~H4NNiB4L~

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser21861
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser24216

το Defence Crew της Doom/300.
ok, ειναι 20 παικτες και οχι 5 αλλα και παλι.
 

DeletedUser

Θα ηθελα πολυ να ακουσω απο εσενα πρωτα τους 5 καλυτερους ( σε αυτον τον κοσμο , μην μου πεις για προηγουμενους κοσμους ).. κ εγω με την σειρα μου θα πω ποιους θεωρω..
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

γιατι το ντιφενς κρου της ντουμ και οχι το αττακινγκ??μονο αμυνα παιζεται??δεν παιζω πλεον κ30 αλλα οταν επαιζα καλος μου φαινοταν ο σιπ μπου και ο γκαγκαγος....τωρα απο αυτους που παιζουν δεν τους ξερω...οποτε περιμενω την αποψη σου τωρα και των αλλων παικτων..
 

DeletedUser

Θέση Όνομα Φυλή
1 The ConQueRorS ~TR~
2 mirdonas is back ~TR~
3 KizasCy ΦΑΠΕΣ
4 slan ~TR~
5 alexzip D00M


Αυτοι ειναι οι 5 τοπ λογαριασμοι κατα την αποψη μου στον κ30 , με βαση μονο τον κ30 κ οχι πορηγουμενους κοσμους..
Χωρις το 1-2-3 να λεει οτι ενας ειναι καλυτερος απο τον αλλον ...
 

DeletedUser

καλα και τον εαυτο σου εβαλες μεσα??οχι ταμτιριριμ??εφοσον ενας παικτης κραταει μια ηπειρο μονος του ετσι πως ειπες πανω δεν τον συγκαταλεγεις στους κορυφαιους??
 

DeletedUser

Εγω σου μιλαω τωρα για επιθετικά αμυντικά καλυτερους παικτες ...

Αμυντικά καλυτεροι παικτες , σιγουρα απο τους τοπ ειναι το ταμτιριριμ και ο ζαγκορ...
Εγω σου μιλαω για γενικο συνολο , και βαση απωλειων ...
 

DeletedUser

καταλαβα...για τον φανανξ ,μς μουρ και ελιας χαντ που ειναι ψηλα απο φαπες τι εχεις να πεις¨???δεν τους εβαλες καπου..μονο τον κιζα εβαλες..
 

DeletedUser

Μιλαω παντα κατα την αποψη μου , αν ερχεται σε αντιπαραθεση με τον αλλον δεν σημαινει απολυτα οτι εγω ειμαι σωστος κ ο αλλος λαθος , για να το ξεκαθαρισω απο τωρα για τυχον παρεξηγησεις ..

Για τον φαλανξ φιλε εχω να πω οτι ηταν η καρδια της 44 , ολη η ηπειρος ηταν δικια του , τωρα υπαρχει σε ενα κομματι της 44 πισω και αναπτυχθηκε εκει οταν τα παρατησε ο σιπ μποι , κ ο λογαριασμος του απο τα 5Μ εφτασε στα 1.2Μ με τον σιπ μποι πηρε τα πανω του κ κυριως απο κανιβαλισμους , που δεν τον κακοκρινω , μερος του παιχνιδιου ειναι κ αυτο κ δυστυχως αναγκαιος..

Για τον mcmour , καλος παικτης και πολυ δυναμικος εως καποιο σημειο του κ30 , τωρα δεν φαινεται πουθενα , ισως καποιες υποχρεωσεις να εχουν προτεραιοτητα ...

Οσον αφορα τωρα τον Eliashad , φιλε , δεν μπορω να καταλαβω παιρνοντας πατηματα απο την 54 στην 34 να ερχεται διπλα σε μετωπο , να μην παιζει με κολωνες κ να πεφτει ο λογαριασμος στην 34 με ενα μικρο πλανο , αμαχητος ...
Την στιγμη που εγω νομπλαρα τον λογαριασμο του , αυτος μαζευε εσωτερικα , κατι το οποιο δεν το δεχονται πολλοί .. Οπως επισης δεν το δεχεται ο ταμτιριριμ ...


Σε αυτη τη φαση του κοσμου πιστευω οτι παιζει κ μεγαλο ρολο το στησιμο που εχει καθε λογαριασμος και πανω απ ολα η αναλογια ...
 

DeletedUser

αποτι εμαθα παντως σε κατηγορουνε οτι πηγες τρ για να σωσεις τον εαυτο σου και δεν πηγες με τις φαπες που κανονισατε ολοι μαζι οι σολ.και οτι βαζεις τον εαυτο σου ποιο πανω απο τον μσμουρ,τον τοπακο,τον μιντναιτερ, μου προκαλει μια ψωνιστικη συμπεριφορα που δεν θα πρεπει να εχεις γιατι σε εχουν γεμησει οι τρ ενα βουνο αμυνες και κανεις τον καμποσο με ξενα κολυβα που λενε και στο χωριο μου...αντιθετα ο ταμτιριριμ πηρε πολυ λιγα αμυντικα και επαιζε εναντιων ολης της τρ αποτι καταλαβα...οποτε μαλλον ειναι πολυ καλυτερος παικτης απο σενα...επισης δυο πολυ καλοι παικτες που δεν αναφερθηκες καθολου ειναι ο βαιργουλφ και ο μουρλοκομειο...
 

