~H4NNiB4L~

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser21861
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser21861

Η φυλη ~H4L~ ηρθε για να μεινει οσο μπορει δν την βλεπω να μενει και πολυ βασικα ανεξαρτητοποιηθηκε απο το κομματι των φαπων μιας και το αρχηγικο κομματι των φαπων δν καλυπτε το ακκαουντ μας η εξηγηση γραφεται για να μην κατηγορηθουμε απο τις εκαστοτε πλευρες οτι ειμαστε το οτιδηποτε!!!


Η φυλη απλως πλεον δν θα βοηθαει την φυλη των φαπων εκτος και σε ορισμενες περιπτωσεις αλλα δημιουργωντας την φυλη ~H4L~ ανοιξαμε τον δρομο στο αρχηγικο κομματι να τους κανουμε την ζωη πιο ευκολη οτι δν χρειαζεται να μας βοηθανε οχι οτι μας βοηθησαν κιολας(λαθος σορρυ πηραμε 100 αμυντικα μετα απο ζητιανια ενος μηνα και τους ευχαριστουμε)!!!


Η φυλη ~H4L~ συνεχιζει τον αγωνα κατα των ~TR~!!!


Η φυλη ~H4L~ δημιουργηθηκε γτ βλεποντας τοσο καιρο πραγματα και θαυματα απο το αρχηγικο κομματι των φαπων μετα απο ενα επιτυχημενο πλανο στην ηπειρο 34 φτασαμε στο αμην μιας και χανοντας κοντα στα 20 χωρια η αρχηγος μας το ιδιο διαστημα συνεχιζε να κανιβαλιζει οπως επισης και ακκαουντ τα οποια εχασαν 200 χωρια μετωπου συνεχιζαν το ιδιο!!!
Κανοντας υπομονη πως τοσα χωρια τα οποια πηραν στην 34 πιστεψα οτι ηταν για να βοηθησουν στην ηπειρο 44 και 35 τελικα φανηκαν πως ηταν μονο για να μεγαλωσουν τα ακκαουντ τους και τπτ παραπανω!!!


Υ.Γ και κατι τελευταιο αμυντικες απωλειες του ακκαουντ μετα απο 2 μηνες συνεχομενων χτυπηματων απο τα παιδια απο ~TR~ ταμτιριRIM ~H4L~ 117,03 εκ. με συνολικα αμυντικα τα οποα με διεθεσε η αρχηγος 100!!!


Ευχαριστω και καλες μαχες να εχουμε για το μελλον!!!
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Μιλαει για κανιβαλισμους ο αρχικανιβαλος, που χει στησει το ακκαουντ του 2-3 φορες απο τοτε που πηγε ΦΑΠΕΣ
 

DeletedUser33703

Εγώ βλέπω ότι ο κ30 έγινε ένας ανάλατος κόσμος , σταμάτησε να έχει νόημα ο κόσμος από τότε που σταμάτησε η SOL .
Τώρα παίξτε με τις κουκλίτσες σας οι εναπομείναντες και στο τσακίρ κέφι παίξτε και κανέναν πετροπόλεμο για να περνάει η ώρα.
 

DeletedUser

Νικο παιρνουμε κανα acc να αποκτησει λιγο ενδιαφερον;
 

DeletedUser31166

Η φυλη ~H4L~ ηρθε για να μεινει οσο μπορει δν την βλεπω να μενει και πολυ βασικα ανεξαρτητοποιηθηκε απο το κομματι των φαπων μιας και το αρχηγικο κομματι των φαπων δν καλυπτε το ακκαουντ μας η εξηγηση γραφεται για να μην κατηγορηθουμε απο τις εκαστοτε πλευρες οτι ειμαστε το οτιδηποτε!!!


Η φυλη απλως πλεον δν θα βοηθαει την φυλη των φαπων εκτος και σε ορισμενες περιπτωσεις αλλα δημιουργωντας την φυλη ~H4L~ ανοιξαμε τον δρομο στο αρχηγικο κομματι να τους κανουμε την ζωη πιο ευκολη οτι δν χρειαζεται να μας βοηθανε οχι οτι μας βοηθησαν κιολας(λαθος σορρυ πηραμε 100 αμυντικα μετα απο ζητιανια ενος μηνα και τους ευχαριστουμε)!!!


Η φυλη ~H4L~ συνεχιζει τον αγωνα κατα των ~TR~!!!


