~H4NNiB4L~

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser21861
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Αααα ρε Γιωργακη ... Εφυγες κ εσυ .... Κριμα γιατι ησουν ο δυνατος κρικος των ΦΑΠΩΝ .. Γελανε κ οι πετρες .. .χαχαχα
 

DeletedUser

Αααα ρε Γιωργακη ... Εφυγες κ εσυ .... Κριμα γιατι ησουν ο δυνατος κρικος των ΦΑΠΩΝ .. Γελανε κ οι πετρες .. .χαχαχα

πηγενε για κανα μπανιο γιατι το καψιμο που εχεις ριξει σου εχει δημιουργησει εγκεφαλικο προβλημα αστο ενα παιχνιδι ειναι δν χρειαζεται να το καψεις
 

DeletedUser20797

Τελικα τωρα θα μας πεις που παιζεις πλεον να εχουμε μια εικονα και εμεις εδω ο λαος
 

DeletedUser

πηγενε για κανα μπανιο γιατι το καψιμο που εχεις ριξει σου εχει δημιουργησει εγκεφαλικο προβλημα αστο ενα παιχνιδι ειναι δν χρειαζεται να το καψεις

Εγω και για μπανακια παω , και για ποτακια αλλά ριχνω κ ενα κανιβαλισμα σε ολους τους φαπες ... Το λες κ καψιμο ... :oops:
 

DeletedUser

Τελικα τωρα θα μας πεις που παιζεις πλεον να εχουμε μια εικονα και εμεις εδω ο λαος

ειπα να κανω διακοπες για λιγο κ μολις βαρεθω να ξαναγυρισω

- - - Eνημερώθηκε - - -

Εγω και για μπανακια παω , και για ποτακια αλλά ριχνω κ ενα κανιβαλισμα σε ολους τους φαπες ... Το λες κ καψιμο ... :oops:

προσεξε μην σου στραβωσει μονο ετσι? γιατι πολυ κανιβαλος μας βγηκες εκει που κανεις μπανια πατωνεις η οχι?:wow:
 

DeletedUser

ειπα να κανω διακοπες για λιγο κ μολις βαρεθω να ξαναγυρισω

- - - Eνημερώθηκε - - -



προσεξε μην σου στραβωσει μονο ετσι? γιατι πολυ κανιβαλος μας βγηκες εκει που κανεις μπανια πατωνεις η οχι?:wow:

ααα ρε νουμπακι κ εσυ , βγαινει παιχταρας , ο τυπος που δεν ξερει να κολλησει ενα τρενο !! Αιντεεεε !! Καλο καλοκαιρι λεεμεεε
 

DeletedUser

Φημες λενε οτι κρυβεται πισω παλι απο ολα ο τοπακος ..... σε παει πολυ (L)

Παλι σε σκεφτηκε να κανεις διακοπες :D

εμμ... βεβεα αφου τον ευχαριστισα κ ολας ειμαι κ σωστος εγω

- - - Eνημερώθηκε - - -

ααα ρε νουμπακι κ εσυ , βγαινει παιχταρας , ο τυπος που δεν ξερει να κολλησει ενα τρενο !! Αιντεεεε !! Καλο καλοκαιρι λεεμεεε

σαφως ειμαι νοομπας σαφως κ δν ξερω να κολαω τρενα μα σαφως κ το παιζω παιχταρας μα αμα δν το επαιζα παιχταρας τι νοημα θα ειχε το παιχνιδ
ο εξυπνος της ΤΡ ειπαμε εισαι εσυ εε?:cop:
 

DeletedUser29654

ποιες κλικες ρ καομηρη δν ντρεπεσαι χεστηκες πανω σου οταν ειδες οτι ο ταμτιριριμ επεσε κ φοβηθες εξαφανιστηκες που μια βδομαδα σε ψανχουμε κ δν σε βρισκουμε πουθενα καθε 2 μερες εμπενες κ εσυ στο παιχνιδι τι να μας πεις κ εσυ ΟΥΥΣΣΣΣΤΤΤ ΠΡΟΤΙΜΑΩ ΤΑ ΒΑΡΒΑΡΑ Κ ΤΟΥς ΤΡ διπλα μ παρα καποιους σαν εσενα


Θα σου δωσω μια βοηθεια, η διαγραφη θελει 5 μερες...ελα ευκολακι ειναι.
Δες τα στατισκτηκα του ταμτιρι 7 ημερες πριν (δηλαδη πριν πατησει διαγραφη) και ελα πες μου ποιος επεσε..


