγουρα η μεγαλη φυλη που μας διελυσε και νικησε με μαχες τον κ30

λειπουμε 5 μηνες και ακομα δεν εχετε τις μισες μας απωλειες τοσο σκουπιδια πρωτη φορα βλεπω

επισης βαλε στατιστικα ντουμ σολ ακομα και τα χωρια που μας πηρατε ενω ειχαμε μπαναριστει για να δει ο κοσμος πως μας διαλυσατε

μια ζωη τραχανας θα εισαι
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser

Χαχανουλα μου,το να λες οτι εσυ μας πονεσες στον κ30 ειναι πραγματικα αστειο.ανυπαρκτος ησουν εισαι και θα εισαι,ακομα και τωρα με το ζορι καταφερνεις να κλεισεις μια ηπειρο με τους 300 μαζι.

Εμεις στον κ33 ξεκινησαμε με σ.ε με σκουλ και συμμαχια με μουρ και μια ακαδημια που προεκυψε μετα.τωρα εσυ που ειδες τις υπολοιπες φυλες δεν μπορω να καταλαβω.
Τουλαχιστον δεν κοιταξαμε να βαλουμε συμμαχια στην ιδια ηπειρο μονο και μονο επειδη απειλουμασταν να γινουμε παρελθον ;)

Τωρα οσο για τα υπολοιπα που ειπες,απλα φαινεται ποσο εχεις πονεσει,αλλα σορρυ εμεις φταιμε,δεν επρεπε να στην φτασουμε μεχρι το λαρυγγι ;)
 

DeletedUser

http://prntscr.com/7kotq6

http://prntscr.com/7kou4e

ειστε σιγουρα η μεγαλη φυλη που μας διελυσε και νικησε με μαχες τον κ30

λειπουμε 5 μηνες και ακομα δεν εχετε τις μισες μας απωλειες τοσο σκουπιδια πρωτη φορα βλεπω

επισης βαλε στατιστικα ντουμ σολ ακομα και τα χωρια που μας πηρατε ενω ειχαμε μπαναριστει για να δει ο κοσμος πως μας διαλυσατε

μια ζωη τραχανας θα εισαι

... για πηγαινε λιγο πολιτικη και προπαγανδα να δεις τι λεγατε και τι λεγαμε γατακι! ... μεγαλη φυλη δεν ημασταν ποτε, ουτε φυλη που ηρθε να κλεισει κοσμο ... παιζουμε απο την αρχη για την παρεα και το γουστο μας... χωρις φοβερες μεταγραφες, χωρις αλλαγες ονοματος και μεχρι τελους ... και μαντεψε νουμπα ... ειμαστε ακομα εδω οπως ειμασταν ενω καποιοι οπως εσυ με μεγαλη γλωσσα μας αφησαν χρονους ... οσο για τα πριντ σκριν εγω κοιταω αναλογια - πολεμοι φυλων και μου δειχνει οτι εισαι αιμοδοτης ... οπως εχω ξαναπει για σπιντ ειστε φοβεροι παιχτες ... για κανονικους κοσμους ειστε κουλουρια ... φοβερα σταρτ απ, επαρση τρομερη και μολις δειτε τα σκουρα διαγραφες μην χαλασει το αρχειο ...λοιπον σας ρχω νεα βεντετες μου: κλειστε κανα κοσμο για αρχη και τα λεμε γιατι αυτοι οι νουμπαδες, αυτα τα σκουπιδια κλεινουν 3 κοσμο σερι(κ19,κ27 και τωρα κ30) ... φαντασου τι εισαι εσυ που οτε τα μισα δεν εχεις κανει ... χαχαχαχαχαχααααα ...
 

