Sub Idem Sol - ο Ηλιος θα σας καψει 34 φορες.

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser24216
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Τι λετε ρε ??? 1 πλανο και φυγαμε ? χαχαχαχ εγω θυμαμαι πως στα πρωτα 6 πλανα δεν πηρατε ΟΥΤΕ 1 χωριο μονο στο 6ο πλανο πηρατε ενα αν θυμαμαι καλα του carefour μιλω για τον πολεμο elitte vs twa ακολουθως οι πανικ εκαναν πουστια σε εμας που σταματησαν την συμμαχια για να συμμαχισουν με εχθρο εναντιον μας , νομιζω δεν τα ξερετε καλα τα πραγματα ... ο sulvestero πατησε διαγραφη για ενα και μονο λογο ! και δεν θα δειτε κανενα αλλο να κανει αυτο το πραγμα ! πατησε διαγραφη για να δωσει ενα ΤΕΛΟΣ ΣΤΙΣ ΠΟΥΣΤΙΕΣ για να σταματησει αυτο το πραγμα και οχι επειδη φοβηθηκε μερικες φορες σε κανει πιο δυνατο οταν εχεις ιθος αντι να εισαι και καλα ο προ της υποθεσης

...κοιτα αυτη τη στιγμη δεν ξερουμε αν αυριο θα εχουμε ιντερνετ ή αν θα κλεβουμε σουπερμαρκετ για να φαμε...

...εξακολουθεις να κρυβεσαι ως προς το ποιον λογ επαιζες στον κ19 και ποιον στον κ30 και αυτο δεν σε τιμα ενω ξερεις πλεον με ποιους μιλας...

...οσο για το τι εγινε στον κ19 ξερουμε πολυ καλυτερα απο εσενα γτ εμεις ειμασταν στην κληση με Ελιτ που εκαναν προταση να ενωθουμε και να φαμε δικους μας, δικους σας ανενεργους και ολη την Πανικ γτ ειχατε θεματα λογο του οτι επαιρναν βαρβαρα αβερτα μεσα σας και μεγαλωναν...την βρωμια λοιπον ο Γατουλης μαζι με την Νελυ(Αραμ) πηγαν να την παιξουν στην Πανικ και θα ειχε γινει αν δεν αρνιοταν η TWA σαν φυλη...οταν το εμαθαν οι Πανικ λογικα μας προσεγγισαν και ενωθηκαμε...

... 1 χρονο μας(1/4 του χαρτη) βαραγατε Elite & Panic(3/4 του χαρτη) και με το ζορι περνατε χωρια και κραζατε συνεχως για το ποσο καλοι ειστε και ποτε θα πατησουμε εμεις διαγραφη...μολις συμμαχησαμε με Πανικ κι αλλαξαν οι αναλογιες 3/5 προς 2/5 υπερ μας ενα πλανο φαγατε,χασατε 600χωρια και μετα απο αυτο ο Συλβεστρακος πατησε διαλυση φυλης και διαγραφη οπως και το 80% των υπερπαιχταραδων σας επικαλουμενοι πολλα προβληματα προσωπικα και οικονομικα...

...οσο για το Συλβεστρουκο ετσι δεν θα ηταν ουτε αν την παταγε οταν εγινε η συμμαχια απλα τοτε θα ειχε μια αξια...την πατησε αφου ξεκινησε να παιρνει χωρια Πανικ αερα και αφου εφαγε ενα πλανο και εχασε 600χωρια και 5 μεγαλους λογαριασμους!!!...οποτε ηξερε οτι αργα ή γρηγορα πυξιδα θα επαιρνε κι αυτος και οτι θα εχανε...το θεμα ειναι να εχεις τα αντερα να κατσεις να παιξεις οπως καναμε εμεις κι οχι να κανεις την κοτα...
 

DeletedUser33703

...κοιτα αυτη τη στιγμη δεν ξερουμε αν αυριο θα εχουμε ιντερνετ ή αν θα κλεβουμε σουπερμαρκετ για να φαμε...

