Sub Idem Sol - ο Ηλιος θα σας καψει 34 φορες.

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser24216
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser24216

δεν καταλαβαινω τι λες, η φυλη μου ΣΟΛ βρισκεται στον 34, ετοιμη να κατασπαραξει γευματα μετριων παικτων.
 

DeletedUser

οι τελευταιοι που χρησιμοποιησαν υβρι απεναντι στην καλυτερη φυλη των τελευταιων 15 χρονων στις Φυλετικες, τωρα μαζευονται στο skype για e-τιτσου και λενε τι καλα που περναγαμε στον Καπα Ενα.

μισο να σε βρω στο χαρτη του 34. Μολις τελειωσει η προστασια, να μου στειλεις μηνυμα η σε οποιοδηποτε μελος της Σολ, να μας ενημερωσεις για το αν σου αρεσει το αγροτεμαχιο σου.

Γενικά το παιχνίδι υπάρχει εδώ και 12 χρόνια.... :oops:
 

DeletedUser31608

Ξαφνηκα εμφανηστικαν ολοι οι προ σε ενα ποστ :confused:
Αληθεια τωρα , κριμα που δεν μπηκατε θα το ηθελα πολυ !!!
Μιλατε πολυ ... Στον επομενο σας κοσμο να με ενημερωσετε και θα μαθετε τον πραγματικο ορισμο του ΣΟΛο

Θα περημενω ενημερωση νουμπαδες : ( skype --> private-player1 ) :noob:
 

DeletedUser

... μπρρρρ ... ανατριχιασα! ... κ19 ποιο λογ επαιζες στην κορυφαια φυλη Ελιτ? ...
 

DeletedUser24216

Ξαφνηκα εμφανηστικαν ολοι οι προ σε ενα ποστ :confused:
Αληθεια τωρα , κριμα που δεν μπηκατε θα το ηθελα πολυ !!!
Μιλατε πολυ ... Στον επομενο σας κοσμο να με ενημερωσετε και θα μαθετε τον πραγματικο ορισμο του ΣΟΛο

Θα περημενω ενημερωση νουμπαδες : ( skype --> private-player1 ) :noob:



εσυ ησουν στην Ελιτ του 19???
τα χαστουκια που σας ριξαμε τοτε, ειναι το καλυτερο παιχνιδι μου στις φυλετικες.
φημες λενε οτι ειστε ακομα στον 19 και προσπαθειτε ακομα να διασπασετε το μετωπο της ΤWA με 70% του χαρτη δικο σας.
 

DeletedUser8132

Στέφανε, Δημήτρη, σοβαρά τώρα τη λέτε σε άτομο που πάει να την πει σε sol??? Δεν σας αναγνωρίζω :clap:

Εσύ private ποιός ήσουν στον κ30 ακριβώς?
 

DeletedUser

Στέφανε, Δημήτρη, σοβαρά τώρα τη λέτε σε άτομο που πάει να την πει σε sol??? Δεν σας αναγνωρίζω :clap:

Εσύ private ποιός ήσουν στον κ30 ακριβώς?

... ναι ρε ... Κωστη το βρηκες! ... αλλη δουλεια δεν ειχαμε ... χαχαχαααααααα ... γενικα ανατριχιαζω αμα βλεπω "νουμπαδες", "πυξιδα", "θα τα πουμε στον κ128 γατακια" , "ξερεις ποιος ειμαι εγω" και αλλα τετοια κωμικα, αλλα δεν μπορω να μην γραφω οταν ειναι ατομα που τα ιδια ελεγαν και σε κοσμους που επαιξα οπως ο κ19 και μετα παταγαν διαγραφες και κλαιγονταν ...
 

DeletedUser31608

προσωπικα εγω ειχα αφησει τον κ19 μετα απο τις πουστιες που εγιναν με τους συμμαχους και τα παρατησα εντελως οταν ο sulvestero πατησε διαγραφη ! Οσω αφορα εσενα the mysteries κατι μου λεει το ονομα σου αλλα δεν θυμαμαι ακριβως , οπως και να εχει η σολ εχει καπιους καλους παιχτες αλλα οχι ολοι οπως το περηγραφετε 3-4 ειναι και καλα οι προ !