Με ψαχνετε, αρα υπαρχει η κλικα και εισαι μερος..λαμπρα. Πολυ σας βοηθεισα, καιρος να βρειτε αλλον λακαμα.

Φυσικα και θα εχεις μπολικους ΤΡ διπλα, ιδικα αν φας και αλλο μπαν :D
Πραγματικα πειτε μου πως το κανετε αυτο με τα μπαν?? Τοσο καιρο που παιζω δεν εχω καταφερει να φαω εκτως απο μια φορα..

- - - Eνημερώθηκε - - -

Για να δούμε τώρα πόσο θα αντέξουν οι φάπες χωρίς κάποιο μαξιλάρι απο πάνω και με χαμένη την 34..

Και μία τελευταία ερώτηση που έχω...ότι χωριό χαθεί απο φάπες θα το πάρετε πίσω?? Να μήν υπάρχουν ανισυχίες??
 

Deleted User - 751811

Γιωργακη ευκαιρια να παιξεις παλι με τα κουβαδακια σου...

:hmmm:

γηνωμαστε γραφικοι να ξαναλεμε οτι σας το ειπαμε..?
για το τι θα γηνει με αυτο που αποκαλουσατε φυλη και με την στρατιγικη της ηγεσιας σας ..
και εχουμε και συυνεχεια..
 

DeletedUser

Γιωργακη δεν ξερω γιατι σε εχουν βαλει ολοι στην μεση παντως ο στεφ σε ενα πραγμα εχει δικιο,τρενο δεν κολλαγες ουτε με ****ακι αδερφε!

(μην πεις την κλασσικη εξυπναδα,"δεν ξερω να κολλαω αλλα τα χωρια τα παιρνω",γιατι οταν βαρας το ιδιο χωριο μια βδομαδα με νουκς και κατεδαφισεις,ε καποια στιγμη θα το παρεις και με 1 αριστο πηγαινε ελα)
 

DeletedUser21861

Για να ξεκαθαρισω λιγο το τοπιο για οσους δν ξερουν τι εγινε!!! Παιζαμε ξυλο με ολη την τρ γτ η τρ δν εκανε πουθενα αλλου πλανα τοσο συντομα επι 3 μηνες σχεδον χανοντας συνεχως χωρια και εγω οπως και πολλα αλλα παιδια τα περισσοτερα αμαχητι (βλεπε αποτροπαιο τον οποιο η λιανα εδωσε απειρα χωρια στην 35 και ενα βραδυ χαθηκε και αυτος) και βλεποντας οτι η διοικηση των φαπως μας εχει γραμμενους και εφοσον προηγηθηκε ενα πλανακι στην 34 και η αρχηγος εχασε τα αυγα και τα πασχαλια αποφασιστηκε απο τα παιδια που παιζαμε και κρατουσαμε τους καθυστερουσαμε βασικα οχι κρατουσαμε τα παιδιας της τρ να πατησουμε διαγραφη τα 2 ακκαουντ που πατησαν πιο μετα διαγραφη εγινε επειδη οταν με ειπε ο μητσος να αναιρεσω την διαγραφη και να γινουν ολα γκρι ταυτοχρονα τον απαντησα οτι δν λογγαρω τωρα βαριεμαι!!!


Υ.Γ Οι εξηγησεις δινονται γτ καποιοι ειπαν οτι επειδη πεσαμε εμεις φοβηθηκαν τα παιδια τα παιδια τα κρατουσαμε στο παιχνιδι εμεις λογω της παρεας μας οπως και τα παιδια κρατουσαν εμας λογω της παρεας μας τπτ παραπανω τπτ λιγοτερο!!!


Υ.Γ Καλα μπανια παιδια καλες διακοπες να εχετε συγχαρητηρια στα παιδια των TR!!!
 

DeletedUser

Γιωργακη δεν ξερω γιατι σε εχουν βαλει ολοι στην μεση παντως ο στεφ σε ενα πραγμα εχει δικιο,τρενο δεν κολλαγες ουτε με ****ακι αδερφε!

(μην πεις την κλασσικη εξυπναδα,"δεν ξερω να κολλαω αλλα τα χωρια τα παιρνω",γιατι οταν βαρας το ιδιο χωριο μια βδομαδα με νουκς και κατεδαφισεις,ε καποια στιγμη θα το παρεις και με 1 αριστο πηγαινε ελα)

μα δν ξερω να βαζω τρενα το ειπα κ πιο πανω μα ουτε ειπα ποτε οτι ειμαι παιχταρας σιγουρα εισαι καλυτερος απο εμενα κ σιγουρα καπιοι ειναι καλυτεροι απο εμενα
καταρχας ποτε δν ειπα οτι ηθελα να κλεισω (οχι οτι με χαλαγε βεβεα)
υπαρχουν κ πιο σοβαρα πραγματα απο το αν ξερεις να βαζεις τρενα. πχ μην προδιδεις αυτους που σε βοηθησανε καποτε η σε εμπιστευτικανε εστω αυτους τους 1-2 που πουλας (ξερεις πολυ καλα εσυ)
νμζ αυτο ειναι η αρχη ενος παιχνιδιου κ οχι αν ξερω να βαζω τρενα η ξερω να κοβω
 

DeletedUser25676

Ρε μαγκες εγω που το εχω σταματησει το παιχνιδι και εχω δωσει τον λογαριασμο σημερα που μπηκα μπορει να μου καποιος που ειναι ο hadjiou γιατι δεν τον βλεπω στον χαρτη
 

DeletedUser31166

μα δν ξερω να βαζω τρενα το ειπα κ πιο πανω μα ουτε ειπα ποτε οτι ειμαι παιχταρας σιγουρα εισαι καλυτερος απο εμενα κ σιγουρα καπιοι ειναι καλυτεροι απο εμενα
καταρχας ποτε δν ειπα οτι ηθελα να κλεισω (οχι οτι με χαλαγε βεβεα)
υπαρχουν κ πιο σοβαρα πραγματα απο το αν ξερεις να βαζεις τρενα. πχ μην προδιδεις αυτους που σε βοηθησανε καποτε η σε εμπιστευτικανε εστω αυτους τους 1-2 που πουλας (ξερεις πολυ καλα εσυ)
νμζ αυτο ειναι η αρχη ενος παιχνιδιου κ οχι αν ξερω να βαζω τρενα η ξερω να κοβω

εισαι πολυ παιδι. μπορει καποιος να σε βοηθαει επειδη ξερει οτι σκευτεσαι ακριβως ετσι, κι οχι επειδη οντως κοφτεται να σε βοηθησει. αναθεωρησε τις αρχεςσου γτ ειναι σε πολυ πρωιμο σταδιο. αντιληψη θελει γιωργο. να ξερεις πια οντως ειναι η θεση σου.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

εισαι πολυ παιδι. μπορει καποιος να σε βοηθαει επειδη ξερει οτι σκευτεσαι ακριβως ετσι, κι οχι επειδη οντως κοφτεται να σε βοηθησει. αναθεωρησε τις αρχεςσου γτ ειναι σε πολυ πρωιμο σταδιο. αντιληψη θελει γιωργο. να ξερεις πια οντως ειναι η θεση σου.

μαλλον δν με καταλαβες γι αυτο ξαναδιαβασε οι αρχες μ μια χαρα ειναι δν χρειαζομαι καποιον να με βοηθησει
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser31166

υπαρχουν κ πιο σοβαρα πραγματα απο το αν ξερεις να βαζεις τρενα. πχ μην προδιδεις αυτους που σε βοηθησανε καποτε η σε εμπιστευτικανε εστω αυτους τους 1-2 που πουλας (ξερεις πολυ καλα εσυ)
νμζ αυτο ειναι η αρχη ενος παιχνιδιου κ οχι αν ξερω να βαζω τρενα η ξερω να κοβω

αυτο ακριβως δε λες εδω? μια χαρα διαβασα. και σου λεω. οι αρχες σου ειναι αμεσα εκμεταλευσιμες απο καθε ειδους καιροσκοπους.
 

DeletedUser

αυτο ακριβως δε λες εδω? μια χαρα διαβασα. και σου λεω. οι αρχες σου ειναι αμεσα εκμεταλευσιμες απο καθε ειδους καιροσκοπους.

οσο για αυτο μην ανυσηχεις ξερω που πηγενω κ ποιους εμπιστευομαι
 
Κορυφή