Συζήτηση: Άνοιγμα κ34

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser6091
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Λαθος περιοδος με τις ιδιες σχεδον βαρετες ρυθμισεις. Ανησυχητικο το γεγονος οτι θα υπαρχει και παλι δικαιωμα ανταλλαγης πορων-premium. Πλεον δεν θα γεμισουν ουτε οι μισες ηπειροι και τα 3/4 θα μαζευουν premium. Βεβαια το πιο ανησυχητικο ειναι το γεγονος οτι εχουν περασει 5 ωρες σχεδον και δεν εχει σχολιασει κανεις τις ρυθμισεις. Λαθος νομιζω να υπαρξουν τρεις μερες προστασιας και να υπαρχει δικαιωμα αμυνων στις τεσσερις μερες.

Βγαλτε επιτελους εναν κοσμο σαν τον 7 με τοσα πολλα βαρβαρα, τοσες μεγαλες αποστασεις και επειδη δεν πρεπει να ειναι ιδια ολα βαλτε νομισματα αντι για πακετα και αλλαξτε και κατι αλλο, βρειτε εσεις τι.
 

DeletedUser33198

συμφωνω απολυτως!
για να κανουμε και εμεις το καμ μπακ μας σε εναν σοβαρο κοσμο...
 

DeletedUser33729

ξερετε αν θα μπει καμια φυλη απο προηγουμενους κοσμους ???
 

DeletedUser26916

να κανει τι η πρεμαντε φυλη?

οι ελληνικοι κοσμοι ειναι απο τους ποιο βαρετους τωρα ποια !!!
 

EristikosOPC

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
140
Ένας 22 μου έχει λείψει εμένα.

ΧΩΡΙΣ νυχτερινή προστασία, με ταχύτητα 2 και με άμυνες να πηγαίνουν μέχρι και σε βάρβαρα...
 

DeletedUser26916

Ένας 22 μου έχει λείψει εμένα.

ΧΩΡΙΣ νυχτερινή προστασία, με ταχύτητα 2 και με άμυνες να πηγαίνουν μέχρι και σε βάρβαρα...

αυτο θα ητανε αρκετα ωραιο και λογικα ολλο και καποιο κοσμο θα μαζεβε!

ειδικα τωρα που ερχεται καλοκαιρακι ... χωρια χυντερινη :p
 

DeletedUser875

Σημαίες: Ναι
Μέγιστη απόσταση αριστοκράτη: 50 πεδία
Εκκλησίες: Ναι
Προσπαθούν οι άνθρωποι να κάνουν νέους συνδιασμούς που θα βάζουν κάποια δυσκολία.
Εμένα με αρέσει γενικά να μπορώ να βαράω όπου θέλω στον χάρτη αλλά τα 50 πεδία΄βαζουν τον περιορισμό σε άλλο επίπεδο.
 

DeletedUser33703

Ένας κόσμος σχεδόν ίδιος σε ρυθμίσεις με τον κ33 (για εμένα χειρότερος) ο οποίος ανοίγει πριν το καλοκαίρι , προβλέπω έναν από τους χειρότερους κόσμους σε θέμα υλικού παικτών και φυλών .
Η εταιρία αυτό που θέλει είναι να βγάζει κέρδος οπότε δεν καταλαβαίνω γτ δεν βγαίνουν κόσμοι οι οποίοι θα ψηφίζονται οι ρυθμίσεις από τον κόσμο όπως είχε γίνει με τον κ30 που είδαμε έναν πολύ δυνατό κόσμο και ας είχε ανοίξει πριν το καλοκαίρι .
Επίσης θα ήθελα να δω έναν κόσμο χωρίς τις ρυθμίσεις premium , κάτι τέτοιο γίνεται στον net οπότε το βλέπω εφικτό να γίνει και στην Ελλάδα και πιστεύω θα μαζέψει αρκετό κόσμο και σίγουρα θα δούμε ένα όμορφο παιχνίδι που θα θυμίζει κάτι από τα παλιά (έστω και HP ας είναι) .
 

DeletedUser3305

Υπαρχει καποια καθυστέρηση με το άνοιγμα του κόσμου;
 

DeletedUser30244

Κοσμος πολυ κατω του μετριου....κοσμοι σαν τους κ7 και κ10 εφυγαν ανεπιστρεπτοι.....
 

DeletedUser33198

εγω παντως εχω την εντυπωση οτι το παικτικο επιπεδο ειναι χαμηλο... ελπιζω να βγω λαθος... η ακομα καλυτερα να εχουμε νεες εγραφες εκπληξεις...αν και αμφιβαλλω
 

DeletedUser29426

Εγώ πάλι παρά τις αρχικές γκρίνιες ότι ο κόσμο θα είναι μέτριος . Παρατήρησα ότι μπήκαν καλοί παίχτες και μερικές φυλές είναι αξιόλογες. Εύχομαι καλές μάχες σε όλους .
 
Κορυφή