DeletedUser24216

http://prntscr.com/7kotq6

http://prntscr.com/7kou4e

ειστε σιγουρα η μεγαλη φυλη που μας διελυσε και νικησε με μαχες τον κ30

λειπουμε 5 μηνες και ακομα δεν εχετε τις μισες μας απωλειες τοσο σκουπιδια πρωτη φορα βλεπω

επισης βαλε στατιστικα ντουμ σολ ακομα και τα χωρια που μας πηρατε ενω ειχαμε μπαναριστει για να δει ο κοσμος πως μας διαλυσατε

μια ζωη τραχανας θα εισαι




να μην εστελνες μηνυματα απο αλλα ακκαουντς μηπως και μπαναριστει παικτης μας, να μην εισουν λασπης, να παιζατε ακομα.
τρομπονι τωρα, πορομ πομ πομ, και γραφε σ αλλους κοσμους τι παικταραδες ειστε.
 

DeletedUser

Χαχανουλα μου,το να λες οτι εσυ μας πονεσες στον κ30 ειναι πραγματικα αστειο.ανυπαρκτος ησουν εισαι και θα εισαι,ακομα και τωρα με το ζορι καταφερνεις να κλεισεις μια ηπειρο με τους 300 μαζι.

Εμεις στον κ33 ξεκινησαμε με σ.ε με σκουλ και συμμαχια με μουρ και μια ακαδημια που προεκυψε μετα.τωρα εσυ που ειδες τις υπολοιπες φυλες δεν μπορω να καταλαβω.
Τουλαχιστον δεν κοιταξαμε να βαλουμε συμμαχια στην ιδια ηπειρο μονο και μονο επειδη απειλουμασταν να γινουμε παρελθον ;)

Τωρα οσο για τα υπολοιπα που ειπες,απλα φαινεται ποσο εχεις πονεσει,αλλα σορρυ εμεις φταιμε,δεν επρεπε να στην φτασουμε μεχρι το λαρυγγι ;)

... το ποιος σε ποναει παραπανω φαινεται ... και μην μπερδευεστε γατονουμπακια! ... ανυπαρκτος εισαι εσυ και η φυλη σου απο τον κ30 που αν θυμαμαι τον ειχες κλεισει πριν 6 μηνες, θα εδινες πυξιδα σε μενα σαν παιχτη και τη φυλη μου και τοσα αλλα! ...για γελια ειστε ρε ... σταματηστε να γραφετε και να ξεφτυλιζεστε ...

... και προσεξτε μην χασετε και τον μεγαλυτερο, καλυτερο κοσμο που εχει περασει των 4 ηπειρων τον κ33 και κλαιτε παλι ... το παραμυθι της ξεφτυλας διπλωματιας σας του κ33 πες το σε καναν αλλο μπας και πεισεις ...

... και μην φαντασιωνεσαι και με κανεις να λεω τα ιδια ... στον κ30 ελεγες Σολ εναντιον κ30 και προκαλουσες ... μολις εγινε ετρεξες να κανεις αγκαλιτσες με ολο το χαρτη και οσους σε περιεβαλαν(Σενιορ, Μπαντ, Ντιτι) κανωντας την αναλογια 1,3:1 υπερ σου ... σου ξαναπα ασε κουκλιτσα να μιλησει κανας αλλος για αγακαλιτσες ...εσυ δεν εισαι αρμοδια ...

... εγω να ποναω που κλεινω τον 3ο σερι κοσμο που παιζω και 4ο συνολικα απο τους 5 που εχω παιξει(οσοι μπηκα για σημαιες δεν μετρανε) γενικα και που στους 2 απο αυτους ημουν σε πρωτη 3αδα οντ και καταταξης και υπευθυνος επιθεσεων??? ... οκ ... ο,τι πεις ασχετακο ... ποναω πολυ και εσεις ειστε η αιτια ... νιωθεις καλυτερα τωρα? ... αρχισες να νιωθεις λιγο αντρας? ...



