SOL VS W.G.

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33703
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

δεν νοειται κοσμος χωρις σολ...σε καθε κοσμο μπαινουν παιζουν 2 μηνες και το παιζουν και παιχταραδες....εχετε καταντησει πιο γραφικοι απο τα ζαγοροχωρια ρεεεεε.....σας φτυνουν δεν βρεχειιι....υπερχυμαχιες,παρασκηνιο και καλα παιχταραδες και απο ουσια τιποτα....παιξτε κανα φιδακι γιατι μεχρι εκει ειστε......
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Όταν μιλάς και λες την γνώμη σου καλύτερα να μιλάς επώνυμα για να ξέρουμε και εμείς με ποιον έχουμε να κάνουμε .
Στον 30 κάναμε το καλύτερο παιχνίδι και φύγαμε με το κεφάλι ψηλά , η κατάταξη και οι απώλειες μιλάνε από μόνες τους , όποιος έχει έστω και την παρά μικρή ιδέα από το παιχνίδι ξέρει να διαβάζει στατιστικά , τώρα που είδες εσύ ότι φύγαμε νύχτα
Όταν στρατολογήθηκαν 5 παίκτες μας οι οποίοι ήταν μέσα μας από τους εχθρούς τότε φύγαμε νύχτα ;
Όταν μας πούλησαν οι 2 συμμαχικές φυλές μας και άρχιζαν σε μία νύχτα να μας χτυπάνε τότε φύγαμε νύχτα ;
Όταν έπεσαν τα πρώτα μπαν , μήπως τότε φύγαμε και εκεί νύχτα ;
Η μήπως φύγαμε νύχτα όταν μα χτυπούσαν 3 φυλές ;
Μάλλον όπως λες φύγαμε νύχτα .
την νύχτα που φάγαμε μόνιμα μπαν οι 2 αρχηγοί που έτρεχαν την φυλή και κατά τύχη οι 2 λογαριασμοί που κρατούσαν το πάνω και το κάτω μέτωπο αντίστοιχα .
Επίσης μια συμβουλή, μην μιλάς με τα *****ια άλλων , άσε την CxC για εσένα είναι ψηλά γράμματα , έλα πρώτα εσύ να μας το βάλεις το μυαλό .
Δεν είμαστε έτοιμοι για CxC ακόμα αλλά να είσαι σίγουρος ότι όταν είμαστε δεν θα κοτέψουμε .

Απο οσο ξερω και βλεπω ο μονος που επαιξε κατ ουσιαν ξυλο ηταν ο The ConQueRorS στον κ30 και ειναι ο μονος λογαριασμος που παιζει ακομα.Ο Σωτηρακης εφυγε νυχτα γιατι δεν αντεξε ξυλο κ ηρθε σε εσας στον κ33 για να κλεισει κοσμο με αγκαλιτσες.
Κ οσο για τα μονομα μπαν μονοι σας τα φαγατε γιατι ειχατε αγανακτησει.μηπως κανω λαθος κυριε μπλακο;
 

DeletedUser

ναι σε καθε κοσμο απο κ1 μπαινουμε

θες να ερθεις να παιξουμε παρεουλα?
 

DeletedUser

ναι σε καθε κοσμο απο κ1 μπαινουμε

θες να ερθεις να παιξουμε παρεουλα?

Τα ποιηματακια απο το προφιλ σου κυριε πονεμενε γιατι τα εβγαλες??αχαχαχαχαχα θες να εισαι κ αρχηγος.χαχαχααχχααχχα:rolf:
 

DeletedUser

μπα δεν μπαινω με κολοτουμπες να παιξω μαζι...γιωργακης ο βαγκλερ και τα λοιπα...δεν χρειαζεται να μπεις απο κ1...απο κ 28 και μετα μπουκαρεις σε καθε κοσμο...
 

DeletedUser33703

Απο οσο ξερω και βλεπω ο μονος που επαιξε κατ ουσιαν ξυλο ηταν ο The ConQueRorS στον κ30 και ειναι ο μονος λογαριασμος που παιζει ακομα.Ο Σωτηρακης εφυγε νυχτα γιατι δεν αντεξε ξυλο κ ηρθε σε εσας στον κ33 για να κλεισει κοσμο με αγκαλιτσες.
Κ οσο για τα μονομα μπαν μονοι σας τα φαγατε γιατι ειχατε αγανακτησει.μηπως κανω λαθος κυριε μπλακο;

Σαφώς και έπαιξε ο Στέφανος ξύλο στον κ30 αλλά σίγουρα δεν ήταν ο μόνος κυρία Αγγελική και σίγουρα δεν ήσουν από την αρχή με δικό σου λογαριασμό για να ξέρεις , μπήκες 1 μήνα και παρακολουθούσες τους πρωταγωνιστές του κόσμου γιατί εσύ έπαιζες τον ρόλο του κομπάρσου σαν co-play .
 

DeletedUser

για να με ξερεις και εσυ κατι μαλλον θα κανω καλα

ευχαριστω για τη διαφημηση αν και δεν τη χρειαζομαι παιδες!:D
 

DeletedUser

Τσακαλε,μολις μας απεδειξες οτι και στον κ30 παρατηρητης ησουν,το που εφτασε το shipboy φανηκε απο τα στατς του(νο1 σε αμυντικες απωλειες και σε συνολικες),και το ποσο καιρο επαιξα και τι εκανα ασε να το ξερουν καλυτερα τα παιδια που επαιξα μαζι τους.

Το οτι μου ειπαν να παιξω και σε αλλον κοσμο απο την αρχη μαζι τους,εμενα μου δειχνει πολλα.αλλα τι λεω,προφανως δεν εχεις παθει ποτε κατι παρομοιο για να ξερεις,μια ζωη φαπα ξαπλα σε κοβω.

