~H4NNiB4L~

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser21861
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser21861

Φημες λενε παντως οτι η 34 θα πεσει!!!


Υ.Γ και πολυ κρατησε κιολας!!!


Μνμ προς Mr. Fabulous φημες επισης λενε οτι ειμαι ρουφιανος επειδη σε εβαλα στην φυλη μου!!!! χαχαχαχαχα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser31166

Φημες λενε παντως οτι η 34 θα πεσει!!!


Υ.Γ και πολυ κρατησε κιολας!!!


Μνμ προς Mr. Fabulous φημες επισης λενε οτι ειμαι ρουφιανος επειδη σε εβαλα στην φυλη μου!!!! χαχαχαχαχα

μα προφανως θα σε λεγαν ρουφιανο. και ολα αυτα τα χωρια μας τα εδωσες και δεν αμυνθηκες ωρες πανω απο το πισι για την κλικοφυλη τους. γελιοι μεχρι το μεδουλι.
 

DeletedUser

παιδια ο acequad το βρηκε...υπαρχει πολυ τρολ εδω απο τον λογαριασμο μιρδονα προς τον στεφανο..χαχαχ...στεφανακο εισαι μεγαλο αλανι αλλα και πολυ ψαρακλας..οσο για τον αντωνη μπηκες και συ μεσα και ειπαμε να σε τρολαρουμε και σενα..αχαχαχ...εδω πετρος απο τον πιο αλανικο λογαριασμο του κ30...
 

DeletedUser

Πετραν , εχει να πεσει πολυ γελιο φιλε να ξερεις ... χαχαχαχαχα ...
Τρελοπαρεα !
 

DeletedUser31166

παιδια ο acequad το βρηκε...υπαρχει πολυ τρολ εδω απο τον λογαριασμο μιρδονα προς τον στεφανο..χαχαχ...στεφανακο εισαι μεγαλο αλανι αλλα και πολυ ψαρακλας..οσο για τον αντωνη μπηκες και συ μεσα και ειπαμε να σε τρολαρουμε και σενα..αχαχαχ...εδω πετρος απο τον πιο αλανικο λογαριασμο του κ30...

Στα ειπα και κατιδιαν απατεωνα! Χαχαχαχ
 

DeletedUser29654

Εγω θα κανω μια προβλεψη, θα υδρωσουν ποπουδακια στο εγγυς οχι και τοσο βαθη μελλον.

Όσοι δέν κατάλαβαν, υποσχομαι θα καταλάβουν σε λίγο καιρό!!





Η παραπανω αναρτηση αποτελει μέρος σπόιλερ.
Δεν μ αρεσει να κραταω μυστηκα οποτε δηνω τρωφη για σκεψη :)
 

DeletedUser

εννοεις τα ποπουδακια των τρ??δωσε μας μια βοηθεια να καταλαβουμε την σκεψη σου...σκεφτεστε ομαδικη διαγραφη??
 

DeletedUser29654

Διαγραφές δέν νομίζω να υπάρξουν μιάς και υπάρχει οργάνωση αλλα θα δειτε σε λιγο, μην βιαζεσται...θα χαλασετε την εκπληξη!!
 

DeletedUser

θα ξαναφτιαχτει η σενιορ??αντε ανυπομονουμε...δεν κοιμομαστε τα βραδυα απο την αγωνια και αυτο εχει ως αποτελεσμα να σας περνουμε χωρια..
 

DeletedUser29654

Η μπορει να λαμψει ξανα ο ηλιος...ποτε δεν ξερεις
 

DeletedUser

ολοι περιμενουμε με αγωνια...σημερα εχει και τελικους nba θα περιμενω..μην με απογοητευσετε
 

DeletedUser29654

Πάντα υπάρχει η σκαζοκεφαλιά ποιό ακκάουντ μπορεί να γυρισει τουμπα τελικα
 

DeletedUser

ντιμιταρ περιμενουμε..ποτε θα γινει το σκηνικο??
 

DeletedUser29654

Βιαζεσαι πολυ..θα περιμενεις λιγο περισσοτερο απο μια εβδομαδα για να γινει το σωστο μαρκετινγκ
 

DeletedUser

με εχεις μπερδεψει λιγακι..αλλα δεν πειραζει..σου υποσχομαι πυξιδα εστω και μπερδεμενος..
 

DeletedUser29654

Δυσκολο ως ακατορθωτο αλλα ολοι με ενα ονειρο ζουμε
 

DeletedUser17325

Δεν τα αφήνετε όλα αυτά να τον κλείσετε τον κόσμο να τελειώνουμε; :confused:
Περισσότερη δράση βλέπεις σε παιχνίδι γκολφ από ότι στον κ30. :D
 
Κορυφή