Υ.Γ: για να φτασετε κατι οπουδηποτε πρεπει για αρχη να εχετε και δεν εχετε ... το μονο που εχετε ειναι μπουκωμενο στομα και για αυτο μιλατε ετσι
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Αυτο που καμαρωνεις για τον κοσμο που σου εκλεισε η ΤΡ,πραγματικα με ξεπερναει.
Το αρχειο παικτη σου δειχνει οτι απο πολεμο δεεεν,οποτε και δεν εχει νοημα να συζηταμε αλλο.Ειναι σαν λες οτι πηρες champions league ενω σε καθε παιχνιδι ησουν στον παγκο.
Εισαι τραγικος και πραγματικα σε λυπαμαι γιατι εισαι και μεγαλος ανθρωπος,καταννοω ομως οτι εχεις καποια κομπλεξ κατωτεροτητας οποτε και δεν θα συνεχισω να σε κανω σκουπιδι εδω περα γιατι καταλαβαινω ποσο σημαντικο ειναι για σενα να δειξεις οτι εισαι καπου ανωτερος.
Συνεχισε να απαντας με τελειες και χαχαχα και χουχουχου και νιωσε περηφανος για τον εαυτο σου ;)
Καλη σου μερα χαχανουλα μου!
 

DeletedUser

Αυτο που καμαρωνεις για τον κοσμο που σου εκλεισε η ΤΡ,πραγματικα με ξεπερναει.
Το αρχειο παικτη σου δειχνει οτι απο πολεμο δεεεν,οποτε και δεν εχει νοημα να συζηταμε αλλο.Ειναι σαν λες οτι πηρες champions league ενω σε καθε παιχνιδι ησουν στον παγκο.
Εισαι τραγικος και πραγματικα σε λυπαμαι γιατι εισαι και μεγαλος ανθρωπος,καταννοω ομως οτι εχεις καποια κομπλεξ κατωτεροτητας οποτε και δεν θα συνεχισω να σε κανω σκουπιδι εδω περα γιατι καταλαβαινω ποσο σημαντικο ειναι για σενα να δειξεις οτι εισαι καπου ανωτερος.
Συνεχισε να απαντας με τελειες και χαχαχα και χουχουχου και νιωσε περηφανος για τον εαυτο σου ;)
Καλη σου μερα χαχανουλα μου!

... το οτι κουλουρια οπως εσυ που μας το παιζατε παιχταραδες, υποσχοσασταν κλεισιματα κοσμου, πυξιδες σε μενα και τη φυλης μας και φυγατε με την ουρα στα σκελια μπουκωμενοι ξεπερνα εμενα ... το αρχειο μου στον κ30 λεει οτι ειμαι ακομα εδω και παιζω ... το αρχειο μου γενικα λεει οτι το κλαρακι σου ειναι πολυ χλωρο ακομα για να θελει να κοντραριστει μαζι μου ... κοιτα εσυ να αλλαζεις 10 λογ να μην υπαρχει συνεχομενο αρχειο, να τρως μπαν επιτηδες για να λες οτι επαιξες και να πατας διαγραφη στα δυσκολα για να μην σου χαλασουν το μαχιμο αρχειο κι ασε με εμενα που αλλαξα ενα λογ οταν στον κ19 εκανα ενωση με glad1 glad1 ... και για αρχη κλεισε κανα κοσμο ... εν συνεχεια κλεισε κανα κοσμο στην πρωτη 3αδα καταταξης και οντ ... και τελος και τα προηγουμενα 2 ενω ταυτοχρονα εισαι υπευθυνος επιθεσεων ή αμυνων ή αρχηγος και τοτε θα εχουμε κατι κοινο βρεγμενο γατακι το οποιο δεν φαινεται στο αρχειο ... οκ? ... και επειδη εχεις χασει τη μπαλα με τοσα παραμυθια: τον κοσμο τον κλεισαμε μαζι με ΤΡ και 300 ... οι ΤΡ ειναι συμμαχοι, δλδ συμπαιχτες ... το οτι η φυλη τους, μας και των 300 εχουν αλλο ονομα δεν λεει απολυτως τιποτα ... επιλογη μας ηταν, ειναι και θα ειναι ...