DeletedUser31166

αποτι εμαθα παντως σε κατηγορουνε οτι πηγες τρ για να σωσεις τον εαυτο σου και δεν πηγες με τις φαπες που κανονισατε ολοι μαζι οι σολ.και οτι βαζεις τον εαυτο σου ποιο πανω απο τον μσμουρ,τον τοπακο,τον μιντναιτερ, μου προκαλει μια ψωνιστικη συμπεριφορα που δεν θα πρεπει να εχεις γιατι σε εχουν γεμησει οι τρ ενα βουνο αμυνες και κανεις τον καμποσο με ξενα κολυβα που λενε και στο χωριο μου...αντιθετα ο ταμτιριριμ πηρε πολυ λιγα αμυντικα και επαιζε εναντιων ολης της τρ αποτι καταλαβα...οποτε μαλλον ειναι πολυ καλυτερος παικτης απο σενα...επισης δυο πολυ καλοι παικτες που δεν αναφερθηκες καθολου ειναι ο βαιργουλφ και ο μουρλοκομειο...

ο στεφανος και ο γιαννης οτι κοπανημα φαγαν δεν ειχαν παρα ελαχιστες αμυνες απο τρ. το οτι αποφασισαν να ερθουν τρ για να σωσουν το λογαριασμο τους νομιζω δε τιθεται σα θεμα αφου η φυλη δε τους βοηθησε και παιξαν μονοι τους. οπως μονοι παιζαν και στη σολ στα τετευταια της και κοβαν και τρενα σε αελιον και μαρδικη. ετσι για να ξερεις. δε θα φερω αντιρησεις στην 5δα του στεφανου αν και παιζει ακομα μια μεταβλητη που κανει ενα παικτη. ποσο χρονο και διαθεση να παιξει σωστα εχει και διαθετει. ολοι ξερουμε τα τεχνικα, η αποφαση να κατσει να παιξει σωστα καποιος ειναι που τον κανει παικτη. να μην βαρεθει. να δει την ομορφια στο παιχνιδι οταν ασχολεισαι σοβαρα με αυτο. στην 5δα του θελω να βαλω και τον odin τον οποιο θαυμαζω απο τον 29 σα παικτη.
 

DeletedUser

Χαχαχαχα ... Εχουν βγει ποσες φορες ρε ψηλε κ το εχουν πει ... Πως εγω ημουν λογαριασμος σε διαγραφη κ αλλοι με ζητησαν να γυρισω ...
Με τους φαπες δεν θα πηγαινα ποτε μου γιατι εχω προηγουμενα με ορισμενα ατομα ...

Και κατα 2ον κυριο λογο , μου ζητησες να σου πω τους 5 καλυτερους παικτες του κ30 .
Δες ποσο ξυλο εχω φαει κ ποσο εχω δωσει , δες ποσο παραπανω ειμαι στις απωλειες , http://prntscr.com/7d2suf ....

Οσον αφορα τις αμυνες , ο καθε ενας εχει τον δικο του τροπο παιχνιδιου ... Σκεψου κ τι αναλογια μπορει να παιζω που με εχουν γεμισει η Τρ αμυνες...

O βαιργουλφ φιλε , δεν ξερω με τι κριτηρια τον θεωρεις καλυτερο παικτη απο ορισμενους ...

Και παλι σου ειπα οτι ειναι αποψη μου .
Ελεος να πουμε ...
 

DeletedUser

ο οντιν συμφωνω καμπουμ οτι ειναι καλος παικτης.φαινεται στα στατς του.ο βαιργουλφ ομως εχει πολλες αμυντικες απωλειες και παιζει χωρις αμυνες...εσυ παιζεις με αμυνες της τρ..σιγουρα σε εχουν γεμισει παικτες της τρ γιατι εχουν πισω πολυ ριμ..ο βαιργουλφ παιζει μονο του το παιδι μαζι με τον ταμτιριριμ που πιστευω ανετα σε εχουν αυτοι οι 2..και στον κ26 που λες οτι επαιξες σας εφαγαν για πλακα οι cxc..με τους φαπες δεν πηγες γιατι δεν θα σου στελναν αμυνες μαλλον και εβλεπες οτι οι τρ εχουν καλο υλικο..αλλα οι σενιορ ετσι την πατησαν νομιζοντας οτι πηγαινοντας με φαπες θα κλεισουν τον κοσμο..τελικα κλεισαν τα ακκαουντ τους...περιμενω και τοποθετηση του ταμτιριριμ πανω στο θεμα παντως και του γουλφ και οποιος αλλος θελει να πει την γνωμη του...
 