...εξακολουθεις να κρυβεσαι ως προς το ποιον λογ επαιζες στον κ19 και ποιον στον κ30 και αυτο δεν σε τιμα ενω ξερεις πλεον με ποιους μιλας...

Γέμισαν οι ουρές των ATM από κάτι τραχανάδες σαν και εσένα χαχαχα ...
 

DeletedUser

Γέμισαν οι ουρές των ATM από κάτι τραχανάδες σαν και εσένα χαχαχα ...

... αν καποιος ανω των 21 σου ειπε οτι εισαι αστειος ή εξυπνος σε κοριδευει και δεν ειναι φιλος σου! ... τα ΑΤΜ γεμισαν με κοσμο τρομαγμενο που δεν τρωει τα λεφτα του μπαμπα και κοροιδευει σε φορουμ παιχνιδιου οσους τα βγαζουν μονοι ... βεβαια τοσο σου κοβει τοσο ξερεις τοσο γραφεις ...
 

DeletedUser2088

[aig]Μιας και από την πρώτη στιγμή δεν έδωσα την ποινή που έπρεπε,
δεν θα το κάνω τώρα, κατόπιν εορτής,

παρακαλώ να επανέλθετε στο θέμα,
το φόρουμ δεν είναι για ανάλυση τέτοιου είδους θέσεων.[/aig]
 

DeletedUser24216

Γέμισαν οι ουρές των ATM από κάτι τραχανάδες σαν και εσένα χαχαχα ...

το τι ειδος ανθρωπου εισαι, δεν περιμενουμε να το μαθουμε τωρα.
αν και οποτε τελειωσει η φασαρα θα σου απαντησω. προς το παρον δεν υπαρχει χρονος για αντιπαραθεση με μια γαλοτσα στο φορουμ φυλετικων.


[aig]10 Πόντοι για Spamming


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Αυτο που με ενθουσιαζει στο διδυμο,νταρλινγκ-χαχανουλας,ειναι οτι σε οποιο φορουμ οποιουδηποτε κοσμου και να μπουνε,θα γραψουν για εναν κοσμο που συμμετειχαν εκεινοι.Ρε παλικαρια,εδω λεει φορουμ κ34,για ποιον λογο εχετε πιασει τον κ19 και λετε κιολας για αρχηγους,φουστιες κλπ κλπ;


Υ.Γ.χαχανουλα μου τραβηξες λεφτα;;μην τελειωσει και η συνδρομη του ultimate και μετα δεν κοβεις ουτε με βαλε ;)
 

DeletedUser

Αυτο που με ενθουσιαζει στο διδυμο,νταρλινγκ-χαχανουλας,ειναι οτι σε οποιο φορουμ οποιουδηποτε κοσμου και να μπουνε,θα γραψουν για εναν κοσμο που συμμετειχαν εκεινοι.Ρε παλικαρια,εδω λεει φορουμ κ34,για ποιον λογο εχετε πιασει τον κ19 και λετε κιολας για αρχηγους,φουστιες κλπ κλπ;


Υ.Γ.χαχανουλα μου τραβηξες λεφτα;;μην τελειωσει και η συνδρομη του ultimate και μετα δεν κοβεις ουτε με βαλε ;)

... καθε φορα λεω δεν θα γελασω αλλα δεν μπορω ... χαχαχααααααα ... ειστε μακραν οι πιο αστειες στον ελληνικο σερβερ εσυ κι η λοιπη φαρσοκομπανια ... ενας υπερπαιχτης σαν εσενα εκανε εγγραφη και στην υπογραφη του εγραφε κ19 οποτε θελαμε να μαθουμε ποιο καμαρι ηταν ...

Υ.Γ: ... οσο το τι εκανα εγω Σουζι ειναι δικο μου θεμα αλλα σε μια τοσο δυσκολη περιοδο για ολους δεν θα κοροιδευα οποιον το κανει ... αν περνιεσαι για πιο εξυπνη απο τους συνανθρωπους σου σου εχω νεα: δεν εισαι ... οσο για ****ακια, γοβακια και λοιπες παρανομες μπουρδες καλο θα ηταν να μιλαει καποια που δεν επαιζε Σολ ... θα μου μαθεις να κοβω γατουλα? ...
 