... και λυπαμαι που θα στο πω εισαι πολυ ασχετος: και οι παιχτες παγκου ειναι πρωταθλητες τσαμπιονς λιγκ γτ χωρις αυτους δεν συμπληρωνε 11αδα να συμμετεχει και αν τραυματιζοταν καποιος ή καποιος δεν επαιζε θα εμενε η ομαδα με 10 ... και τσαμπιον λιγκ CUP παιρνει η ομαδα και οχι ο παιχτης ... αυτη ειναι η διαφορα μας ασχετη βεντετα της συμφορας ... για μενα το ιδιο αξιος στη νικη ειναι ο αμυντικος που με στηριζει κι ας μην ξερει να κοβει τρενα κι ας ειναι ενεργος 5 ωρες τη μερα με τον Αλεξζιπ, Ρεντ, Σλαν, κλπ που ξερουν πολλα κανταρια φυλλετικες!!! ... λεγονται φυλλετικες μαχες και οχι ατομικες νουμπακο ... οταν μαθεις τι σημαινει αυτο ελα να ξαναμιλησεις εδω γιατι παλι ξεφτυλιστηκες ...

... οσο για ηλικιες, κομπλεξ ειναι θεμα οπτικης ... εγω εχω κομπλεξ με τις παιχτες-φυλες βεντετες που δεν παιζουν μπεσαλιδικα κι εσεις εχετε κομπλεξ κατωτεροτητας γιατι παρα τα εξαιρετικα ατομικα σκιλ σας σε συλλογικο επιπεδο που κρινεστε στο παιχνιδι ειστε για τα πανηγυρια, μονο λογια και διαρκεια μηδεν! ... και μην εχεις αυταπατες: σκουπιδι γινεσαι εσυ οπως σου ειπε και ο συμπαιχτης σου που δεν μπορεις να δεχτεις την ηττα σου(παρα τις τοσες μπινιες σου) και που λες πραγματα οπως αυτο για το τσαμπιονς λιγκ και τη νικη ... οταν καταλαβεις οτι η νικη ειναι της ομαδας και οχι του ατομου ισως αποκτησεις αξια και σταματησουμε να σε ψαχνουμε σε εικονικους καδους αποριματων και 850 διαφορετικους λογαριασμους ...

... συνεχισε να με κανεις να γελαω γατακι ... χαχαχαχαχααααα ... με τις υγειες σου! ...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser21861

Συγχαρητηρια στα παιδια ειτε tr ειτε doom v300!!! Ερωτηση εφοσον δν θα παιξετε ξυλο απο οτι καταλαβα απο τα λεγομενα σας γτ νομπλαρετε ασταματητα και δν κανετε μια φυλη ετσι ωστε να πιασετε το ποσοστο και να κλεισει ο κοσμος?
 

DeletedUser

Συγχαρητηρια στα παιδια ειτε tr ειτε doom v300!!! Ερωτηση εφοσον δν θα παιξετε ξυλο απο οτι καταλαβα απο τα λεγομενα σας γτ νομπλαρετε ασταματητα και δν κανετε μια φυλη ετσι ωστε να πιασετε το ποσοστο και να κλεισει ο κοσμος?

... να σαι καλα! ... Απαντηση: δεν θα καναμε ποτε μια φυλη ουτε καν οι Ντουμ με τους 300 που εχουμε συμμαχια απο αρχες κοσμου ... η συμφωνια που εγινε μεταξυ Ντουμ, 300 και ΤΡ ηταν οτι μιας και θα παραμεινουμε εμεις οι ιδιες φυλες οταν ερθει η ωρα θα δωσουμε μεταγραφη 2-3 μεγαλους λογ για το ποσοστο και θα κλεισει ο κοσμος ... νομπλαρουμε γτ υπαρχουν ακομα κοκκινα, καφε και νομπλαρουμε γκρι ειτε γτ καποια παιδια θελουν να παιξουν λιγο φαρμεραμα λογο καλοκαιριου ειτε εγιναν βαρβαρα(βλ. 300φαλανξ σημερα αυριο) πολυ αργοτερα απο οταν ξεκινησαν οι επιθεσεις ...
 