Υ.Γ Η μονη πυξιδα που εχω φαει ειναι στο κσομο 1 οταν ειχα ξεκηνισει το παιχνιδι απο εκει και περα δεν εχω φαει πυξιδα τωρα για τι πυξιδες μιλας στον κ19 ουτε εγω δεν ξερω ...
 

DeletedUser31608

ειναι ο καλυτερος σε θεμα ηγεσια που συναντησα μεχρι τωρα !
να υπενθημισω πως εδω ειναι κ34 και οχι κ19 επισης αν υπαρχει καπια φυλη στο κ34 που δεχετε στρατολογηση και εχει μεγαλους στοχους να ερθει skype ( private-player1 )
 

DeletedUser24216

τοσο καλος που εφυγε απ το καραβι σαν ποντικι πρωτος πρωτος.

πειτε μου αν θα ξαναμπει σε καμμια φυλη παντα ηθελα να οδηγουμαι ετσι.
 

DeletedUser

προσωπικα εγω ειχα αφησει τον κ19 μετα απο τις πουστιες που εγιναν με τους συμμαχους και τα παρατησα εντελως οταν ο sulvestero πατησε διαγραφη ! Οσω αφορα εσενα the mysteries κατι μου λεει το ονομα σου αλλα δεν θυμαμαι ακριβως , οπως και να εχει η σολ εχει καπιους καλους παιχτες αλλα οχι ολοι οπως το περηγραφετε 3-4 ειναι και καλα οι προ !

Υ.Γ Η μονη πυξιδα που εχω φαει ειναι στο κσομο 1 οταν ειχα ξεκηνισει το παιχνιδι απο εκει και περα δεν εχω φαει πυξιδα τωρα για τι πυξιδες μιλας στον κ19 ουτε εγω δεν ξερω ...

... εγω ημουν ο AMKD που εκανα ενωση και παιζω πλεον τον glad1 glad1 ... εσυ ποιος ησουν δεν μας ειπες ομως ... οσο για το γατουλη ηταν κι αυτος ολο λογια κι απο μπεσα 0 ... μας εκραζε και εδινε 1 μηνα για τη διαγραφη τα χρισουγεννα ενω παιζαμε 3/4 του χαρτη προς 1/4 και το πασχα μας καλεσε σε μυστικη κληση για να κανουμε μια φυλη ολοι οι καλοι και ενεργοι και να φαμε ολους τους αλλου, εμμεσως πλην σαφως να προδωσει τους 1 χρονο σχεδον συμμαχους του Panic και να συμμαχησει με εμας που εκραζε τοσο καιρο και ημασταν ευκολακια!...ωραιος αρχηγος...και οταν γυρισε η αναλογια 3/5 προς 2/5 υπερ μας και εφαγε ενα πλανο καλο διαλυση, διαγραφη ολοι!...και μαντεψε ποιος εβγαλε το πλανο!...
 

DeletedUser30692

Για την ιστορία και μόνο η TWA στον κ19 άντεξε το ξύλο από 3 ηπείρους για πολύ καιρό . Η ''ELITE'' από την άλλη που κατείχε και μεγαλύτερο ποσοστό στο χάρτη σε 1 πλάνο έφυγε. Αυτό λέει πολλά , όπως επίσης λέει ότι τον κ19 τον κέρδισε ο πιο άξιος.
 

DeletedUser31608

Τι λετε ρε ??? 1 πλανο και φυγαμε ? χαχαχαχ εγω θυμαμαι πως στα πρωτα 6 πλανα δεν πηρατε ΟΥΤΕ 1 χωριο μονο στο 6ο πλανο πηρατε ενα αν θυμαμαι καλα του carefour μιλω για τον πολεμο elitte vs twa ακολουθως οι πανικ εκαναν πουστια σε εμας που σταματησαν την συμμαχια για να συμμαχισουν με εχθρο εναντιον μας , νομιζω δεν τα ξερετε καλα τα πραγματα ... ο sulvestero πατησε διαγραφη για ενα και μονο λογο ! και δεν θα δειτε κανενα αλλο να κανει αυτο το πραγμα ! πατησε διαγραφη για να δωσει ενα ΤΕΛΟΣ ΣΤΙΣ ΠΟΥΣΤΙΕΣ για να σταματησει αυτο το πραγμα και οχι επειδη φοβηθηκε μερικες φορες σε κανει πιο δυνατο οταν εχεις ιθος αντι να εισαι και καλα ο προ της υποθεσης
 
Κορυφή