Η φυλη ~H4L~ δημιουργηθηκε γτ βλεποντας τοσο καιρο πραγματα και θαυματα απο το αρχηγικο κομματι των φαπων μετα απο ενα επιτυχημενο πλανο στην ηπειρο 34 φτασαμε στο αμην μιας και χανοντας κοντα στα 20 χωρια η αρχηγος μας το ιδιο διαστημα συνεχιζε να κανιβαλιζει οπως επισης και ακκαουντ τα οποια εχασαν 200 χωρια μετωπου συνεχιζαν το ιδιο!!!
Κανοντας υπομονη πως τοσα χωρια τα οποια πηραν στην 34 πιστεψα οτι ηταν για να βοηθησουν στην ηπειρο 44 και 35 τελικα φανηκαν πως ηταν μονο για να μεγαλωσουν τα ακκαουντ τους και τπτ παραπανω!!!


Υ.Γ και κατι τελευταιο αμυντικες απωλειες του ακκαουντ μετα απο 2 μηνες συνεχομενων χτυπηματων απο τα παιδια απο ~TR~ ταμτιριRIM ~H4L~ 117,03 εκ. με συνολικα αμυντικα τα οποα με διεθεσε η αρχηγος 100!!!


Ευχαριστω και καλες μαχες να εχουμε για το μελλον!!!

το οτι μεσα στις φαπες στηθηκες 2-3 φορες μη το αρνεισαι. αυτη σου η κινηση ξεκαθαρα ειναι επειδη βλεπεις οτι συντομα θα χασετε και την 34 και δεν εχεις που αλλου να υποχωρησεις. δικιο εχεις σ αυτα που λες αλλα αν τα λεγες πριν φας το χτυπημα στην 35 θα σε ακουγαμε περισσοτερο.
 

DeletedUser

το οτι μεσα στις φαπες στηθηκες 2-3 φορες μη το αρνεισαι. αυτη σου η κινηση ξεκαθαρα ειναι επειδη βλεπεις οτι συντομα θα χασετε και την 34 και δεν εχεις που αλλου να υποχωρησεις. δικιο εχεις σ αυτα που λες αλλα αν τα λεγες πριν φας το χτυπημα στην 35 θα σε ακουγαμε περισσοτερο.

οχι φιλε καμπυμ δν εχει δικιο του δωθηκαν εσωτερικα 2-3 λογαριασμοι ολοκληροι αμυνες πηρε μπορει οχι πολλες αλλα πηρε αλλοι δν πηραν καθολου κ δν παραπονεθικαν καθολου κ δν χασανε κ χωρια ο ταμτιριριμ ουτε καν ενημερωσε για οτι τρωει πλανο κατσε εμεις να μυρισουμε τα νυχια μας οτι τρωει αν δν μιλισει
 

DeletedUser31166

οχι φιλε καμπυμ δν εχει δικιο του δωθηκαν εσωτερικα 2-3 λογαριασμοι ολοκληροι αμυνες πηρε μπορει οχι πολλες αλλα πηρε αλλοι δν πηραν καθολου κ δν παραπονεθικαν καθολου κ δν χασανε κ χωρια ο ταμτιριριμ ουτε καν ενημερωσε για οτι τρωει πλανο κατσε εμεις να μυρισουμε τα νυχια μας οτι τρωει αν δν μιλισει

τι να ενημερωσει πλακα κανεις? τοσο καιρο παιζατε μαζι δε τα λεγατε εστω ανα 2-3 μερες? σα παρεα ξερω γω? μαλλον οχι... κλικες κλικες κλικες.δε ξερω κι ολας. γενικα εγω δε θα το ελεγα οτι ετρωγα αν ηξερα οτι ειχα παρτακια συμπαιχτες ή αν ηξερα οτι και αλλου στο μετωπο παιζει ζορι. φιλοτιμο, ξερεις. ο καθενας το βλεπει αλλιως. ειναι δουλεια της διοικησης να δει που χρειαζονται περισσοτερα αμυντικα, που δε χρειαζονται, ποιοι παιχτες εχουν μπει στο ματι του αντιπαλου, ποτε σταματαμε το κανιβαλισμα γτ χρειαζομαστε αμυνες και αριστους κλπ κλπ.μετρημενοι στις 2 παλαμες ειναι οι παιχτες σας τωρα. και μειωνονται. τεσπα. βαριεμαι να εξηγω τα αυτονοητα. πατε για μπανιο να μας γλιτωσετε και απο τον κοπο.

respect στον odin!
 