DeletedUser33703

Ρε γατούλη πάλι ξεκίνησες τις παραμύθες σου ; πάλι ανακρίβειες λες ;
Είσαι όντως τόσο γελοίος όσο δείχνεις ή το παίζεις ;
Φάσκεις και αντιφάσκεις , την μία λες ότι δεν είσαστε καλή φυλή και πως παίζετε μόνο για την παρέα και για το χαβαλέ σας και την άλλη μου περιφανεύεσαι ότι έχεις κλείσει 3 κόσμους σερι;
Ο μόνος κόσμος που μπορείς να πεις ότι έχεις κλείσει είναι ο κ19 και αυτός με τα κάκαλα άλλων , ήταν κάποιοι που έπαιξαν σημαντικό ρόλο όπως 300phalanx , dersvas , ΒΟΡΕΙΟΣ21 και άλλοι πολλοί που πλέον ούτε να σε φτύσουν δεν θέλουν γιατί θα χαλάσουν το σάλιο τους.
Μου περιφανεύεσαι για τον κ27 ; Άλλοι που έκλεισαν τον κ27 ντρέπονται να το αναφέρουν αλλά εσύ όπως βλέπω δεν πτοείσαι να γίνεις ρεζίλι ακόμη μια φορά , ο κ27 ήταν μακράν ο χειρότερος κόσμος που έχει περάσει από τους Ελληνικούς servers και όχι μόνο .
Αλλά το κορυφαίο όλων είναι ότι περιφανεύεσαι ότι έκλεισες τον κ30 , να σε ενημερώσω ότι κόσμο κλείνει η φυλή που θα μαζέψει το ποσοστό , η μία φυλή αυτή, και τον κόσμο τον έκλεισε η ~TR~ και μπράβο τους , εφόσον λες ότι δεν θα αλλάξεις όνομα στη φυλή σου και θα παραμείνεις ως DOOM με ποιον ακριβώς τρόπο αγαπητέ θα κλείσεις κόσμο ; με το να υπάρχεις απλά στο τελείωμα του ; Έτσι κλείνεις κόσμους εσύ;
Αν είναι να μπω και εγώ τώρα να κάνουμε μια φυλή 5-6 μέρες πριν τελειώσει ο κόσμος και να λέω ότι τον έκλεισα .
Στα παπατζιλίκια και στα κομπαρσιλίκια είσαι πρώτος πανάθεμα σε .