συνεχιζεις παντως να μην λες λογαριασμο που επαιξες,αυτο κατι δειχνει ;)
εκτος και αν εισαι η αγγελικουλα,που εφυγες νυχτα απο τον κ33 ενω ειχες υποσχεθει κλασικα πυξιδουλες στους μετριους! :noob:

Νεοσιλλεκτε και εδω;;
Νομιζω ομως οτι αυτο το φορουμ ειναι λιγο εξω απο τα νερα σου,δεν νομιζεις;
Πως εσυ εκανες το διαστημα απο τοτε που ανοιξε ο κ30 μεχρι το τελος της σολ 2 μηνες μου ειναι μεγαλη απορια,μαλλον εκανες αρκετες κοπανες στα μαθηματικα στο σχολειο!
 

DeletedUser

Νο1 εφτασες μολις ειδες την πυξιδα για το που θα πας τον λογαριασμο σου.Ασε τωρα τα δικα σου μικρε.
Θελω να σας δω στο κλεισιμο του κοσμου πως θα κανετε γατακια.Ναιου νιαου
 

DeletedUser

Αυτο μαλλον ηταν αστειο ;)
Ιδεα απο κ30 οπως ειπα και πριν,οταν βγεις απο το λαγουμι σου και πεις ποιον λογαριασμο επαιζες τοτε μπορει να συνεχιστει η κουβεντα,μεχρι τοτε,παρε κυαλι και απολαυσε μας
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Εχουμε τον τελικο με την σκουλ,αλλα απο οτι εχω καταλαβει απο την προσβαση επισκεπτη και τα tw.stats θα τον παρακολουθησεις.
Κ5 ηταν αρχες ακομα οποτε ημουν λιγο μετριος τοτε,ελα ομως τωρα με ακκ να σε περασω ενα χερι φαπες γιατι το εχεις δει λιγακι μυροδιας θειο!

Μακαρι να μου δωθει η ευκαιρια να παιξω απεναντι σε cxc,ειμαι σχεδον σιγουρος οτι θα χασω αλλα θα ειναι μια ωραια εμπειρια,εσυ ξερεις τι εννοω γιατι απο οτι βλεπω σου εχει γινει συνηθεια η φαπα.

Αντε στο κλουβι σου τωρα και συ γιατι βραδιασε,φιλακια.

Αφου και τη CxC κερδισαμε στον 16, γιατι εισαι τοσο σιγουρος;
 

DeletedUser

Ως προς τι ο πλυθηντικος;Επαιξες και συ κ16;

Εκει με την ρυθμιση ειχαμε κερδισει,τον πολεμο τον χαναμε και μαλιστα για πολυ!
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Επαιξα και γω 16. Ωραιος κοσμος αλλα ξεφευγουμε...

Με την School ποτε ξεκινατε πολεμο;
 

DeletedUser20435

Ως προς τι ο πλυθηντικος;Επαιξες και συ κ16;

Εκει με την ρυθμιση ειχαμε κερδισει,τον πολεμο τον χαναμε και μαλιστα για πολυ!

Επειδη κι εγω εκει ημουν,η ρυθμιση επαιξε τον ρολο της αλλα οχι τοσο οσο η σαφης ανωτεροτητα μας σε ολους τους τομεις και προπαντων στο κλιμα εντος της φυλης
 

DeletedUser

Ολοι ξερουν την αληθεια για τον Κ16.... Εκλεισε οπως εκλεισε γιατι η ΦΠΑ ειδε τη ζυγαρια να γερνει.... Πολυ καλη φυλη η ΦΠΑ αλλα κατωτερη της CxC... Αν δεν ειχαν ενεργοποιησει τη ρυθμιση θα εχαναν τον κοσμο.... Αυτο το λενε ακομη και μελοι της...
Τεσπα εδω ειναι Κ33!
 

DeletedUser33703

Ποιο ακκ παίζεις αδερφέ στον κ33 αν επιτρέπεται ;
 

DeletedUser20435

φιλε μου εαν δεις το hall of fame του κ16 εκει ημουν στην νικητρια φυλη ,οπως εγραψα πριν, οι ρυθμισεις του καθε κοσμου ειναι η ειδοποιος διαφορα σαφως ειχαν οι cxc ορισμενους πολυ καλους παικτες ομως πιο ομοιογενες συνολο και με ταιριαστους χαρακτηρες οπως ειχαμε τοτε αλλη μια φορα μου ετυχε.
η σαφης ανωτεροτητα μας σε ολους τους τομεις και προπαντων στο κλιμα εντος της φυλης, συμπεριλαμβανει και την αντιληψη ως προς τις ρυθμισεις ως προυποθεσεις για το κλεισιμο του κοσμου.:rolf:
 

DeletedUser18255

Επειδη κι εγω εκει ημουν,η ρυθμιση επαιξε τον ρολο της αλλα οχι τοσο οσο η σαφης ανωτεροτητα μας σε ολους τους τομεις και προπαντων στο κλιμα εντος της φυλης

Ναι ομως εργολαβεια σε πηγε η CxC στον 26 ή το ξεχασες κιολας :D ;
 

DeletedUser20435

Οχι βεβαια αλλωστε ολους μας πηραν εργολαβια εκει αλλα εφταιξαν και σιγουρα οχι η cxc:rip:
οπως και να ειναι ειχε 10 κοσμους για να τελειοποιεθειι
απεναντι τους ειχε ομως μια ηγεσια που στον 26 υπηρξε κατωτερη των περιστασεων μονον ο αλεξ υπηρξε ενεργος και φιλοτιμος οταν ολοι οι διατελεσαντες δουκες κλπ την εκαναν με ελαφρα
 
Κορυφή