DeletedUser18869

Μαρθα μιλας ακομα ρε?

Θες καμια αμυνα μαρθα(σιρ στεφ)
 

DeletedUser

Εγω εδω ειμαι και παιζω το παιχνιδι μου ... Τωρα το σιγουρο το δικο σου απαιχει παρα πολυ απο την πραγματηκοτητα ..
Τωρα ο κ26 μην τον μπλεκεις εδω , γιατι ειναι μεγαλη ιστορια ...
Με τους φαπες δεν πηγα οχι επειδη δεν θα επαιρνα αμυνες , δεν πηγα γιατι δεν πηγαινα ορισμενους παιχτες .. Θες να στο ξαναπω για το καταλαβεις ;;; Ελεος φιλαρακι !
Και αν με εχει ο γουλφ με τον ταμ παρεα ας ερθουν ;; Νομιζεις τους λεω μην με βαρατε ;; χαχαχα

Οτι να ναι ... χαχαχχα μαρθα λεει ..
 

DeletedUser18869

Σιρ στεφ είσαι πολυ λιγος να το ξέρεις συντομα φαπες θα λες και θα κλαις γατακι :rolf:
 

DeletedUser

ναι αλλα με ζαγκορ και ζελακ ξερω εχεις τετοια συμφωνια...ετσι λενε οι φημες..και ο ταμ με τον γουλφ δεν σε βαρανε επειδη τους βαραει συνεχεια ο καζαμπουμπου με τον μιντναιτερ και τον μιρδονα...δηλαδη κανεις τον μαγκα με αμυνες τον τρ και με επιθετικα των τρ..οποτε μην λες ετσι για τον γουλφ και τον ταμτιριριμ γιατι για μενα ειναι οι καλυτεροι 2 παικτες του 30 αν δεις πως παιζουν και με τι αντιπαλους..
 

DeletedUser

Πλευρά 1:
Παίκτες: The ConQueRorS
Πλευρά 2:
Φυλές: ΦΑΠΕΣ, ΦΑΠΕΣ., ΦAΠΕΣ, ΦAΠEΣ

Timeframe: Για πάντα

Συνολικές κατακτήσεις:

Πλευρά 1: 1,102
Πλευρά 2: 18,356
Διαφορά: 17,254

chart


Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 261
Πλευρά 2: 94
Διαφορά: 167

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων:

Πλευρά 1: 9,719,270
Πλευρά 2: 148,913,118
Διαφορά: 139,193,848

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 2,540,660
Πλευρά 2: 878,089
Διαφορά: 1,662,571

chart



Με κανεναν δεν εχω συμφωνια μαγκες τι ειναι αυτα που λετε ; Ζελακ με βαραει κανονικα , εγω δεν τον εχω ακουμπησει , οπως και ζαγκορ , εχω πει οτι παιχτες που παιζαμε μαζι δεν τους βαραω ... οπως κ εχω κανει μεχρι τωρα ... Καμια συμφωνια κατω απο το τραπεζι δεν εχει παιχτει οποτε μην ριχνετε προπαγανδες ...


Παρτε και τα στατιστικα για να σας ανοιξει το ματι ...
Γιατι σας ποναει οταν ο Conquerors , .... σας μαζευει χωρια ...
Αιντε να πουμε ...

Και ψιτ ;; που ειστε ;; Πειτε μου κ τα νικ σας για να γελασω λιγο με την παρτη σας ...
 

DeletedUser18869

Σε λιγους δεν λεω θα με μαθεις συντομα γατακι
και που εισαι στατιστικα μην βαζεις γιατί σε κουβαλησαν οι τρ με τις αμυνες τους :rolf:
 

DeletedUser

και στο ξαναλεω...με αμυνες των τρ και επιθετικα των τρ τα στατιστικα σου θα ειναι οτι μαζευεις χωρια απο φαπες...τον ταμ και τον γουλφ δεν τον στειλανε 1 αμυντικο ουτε επιθετικη βοηθεια ενω εσυ πηρες 400 αμυντικα και 100 επιθετικα στα πλανα..οποτε δεν μπορει αυτο να καταγραφει στα στατιστικα..ας βγει καποιος απο τρ η φαπες να το διαψευσει...
 

DeletedUser

Σε λιγους δεν λεω θα με μαθεις συντομα γατακι
και που εισαι στατιστικα μην βαζεις γιατί σε κουβαλησαν οι τρ με τις αμυνες τους :rolf:

Μαλλον θα σε εχω λυγησει εσενα για να βγαζεις τετοιο αχτι ... χαχαχαχ , ενταξει δεν αντιλεγω , κ εγω το ιδιο μπορει να εκανα ... :oops::noob:
 
Κορυφή