Από τον κ19 στον κ30 και έχεις χάσει την παρέα σου και αντί αυτό να σε βάζει σε σκέψεις έχεις το θράσος και βγαίνεις και μιλάς
Οι περισσότεροι που έχουν παίξει μαζί σου σε έχουν στο φτύσιμο πλην μερικών εξαιρέσεων που είναι ίδια σκατά με εσένα .
Σε αντίθεση με εμάς που συνεχίζουμε με την ίδια παρέα και με προσθήκες , κάνουμε το χαβαλέ μας και περνάμε καλά .
Από πρωταγωνιστής στον κ19 κατάφερες να γίνεις κομπάρσος
Και που είσαι ακόμα.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Ρε γατούλη πάλι ξεκίνησες τις παραμύθες σου ; πάλι ανακρίβειες λες ;
Είσαι όντως τόσο γελοίος όσο δείχνεις ή το παίζεις ;
Φάσκεις και αντιφάσκεις , την μία λες ότι δεν είσαστε καλή φυλή και πως παίζετε μόνο για την παρέα και για το χαβαλέ σας και την άλλη μου περιφανεύεσαι ότι έχεις κλείσει 3 κόσμους σερι;
Ο μόνος κόσμος που μπορείς να πεις ότι έχεις κλείσει είναι ο κ19 και αυτός με τα κάκαλα άλλων , ήταν κάποιοι που έπαιξαν σημαντικό ρόλο όπως 300phalanx , dersvas , ΒΟΡΕΙΟΣ21 και άλλοι πολλοί που πλέον ούτε να σε φτύσουν δεν θέλουν γιατί θα χαλάσουν το σάλιο τους.
Μου περιφανεύεσαι για τον κ27 ; Άλλοι που έκλεισαν τον κ27 ντρέπονται να το αναφέρουν αλλά εσύ όπως βλέπω δεν πτοείσαι να γίνεις ρεζίλι ακόμη μια φορά , ο κ27 ήταν μακράν ο χειρότερος κόσμος που έχει περάσει από τους Ελληνικούς servers και όχι μόνο .
Αλλά το κορυφαίο όλων είναι ότι περιφανεύεσαι ότι έκλεισες τον κ30 , να σε ενημερώσω ότι κόσμο κλείνει η φυλή που θα μαζέψει το ποσοστό , η μία φυλή αυτή, και τον κόσμο τον έκλεισε η ~TR~ και μπράβο τους , εφόσον λες ότι δεν θα αλλάξεις όνομα στη φυλή σου και θα παραμείνεις ως DOOM με ποιον ακριβώς τρόπο αγαπητέ θα κλείσεις κόσμο ; με το να υπάρχεις απλά στο τελείωμα του ; Έτσι κλείνεις κόσμους εσύ;
Αν είναι να μπω και εγώ τώρα να κάνουμε μια φυλή 5-6 μέρες πριν τελειώσει ο κόσμος και να λέω ότι τον έκλεισα .
Στα παπατζιλίκια και στα κομπαρσιλίκια είσαι πρώτος πανάθεμα σε .

Από τον κ19 στον κ30 και έχεις χάσει την παρέα σου και αντί αυτό να σε βάζει σε σκέψεις έχεις το θράσος και βγαίνεις και μιλάς
Οι περισσότεροι που έχουν παίξει μαζί σου σε έχουν στο φτύσιμο πλην μερικών εξαιρέσεων που είναι ίδια σκατά με εσένα .
Σε αντίθεση με εμάς που συνεχίζουμε με την ίδια παρέα και με προσθήκες , κάνουμε το χαβαλέ μας και περνάμε καλά .
Από πρωταγωνιστής στον κ19 κατάφερες να γίνεις κομπάρσος
Και που είσαι ακόμα.

... ρε πονεμενε Βλακο εγω αντιφασκω? ... παιζω φυλλετικες για την παρεα ... σαν φυλη για κλεισιμο δεν παιξαμε και δεν μας ενδιεφερε ποτε ... σαν λογαριασμος κατι γατακια των σταρτ απ σε κανονικους κοσμους(μετα ξεφουσκωνουν με τον εναν ή τον αλλον τροπο) και μονο για σπιντ σαν εσενα που θελουν αρχειο, να μου το παιξουν και να κανουν συγκρισεις τα εχω για πρωινο ... 4 κοσμος που παιζω και κλεινω σερι ειναι και 3ος που ειμαι υπευθυνος επιθεσεων, μην μπερδευεσαι ...

... τωρα με τι κακαλα και τα συναφι αστα να τα πει κανας αλλος κοπελια που ξερει απο κ19 και αυτος σιγουρα δεν ειναι ο κακομοιρης ο Δημος ... το 70% της Ντουμ ειναι απο κ19 που συνεχισαμε και μπηκανε κι αλλοι στην παρεα στον κ27(μεμονομενα παιχτες και συμμαχοι οπως οι 300) ...

... οσο για κ27 ασχετουλη παλι δεν ξερεις και εκτιθεσαι ... αλλοι πηγαν να κανουν υπερσυμμαχιες εναντιον μας να τον κλεισουν και γυρισε μπουμεραγκ(κατι Σεκς και Γκο) και αρχισαν την κλαψα ... μην ξεφτυλιζεσαι αλλο με πραγματα που ακουσες απο πονεμενες οπως εσυ ...