DeletedUser

τι να ενημερωσει πλακα κανεις? τοσο καιρο παιζατε μαζι δε τα λεγατε εστω ανα 2-3 μερες? σα παρεα ξερω γω? μαλλον οχι... κλικες κλικες κλικες.δε ξερω κι ολας. γενικα εγω δε θα το ελεγα οτι ετρωγα αν ηξερα οτι ειχα παρτακια συμπαιχτες ή αν ηξερα οτι και αλλου στο μετωπο παιζει ζορι. φιλοτιμο, ξερεις. ο καθενας το βλεπει αλλιως. ειναι δουλεια της διοικησης να δει που χρειαζονται περισσοτερα αμυντικα, που δε χρειαζονται, ποιοι παιχτες εχουν μπει στο ματι του αντιπαλου, ποτε σταματαμε το κανιβαλισμα γτ χρειαζομαστε αμυνες και αριστους κλπ κλπ.μετρημενοι στις 2 παλαμες ειναι οι παιχτες σας τωρα. και μειωνονται. τεσπα. βαριεμαι να εξηγω τα αυτονοητα. πατε για μπανιο να μας γλιτωσετε και απο τον κοπο.

respect στον odin!

παρτακιδες ??? γτ ξερεις που στελνω εγω κ τι κανω? μιλαω για εμενα μονο παρτακιας δν ειμαι
κ οχι δν τα λεγαμε με το παιδι οχι λογο κλικων εγω απο οποιον βλεπω μυνημα στο ταχυδρομειο κ χρειαζεται κτ τον βοηθαω απο αυτον δν ειδα τπτ αρα που να ξερω οτι εχει πλανο
ρεσπεκτ σε εμενα :D


μπανιο εδω μαζι θα κανουμε μεχρι το τελευτεο χωριο μου :):clap:
 

DeletedUser

Λοιπον , 2 λογια θα πω με πολυ νοημα ...

Ειχα πει στην τοτε διοικηση της Senior , οτι αν πανε με φαπες , θα τους εχουν μονο κ μονο για να κερδισουν χρονο κ τιποτα παραπανω ...
Δεν εστελναν αμυντικα στα παιδια , και δεν νομιζω κατα την διαρκεια που εχουν κανει ενωση μεχρι τωρα αν εχει πεσει πλανο 34-35 , αν κανω λαθος διορθωστε με ..
Το μονο που ηθελαν να καταφερουν , και το καταφεραν ηταν να παιξουν πολυ σωστα με τον χρονο ..

Πηραν ορισμενα πατηματα , αλλά μεχρι εκει ..

Εχω μαθει να ειμαι παντα δικαιος , και με συμπαικτες και παικτες με τους οποιους παιζουμε σε απεναντι στρατοπεδα ..

Ο ταμτιριριμ ηταν ο παικτης που στην ουσια κλειδωνε την 34 πολυ καλα , ηταν ο παικτης κλειδι , ασχετα αν τον λεμε κανιβαλο και τα σχετικα ...
Ισως απο τους μονους απο τους φαπες που ξερει να παιζει σωστη αμυνα ...

Το μονο που μπορω να πω ειναι οτι ειναι σκυλος και με συνεχωμενα πλανα μας ηταν παντα εκει ...
Τωρα που εφυγε , δεν ξερω κατα ποσο η 34 θα παραμεινει στους φαπες ... Παιχνιδι παιζουμε κ θα δειξει ...
 

DeletedUser21861

Κατι για τον γιωργο τον οποιο παικτικα παντα απο οτι εβλεπα ειναι απο τους καλους της φυλης!!!


Ειναι 4/6 δεχομαι επιθεσεις απο το σκυλι το μαυρο τον midnighter που λες και εχει κανει ενσωματωση το πισι με την τουαλετα γτ ο σκυλος ο μαυρος ουτε για τουαλετα δν σηκωνεται εδω και 4 μηνες εχει παρει ενα σκασμο ανενεργους ολη η TR εχω πει στην λιανα 4-5 φορες να βγαλει στον τακο ολους τους αννεργους της 34 εχετε παρει ενα σκασμο χωρια στην 34 και αντι να κανετε πλανο εδω πανω που εχει χαθει ηπειρος που πανε να παρουν και αλλη ηπειρο πετατε τα επιθετικα σας 200 ωρες στην 65 για να κανετε καινουριους πυρηνες ενω εδω ειχατε ηδη πυρηνες!!!


