~H4NNiB4L~

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser21861
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser19989

που κανταντησαμε να βγαινει καθε πικραμενος και να λεει οτι λαλακια του κατεβει...
ελεος ρε σεις...
 

DeletedUser21861

Δν εχω 5αδα στο μυαλο μου γτ πολυ απλα οι Tr εχουν καποια παιδια τα οποια τσουλανε το καραβι επειδη ειναι και αρκετα καλοι αλλα και αρκετα ενεργοι και με ομαδικη δουλεια το εχουν παει το πραγμα μεχρι εδω Οποτε δν μπορω να σε πω για μενα την καλυτερη 5αδα μεχρι στιγμης οι TR λογω της ομαδικοτητας το πανε πολυ καλα!!!
 

DeletedUser

φιλαρακι και κοπλειερ του σερ στεφ δεν μπορουμε να πουμε την αποψη μας δηλαδη??αυτα που βλεπουμε??θα κατηγορηθουμε και γιαυτο??και πικραμενος δεν ειμαι καθολου...απλα δεν μπορω να βλεπω καποια πραγματα και να μην τα λεω....

- - - Eνημερώθηκε - - -

ολη η τρ οταν λες???παιζουν δηλαδη ολοι τοσο ενεργα??δεν τραβανε κουπι που λεμε καποιοι παικτες??εστω 10-15???κονκουερορς η γουλφ??
 

DeletedUser19989

εσυ δηλαδη βλεπεις οτι ειμαι γεματος με αμυνες απο τρ??
το τι αναλογια μπορει να παιζω αναρωτηθηκες μια και λογαριασμος με μεγαλο μετωπο?

επισεις εσυ τι θεωρεις οτι ειναι η φυλετικες???

το λεει και η λεξη απο μονη τις, φυσικα και θα μου καθαρισει η φυλη μου να παρω εγω χωρια οπως θα καθαρισω και εγω για να παρει η φυλη μου χωρια.. εκτος και αν εσυ παιζεις ατομικες μαχες και βαση αυτου κρινεις τοτε παω πασο.
 

DeletedUser

ναι αλλα δεν πηγες φαπες για να σωσεις τον λογαριασμο σου επειδη η τρ σου ειπε οτι θα σου στειλει αμυνες...και κρεμασες και τον σιμπου που του ειπες να πατε μαζι φαπες..μην τα ξεχνας αυτα..αλλα ας επικεντρωσουμε στο οτι ο ταμτιριριμ και ο βαιργουλφ για μενα ειναι πολυ καλυτετροι παικτες απο σενα..καθως τα παιδια δεν παιρνουν βοηθεια απο φαπες ουτε επιθετικα ουτε αμυντικα ενω εσυ κανεις καμποσιλικια με ξενα κολυβα...
 

DeletedUser19989

ειδες καλα σε λεω πικραμενο...

ποιος σου ειπε οτι εγω ειχα συνενοηθει το οτιδηποτε με τον shipboy οτι θα παω φαπες?
οτι σου κατεβει στο κεφαλι λες η οτι σου λενε ολοι οι ασχετοι με το τι εχει γινει πραγματικα..

εχεις καθε δικαιωμα να πιστευεις οτι καποιοι παιχτες ειναι καλυτεροι απο εμενα εγω δεν θα διαφωνησω πανω σε αυτο αποψη σου ειναι και καλα κανεις και το πιστευεις..

αλλα πες μου γιατι εχεις κολλημα με εμενα σαν λογαριασμο??
ε?
 

DeletedUser

καταρχην σερ στεφ δεν ειμαι ουτε ο γιωργος που με αγαπουσες μια φορα ουτε κανεις...ειμαι απλως ενας θεατης του 30...οκ ενταξει ετσι ακουστηκε δεν σου ειπα σιγουρα οτι τον κρεμασες...ο μονος που κρεμασε καποιον ειναι ο σουανης τον ******ιολιδη στο χθεσινο ματσ του απολλωνα με την αεκ...δεν εχω κανενα κολλημα με τον λογαριασμο κονκουερος..απλα και γω αν μου ειχαν 400-500 αμυντικα οι τρ και σε καθε πλανο μου σπαγαν 200 επιθετικα θα εκανα τον καμποσο..εχω γνωστους μεσα στην τρ και μου τα λενε...και τις αμυνες που εχεις και τα επιθετικα που σπανε για σενα..το ολο θεμα γινεται γιατι ο γουλφ ειναι καλυτερος παικτης απο σενα και δεν το παραδεχεσαι..το ιδιο και ο ταμ..αν ειχαν οι τρ τον ταμτιριριμ και τον γουλφ ηδη θα ειχαν κερδισει τον κοσμο...
 

DeletedUser19989

στο ειπα και πριν οτι καλα κανεις και πιστευεις οτι ειναι καλυτεροι παιχτες απο εμενα
αλλα δεν εχω να παραδεχθω κατι...
οσο για τα 400-500 αμυντικα απλος θα γελασω με αυτο..
 

DeletedUser31166

θα ξαναπουμε οτι οταν καπαναγαν οι φαπες κονκουερορς δεν ειχε αμυντικα της φυλης. τιποτα. και μετα αρχισαμε τα ομαδικα πλανα 34. μεχρι τοτε βαραγαμε 35 νεοσυλεκτε. επισης βαζεις λογια εκει που δεν υπαρχουν. σε πληρωσε η μαφια ο μσμουρ? αν ο βαεργουλφ και ο ταμ ειναι καλυτεροι ας το δειξουν. και ο ταμ ο ιδιος βγηκε και ειπε οτι εν καιρω που ειχε πυρηνα στην 35 ειχε παρει 100 αμυντικα απο φαπες. οποτε τι μας λες? η ομαδικοτητα κερδιζει το παιχνιδι και δεν εχει καμια σημασια η καλυτερη 5δα. μπορεις να βρεις τους ποιο επιμονους παικτες. τους ποιο αποφασιστικους, τους ποιο ακουραστους κλπ κλπ. ο καθενας στο κοματι του. οταν συνδυαζονται ωραια ολα τα κομματια βγαινει καλο αποτελεσμα. οι φαπες δε το χουν αυτο.
 

DeletedUser21861

Στο παικτικο κομματι ο vvarewolf μιας και ειναι ο πρωτος κοσμος απο οτι νομιζω πιστευω οτι ειναι απο τους πολυ δυνατους παικτες απλα βρεθηκαμε σε σκατα φυλη και απλως επειδη με τα παιδια απο σενιορ καναμε καλο χαβαλε μειναμε μεχρι τελους και πηγαμε μετα φαπες λαθος μας ετσι οπως αποδεικνυονται τα πραγματα!!!

Απο την αλλη ο κονκ δν εφαγε απο εμας ποτε καλο πλανο ενα πλανο που ετοιμαστηκε το χαρακτηριζω ως αεροπλανο γτ οταν μ λες οτι να νομπλαρεις ταδες ωρα θα σε βαλω εγω επιθετικα τα σκαω 8 τρενα στα χωρια ιδια ωρα και δν εχει πεσει επιθετικο τοτε ειναι αεροπλανο οποτε ασφαλες συμπερασμα δν μπορω να βγαλω!!!


Για TR μπορω να πω οτι ημουν ατυχος τελικα που ημουν με τοσο χαλια φυλη μιας και λογω των ασχετων που ειχα διπλα μου τα παιδια απο TR πηραν πατηματα δεξια αριστερα και μεσα μου και τελικα φαγαμε πλανο απο παντου ντου δλδ απο παντου!!!


Οσο για τα αμυντικα τωρα που πηρα για να το ξεκαθαρισουμε ετρωγα πλανο 28-29 του μηνος τα αμυντικα εφταναν 27 μετα απο ζητιανια ενος μηνα δν μπορεσα να στρωσω το ακκαουντ μιας και ετρωγα επιθετικα επι 10-15 μερες και μοιραι ηρθε το αποτελεσμα(ολα αυτα απλα αναφερω τα γεγονοτα δν ειναι δικαιολογιες επαιξαν καλυτερα τα παιδια μας μαζεψαν με γεια τους με χαρα τους)!!!
 

DeletedUser31166

ενας καφες θα σου κανε καλο πιστευω. μπας και προτοτυπησεις. οχι δε θελει αμυνες. αφου δε βαρατε. μονο κατεδαφιζετε.
 

DeletedUser

εσυ καμπουμ τι μιλας??ολο βλεπω απο καλους παιχτες νομπλαρεις..παλιονουμπαα.....εστειλες και εσυ αμυντικα στον κονκουερος γιαυτο κανεις ετσι??εμαθα οτι ο στεφανος παιρνει αμυντικα απο ζαγκορ και ζελακ επειδη ειναι φιλαρακια...ετσι ξερω...οτι πουλανε τον ταμτιριριμ οι δικοι του και στελνουν αμυνεσ σε κονκερος το ξερεις καμπουμ???
 

DeletedUser18869

ενας καφες θα σου κανε καλο πιστευω. μπας και προτοτυπησεις. οχι δε θελει αμυνες. αφου δε βαρατε. μονο κατεδαφιζετε.

Καμπουμ ΄γκομενα του εισαι ? :rolf:

Σιρ στεφανε νουμπα αμυνες γιατι βαζεις σε χωρια που δεν τα παιρνεις? :rolf:
 

DeletedUser31166

εσυ καμπουμ τι μιλας??ολο βλεπω απο καλους παιχτες νομπλαρεις..παλιονουμπαα.....εστειλες και εσυ αμυντικα στον κονκουερος γιαυτο κανεις ετσι??εμαθα οτι ο στεφανος παιρνει αμυντικα απο ζαγκορ και ζελακ επειδη ειναι φιλαρακια...ετσι ξερω...οτι πουλανε τον ταμτιριριμ οι δικοι του και στελνουν αμυνεσ σε κονκερος το ξερεις καμπουμ???

δλδ αν καποιος ειναι νουμπας κατα τη γνωμη σου δε πρεπει να μιλαει? χμμμ βρωμισε φασιστας.. ναι του στειλα εχοντας χωρια στην 46 και στην 45. φιλε μου αληθεια μπορεις να λες οτι ακομα και οτι ο μςμουρ του στελνει αμυνες. αληθεια μπορεις να το λες. το ποσο αντικειμενικα αληθινο ειναι κανει τη διαφορα. οταν ο ζαγκορ κοπανιεται απο ολη την τρ σχετικα συχνα γτ να εχει αμυνες το στο στεφανο ο οποιος κοπανιεται απο ζελακ? να μια απλη ερωτηση που σε βρισκει με τα βρακια κατεβασμενα.

Καμπουμ ΄γκομενα του εισαι ? :rolf:

Σιρ στεφανε νουμπα αμυνες γιατι βαζεις σε χωρια που δεν τα παιρνεις? :rolf:

και να μαι γκομενα του εχεις εσυ καποιο θεμα με τους γκεϊ? βρομισε σεξισμος? χαχαχαχ ωραιο ντουετο ειστε και οι δυο.
περιττο να πουμε οτι θα κανει οτι θελει με τις αμυνες του. καφεδακι να κερασω?
 

DeletedUser

εγω καμπουμ ξερω οτι το παιχνιδι το καταντησατε ολο μες στην σκευωρια και μες στην βρωμια....δεν γινεται λογαριασμοι να παιρνουν απο αντιπαλους αμυνες,να δεσμευουν 500-600 αμυντικα απο την φυλη τους και να το παιζουν παικτες...και καλυτεροι απο τον γουλφ που το παιδι χωρις αμυνες κανει πολυ καλη δουλεια πανω..εβαλε τωρα ο σερ στεφ και τον μιρδονα και τον καζαμπουμπου επειδη δεν μπορει να παιξει μονος του τον γουλφ και τον ταμτιριριμ να βαρανε αυτοι.
 

DeletedUser31166

εγω καμπουμ ξερω οτι το παιχνιδι το καταντησατε ολο μες στην σκευωρια και μες στην βρωμια....δεν γινεται λογαριασμοι να παιρνουν απο αντιπαλους αμυνες,να δεσμευουν 500-600 αμυντικα απο την φυλη τους και να το παιζουν παικτες...και καλυτεροι απο τον γουλφ που το παιδι χωρις αμυνες κανει πολυ καλη δουλεια πανω..εβαλε τωρα ο σερ στεφ και τον μιρδονα και τον καζαμπουμπου επειδη δεν μπορει να παιξει μονος του τον γουλφ και τον ταμτιριριμ να βαρανε αυτοι.

επειδη εχω την εντυπωση ή οτι μιλαω με μπετο, ή οτι παιζεις ατομικες μαχες κι οχι φυλετικες, ή οτι ειναι εσκεμμενη ολυ αυτη η βαβουρα που κανεις για να πετυχεις κι εγω δε ξερω τι θα σου πω το εξης. οπως ολη η φυλη των φαπων αποφασιζει να βαραει ξεχωριστα παικτες της τρ, το ιδιο μπορει να κανει και η τρ, με τη διαφορα οτι εμεις νομπλαρουμε κι ολας. ολες οι φαπες βαρεσαν κονκουερορς. τον βαρεσε μονο ο βαεργουλφ και δε το θυμαμαι? ετσι λοιπον γινεται και το αντιστροφο κι εσενα σε χαλαει μιας που βλεπεις οτι οι φαπες θα χασουν. λοιπον τα κουβαδακια και σ αλλη παραλια. οσοι θελουν θα βαρανε οποιον θελουν σε φυλετικο επιπεδο. ετσι ειναι το game αν ενας παιχτης ειναι σε στρατηγικο σημειο τρωει ντου. τοσο απλα. τα αλλα περι καλων παιχτων και τετοια ειναι οντως για ασχετους περι του ομαδικου παιχνιδιου. :cop:
 

DeletedUser

αρχικα η συζητηση ξεκινησε με τον στεφανο που μου εβαλε τον εαυτο του μεσα στο τοπ5 καλυτερων παιχτων του κ30...και αφησε εξω αλλα μεγαθηρια του κ30...ο βαιργουλφ φιλε καμπουμ αποτι ξερω παιζει το παιδι 1 επιθετικο 3 αμυντικα για να εχει αμυνες γιατι δεν τον στελνουν...και παιζει μονος του χωρις βοηθεια οπως και ο ταμτιριριμ..ο σερ στεφ χωρια απο τα 500-600 αμυντικα που εχει απο τρ εχει και καποια απο ζελακ και ζαγκορ νομιζω και απολλωνιον...δηλαδη με τις συμφωνιες που εχει κανει εχει αμυνες και απο τους αντιπαλους..οτι ο κοσμος θελει ακομα πολυ καιρο θελει..αστο ξερω και για σενα που εστελνες μηνυματα σε ανενεργους απο φαπες θα σας παρουν τα χωρια σας αφηστε τα να τα παρω εγω πρωτος...
 

DeletedUser18869

δλδ αν καποιος ειναι νουμπας κατα τη γνωμη σου δε πρεπει να μιλαει? χμμμ βρωμισε φασιστας.. ναι του στειλα εχοντας χωρια στην 46 και στην 45. φιλε μου αληθεια μπορεις να λες οτι ακομα και οτι ο μςμουρ του στελνει αμυνες. αληθεια μπορεις να το λες. το ποσο αντικειμενικα αληθινο ειναι κανει τη διαφορα. οταν ο ζαγκορ κοπανιεται απο ολη την τρ σχετικα συχνα γτ να εχει αμυνες το στο στεφανο ο οποιος κοπανιεται απο ζελακ? να μια απλη ερωτηση που σε βρισκει με τα βρακια κατεβασμενα.



και να μαι γκομενα του εχεις εσυ καποιο θεμα με τους γκεϊ? βρομισε σεξισμος? χαχαχαχ ωραιο ντουετο ειστε και οι δυο.
περιττο να πουμε οτι θα κανει οτι θελει με τις αμυνες του. καφεδακι να κερασω?

Αρχικα αντωνακη απο οτι εχω μαθει φασιστας εσυ εισαι ...... επισης στα μικελ ολα καλα ρε? χαχαχα

Τελος νουμπας εισαι μην μιλας φορουμ ειδικα εσυ κατσε στα αβγα σου με αυτες τις απωλειες :rolf:

Σιρ στεφ μαρθα που εισαι χαμενος ? τι πλανα αεροπλανα ειναι αυτα ? α ρε μαρθα

Ταμ που εισαι ρε παλικαρε μιλα μας εδω πες τιποτα παντως εμαθα σε αρχισαν οι φαπες και σε επιασε κρυος ιδρωτας η πυξιδα ερχεται :axe:


- - - Eνημερώθηκε - - -

Και κατι τελευταιο οι φαπες θα κλεισουν τον κοσμο παρτε το χαμπαρι νουμπαδες το νου σας ολα θα αλλαξουν συντομα μεσα σας θα σας ερθουμε η πυξιδα ερχεται :axe:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

ο νεοσιλεκτος ή κανει πολυ καλο τρολλ ή απλα δεν εχει ιδεα του τι εχει γινει/γινεται στον κ30...

Το τι συμφωνιες ειχαν γινει με τους conquerors και το ακκ shipboy ασε να το ξερουμε εμεις καλυτερα.παντως να ξερεις ο γιαννης και ο στεφανος εχουν παιξει το περισσοτερο ξυλο στον κ30,ειναι μακραν απο τα καλυτερα accounts εκει μεσα και στην τελικη,παιζανε για 3 μηνες χωρις ουτε μισο δορυ απο την τοτε φυλη που ηταν,τωρα δηλαδη που στην φυλη που ειναι διαθετουν αμυνες για ποιο λογο να μην παρουν.

γι αυτο λεγεται φυλη,γιατι παιζουν ολοι μαζι και οχι ατομικα,και αν ο γιαννης και ο στεφανος τρωνε συνεχομενα πλανα απο φαπες,ε φυσικα αν η ΤΡ θελει να λεγεται σωστη φυλη θα τους γεμισει αμυνες.

Καλη η παραπληροφορηση αλλα μεχρι ενα σημειο παιδες.μετα καταντατε αστειοι :grrr:
 

DeletedUser31166

Αρχικα αντωνακη απο οτι εχω μαθει φασιστας εσυ εισαι ...... επισης στα μικελ ολα καλα ρε? χαχαχα

Τελος νουμπας εισαι μην μιλας φορουμ ειδικα εσυ κατσε στα αβγα σου με αυτες τις απωλειες :rolf:

Σιρ στεφ μαρθα που εισαι χαμενος ? τι πλανα αεροπλανα ειναι αυτα ? α ρε μαρθα

Ταμ που εισαι ρε παλικαρε μιλα μας εδω πες τιποτα παντως εμαθα σε αρχισαν οι φαπες και σε επιασε κρυος ιδρωτας η πυξιδα ερχεται :axe:


- - - Eνημερώθηκε - - -

Και κατι τελευταιο οι φαπες θα κλεισουν τον κοσμο παρτε το χαμπαρι νουμπαδες το νου σας ολα θα αλλαξουν συντομα μεσα σας θα σας ερθουμε η πυξιδα ερχεται :axe:

πετυχες το ονομα, πετυχες σχεδον τη δουλεια και αυτο στην προσπαθεια σου να δημιουργησεις εντυπωσεις τωρα απο που κι ως που ειμαι εγω φασιστας αληθεια απορω.

αφου ξερεις τοσα πολλα σιγουρα θα ξερεις οτι παιζω απο το μαρτιο απ οτανξεκινησα με 20 χωρια κι εκανα ενωση με τζιρτα που ειχε 38. τωρα ειμαι στα 140 με 5πλασιες απωλειες. ειπες κατι? ετσι μια μικρη ενημερωση επειδη θιχτηκε το θεμα. πανω σε αυτο να ευχαριστησω οσους με βοηθησαν να φτασω ως εδω γτ σιγουρα χωρις την τρ δε θα εφτανα.

οσο γι αυτο το τελευταιο πες μου τι ναρκωτικα περνεις μ ενδιαφερουν.
 
Κορυφή