... εσυ τι εχεις κλεισει εκτος απο την πορτα φευγωντας σε οποιον κοσμο ησουν στη διοικηση? ... κ25? ... κ30? ... χαχαχαχαχαααααα ... εμαθαν κι οι κοκαλολες και ρευονται μονες τους! ... ελεος ...

... οσο για κ30 ... τον κοσμο τον κλεισαμε ΤΡ, Ντουμ και 300 οταν καναμε συμμαχια μεχρι τελος ... αν θελαμε απο την αρχη θα λεγαμε να κανουμε μια φυλη και να μπουμε μεσα ολοι οι μεγαλοι λογ αλλα η συμφωνια ηταν αλλη και μαλιστα με δικια μας προταση ... δεν περιμενω εσυ να καταλαβεις τι ειναι συμφωνια γιατι δεν εχεις μπεσα ... οπως επισης δεν περιμενω να καταλαβεις οτι συμμαχος ισον συμπαιχτης ο,τι και να γραφει για λογους ιδρυσεως η φυλη του ... ξερω ποναει αλλα ετσι ειναι ...

... μην κρινεις εξ ιδιων τα αλλοτρια ****υλη ... στα παπατζιλικια και στα κομπαρσιλικια εσυ εισαι πρωτος! ... πηγαινε πολιτικη και προπαγανδα διαβασε τι ελεγες και δες που εισαι τωρα στον κ30 και γιατι ... α ξεχασα ... δεν εισαι καν πλεον στον κ30 ! ... για πες μας και γιατι φοβιτσιαρη ... λολ ... εσυ που θα εκλεινες τον κοσμο ευκολα? ... εσυ που θα μας πηγαινες πυξιδα? ...ροφλ ... χαχχαχαχαχαααααα ... σκασε και μπουκωνε καλυτερα! ...

... το τι με εχουν οσοι εχουν παιξει μαζι μου ασε να το ξερω καλυτερα ... αυτοι που με εχουν στο φτυσιμο ειναι ή κατι πονεμενοι σαν εσενα που την εφαγαν καλη ωρα στον κ30 ή συμπαιχτες βεντετες τυπου κοσπαρτα, βορειος21 που μολις τους πηρα γραμμη τους εστειλα κακην κακως σε αλλο κοσμο ... οσο για την παρεα μου εδω ειναι μαζι απο κ19 με νεες προσθηκες απο κ27 (και μαλιστα μεγαλωσε με τους 300 που γιναμε φιλαρακια) π.χ. Alexzip, red, pimp, odin, btats, rafa aekara, mirmidones, NOYS, andikot7, toukan13, φρεντυ κουγκερ, brevas, stian, darkling, jonnys, pissouri, stormis, Latios o gris, paps κλπ ...

... η αντιθεση σου ειναι για γελια ... μονο στο χαβαλε παρεακι συμφωνω οτι ειστε κομπλε γιατι λογο ηλικιας ειστε καθε βραδυ σκαιπ για ωρες και σπαμαρετε ... ενταξει ξερω οτι σε πονεσαμε και προσπαθεις συνεχως να κανεις συγκρισεις με μας ... ξεπερασε το ... εμεις παιξαμε ενα παιχνιδι σαν παρεα μπεσαλιδικα και οχι με καταπατηση συμφωνιων, μπινιες για να φανε μπαν αντιπαλοι(τελικα τη φαγατε εσυ κι η Νταβιτσαινα) και διαλυση φυλης μολις φαγαν μπαν 2 λογαριασμοι μας! ... τοσο δεμμενη παρεα? ...ελα ρε ... μπραβο σας ... χαχαχαχαχααααα ... χαχαχαχαχααααα ...