Επειδη δν ειμαι ζητιανακι και οταν μ λενε εμενα Γιαννη δν εχω να σε καλυψω να το ξερεις το δεχομαι και επαιζα για το καλο καποιων συγκεκριμενων παιδιων απλα πλεον με κουρασατε παρα πολυ!!!


Επισης δινετε χωρια σε ανενεργους χωρις καν να υπαρχουν πουθενα και τωρα αν μ πεις πως το ξερω δν χρειαζεται να εισαι μαντης τειρεσιας για να καταλαβεις τα αυτονοητα αν δεις στατς φαινονται ποιοι παιζουν και ποιοι οχι!!!


Αλλα τελικα μετα απο περισυλλογη ενος δευτερολεπτου καταλαβα οτι επειδη ειμαι ξεροκεφαλος ηρθα με εσας οι οποιοι ολη την πρωην σενιορ την δωσατε στεγνα και χωρις κανενα κολημα ενω θα επρεπε να ειμαι με τους αντιπαλους απο την αρχη αλλα ανθρωποι ειμαστε λαθη κανουμε!!!


Υ.Γ οσο κανω κεφι θα συνεχισω να παιζω να κοβω τρενακια του kaboum!!!
 

DeletedUser

Κατι για τον γιωργο τον οποιο παικτικα παντα απο οτι εβλεπα ειναι απο τους καλους της φυλης!!!


Ειναι 4/6 δεχομαι επιθεσεις απο το σκυλι το μαυρο τον midnighter που λες και εχει κανει ενσωματωση το πισι με την τουαλετα γτ ο σκυλος ο μαυρος ουτε για τουαλετα δν σηκωνεται εδω και 4 μηνες εχει παρει ενα σκασμο ανενεργους ολη η TR εχω πει στην λιανα 4-5 φορες να βγαλει στον τακο ολους τους αννεργους της 34 εχετε παρει ενα σκασμο χωρια στην 34 και αντι να κανετε πλανο εδω πανω που εχει χαθει ηπειρος που πανε να παρουν και αλλη ηπειρο πετατε τα επιθετικα σας 200 ωρες στην 65 για να κανετε καινουριους πυρηνες ενω εδω ειχατε ηδη πυρηνες!!!


Επειδη δν ειμαι ζητιανακι και οταν μ λενε εμενα Γιαννη δν εχω να σε καλυψω να το ξερεις το δεχομαι και επαιζα για το καλο καποιων συγκεκριμενων παιδιων απλα πλεον με κουρασατε παρα πολυ!!!


Επισης δινετε χωρια σε ανενεργους χωρις καν να υπαρχουν πουθενα και τωρα αν μ πεις πως το ξερω δν χρειαζεται να εισαι μαντης τειρεσιας για να καταλαβεις τα αυτονοητα αν δεις στατς φαινονται ποιοι παιζουν και ποιοι οχι!!!


Αλλα τελικα μετα απο περισυλλογη ενος δευτερολεπτου καταλαβα οτι επειδη ειμαι ξεροκεφαλος ηρθα με εσας οι οποιοι ολη την πρωην σενιορ την δωσατε στεγνα και χωρις κανενα κολημα ενω θα επρεπε να ειμαι με τους αντιπαλους απο την αρχη αλλα ανθρωποι ειμαστε λαθη κανουμε!!!


Υ.Γ οσο κανω κεφι θα συνεχισω να παιζω να κοβω τρενακια του kaboum!!!


Γιαννη ; Στα ελεγα απο τον Ιανουαριο ;;
 

DeletedUser

Στεφανε εσυ του τα ελεγες αλλα εκεινος και οι υπολοιποι απο την τοτε διοικηση της σενιορ λεγανε
"Ε αφου σας βαρανε ολοι,θα σας βαρεσουμε και εμεις"
 

DeletedUser

Στεφανε εσυ του τα ελεγες αλλα εκεινος και οι υπολοιποι απο την τοτε διοικηση της σενιορ λεγανε
"Ε αφου σας βαρανε ολοι,θα σας βαρεσουμε και εμεις"


Σωτο , ολα τα λαθη πληρωνονται αδερφε ...
Τελος παντων , εχει ακομα δρομο ο κοσμος ... Δεν εχει κριθει τιποτα ...
 