DeletedUser24216

Αυτο που με ενθουσιαζει στο διδυμο,νταρλινγκ-χαχανουλας,ειναι οτι σε οποιο φορουμ οποιουδηποτε κοσμου και να μπουνε,θα γραψουν για εναν κοσμο που συμμετειχαν εκεινοι.Ρε παλικαρια,εδω λεει φορουμ κ34,για ποιον λογο εχετε πιασει τον κ19 και λετε κιολας για αρχηγους,φουστιες κλπ κλπ;


Υ.Γ.χαχανουλα μου τραβηξες λεφτα;;μην τελειωσει και η συνδρομη του ultimate και μετα δεν κοβεις ουτε με βαλε ;)


προσωπικα γιατι ετσι μου αρεσει, αν θελω θα γραψω και για τον Κ56 στον τσεχικο σερβερ.
κατα τ αλλα τα αστεια με τα χρηματα, ειστε πραγματικα θλιβεροι. αφηστε τα απ εξω.
 

DeletedUser2088

[aig]Και το σπάμ είναι σπάμ
Ας επανέλθουμε στο θέμα.[/aig]
 

DeletedUser24216

αδερφε οταν γινονται σχολια περι ανθρωπων που τραβανε και οσα τραβανε και αν τραβανε χρηματα αυτες τις μερες απ τα ΑΤΜ, δεν σου φαινεται καπως αστειο να κοιτας αν καποιος χρηστης σπαμμαρε?

εμενα παντως μου φαινεται. δε ξερω, τι θα ελεγες?
 

DeletedUser8132

Δεν βλέπει κανείς άλλος ότι οοοοολο το θέμα αυτό είναι off topic (troll, spam, flame, ΔΕΝ υπάρχει sol στον κ34);;;

Έχει πλάκα που πέφτουν ποινές για spam σε ένα θέμα χωρίς... θέμα!!!

Όσο για τις πολιτικο-οικονομικές συζητήσεις, ναι, οι φυλετικές είναι το κατάλληλο μέρος να τα πούμε όλα και να θιχτούμε για τις απόψεις/ χαβαλέ / αποτυχημένο χιούμορ των άλλων...

Γιατί προφανώς εδώ μιλάμε σοβαρά!!!
 

DeletedUser

Δεν βλέπει κανείς άλλος ότι οοοοολο το θέμα αυτό είναι off topic (troll, spam, flame, ΔΕΝ υπάρχει sol στον κ34);;;

Έχει πλάκα που πέφτουν ποινές για spam σε ένα θέμα χωρίς... θέμα!!!

Όσο για τις πολιτικο-οικονομικές συζητήσεις, ναι, οι φυλετικές είναι το κατάλληλο μέρος να τα πούμε όλα και να θιχτούμε για τις απόψεις/ χαβαλέ / αποτυχημένο χιούμορ των άλλων...

Γιατί προφανώς εδώ μιλάμε σοβαρά!!!

Εχεις απολυτο δικιο, εντυπωση παντως μ εκανε οτι μερικοι δεν καταλαβανε καν οτι ειναι τρολοτοπικ. Αν θυμαμαι ο νταρκλινγκ το ανοιξε το θεμα, ζητα ρε darkling απο τον αιγοκαιρο να το κλειδωσει. Εχουμε πολεμο στον κ33 (με την ακαδημια μας οπως ακουγοταν), ειναι κ καλοκαιρι, που καιρος για κ34
 

DeletedUser2088

[aig]Μιας και από την πρώτη στιγμή δεν έδωσα την ποινή που έπρεπε,
δεν θα το κάνω τώρα, κατόπιν εορτής,

παρακαλώ να επανέλθετε στο θέμα,
το φόρουμ δεν είναι για ανάλυση τέτοιου είδους θέσεων.[/aig]

[aig]Θα σας απαντήσω και πάλι, ότι απάντησα ποιο πάνω.
Παρακαλώ να μην αναλύσουμε άλλο το θέμα.[/aig]
 
Κορυφή