... απο κομπαρσος με μεγαλο στομα και καλαμι δεν αλλαξε κατι μεχρι σημερα σε οποιον κοσμο επαιξες πλην σπιντ(λογο του οτι παιζουν ατομικα σκιλς περισσοτερο εκει και οχι ομαδικα) ... με τις υγειες σου και μην λερωσεις το χαλακι φευγωντας με τα σαλια σου απο το τοσο γλυψιμο στους συμπαιχτες μας ΤΡ με σκοπο να μειωσεις το μεγεθος της νικης ολων μας ... ββ ...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser24216

Ο μόνος κόσμος που μπορείς να πεις ότι έχεις κλείσει είναι ο κ19 και αυτός με τα κάκαλα άλλων , ήταν κάποιοι που έπαιξαν σημαντικό ρόλο όπως 300phalanx , dersvas , ΒΟΡΕΙΟΣ21 και άλλοι πολλοί που πλέον ούτε να σε φτύσουν δεν θέλουν γιατί θα χαλάσουν το σάλιο τους.



εισαι παραπληροφορημενος η/και ασχετος.
 

DeletedUser33703

Ρε γελίοι ποιος ήταν ο αρχηγός της TWA στον κ19 ;


[aig]Προειδοποίηση
2.α. Προσωπικές προσβολές δεν επιτρέπονται πουθενά μέσα στο forum ή σε οποιοδήποτε άλλη λειτουργιά του forum (πχ προσωπικά μηνύματα).


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser24216

ο dervsas.
ο οποιος δεν πηρε ποτε μια αποφαση 'αποφασιζουμε και διαταζουμε' και παντα το συζηταγαμε.
εγω προσωπικα ειχα το δικαιωμα και εθεσα και βετο στην κινηση για συμμαχια της TWA με την ελιτ οταν το προτεινανε οι νιαουριδηδες.
αρα ημουν αρχηγος?
οχι.
μην μιλας για φυλες και για ατομα που δε ξερεις και δε καταλαβαινεις. μεινε στις κατακτησεις και τα κοψιματα.
 

DeletedUser

Ρε γελίοι ποιος ήταν ο αρχηγός της TWA στον κ19 ;


[aig]Προειδοποίηση
2.α. Προσωπικές προσβολές δεν επιτρέπονται πουθενά μέσα στο forum ή σε οποιοδήποτε άλλη λειτουργιά του forum (πχ προσωπικά μηνύματα).


By aigokairos[/aig]

...γελοιος ειναι οποιος αλλα λεει και αλλα κανει...χμμμμμ...για να σκεφτω...εχετε εκπληκτικη ομοιοτητα με αυτον εσυ και οι φιλοι σου...αρχηγους και αφεντικα ποτε δεν ειχαμε και δεν εχουμε ασχετακο!...επιφορτισμενος με το μεγαλυτερο φορτιο και οδηγος της φυλης ηταν ο Θωμας-Δερβσας...οταν η φυλη εθεσε βετο στη αποφαση για ενωση με Ελιτ,εκεινος παραιτηθηκε και δυστυχως χωρις να θελω προτεινε εμενα(υπευθυνος επιθεσεων) για αρχηγο και κατοπιν ψηφοφοριας στο φορουμ οπου μονο αλλος ενας ειχε το θρασος να βαλει υποψηφιοτητα(θελει αντερα να μπεις στο καμινι) εγινα αρχηγος...παρεμεινα στα ποστα μου οσο χρειαστηκε, δλδ μεχρι να διαλυθει η Ελιτ και να κλεισει ουσιαστικα ο κοσμος και παρετηθηκα στα ευκολα οπου τα προβληματα φυλης ηταν ποιος θα παρει ποιο βαρβαρο...αυτα για να μην γινεσαι ρεζιλι συνεχεια απο τις βλακειες που σου λεει ο πικραμενος Δημος που πηρε ποδι μαζι με αλλους τοσους που την ειδαν βεντετες και μεγαλες κυριες...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή