1ο Νομπλαρισμα

  • Δημιουργός θέματος Deleted member 32709
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

παιδια 1ον αυτο που ειπα οτι τυποι σαν αυτον καταστρεφουν το παιχνιδι εννοω οτι αλλοι που θελουν να παιξουν και να ευχαριστηθουν δν μπορουν γιατι παικτες σαν τον xxxmanxxx.(παραδειγμα)βαζουν πρεμιουμ παιρνουν πορους και κατακτανε αυτους που παιζουν απλα για να περασει η ωρα προσωπικα εγω δν εχω τετοιο προβλημα και 2ον αμα μπορουσα να γυρισω πισω τον χρονο δν θα ειχα γραψει τπτ για τους speed αμα μπορω να κανω κατι για να αλλαξει θα το εκανα αλλα δν μπορω οποτε.. επισης θελω να ζητησω συγνωμη στον xxxmanxxx. αμα βλεπει αυτο το θεμα γιατι πιστευω τον προσβαλα παρα πολυ οσο για το προφιλ μου ειμαι καινουργιος απο κ27 και δν εχω παιξει παρα πολυ γτ αρχιζα επαιρνα 1-2 χωρια και σταματαγα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser24216

Εγω πιστευω οτι υπερβαλετε.

απ το ξεκινημα του feature αυτου, 6-7 κοσμους πριν, δεν εχω δει ΚΑΝΕΝΑΝ που να χωνει πρεμιουμ και να εχει χωριο 4000 ποντων ενω εμεις εχουμε 2000 και μετα να νομπλαρει πρωτος, κανεις απ αυτους δεν εχει φτασει ως το τελος του κοσμου.

οποτε συνηθως εγω γελαω.
οπως παντα το μυστικο κρυβεται στις καλες και ομαδικες φυλες και οχι στον καθε παρτακα που νομιζει οτι κατι κανει.
εγω με αυτους γελαω.
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
παιδια 1ον αυτο που ειπα οτι τυποι σαν αυτον καταστρεφουν το παιχνιδι εννοω οτι αλλοι που θελουν να παιξουν και να ευχαριστηθουν δν μπορουν γιατι παικτες σαν τον xxxmanxxx.(παραδειγμα)βαζουν πρεμιουμ παιρνουν πορους και κατακτανε αυτους που παιζουν απλα για να περασει η ωρα προσωπικα εγω δν εχω τετοιο προβλημα και 2ον αμα μπορουσα να γυρισω πισω τον χρονο δν θα ειχα γραψει τπτ για τους speed αμα μπορω να κανω κατι για να αλλαξει θα το εκανα αλλα δν μπορω οποτε.. επισης θελω να ζητησω συγνωμη στον xxxmanxxx. αμα βλεπει αυτο το θεμα γιατι πιστευω τον προσβαλα παρα πολυ οσο για το προφιλ μου ειμαι καινουργιος απο κ27 και δν εχω παιξει παρα πολυ γτ αρχιζα επαιρνα 1-2 χωρια και σταματαγα

Καλη η κλαψα αλλα για το "διαλανε" δεν ειπες τιποτα
 

DeletedUser18255

Για να καταλαβετε για το τι επιπεδο κοσμου ειναι ο κ34 ουτε χαρτες δεν αξιωθηκε καποιος να βγαλει :hmmm:
 

DeletedUser31448

εδω δεν εγεινε ο κλασικος σχολιασμος φυλων απο την 1η κιολας ημερα που ανοιξε ο κοσμος
 

DeletedUser32029

τρυπιοκωλης


[aig]Μόνιμο μπάν για απαράδεκτη συμπεριφορά κατ΄ εξακολούθηση.


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Να ναι καλα οσοι ανεβαζουν τα χωρια τους ετσι στα μπαμ... δεν ειναι και λιγο πραγμα με το καλημερα σας να εχεις ετοιμο χωριο να παρεις διπλα σου
(για οσους παιζουν ακομα :p)
 
Κορυφή