DeletedUser31166

Κατι για τον γιωργο τον οποιο παικτικα παντα απο οτι εβλεπα ειναι απο τους καλους της φυλης!!!


Ειναι 4/6 δεχομαι επιθεσεις απο το σκυλι το μαυρο τον midnighter που λες και εχει κανει ενσωματωση το πισι με την τουαλετα γτ ο σκυλος ο μαυρος ουτε για τουαλετα δν σηκωνεται εδω και 4 μηνες εχει παρει ενα σκασμο ανενεργους ολη η TR εχω πει στην λιανα 4-5 φορες να βγαλει στον τακο ολους τους αννεργους της 34 εχετε παρει ενα σκασμο χωρια στην 34 και αντι να κανετε πλανο εδω πανω που εχει χαθει ηπειρος που πανε να παρουν και αλλη ηπειρο πετατε τα επιθετικα σας 200 ωρες στην 65 για να κανετε καινουριους πυρηνες ενω εδω ειχατε ηδη πυρηνες!!!


Επειδη δν ειμαι ζητιανακι και οταν μ λενε εμενα Γιαννη δν εχω να σε καλυψω να το ξερεις το δεχομαι και επαιζα για το καλο καποιων συγκεκριμενων παιδιων απλα πλεον με κουρασατε παρα πολυ!!!


Επισης δινετε χωρια σε ανενεργους χωρις καν να υπαρχουν πουθενα και τωρα αν μ πεις πως το ξερω δν χρειαζεται να εισαι μαντης τειρεσιας για να καταλαβεις τα αυτονοητα αν δεις στατς φαινονται ποιοι παιζουν και ποιοι οχι!!!


Αλλα τελικα μετα απο περισυλλογη ενος δευτερολεπτου καταλαβα οτι επειδη ειμαι ξεροκεφαλος ηρθα με εσας οι οποιοι ολη την πρωην σενιορ την δωσατε στεγνα και χωρις κανενα κολημα ενω θα επρεπε να ειμαι με τους αντιπαλους απο την αρχη αλλα ανθρωποι ειμαστε λαθη κανουμε!!!


Υ.Γ οσο κανω κεφι θα συνεχισω να παιζω να κοβω τρενακια του kaboum!!!

χαχαχαχαχαχ κοβε κοβε! ξεχασα να ζητησω το μηχανακι του sy που τα κολουσε στο μς. αλλα κι αυτα κοβονται ετσι δεν ειναι γιαννη? οποτε βαραμε μεχρι να μην εχεις να κοψεις. :) εγω σε παραδεχομαι για την επιμονη και υπομονη σου. απλα οπως ειπες δεχτηκες τις λαθος προτασεις. shit hapens my friend.
 

Deleted User - 751811

τα λεγαμε παντα αυτα ..
Γιωργακη θυμησου καθε μας λεξη τοτε που σου λεγανε το νου σου
 

DeletedUser

ταμτιριριμ ζητησε απο τρ να σ επαρουν και να βαρας και εσυ φαπες....εχει πιο πολυ χαβαλε ετσι....
 

DeletedUser

Νεοσυλλεκτε , δυσκολο να γινουν στρατολογησεις σε αυτη τη φαση του κοσμου ...
Χαβαλε θα εχει οταν πεφτουν οι διαγραφες η μια μετα την αλλη ...
Μακαρι να βγω ψευτης , αλλά εγω βλεπω να πεφτουν πολλες διαγραφες..
 

DeletedUser

σιγουρα θα φανει...τελικα ποιοι ειναι οι καλοι παικτες στον κ30??ο αριθμος χωριων λεει την αληθεια?τα στατιστικα??τα νομπλαρισματα??
 

DeletedUser

Αριθμος χωριων δεν λεει με τιποτα την αληθεια ... Σιγουρα οι απωλειες (σε ορισμενους παικτες) και σιγουρα τα στατιστικα των νομπλαρισματων που γινονται απο την μια πλευρα προς την αλλη ...
 

DeletedUser

καλα σιγουρα αλλα καποιοι λογαριασμοι μπορει να παιζονται με επιτηρηση κιολας και να νομπλαρουν ενω δεν νομπλαρει ο κατοχος αλλα ο επιτηρητης..αν σου ελεγα πες μου τους 5 καλυτερους παικτες του κ 30 ποιους θα ελεγες σερ στεφ και ταμτιριριμ??
 
Κορυφή